Září 2008

Vyhodnocení for me 13 :)

30. září 2008 v 7:09 | Smajli |  Vyhodnocení for me
Moc úžasné vyhodnocení od Master Sasori! :)

35. spřátelený blog

29. září 2008 v 7:01 | Smajli |  Spřátelené blogy
Je tu další super spřátelený blog :) Patří Evíííškovi. Doporučuji se tam mrknout :)
Pro Evíííška:

Vyhodnocení pro Rikku

28. září 2008 v 10:11 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Další...

Diplom za 14. bleskovku

27. září 2008 v 10:04 | Smajli |  Pro Vás
Diplom pro Misu, jakožto prvního kdo odpověděl správně :)

Bleskovka 14 - UKONČENÁ

26. září 2008 v 7:14 | Smajli |  Bleskovky
A je tu další bleskovka... jedná se o poněkud těžší, jelikož tým, o kterém je řeč, nebyl ještě v anime uveden, v manze je ale už známý.
1) Jak se nazývá tým, který je na obrázku?
2) Jména aspoň 2 členů
3) Složení týmu? (mám na mysli př. 2 holky, 2 kluci nebo 3 holky a 1 kluk...)
4) Kdo je velitelem týmu?
5) Tento tým měl společeného učitele... koho?
A pozor! Beru první správnou odpověď, ostatní dostávají pouze diplom za snahu... :)

Admin

24. září 2008 v 8:07 | Smajli |  Deníček
Nick: Smajli
Bydliště: Plzeň
Působiště na internetu: E-Bradavice, Kakidasu
Závislosti: Sasuke Uchiha
Zhlédnutá anime: Naruto, Death Note, Gravitation

Autorka blogu je samotářská, rozmazlená, líná a infantilní. Trpí chorobnou obsesí na Sasukeho Uchihu, která se projevuje například jeho umísťováním coby hlavní postavy v drtivé většině jejích příběhů a designů. Opakovaným omíláním jeho (značně idealizované) dokonalosti dovádí všechny své přátele k šílenství.
Adminka je zaujatá proti spoustě věcí, ve svém vlastním zájmu jí nepředkládejte jiná anime než je Naruto, Death Note a Gravitation, protože ačkoliv má anime jako takové ráda, nová vlna kreslených postaviček vytlačila její oblíbence na okraj blogu.cz, což nese velice nelibě.
Mezi další její obsese patří yaoi. Je doopravdy zvrhlá a v tomto žánru jí není nic svaté. Často píše bezduché PWP povídky a už sklouzla do fáze, kdy vidí yaoi všude kolem sebe. Mezi její nejoblíbenější páry patří všechny se Sasukem, ale zejména: ItaSasu a další uchihacesty se Sasukem. Sasukemu téměř vždy nestydatě nadržuje a/nebo si z něj dělá oběť. Páry, které nemůže ani cítit: všechny, kde je Itachi nebo Madara s někým jiným než se Sasukem.

Zájmy: přesvědčování všech o dokonalosti Sasukeho Uchihy, přesvědčování všech o dokonalosti anime "Naruto", psaní perverzních yaoi povídek, četba perverzních yaoi povídek, četba jiných oblíbených knížek (James Herriot, Wilbur Smith, J.K. Rowlingová), plavání, squash, luštění tajenek

Poznámka: Autorka blogu od jisté doby čte pouze narutovské fanfikce a nemá ráda originálovky, RPS a nenarutovské fanfikce. Jo, je to zrůda. A nestydí se za to.

Autorka blogu ve světě Naruto: ODKAZ

1. výročí!

22. září 2008 v 14:11 | Smajli |  Info
Ano, už je to tak! Možná jste si i vy všimli, že v archivu je už od začátku září 12. měsíců a to znamená jediné - tento blog slaví roční výročí! Naplánovala jsem tento článek přesně na čtyři dny po osudovém datumu, s jakým byl zveřejněn úplně první článek na tomto blogu. Bylo to 18. září. Dalo by se možná polemizovat o tom, že článek sám o sobě neměl žádnou hodnotu, byla to pouze podkategorie. Avšak bylo to úplně první, co bylo na tomto blogu zveřejněno a proto si myslím, že právě tento den se hodí k oslavě výročí...
Za ten rok jsem toho zde poměrně dost prožila, dalo by se moje působení možná rozdělit na některé etapy, například na "obrázkovou etapu", která trvala ze začátku, kdy nebylo zveřejňováno nic jiného než obrázky, obrázky, obrázky a obrázky a taky obrázky. Dále bych možná mohla zmínit dvě etapy "testové" a to bylo pravidelné vyhodnocování testu (ještě dnes se občas nějaké to vyhodnocení objeví) Vy v Narutovi... Za ten rok získal tento blog jakous takous stabilitu a návštěvnost, ač není příliš slavná, mě to stačí. Mám pár věrných lidiček, o kterých vím, že blog navštěvují a snad se jim tu možná i líbí. Nebudu je jmenovat, oni určitě dobře ví, že mám na mysli právě je. Právě těmto lidičkám patří jak moje, tak určitě i velké DÍKY všech ostatních návštěvníků, protože kdyby jich nebylo, dávno bych s blogem skončila. Za tu dobu bylo získáno více než 30 SBéček, rozdáno více než 94 diplomů, zveřejněno více než 440 článků a na blogu bylo více než 12 500 lidiček...
Na závěr bych tedy kromě věrných návštěvníků chtěla poděkovat i všem ostatním, kdo kdy navštívili tento blog. Jen zlomek mého poděkování je zachycen na diplomu, který patří každému, kdo si tento článek přečte (tzn. budu ráda, když si ho vůbec někdo hodí na blog XD). Jen zlomek mého vděku lze vyjádřit slovy, která zde píšu. Jen zlomek emocí můžu vložit do toho tolik známého anglického slova:

Thanks!


Cenky za 13. bleskovku

21. září 2008 v 10:01 | Smajli |  Pro Vás
A jsou tady ceny za 13. bleskovku :)

Naruto rap XD

20. září 2008 v 9:25 | Smajli |  Videa
Už jste někdy slyšeli písničku přímo o postavách z Naruta? Ne? A co teprve v rapovém stylu XD Tohle video vřele doporučuji, lámu se nad ním pokaždé, co ho vidím XD Sice to není v české řeči, ale rozhodně se u toho budete bavit... Dost mě dostal chudák Gai, jež byl překřtěn na Gaye někdy ke konci videa XD Přeji příjemnou podívanou n-n


Vyhodnocení pro Minako

19. září 2008 v 7:56 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Další...