Červen 2010

Recenze filmu: Kiss the Bride

26. června 2010 v 14:31 | Smajli |  Recenze
...aneb víc než hodina ráje pro všechny yaoistky s romantickou dušičkou a pro mě poučení, že nic se nemá soudit dřív, než se dokoukáte na konec filmu.

Jak jsem zmínila v článku níže, poté, co jsem narazila na krásný trailer tohoto filmu s Narutovským obsazením, nedalo to mé zvědavosti a musela jsem ten film vidět. Vzhledem k tomu, že angličtina není mojí silnou stránkou, jsem vzdala koukání online a slabošsky se rozhodla pro český dabing.

A naprosto propadla filmu. Ale všechno popořadě:

Matt a Ryan se znají myslím od střední. A ano, jak asi tušíte, nebyli jen přátelé. Potom ale Matt odjíždí studovat do Kalifornie a s Ryanem se nevidí deset let. Protože je gay, střídá jednoho kluka za druhým, ale nikdy s žádným nevydrží. Pracuje v jednom... časopise pro homosexuály?? Tak nějak jsem si nebyla jistá, co tam vlastně dělá, ale to je vedlejší. Takže, tomuhle Mattovi přijde pozvání na svatbu. Ryan se chce oženit s dívkou jménem Alex a Mattovi se to pochopitelně nelíbí. Rozhodne se svatbu překazit a proto odjíždí do toho zapadákova, kde lišky dávají dobrou noc, a kde prožil s Ryanem svoje mládí. Nastává koloběh nejistoty, zmatků a srandy, během jehož sledování jsem se smála i brečela dojetím.

Teď ale trošku neoficiálnosti. Tenhle film naprosto doporučuju všem yaoistkám. Hned na úvod tam fotí dva mladíci fotky pro ten gay-časák, v ksichtě teda nic moc, ale kritika mě okamžitě přešla poté, co se jim záhadně někam ztratila trička =D A co může yaoistku nadchnout víc, než roztomilá bitka se svatebním dortem?
A kdyby vás tohle děvčata ještě nechalo chladnými, pak je tu polovina čtvrté minuty filmu, kdy si Matt nádherně zavzpomíná na jedno... ehm... sexuální ráno s Ryanem poté, co se mu do ruky dostane to svatební oznámení.
To bylo, abych vás navnadila =D Tenhle film mi opravdu hodně zpříjemnil poledne a částečně odpoledne... Strašně jsem se vžila do osudu těch dvou a při scénách jako byly "svlíkací lodě" jsem málem nedýchala. Pak tam byla jedna vážně suprová legrační část, kdy v rámci loučení se svobodou se Ryan, Matt a dva jejich kámoši ožerou, Matt se přizná, že je gay, přičemž k němu přijde jeden z těch dvou kámošů, totálně namol se slovy:
"Víš, když mi bylo čtrnáct... dal jsem pusu klukovi. Ale toho neznáš... bylo to na táboře a víš...", a asi tak po dalších pěti minutách se mu svěřuje ten druhý kámoš:
"Víš, když mi bylo čtrnáct... jeden kluk mi dal na táboře pusu... ale toho neznáš...".

Co mě nejvíc překvapilo? Můj přístup k postavě Alex. Jako zanícená yaoistka bych si myslela, že tu holku budu nesnášet. Ale tak to nebylo. Alex byla... já nevím... hrozně fajn, taková ta postava, kterou musíte mít rádi, i když nechcete. Přestože si brala Ryana.
Nejlepší z nejlepších scén?
Když se zoufalý Ryan začal s Mattem vášnivě líbat ke konci filmu, do čehož přišla Alex. A její reakce poté, co jí kluci vysvětlili svou zamilovanou historii?
"Víte co je nejhorší? Že vám to spolu strašně moc sluší. Víte co? Pomilujte se!". Čímž si mě získala, protože nemůžu prostě nemít ráda někoho, kdo má yaoistické sklony =D V téhle chvíli jsem začala nadšeně věřit, že tohle je nejlepší yaoi film na světě. No... a možná že je, zas tak moc jsem jich neviděla. Ale ta úvodní věta má svoje opodstatnění. Nesuďte film, dokud neuvidíte konec. Mrzí mě to, protože tehdy jsem to zakřikla. Jelikož... no... ten konec filmu je pro nás yaoistky trpkým zklamáním =( Co se dá dělat, nemůže být všechno dokonalé...

Přesto vám radím - pokud milujete yaoi tak jako já, byl by hřích tenhle film nevidět. Věřte mi, že to za to stojí =) A protože jsem na vás hodná, nenechám vás nic vyhledávat =D Pokud vás ta recenze zaujala a chcete se na ten film podívat, tak si ho stáhněte TADY =)

A teď mě omluvte. Musím si otřít tu zakrvácenou klávesnici =D

P.S.: Kdybyste náhodou někdo přišel na to, jak se jmenuje ta písnička, která hraje někdy okolo času 1:20:00, tak mě nezapomeňte informovat! =)

Trailer Kiss The Bride (Naruto style)

26. června 2010 v 10:28 | Smajli |  Videa
Tak jsem narazila na tohle video... ne že by bylo bůhvíjak oslnivě úžasné, ale zaujalo mě =) Má to být trailer na film "Kiss The Bride", který jsem neviděla a vlastně jsem tomu ani z poloviny nerozuměla (ach ta angličtina =D), ale je to vážně povedené =) Načasování je dobré, kvalita výborná a celkem je to i vtipné, nejvíc mě dostalo: "I am gay." "Wow." =D Ale jak chcete, dávám to sem jen pro zajímavost =).... a teď si jdu stáhnout ten film =D Pokud bude hodně dobrý, objeví se tu možná i recenze =D


Sportu zdar!

20. června 2010 v 10:20 | Smajli |  Deníček
1
Kdybyste se mě na základní škole zeptali, jaký předmět mám ve škole nejméně ráda, naprosto bez váhání bych vám odpověděla, že tělocvik. Je to zvláštní, ale ačkoliv pocházím z rodiny, které pohyb nedělá problémy, sama mám hluboce vštípený odpor ke sportům. Nesnáším propocená trička, nevyžívám se ve sportovním namáhání těla, nemohu se chlubit hodinami strávenými v posilovně. Na základce byl tělák utrpením, protože to znamenalo nejen trapné nástupy, ještě trapnější sportovní hry a soutěžení, běhání na čas, kotouly a skoky přes tyč, ale především se musel člověk také vyrovnat s přítomností hochů nejen z naší bývalé třídy, ale i sousední, jelikož jsme jen málokdy měly, my holky, doopravdy oddělený tělocvik. Většinou se naopak s klukama hrálo ragby, basket, pálkovaná a všelijaké takové chuťovky. Díkybohu se však tenhle princip na střední škole změnil. Teď máme tělocviky doopravdy oddělené a jen málokdy jsme spojení. Zmizely protivné nástupy a i když zůstaly rozcvičky, to je ten nejmenší problém. Také přístup spolužaček a učitelky se velmi změnil. Tady už se neklade na pohyb takový důraz a i když občas od nás jsou vyžadovány vyšší nároky, jako třeba hvězdy, běh 1600 m, skok vysoký 120 cm a já nevím co ještě, jsou těláky na střední mnohem snesitelnější...
Stále jsem ale na sport levá a tělák ani náhodou nepatří mezi moje oblíbené předměty a jsem si jistá, že se v tomhle do konce života nezměním.
Nemůžu říct, že by mě rodina za tenhle přístup nějak kritizovala. Aspoň ne natolik, abych si z toho dělala těžkou hlavu, naopak, občas, když se mi podaří hodně smutný oči, mi máma sama napíše na tělocvik omluvenku. Snad nejhůř tuhle mojí úchylku nese táta, který je docela zarytým sportovcem. Každoročně vyráží někam na Šumavu na kolo, dobře lyžuje, ale především hraje nohejbal. To je jeho nejzamilovanější sport a právě díky němu občas nosí domů trička, vína nebo propisky, ceny ze zápasů. Včera se taky konal zápas. Memorial dvou nohejbalistů, kteří s nimi kdysi hráli. Jednoho jsem osobně znala, byl to skvělý člověk. A v tom sestávala moje včerejší "práce". Měla jsem na zápase fotit, protože občas spravuju jejich webové stránky (a taky jsem je založila, heh :-P). Nedá se říct, že by to byla kdovíjak zajímavá práce, ale co bych pro tátu neudělala... Kromě toho jsem za to dostala novou mp3 (kterou stejně nechci, protože má dost omezenou kapacitu).
To já jen, jakože kdyby vás zajímalo, jak jsem strávila včerejší dopoledne =D Mimochodem se můžete mrknout na to video, který jsem tam udělala, je tam taky můj táta, ale radši vám neřeknu, kterej z nich to je =D Ale rozhodně to není ani jeden z těch fotek =D

2
3

Sasukeho těhotenství

18. června 2010 v 17:06 | Smajli |  Ankety
Normálně se mi z m-preg v yaoi ježí chlupy v zátylku, ale... výjimečně =) Kdyby Sasuke nějakým způsobem otěhotněl, koho byste nejvíc tipovali na šťastného "tatínka"? ;)

Herci

14. června 2010 v 20:09 | Smajli |  Jednorázové
K tomuhle můžu říct jediné - měla jsem absťák.
Je to totální kravina.
Je to FAKT totální kravina.
Je to yaoi (asi 18+).
Je to celkem PWP.
Je to neoriginální námět.
Je to SasuNaru.
Nebo spíš NaruSasu.
Radši to nečtěte! =D

Neumřela jsem

9. června 2010 v 6:51 | Smajli |  Info
To já jen, abyste věděli, že ještě žiju... i když jen tak tak. Nemám teď zrovna času nazbyt, ale vydržte ještě tak tejden... pak snad budu mít volněji... O:-)

36. design - Darkness

1. června 2010 v 7:13 | Smajli |  Designy
No jo =D Tak se vám omlouvám za tenhle design =D Ale neměla jsem vůbec náladu na žádné složitosti, fakt že ne O:-) Proto tenhle směšně jednoduchý design, ke kterému snad ani nemusím nic dodávat a jehož jedinou výhodou je široká stránka, které mám ráda =D Jinak... v příštích dnech nečekejte žádné návaly článků, přece jen je konec školního roku a já doháním, co se dá... teoreticky =D Ale nebojte (nebo spíš bojte?), protože... já jsem pořád s vámi muhehe =D

design 36