Říjen 2009

Halloween =)

31. října 2009 v 9:14 | Smajli |  Pro Vás
Víte, docela často mě napadá, že bych chtěla žít v Japonsku. Víte co myslím, Kakashi za rohem, sakurské aleje, krásný japonci, otaku průvody a po ulicích lolitky. Ale jen jeden den v roce mě napadá, že bych chtěla žít v Anglii. A je to právě dneska. Na Halloween. Tenhle svátek má pro mě takovou jako přitažlivost... hrozně by mě bavilo se večer převlíknout za nějakou příšeru (tyjo a ani bych nepotřebovala masku =D) a vyjít do ulic třeba s nějakou partou... a ty sladkosti pochopitelně taky hrají svojí roli =D Myslím, že je to moc hezký zvyk a hodně ho angličanům závidím =) Před lety jsme zkusily s kámoškou něco takového. Převlíkli jsme se na Halloweena za strašidla a zvonily u cizích lidí doma. Hmm... nebyli z nás zrovna na větvi a snad jen naše bývalá učitelka angličtiny byla nadšená =D No nic... takže vám dneska přeju hezký Halloween =)

Něco pro vás =DReturn?

30. října 2009 v 9:45 | Smajli |  Info
Tak se vám teda možná vrátím na konci měsíce... co vy na to? Víte co je na tom vtipné? =D Že jsem pořád nepřišla na nic, co bych měla začít přidávat na blog. Takže odteď to už nebude každej den článek. Nebo myslím teda =D Ale budu tu už s váma. Když budete hodný a budete psát komenty, což mi připomíná, že vám chci poděkovat za těch 34 předchozích ;)
Tak co, kolik lidí sem přestalo chodit za tu dobu, co jsem byla pryč? =D
Mimochodem, nedávno jsem vedla takovou malou debatu s Eleriou o tom, že chci ospravedlnit Sasukeho před všema anti-sasankama. Takže hned jak v neděli změním design (kupodivu se i mě samotné docela líbí, to je zázrak), napíšu dlouhý a dost rozhořčený článek o Sasukeho osudu. A vám, anti-sasukám se nebude líbit =D Muhehehe =D


Co takhle pozastavit?

10. října 2009 v 12:09 | Smajli |  Info
Že bych se taky jednou zachovala stejně jako většina? Asi před týdnem vyšel článek o druhém výročí blogu, pod kterým se nahromadily komentáře s tím, že tento blog se rozhodně dožije i třetího, přestože v článku jsem uvedla, že pozastavení možná není daleko. A možná už je tady. Nejde o to, že by mě snad anime zprudilo. Pořád nedočkavě čekám na nové shippuudeny, ráda čtu vaše články, ještě víc vaše komentáře a čas bych si možná na blog ještě skutečně našla, i když v poslední době zjišťuju, že dřív jsem ho měla jaksi víc. Jde o to, že téměř všechny moje SBé pozastavují blogy a já si tu už připadám jen jako něco navíc, nemám u koho číst ty články, nemám kam přispívat komentáře.
Asi jste si všimli, že kvalita článku v posledních dnech dost upadla. Taky se to projevilo na počtu komentářů, což ovšem nekladu za vinu vám. Jenže prostě, já už mám pocit, že jsem snad jediný blog, kde každý den nějaký článek přibyde a že už prostě jsem sama, kdo aktivně bloguje. A to je docela naprd. Co vlastně mám pořád přispívat? The killing nikdo nečtete. Zážitky z deníčku vás asi nudí =D Na videa nejspíš taky nekoukáte co? :-P Jednorázovky jsou dlouhé na to, abyste si je četli. Obrázky si najdete sami a lepší. Tak co tady vlastně ještě dělám? Pochopte, mě nevadí, že si třeba moje články nečtete, já vám to nevyčítám. Ale nedokážu prostě každý den si lámat hlavu s tím, co bych tak dneska přidala, aby si to aspoň někdo přečetl =D
Vypadá to, že jediným rozumným řešením, jak už na to přišla většina SBé, je asi pozastavit. Nevím na jak dlouho. Možná do konce měsíce. Chci vědět, jestli po těch 20 dnech se opět vrátíte, jestli budete zvědaví, zda jsem zase tady nebo jestli mě prostě odepíšete jako další blogerku, které ruply nervy.
Ale je tu ještě jedna věc. Já tenhle blog nepíšu pro sebe. Tady jde především o vás, čtenáře. Měli byste se k tomu taky vyjádřit. Co říkáte na pozastavení, je to dobré řešení? Myslíte, že po pauze se zase vrátíme všichni? Že se ještě někdy sejdeme, my, pozastavené blogy?


Perverzní obrázky

8. října 2009 v 16:28 | Smajli |  Others art
A teď zas trošku úchylnosti...

Naruto a...

7. října 2009 v 18:22 | Smajli |  Others art
=)Sasukeho outfit

6. října 2009 v 15:22 | Smajli |  Ankety
Většina postav v narutovi za dobu těch zhruba 550 dílů vystřídala různé oblečení. Mně teď zajímá váš názor na outfit mojí nejoblíbenější postavy =) Tak který?

Outfity:


Krok sun krok a znóóóva...

5. října 2009 v 22:07 | Smajli |  Deníček
Schválně jsem dnes nechala článek až na večer. Víte proč? Dnes jsem absolvovala svou první hodinu tanečních lekcí. Velmi přemýšlím, zda také nebyla poslední =D Podpatky, nepohodlné šaty, vedro, pošlapané nohy, bolící nárty, v hlavě zmatek... tak nějak by se to dalo dneska popsat. Ale ne, to trochu přeháním. Samozřejmě, že jsme si kroky pletli, stejně tak levé a pravé nohy, hopsali jsme jako králíci. Ale sranda byla. Taneční mist, bůh mu žehnej, má s námi trpělivost, je sympaťák. Ale vyvalil toho na nás příliš najednou. Blues, džajv, valčík, polka... vše při první lekci. A řeknu vám, poslouchat stále dokola "Krok sun krok... dup dup... krok sun krok a dup dup... otočit, do-le-va a krok sun krok a dup dup..." "Raz a dva a tři, patáá a dozadu dva a tři, špičkáá a točíme a jedna dva tři, pata..." to vám nadělá v hlavě úl. Jak říkám, sranda byla... ale ta bolest po skončení... Nooo =D Uvidíme při dalších lekcích...
A vy? Chodí někdo z vás do tanečních či jste je už dokonce absolvovali? Chystáte se? =D


Zase ňáký fotky

4. října 2009 v 8:48 | Smajli |  Deníček
Je tady někdo, koho to snad ještě baví?


Narozeninové překvápko od Miny Kaguyi =)

3. října 2009 v 11:04 | Smajli |  Od Vás pro mě
Naprosto dokonalého překvapení se mi včera dostalo od SBé Miny Kaguyi. Vůbec nevím, co na to říct, je to úplně nádherné, moc ti děkuju :-* :-*

K tomu skvělá ikonka =)


A navíc ještě překrásná kresba Kakashiho... máš vážně talent =)


2. výročí blogu

2. října 2009 v 7:22 | Smajli |  Info
Yo... tak jsem si původně říkala, že tenhle článek letos vynechám... Ale pak mi zase přišlo, že by bylo přinejmenším zvláštní něco takového nekváknout, tak jen pár slov...

Pro ty, kteří třeba neumí počítat, od včerejška je v menu v archivu 26 měsíců, což znamená, že tento blog je starý více jak 2 roky. Nechala jsem článek na dnešní den, protože první oficiálně platný článek na tomto blogu vyšel 1. října 2007 v 19:41 (září nepočítám, to byly jen podkategorie).

Co se týče statistik, tak za tu dobu bylo zveřejněno (ufff, tak kalkulačku)... 846 článků (včetně tohoto). Některé zde nechávám pouze z nostalgie, připadají mi hloupé a dětinské, některé možná čtete rádi =) Dále bylo získáno 128 cen, 58 Sbéček, nastaveno 28 designů a na blog přišlo více než 26 746 lidí.

No. Tak. Několikrát jsem uvažovala o trvalém pozastavení (častěji než byste si mysleli muhehehe :-P), zvlášť v poslední době. Zatím jsem se k tomu neodhodlala. Ale co není, může být =D Takže pokud se vám tu líbí, užívejte si to tu, pište komenty, neboť jestli se tento rok dožije třetího výročí, to je ve hvězdách =)

A děkuju všem, úplně úplně všem, kteří sem chodí pravidelně, rádi a zapojují se do činnosti blogu naruto-by-smajli. Právě díky Vám to tady totiž tak dlouho vydrželo! ;)