Listopad 2008

SasuSaku vid

30. listopadu 2008 v 13:51 | Smajli |  Videa
Jedno z nejkrásnějších SasuSaku videí, které jsem kdy viděla. Pochází od nesmírně nadané DaughtryFanatic. Najdete ho ZDE (HTML kód byl na žádost autora zrušen). Velmi doporučuji shlédnout, protože se tam objevují nejenom ti dva, ale také Naruto, Kakashi, Tsunade a další... Krásná písnička v kombinaci s neuvěřitelnými efekty vytváří příjemnou podívanou, kterou byste si neměli nechat ujít


Na perníkách XD

29. listopadu 2008 v 16:03 | Smajli |  Deníček
Ne snad že bych si píchala do ruky perník XD Leč naše škola pořádala tento den akci, které se mohli zúčastnit všichni předškoláci i s rodiči. Z naší školy se stala vánoční dílna, kde se vyráběly svíčky, ozdoby, hrál se v tělocvičně fotbal, byl volný přístup k počítačům, balily se dárečky... a také se pekly a zdobily perníčky. Z devátých tříd bylo vybráno několik "dobrovolníků" (polovina naší třídy), kteří měli naklusat v pů deváté a pomáhat na jednotlivých stanovištích. A co jiného na mě a mého adoptivního "bráchu" (spolužáka Michala) vyzbylo, než právě pečení vánočního cukroví? A tak jsem si od 8:40 do 13:00 vyzkoušela všechno možné... Podsívání dvou pytlíků moučkového cukru, ve velkém množství válení těsta a vykrajování různých tvarů, zjistila jsem, jak se vyrábí hustá krémová poleva na zdobení a samozřejmě i nějaké to mytí nádobí... Na našem pracovišti však panovala celkem příjemná atmosféra, a ačkoliv jsme s bráchou makali celé dopoledne jako lodní šrouby, hodnotím akci jako ryze kladnou. Děti předškolního věku byly skutečně roztomilé, když nám pomáhaly zdobit naše výtvory... A za odměnu jsem dokonce dostala pět nafukovacích balonků... není to paráda? XD Nu a teď je řada na vás... jak jste strávili sobotu a vůbec, jak si užíváte dvou vzácných dnů volna?

Kakashi - FA II

26. listopadu 2008 v 7:30 | Smajli |  Others art
Tak opět po nějaké době pár pictů oblíbeného hrdiny... :)


Nikdy jsem si nedovedla představit Kakashiho jako kovboje... ale proti gustu... XD

54. cena

25. listopadu 2008 v 7:14 | Smajli |  Od Vás pro mě
Od Miyuki Naraky... děkuji :)


Vyhodnocení pro Cathy

24. listopadu 2008 v 6:51 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Překročena sedmdesátka n-n

Report from Prag

23. listopadu 2008 v 19:47 | Smajli |  Deníček

Chumelí se chumelí, Smajla jede do Prahy... Sakra to se ňák nerýmuje XD Nj, zamrzlej mozek se stále ještě projevuje... Na dnešní den byl totiž mými dvěmi sestrami (fuj ta čeština!) naplánovaný celodenní výlet a lá Praha. Takže jsem byla v necelých sedmi hodinnách ranních násilně vytržena ze spánku a aniž bych si pořádně uvědomovala co se děje, za necelou hodinu už jsem si otloukala hlavu o špinavé okno vlaku ČD. V malém kupíčku nás překvapil celkem pohledný chlap, ovšem hluchý jako pařez a nevychovaný jako balvan. Nejvíce z něj měla prožitek Lucka, kámoška ségry, jež nás ochotně do Prahy doprovázela. Přiznávám, že zkřehlé prstíky na nohou nestačily ani pořádně v poměrně teplém vlaku rozmrznout a už znovu zledovatěly při cestičce na metro, kde se k nám připojila druhá sestra. Brzy (po hodině) jsme dorazili do nákupního centra Letňany. Tam jsem nestačila jednak zírat na několikametrový vánoční stromek a jednak dostala ségra záchvat štědrosti, tudíš jsme odcházeli s minimálně 20 taškami různorodých obchodů... Za neustálých otázek obou sester, zda si nedám ještě zákusek nebo snad hamburger, jsem se k prasknutí nacpala u MCka, vypila polovinu horké čokolády v Caffé baru a slízala jednu celou zmrzlinu. Pak už na starší sestru čekaly školní (není náhodou neděle O-O) povinnosti a my jsme ve třech pokračovali do nákupního centra na Zličín. Nákupy pokračovaly, ale už v menším měřítku (došel nám zdroj peněz, respektive odkráčel do školy XD). Co mi zbývalo než doplnit jídelníček další nabízenou zmrzlinou? K 20 taškám přibyly další. Tak tak jsme stihli Student Agency o páté hodině odpolední (dobíhaly jsme za tmy), přičemž jsme se, jako tři rampouchy konečně dostali ke zpáteční cestě do Plzně. To bylo stručné zhodnocení celého dne... Pokud se nějaký vášnivý čtenář dočetl až sem, jistě mi odpoví do komentářů... jak jste se měli celý den vy?

Hlasování 5 - finále

22. listopadu 2008 v 12:35 | Smajli
Dzhe... XD Tak abyste věděli, už vám po tomhle dám pokoj XD Snad Ale pravdou je, že díky vám jsem se propracovala do samého finále soutěže, do které jsem se ani nehlásila XD Takže prosím... naposled mě prosím můžete podpořit TU... Hned po skončení soutěže sem dám vaše diplomky, ať je dostaneme spolu :) Závěrem vám chci moc moc poděkovat, že jste to se mnou vydrželi až do posledního kola, ať už dopadne jakkoliv :) Děkuji very much .

Vyhodnocení for me 18 :)

22. listopadu 2008 v 10:13 | Smajli |  Vyhodnocení for me
Je od Alexisska a je opravdu skvělé :) Moc děkuji :)


Bleskovka 17 - UKONČENÁ

21. listopadu 2008 v 6:56 | Smajli |  Bleskovky
A je tu další bleskovka... možná o něco málo složitější, jelikož postava na obrázku nepatří k nejznámnějším... Předem upozorňuji, že se NEJEDNÁ o Hinatu Hyuuga XD

1) Kdo to je?

2) Co umí za jutsu? (nemusíte přesný název, stačí co ovládá prostě)

3) Patří do nějakého klanu?

4) Pokud ano, do jakého?

5) Patří mezi vaše oblíbené postavy?

6) S kým je v týmu?

Toť vše :) Opět beru všechny správné opovědi do ukončení...Vyhodnocení pro Rune

19. listopadu 2008 v 7:23 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Další...