Únor 2010

Hranice lásky

26. února 2010 v 6:49 | Smajli |  Jednorázové
Jo. Děste se. DALŠÍ jednorázovka. Upřímně, koho z vás je ještě baví číst?

Varování: Yaoi (18+)

Pairing: SasuNaru

Ale tentokrát jsem vážně, ale vážně překvapila sama sebe. A víte proč? Protože v tomhle příběhu je Sasuke hajzl. Ale doopravdy hroznej parchant. A to se mi obvykle v příbězích nestává.

Školní leháro

23. února 2010 v 12:50 | Smajli |  Deníček
Tenhle týden ve škole je (a snad zůstane) celkem fajn. A to jsem si nemyslela, že někdy řeknu, ale docela mě to tyhle dny baví. No... hlavně dneska. Je to proto, že polovina naší třídy odjela na lyžák a druhá polovina z té poloviny, co zůstala, se ulejvají někde doma, takže ve třídě nás tenhle týden není víc než 12. Což je v pohodě. Samozřejmě, jediným mínusem je zkoušení. Jelikož učitelé pochopitelně nechtějí vykládat látku, když je nás tak málo, zkouší jako o závod, ale naštěstí už mi hrozí jenom fyzika a matika. Snad. Jinak nic moc neděláme. Včera jsme se místo němčiny koukali na film, dneska jsme si celou hodinu biologie povídali. Máme zkrácené vyučování na maximálně 5 hodin denně. Dneska to byly jen 3. Takže pohoda =) Na hodině dějáku (respektive češtiny) jsme měli dnes vymýšlet krátkou básničku na nějaké dívčí jméno. Samozřejmě, není to nic moc, když máte na to časové omezení, tudíž mi vznikla naprostá kravina:

Lenka bydlí v Lesní,
nikdy oběd nesní.
Věčně trhá uschlou trávu,
pak má sena plnou hlavu.
Někdy jezdí na kole,
chodí běhat po škole.
Paštikou si chleba maže,
venku si tře zmrzlé paže.
Lenka to je prostě div,
divím se jí, co jsem živ.

Při té biologii jsem si dnes také tak trochu črtala, jak vypadá naše lavice s mým spolusedícím Domčou. A na jeho vlastní žádost (chachá, fakt to nebyl můj nápad :-P), jsem tu črtanici naskenovala a dávám ji sem, ať se podíváte, jací jsme hrozní vandalové a ničitelé školního majetku. Jachachá.

(popsanou verzi naleznete pod peretextem)

Diplomy za 32. bleskovku

21. února 2010 v 9:24 | Smajli |  Pro Vás
Takže Leiko a Eleria úspěšně uhodly, že se jednalo o Shizune =) Gratuluji =)


Chrocht

19. února 2010 v 18:03 | Smajli |  Deníček
Tak dneska to bylo velmi náročné =D Teda myslím jako ten den ve škole. No jen si to vezměte... Hned první hodinu test z matiky, kterej se mi podařilo senzačně zkopat =D Druhá hodina... hmm... ale jo, dalo se to přežít. Třetí hodinu jsme celou dobu prostáli na chodbě v přístavku školy (viz hláška dole). Čtvrtá... no, přestávám té informatice rozumět a upřímně řečeno k čemu kdy budu používat acess (či jak se to píše)?! Potom hodinový test z němčiny... taky paráda. Potom test z chemie... mňamka ty indukční, disperzní a coulombické síly. A sedmou hodinu test ze zemáku (jak mám vědět co to je denudace, edafon nebo mohorovičičova diskontinuita?!). A teď konečně víííííkend olala! Konečně můžu ráno chrnět... Info, co by vás možná mohlo zajímat... Zjistila jsem, že mám stále ještě rozepsané dvě jednorázové yaoiovky, jednu neyaoistickou jednorázovku a kousek jedné kapitolovky, kterou ale nikdy nedopíšu =D Takže můžete čekat, že se možná v blízké době objeví ty jednorázovky, které už vás musejí hrozně nudit. Chrocht. A teď se svěřte se svým prožitým pátkem :-P

Hláška:
(již deset minut nám chyběl učitel na informatiku)
"Třeba ho někdo zavraždil na záchodě…"
"Třeba z těch počítačů úplně zblbnul!"
"Třeba se stal součástí počítače a chytil vira!"
Spolužák: "Já navrhuju jít do Radyně." (hospoda naproti našemu gymnáziu)
"Tak někdo zajděte za zástupcem!"
(Dva kluci odešli nahlásit nepřítomnost učitele)
"No, aspoň nebudem psát ten test…"
(Kluci se po dalších pěti minutách vracejí)
"Tak co?"
Spolužák: "Jo, zástupce říkal, že máme jít do Radyně."

Na bruslích

17. února 2010 v 15:10 | Smajli |  Jednorázové
No jo... to sem zas něco vyplodila... Věřte mi, nečtěte to. Laciná zápletka, docela ubohý průběh. Je na tom hodně znát, že jsem to psala asi ve třech úsecích a pokaždé jsem měla jinou náladu. Jako vždycky SasuNaru a

Yaoi (18+)


ještě to někoho překvapuje? Ten název je taky blbej, ale nějak jsem teď zrovna neměla náladu vymýšlet něco lepšího...
Jinak, přešla jsem k jinému stylu psaní, to poznáte, až to otevřete... chci říct, když to otevřete...
Koho jsem neodradila, tak směle do toho =D

Mix fotek

16. února 2010 v 7:05 | Smajli |  Deníček
Aneb co se ještě ve foťáku našlo...61. spřátelený blog

15. února 2010 v 15:58 | Smajli |  Spřátelené blogy
Patří Kunoichi-babu.

Pro Kunocichi-babu:


Děti ze stanice Leningradská

12. února 2010 v 7:11 | Smajli |  Recenze
Asi už jsem párkrát zmiňovala, že někteří učitelé na naší škole jsou zvláštní. Většina. Naše češtinářka je hodně zvláštní, minimálně co se týče způsobu výuky. Nedávno nám pouštěla film, který se jmenoval "Děti ze stanice Leningradská". A řeknu vám na rovinu... byl strašný. Byl tak hrozný, že po jeho vypnutí ve třídě několik minut vládlo hrobové ticho a nikomu nebylo do řeči, natož do debaty. A víte proč byl tak strašlivý? Protože byl pravdivý. "Děti ze stanice Leningradská" je film, který se zabývá tématikou jednoho z aktuálních problémů, který se objevuje téměř ve všech zemích, ale bývá často přehlížen - tématikou dětských bezdomovců. Odhaduje se, že po natočení tohoto filmu bylo v Rusku až 30 000 dětí bez domova. Řeknu vám, že ke konci filmu už jsem musela hodně mrkat a téměř celá třída měla slzy na krajíčku... možná se dozvíte proč, když budete chtít.
Ten film mě donutil k zamyšlení. Samozřejmě, od toho nám ho pouštěli. Po shlédnutí tohoto filmu se ještě více utvrdíte v názoru, že život prostě není fér. Začnete si uvědomovat, jak vaše starosti, které denně řešíte, jsou v očích těch dětí naprosto nepodstatné a malicherné. Oni žijí v jiném světě, řeší naprosto jiné problémy. "Hádají se s námi a mlátí nás. Občas někoho zabijou. Je to všechno jako... normální rutina". I tahle věta je ve filmu vyslovena jako krutá realita v jejich denním životě.
Co je zvláštní, ten film však nelíčí tyto děti jen jako bezbranné oběti. Děti ve filmu chlastají, čichají lepidlo, napadají jiné bezdomovce. Být krutí je jejich jediná šance, jak přežít. V jejich světě slabí umírají.

Tragičtí blogeři

10. února 2010 v 17:56 | Smajli |  Úvahy
Teď mám na mysli celkově upadající morálku teenagerské mládeže, která bloguje =D Doteď jsem se asi setkávala pouze se slušnými blogy... Ovšem včerejší návštěva jednoho anti-blogu předčila všechna má očekávání a naprosto mi vzala iluze o blogujících lidech =D Články, které se na něm vyskytují, mě tak moc šokovaly, že prostě nemohu jinak, a musím se dosyta vysmát na tom svém blogu =D

Většina teenagerských blogů o anime je prostě nehorázně ujetá, přiznejme si to (teď se nechci nikoho dotknout a ani nepředstírám, že ten můj blog mezi ně nepatří). Však to známe. Všechno je tak hrozně kawaiiiiiiiiii. Kawaiii picty, kawaiii pocity, dneska jsem měla kawaiii den, mám fakt kawaiii náladičku, ten sasánek je tady tak kawaiii =D Dalším typem tragických blogů jsou blogy o celebritách. Jééé Avrilce to tady tak slušínkuje, Ashley tady má tak slaďoučkej výrazeček, Emma Watson je tak úúúúžasnej človíček, Robert Pattinson je tááák božíííí (mimochodem s tím souhlasím! =D). Nijak mi to nevadí. Tohle je prostě blogování, respektivě tohle k blogování patří, stejně tak jako k blogu neodmyslitelně patří kopírování obrázků, reklamy v komentářích a spřátelené blogy.
Jenže včera mi došlo, jak už to leckde zachází do extrémů. Anti-blogy jsou v pořádku. Není na nich nic špatného. POKUD dokáží rozumě vyjadřovat své názory. Což většina nedokáže. Články na výše zmíněném anti-blogu se týkaly oblíbené Miley Cyrus. A články tam vypadají asi takto:

"Majlina je *píp* *píp* *píp* z*píp*aná. *píp* *píp* *píp* *píp*. Všichni, kdo jí mají rádi jsou *píp* *píp* *píp* *píp*."

A komentáře byly typu:

"Ty jeden *píp* *píp* *píp* *píp*. Ty seš tak *píp* *píp* *píp*. Miley je tak úžasná, že z ní nemůžu ty *píp* *píp*!!!!!!!!"

A u čeho jsem se nejvíc zasmála? Jednak u komentářů, kde se milovníci Miley vydávali buď za adminy blogu.cé.zet a hrozili, že blog smažou, nebo u těch, kde se vydávali přímo za Miley a psali anglicky (přičemž ani pořádně anglicky neuměli). No a pak mě ještě dostala jedna věc, která tam byla taky častá: "Majlina je blpka a čupka (omlouvám se, musela jsem to napsat, protože mi to přijde fakt komické)" a následné reakce: "Ty *píp* di se vicpat a nauč se čežtinu vole!" =D A ještě jsem zapomněla: "Vy tady fakt neumíte nic jinýho, než sprostě nadávat!!! Vy ste vážně *píp* *píp* *píp* *píp* *píp*!!!!"

Takže tak. Jinak, tenhle článek píšu, protože se nudím a chtěla jsem se s vámi podělit o ty pocity, které z toho blogu mám. Tak si někdy říkám, jestli by blogeři občas neměli procházet nějakými psychologickými testy, než si budou smět založit blog, protože na tohle se nedá říct nic jiného, než:

WTF?!

Mimochodem... na ten blog nebudu odkazovat, ale nemůžu si pomoct a musím těm z vás, kteří se chtějí přesvědčit na vlasní oči (a možná se i zapojit do komentů) napsat pokyn:
Do vyhledávače na seznamu zadejte "Vládce všech blogů". A myslím, že hned poznáte, jaký blog jsem měla na mysli =D

P.S.: Sasánek je tak kawaiiiiiiiii!!! ♥♥♥

Bleskovka 32 - UKONČENÁ

8. února 2010 v 17:30 | Smajli |  Bleskovky
1) Kdo to je?
2) Z jaké je vesnice?
3) Jaká je jeho/její hodnost? (genin, chuunin, atd...)
4) Kdo je jeho/její mistr?
5) Čím je známý/á?