Prosinec 2010

Happy New Year! =)

31. prosince 2010 v 18:21 | Smajli |  Pro Vás
Ach jo, tak je za námi další rok. Nějak to letí, v poslední době, nestíhám to ani sledovat. Nicméně, upřímně řečeno, jsem ráda, že rok 2010 končí. Byl pro mě snad nejhorším za posledních bůhví kolik let. Stalo se hodně věcí, které mě mrzí a celkově nebyl vůbec úspěšný. Nezbývá, než doufat, že bude 2011 lepší. To si povíme za rok =D
Nedá se říct, že budu letošního Silvestra nějak moc oslavovat, jelikož ještě pořád vypadám na jedno oko jako číňan a zřejmě to tak ještě aspoň tejden bude. Dokonce ke mě ani nikdo nemůže, jak jsem nakažlivá. Řeknu vám, že vám na náladě rozhodně nepřidá, když po vás v nemocnici desinfikují i kliku u dveří ;_;' Takže mám v plánu přežít dnešní noc se sklenicí koly a možná nějakou hrou na počítači. Ještě mám rozehraný Dračí oko =)
No, minimálně jeden pozitivní dopad moje momentální neschopnost ale má =D Dokázala jsem napsat další kapitolu a půl Naděje umírá poslední =D Rozhodně mám zásobu aspoň tak do Valentýna, takže se máte na co těšit =)

Tak tedy Šťastný Nový rok! =) A nepřežeňte to s chlastem =D

PF 2011

Naděje umírá poslední - 12. kapitola

30. prosince 2010 v 9:31 | Smajli |  Naděje umírá poslední
naděje umírá poslední - upoutávka
Tak jo, doufám, že vás to ještě nepustilo ;)


Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 10:11 | Smajli |  Jednorázové
Krátká vánoční povídka. Nejspíš v ní bude chyb jako máku, protože díky tomu zánětu skoro na klávesnici nevidím. A radši ji nečtěte, pokud máte dobrou náladu, protože tohle vám ji zaručeně zkazí. Ještě jednou veselé Vánoce! =)

Šťastné a veselé!

24. prosince 2010 v 10:09 | Smajli |  Pro Vás
Tak to tu konečně máme =) Vánoce. Bohužel jsem nestihla dokončit tu rozepsanou jednorázovku, ale místo toho jsem sepsala jinou, kraťoučkou. Aspoň jsem ale stihla udělat přání pro vás všechny, kteří sem zavítají v tyto vánoční svátky. Užijte si Vánoce, když jsou jenom jednou za rok! =)

merry christmas

Naděje umírá poslední - 11. kapitola

22. prosince 2010 v 7:09 | Smajli |  Naděje umírá poslední
naděje umírá poslední - upoutávka
Užijte si předvánoční kapitolu, doufám, že se bude líbit ;)

Sharinganské oko a ujetý výtah

19. prosince 2010 v 18:11 | Smajli |  Deníček
1
Tak po dlouhé době něco ze života... v podstatě není moc o čem psát, protože žádné vzrušující novinky se jaksi neodehrávají. Dneska jsem konečně dokoupila zbytek dárků... nebo teda =D Ještě do školy něco musím, ale už mám rozmyšlený co, takže pohoda =) Do středy času dost... když už jsme u té školy... věřili byste, že my ještě ve středu píšeme TEST?! Jo. Nedělám si srandu. Máme první dvě hodiny vyučovací a píšeme test z informatiky, což je jeden z nejobtížnějších předmětů, vzhledem k tomu, že na něj máme toho největšího pošuka...  Dva dny před Vánocema, já omdlím...
No, dneska to nakupování s kámošem bylo docela fajn, hlavně když nám ujel výtah a pak autobus =D Ale hlášky padaly nehorázný, hlavně když jsme si na notebooku v crossu prohlížely starý fotky ze základky =D
2


Jinak... chytla jsem zánět spojivek do levýho oka. Mám to celý nateklý, opuchlý a pravděpodobně to prý chytnu i do toho druhýho, protože je to prý silně infekční. Parádička, vypadám jako bych měla sharingan... do Vánoc ze mě bude nejspíš Kyklop =D Už vím, jak se museli chudáci Sasuke s Itachim cítit, když moc používali Amaterasu =D Věřte mi, není to nic příjemného si kapat do oka nějakou dezinfekci, přičemž se do něj skoro ani netrefím. Ale to je fuk. Možná by vás mohlo zajímat, že mám rozepsanou jednu jednorázovku, ale nejsem si jistá, jestli ji dokončím před Vánocema... pokud ano, dostanete ji jako takový malý vánoční dárek =D

BTW, tyhle OCka jsem kreslila teďka nedávno ve škole, když už jsem neměla náladu na učení... Ne že bych uměla kreslit, ale tak zábava musí bejt =)

first
second
third

Diplomy za 35. bleskovku

16. prosince 2010 v 21:02 | Smajli |  Pro Vás
Zdá se mi to nebo jsem na ty diplomy zapomněla? Zase ;_;'

for Kajtulka
for Usami

Naděje umírá poslední - 10. kapitola

14. prosince 2010 v 6:55 | Smajli |  Naděje umírá poslední
naděje umírá poslední - upoutávka
Koukám, že ten děj je nějaký snadno odhadnutelný =D Špatně já!


Amazing vids, SasuNaru

12. prosince 2010 v 19:29 | Smajli |  Videa
Škola mě dohání k šílenství. Doslova. Dneska moje trpělivost konečně přetekla a rozhodla jsem se, že se přestanu na ty testy a zkoušení tak moc učit a budu si užívat předvánoční atmosféru. V pololetí se nepropadá ne? Tak co.

Abych se po dnešním mimořádném nasrání nad konstrukčími úlohami s výpočty a parametry nějak uklidnila, musela jsem najet na youtube a trochu se odreagovat. Tady jsou tři nejlepší videa, které jsem našla a doporučuju vám je zhlédnout, protože jsem dlouho tak povedené práce neviděla ;)

Začneme takovou kravinkou, ale musíte uznat, že je to slušná práce, docela jsem se zasmála =)


Druhé video je delší a hodně kvalitní, skvělé a emotivní. Doporučuju počkat na konec, vyplatí se to! =)


Jak se říká - to nejlepší na konec. Tohle je fakt podle mě asi nejlepší z těch tří, přestože je to utnuté a nemá to pořádné zakončení. Ale grafika, skvělé efekty a dokonalá hudba to vše dokonale vynahradí. Nejlepší je to ještě předtím, než se začne zpívat, ale i pak je to perfektní! =)