Duben 2009

Tsunade v šatech

30. dubna 2009 v 7:19 | Smajli |  Moje výroba
Nějak jsem pozapomněla, že poslední dvě "modelky" ještě nebyly na scéně =D Po Tsunade už zbývá jenom Temari =)


53. spřátelený blog

29. dubna 2009 v 8:18 | Smajli |  Spřátelené blogy
Na spřáteleném blogu Fantasy-chan najdete zajímavé věci o anime... Tak se mrkněte ;)

Pro Fantasy-chan:


Speciální vyhodnocení pro Anemi

28. dubna 2009 v 6:49 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Tak jsem dokončila hlavní výhru grafické soutěže pro Anemi - kompletní zařazení do seriálu Naruto. Je to jen o něco kratší než to moje, protože samozřejmě, o sobě toho vím víc a můžu si přimýšlet mno =D Tady jsem se moc domýšlet neodvážila, abych něco nezvorala =D Doufám, že budeš spokojená Anemi, jinak jsem si dala záležet =)


Naruto girls dancing

27. dubna 2009 v 7:42 | Smajli |  Videa
Tak zase pro změnu jedno video ze sims produkce =) Tentokrát se nám představí Sakura, Ino a Hinata a předvedou povedené taneční kreace... Doporučuji shlédnout, jelikož ačkoli jednoduchý námět, video je opravdu chytlavé a poutavé a krom těch tří se totiž předvedou i Sasuke, Naruto a Gaara v podobě svých sexy jutsu, o své se přihlásí Tsunade, Kurenai a Shizune a dostanou se na řadu i klucí z Akatsuki =D Příjemnou podívanou =)


Come to Pilsen Zůů =)

26. dubna 2009 v 8:34 | Smajli |  Deníček
Máte rádi zvířátka a nemáte na víkend plány? Přijeďte se podívat k nám, do plzeňské Zoo! =) Nebudete litovat, protože tady mají všichni milovníci zvířat pravý ráj na zemi =) Vstupné je 60 kč pro studenty, důchodce a děti, pro dospělé 90 kč. Kromě žiraf, slonů a hrochů (které zde však také plánují v budoucnosti!), zde najdete snad vše, na co si vzpomenete, i něco, o čem jste netušili, že existuje =) Samozřejmě by se tu líbilo také všem botanikům a zahrádkářům, jelikož naše Zoo slibuje také nepřeberné množství rostlin, kaktusů a stromů ze všech koutů světa. Největšími chloubami plzeňské zoo jsou varan komodský (největší varan na světě) a tygr ussurijský, kteří však dnes bohužel nebyli vidět =( Nicméně vám jen pro zajímavost pod peretext dávám 47 fotek všech různých zvířat, které jsem zachytila na včerejší skoro 4-hodinové prohlídce =) Příjemné nahlednutí do světa zvířat ;)

Sakurská alej - Plzeň, Doubravka

25. dubna 2009 v 8:49 | Smajli |  Deníček
Tak mě napadá, kolikrát už jsem si stěžovala na to, jak bych chtěla žít v Japonsku. Ale teď na jaře nacházím každoročně silný protiargument. Proč do Japonska, když za rohem mám ulici, kterou by nám mohlo Japonsko zfleku závidět? Jedná se totiž o naši soukromou doubravskou sakurskou alej =D Nějakého vysoce postaveného otaku tady v Plzni totiž nejspíš před lety napadlo vysadit tady asi 20 japonských sakur, které nám zde každé jaro vytvářejí růžové aleje. Chodím tou ulicí minimálně jednou denně a pokaždé mě to překvapuje, jak jsou ty stromy... úchvátné mno =D Nabízím vám náhled do ulice, kterou chodím každý den a které se na jaře mění v japonskou zahradu =)


Vyhodnocení grafické soutěže

24. dubna 2009 v 6:50 | Smajli |  Soutěže dlouhodobé
Tak je po soutěži. Přiznávám, že jsem zklamaná, myslela jsem si, že účastníkům na soutěži záleží víc. Jenže jak se zdá, Lassie odstoupila, zřejmě se jí týden nezdál dostačujícím časem. Mrzí mě to, protože si myslím, že když už se někdo přihlásí, měl by aspoň soutěž dokončit a ne to vzdát. Což ovšem neplatilo jen u Lassie. Škoda no. Vypadá to, že s dlouhodobými soutěžemi končím, nebudu to pořádat pro nic za nic.
Zároveň chci ale velice poděkovat Anemi, která vydržela až do konce, všechno vždycky splnila včas a jsem si jistá, že i kdyby bylo víc kol, tak by se jich zúčastnila =) Vítezství si opravdu zaslouží, takže jak jsem slíbila, bude to kompletní zařazení postavy do anime Naruto, celý profil, jaké se nacházejí třeba na konoze.cz =)
Takže pod peretextem najdete jednak diplom Lassie, jednak velice podařenou básničku Anemi (splnění 3. úkolu) a jednak tam Anemi najde otázky, které budu potřebovat pro její vyhodnocení =)

Děkuji také všem, kteří v soutěži hlasovali =)


Vyhodnocení for me 36 :)

23. dubna 2009 v 7:13 | Smajli |  Vyhodnocení for me
...od Madea Kaito =) Moc děkuju =)


Přijímací zkoušky - OMG =D

22. dubna 2009 v 13:51 | Smajli |  Deníček
Ježííš... Když jsem byla na začátku devítky, říkala jsem si: "Ty přijímačky jsou až za dlouho, neplaš, jsou za dlouho...". Před týdnem jsem si říkala: "Dobře, tak o víkendu se podíváš na nějaký to učení". Včera jsem si říkala: "Dobře, tak večer se podíváš na tu matiku". Jooo houby s octem =D Jsem natolik línej člověk, že se mě učení na přijímačky prostě vůbec netýkalo =D Dobře... přiznávám, včera večer jsem prolistovala nějaké staré sešity a mrkla jsem do novin na nějaké ty "přípravné" testy, ale jinak... no zkrátka jsem dnes šla na přijímačky jen s tím, co mi údajně mělo zůstat v hlavě za posledních 9 let školní docházky... Hmm... Takžee... Abych to shrnula: Představovala jsem si to těžší =D Hlavně tu matiku. Co bylo hodně nepříjemný, že na 30 matematických příkladů bylo dohromady 60 minut, což znamená 2 minuty na 1 příklad... Au. Takže samozřejmě jsem jich 8 nestihla a ty co jsem stihla mám povětšinou ještě špatně =D Toť matika. Co se týče češtiny, ještě horší =D 40 úkolů na 45 minut, z toho navíc ještě 3 dlouhé texty k přečtení, abysme ty úkoly vůbec mohli plnit =D Leč zázrak - stihla jsem všechno =D

Celkový dojem z přijímacích zkoušek není tak děsný =D Jasně, mám takový dojem, že mě nevezmou, ale představovala jsem si, že toho budu bez učení vědět mnohem míň =)
To mě vede k otázce... Kdo z vás, návštěvníků tohoto blogu, letos dělá přijímací zkoušky vážení? =D Nebo je už máte za sebou? =D Jdete "bez"? =D

P.S: Toto jsou horečné poznámky, které jsem si stihla udělat při přijímačkách matiky =D Nikdy to nebyla moje silná stránka =D


52. spřátelený blog

21. dubna 2009 v 7:14 | Smajli |  Spřátelené blogy
Dalším super spřáteleným blogem je blog natali1 a určitě se na něj mrkněte =)

Pro natali1: