Srpen 2009

Where admin lives...

31. srpna 2009 v 9:37 | Smajli |  Deníček
Ono vám tak jednou k večeru tak hezky svítilo sluníčko. A ona tak zrovna Smajli neměla co na práci. A on tak vedle ní ležel foťák...

Následující fotky ukazují místa blízko mého trvalého bydliště. Tyhle místa vídám běžně. Sem chodím a připadá mi to zcela přirozené. Udělejte si výlet do mého života.

Moje obrovské díky patří človíčkovi jménem Ondra. Jednomu z mých nejbližších, úplně nejbližších lidí. Ačkoliv on sám měl zřejmě na ten večer jiné plány, shovívavě mě svolil doprovázet, trpělivě mi pózoval a pomohl mi dodat fotkám tu správnou atmosféru. Kdokoliv jiný by mě už asi poslal do pr... ehm... na hodně ošklivé místo, ale Ondra, aby mě potěšil, lezl do pole, na strom, svítilo mu do očí, vydával se všanc syčícím nepřátelským labutím a asi mu nebylo dvakrát příjemně. Ačkoli v duchu mě musel proklínat, navenek plnil každé moje sebenepochopitelnější přání a i když občas nadával, nepadlo jediné sprosté slovo na moji adresu. No... aspoň nahlas ne =D


Bleskovka 28 - UKONČENÁ

30. srpna 2009 v 9:13 | Smajli |  Bleskovky
Myslím, že není těžké to uhodnout.

1) Kdo je to?
2) U koho se učil/a?
3) Kdy se poprvé objevila v seriálu Naruto? (stačí přibližně)
4) Napiš krátce něco o její povaze...
5) Co na dipp? (z naruta)


118. -123. cena

29. srpna 2009 v 9:04 | Smajli |  Od Vás pro mě
Od Leiko za spřátelení =)


SakuSasu family =D

28. srpna 2009 v 8:49 | Smajli |  Others art
Nemám slov =D Ten druhý obrázek už jste měli možnost vidět na znovuobnoveném (muhehe, vítězství :-P) blogu Miny Kaguyi =)


Cenky za 27.bleskovku

27. srpna 2009 v 8:17 | Smajli |  Pro Vás
Pro natali1:


Velkej vorel a V.I.P. návštěvník

26. srpna 2009 v 8:58 | Smajli |  Deníček
Píše se rok 2009 a po vyprahlém chodníku kráčí ve vzrušeném očekávání 2 ženy... Záhy se dostávají před první ploty, za nimiž pobíhá podivně opeřený pták, ne o mnoho menší než ony dvě a hejno klokanů. Jejich kroky směřují jistě a důstojně k velké frontě, která, zdá se, nekončí. Prohodí mezi sebou několik tichých kleteb a s nevolí se postaví na konec fronty. Jakmile je lidé poznají, okamžitě se v uctivě rozestoupí, aby těm dvěma udělali místo, všichni je pouští před sebe. Nikdo ani nehlesne. Jak by taky ne! Vždyť ty ženy jsou V.I.P.!

Jooo... no tak kéž by =D Možná už jste poznali, že jsme zkrátka včera s mamkou vyrazily do místní Zoo. Pro tyto příležitosti máme už z června zakoupenou speciální pernamentku, na celý rok. Jelikož takových podobných šílenců v Plzni zřejmě moc nebude, staly jsme se tím V.I.P. návštěvníky. Ne teda že by to mělo nějaké spešl výhody. Frontu jsme si samozřejmě musely trpělivě vystát, kafe zadara nebo třeba časopis jsme nedostaly. Řeknu vám, chodit v tom vedru po rozpálených uličkách a civět na zvířata, jak si chladí kožichy v rybníčkách nebo bázénech, to je teda něco. Protože máme ale naší Zoo moc rády, ani jsme si nestěžovaly. No... aspoň ne moc. Trošku. Trošilinku. Co nás nejvíce zaujalo bylo jednak velké pernaté stvoření, trefně nazvané mou matkou "velkej vorel", jednak šedivá kachna vydávající zcela prasečí chrochtání, prezentovaná jako "Husa kuří". Opravdu milé!

ItaSasu vid

25. srpna 2009 v 8:04 | Smajli |  Videa
Krátké, výborná kvalita. Stav: přeuchihováno. Sasuke. Itachi. Nic jiného. V názvu to má sice yaoi, leč ničeho nepatřičného jsem si tam nevšimla ;) Přestože to je bez děje a má to jen minutu a něco, stejně to sem dávám, protože je to podle mého pěkně promakané.Farewell Mina Kaguya!

23. srpna 2009 v 8:57 | Smajli |  Pro Vás
No... tak tenhle článek je už z názvu věnován jednomu mému SBé, anime1, jak ji pamatuji já a Mině Kaguye, jak ji nejspíš možná zná většina z vás. Končí s blogem, což mě... hmm... rozesmutnilo mno =( Měla jsem její blog moc ráda.

Promiň Mino, vážně mě nenapadlo nic chytřejšího, abych se s tebou nějak rozloučila.

To video přidávám jen kvůli té hudbě, byla bych ráda, kdybyste si ji mohli k tomu pustit, aby to na vás zapůsobilo tím pravým... eheee... dojmem. Připadala mi ta hudba k tomu vhodná, ale samozřejmě vás do toho nenutím.

Tak tedy sbohem Mino, měli jsme tě moc rádi =)

P.S.: Nezlob se, že jsem si dovolila použít v oslovení tvé pravé jméno O:-) Pokud to nebudeš moc přečíst, zkus si obrázek napřed uložit, pak by se ti v počítači měl zobrazit v plné velikosti.

Méďové

22. srpna 2009 v 10:01 | Smajli |  Ankety
Dohadovali jsme se s bráchou o následující animaci a došli jsme k tomu, že by bylo zajímavé se zeptat také ostatních. Povídkovská povaha uchiháčků podle mě mluví jasně, ale... uvidíme.

Kdo je kdo? =D