Naděje umírá poslední - 35. kapitola

2. července 2011 v 9:43 | Smajli |  Naděje umírá poslední

Poslední kapitola předtím, než odjedu =) Konečně už se dočkáte Sasukeho ;)


Kapitola XXXV.


"Kecáš!" chytil se Naruto nejprve šokovaně za pusu, ale když si to představil, začal se šíleně smát, "to muselo bejt fakt komický!".
"Jo, to si teda piš, že bylo. Já tam visel napíchnutej na plotě a Sasuke se moh počůrat smíchy, zrádce jeden. Měl jsem roztržený i trenky!" odfrknul si Suigetsu, "a Juugo mi musel zašívat kalhoty, viď Juugo?".
"Jo, je to pravda, Naruto." Přisvědčil pobaveně zrzek, zatímco Naruto, Kimimaro a Kidoumaru se svíjeli v křečích smíchu.
"A dostali jste nakonec zpátky ten frisbee?" podařilo se Narutovi ze sebe vyrazit, když se trochu uklidnil.
"No to víš, že dostali. Akorát už jsme pak radši změnili hřiště. Ne že bych si totiž toužil ten zážitek zopakovat, ale příště už by na tu zahradu lez Sasuke. Beztak to tam hodil on." Odtušil Suigetsu, "vzpomínáš Juugo, jak jsme tenkrát na Silvestra hráli tu flašku? Jak musel Zaku sníst celej ten tác česnekovejch chlebíčků?".
"Na to se nedá zapomenout." Zašklebil se místo Juuga Kidoumaru, "ale pořád to bylo lepší než když měla Karin vyhodit z okna svoje spodní kalhotky.".
"Kurňa, na to už jsem skoro zapomněl." Rozesmál se Suigetsu, "ostatně Kimimaro, nejlepší bylo to tvoje napodobování típnutýho cíga.".
"Típnutýho cigára?" podivil se Naruto, "to se přece nedá předvést.".
"Jo, to jsme si mysleli taky." Řehtal se Kidoumaru, "ukaž Kime, jak umíš předvést nedopalek.".
"Jste volové." Chechtal se Kimimaro, "takový blbý úkoly! S váma se nedá hrát flaška.".
"Náhodou, slyšel jsem, že když se hlásíš na herectví, tak taky musíš umět předvést nepředveditelný věci. Třeba jako vyhaslej krb nebo tak." ohradil se Suigetsu.
"Koukám, že s váma musí bejt zábava." Usoudil Naruto a utíral si slzy smíchu.
"S náma je vždycky zábava!" holedbal se Kidoumaru naoko sebejistě, "musíš s náma podnikat víc věcí, abys to poznal.".
"Jo, to je fakt, příště pojedeš na chatu s náma, Naruto." Přikývl Kimimaro a znělo to upřímně.
"Jasná věc, aspoň už víš, co budeš dělat na Silvestra." Přizvukoval mu Kidoumaru.
"Silvestr je daleko, co kdyby jel s náma příští měsíc na vodu?" nadhodil Suigetsu, "k někomu do loďky se vejde ne?".
"Hééj, to je nápad! Co Naruto, pojedeš s náma na vodu?" otočil se hnědovlasý chlapec na blonďáka.
"No…" zaváhal Naruto, "já nevím, to je blbý ne? Nebude to někomu vadit?".
"Proč by to mělo někomu vadit?" podivil se Juugo, "já myslím, že je to bezva nápad. Sasuke bude jistě taky pro.".
"Domluveno." Zašklebil se na Naruta Kimimaro. Naruto se pousmál. Nemělo smysl odporovat. A navíc… ani se mu nechtělo protestovat. Bylo mu totiž absolutně fajn. Tohle si nikdy ani ve snu nepředstavoval. Nepředstavoval si sebe ve společnosti lidí jako byli Suigetsu, Kidoumaru, Kimimaro nebo Karin. Nikdy mezi ně nepatřil a nikdy ani nechtěl. Měl je jen za nafoukané arogantní debily, kteří se umějí bavit jen na účet ostatních. Ale teď se na ně díval úplně novýma očima a nepřestávalo ho udivovat, co nacházel. Oni byli jiní. Pravda, jejich smysl pro humor byl často založen na protivných narážkách, ale nikdy nebyly myšleny dooprady zle. Byla s nimi sranda, měli bohatou zásobu vtipných zážitků, uměli výborně bavit sebe i ostatní a byli féroví. A bylo až s podivem, jak snadno ho přijali mezi sebe. Jakoby mezi ně prostě patřil. Pravda, nebylo to tak důvěrné přátelství jako s Kibou nebo Shinem, ale bylo to tam. Brali ho.
"Díky kluci." Hlesnul napůl dojatě. Kidoumaru ho přátelsky praštil do zad.
"Tak kdo si dá ještě vodku s džusem?" nabídnul Suigetsu a zatřásl skleněnou lahví s nápisem ,Vodka Amundsen´.
"Já-á!" přihlásil se Kidoumaru.
"Já taky!" přidal se Kimimaro.
"Naruto? Juugo?" obrátil se Suigetsu na zbylé dva chlapce.
"Tak jenom trošičku." Svolil blonďák a nastavil mu skleničku.
"Malinko." Souhlasil Juugo a oba obdrželi koňskou dávku. Právě když se napili, přerušil písničku "Baby I like it" hlasitý zvuk drnčícího zvonku.
"Áá, dal si načas." Konstatoval to spokojeně Suigetsu a zvednul se, aby šel nově příchozímu otevřít. Sasuke! zajásal Naruto v duchu a srdce mu bláznivě poskočilo. Netrvalo dlouho a Suigetsu se vrátil v doprovodu černovlasého chlapce. Když mladý Uchiha vstoupil do místnosti, Narutovi jakoby ze srdce spadl obrovský kámen. Najednou bylo na světě mnohem mnohem příjemněji. Blonďatý chlapec se překvapeně nadechl. Bylo to, jako by se po dlouhé době vynořil nad hladinu nebo jako kdyby měl kolem hrudi pevně utažené obruče, které praskly ve chvíli, kdy se Sasuke objevil. Vůbec si neuvědomoval ten pocit prázdnoty, který podvědomě cítil, dokud neodezněl se Sasukeho přítomností. Teď konečně mohl zase volně dýchat.
"Ahoj vespolek." Pozdravil Sasuke svým sametovým tenorem, "promiňte, že jsem vás nechal čekat.".
"V pohodě. Čau Sasuke." vítal ho nadšeně Kidoumaru.
"Ahoj kámo, tak tě tu konečně máme." Mávl na něj potěšeně Kimimaro.
"Nazdárek Sasuke. Už jsem se o tebe začínal bát." Usmál se na něj Juugo mírně a Naruto mu musel dát za pravdu. Pozorně si prohlédl člověka, který pro něj byl důležitější než všechno na světě. Neviděl se se Sasukem od chvíle, kdy předčasně přijeli z kempu. Trochu se zamračil. Sasuke vypadal, že měl starosti. Jeho tvář byla unavená a ustaraná, pod očima měl nepatrné stíny. Na první pohled byla ta změna nepovšimnutelná, protože jinak byl Uchiha jako vždycky naprosto perfektní. Černé tříčtvrteční kalhoty s několika kapsami, temně modré tričko a volně rozepnutá světle modrá košile s kostičkami. Havraní vlasy měl možná o malinko rozcuchanější než jindy, to mu ale neubíralo na božské dokonalosti. Narutovi z toho pohledu vyschlo v krku, ačkoli žaludek se mu trochu zahoupal, když si vzpomněl na Itachiho. Sasukeho unavené uhlové oči v okamžiku vyhledaly Narutův obličej a i přes všechny starosti, co měl, mu do toho pohledu prosákla radost a něha jako dítěti, když uvidí svou oblíbenou hračku.
"Ahoj Naruto." Pravil podmanivým hlasem a Narutovi se začala malinko točit hlava.
"Sasuke." dokázal ze sebe jenom vypravit a hlas měl trošičku chraptivý.
"Jsme rádi, žes dorazil, Sasuke." řekl Suigetsu a položil černovlasému chlapci ruku na rameno, "teď konečně můžeme začít.".
"Kdes vlastně lítal?" zajímalo Kidoumara, "že by s nějakou pěknou slečnou?".
"No, to zrovna ne." pousmál se Sasuke a nenápadně zalétl pohledem k Narutovi, "šlo o neodkladnou záležitost.". Blonďák stisknul silně zuby a sevřel volnou dlaň v pěst. Zoufale toužil dozvědět se víc, ale neviděl jedinou možnost, jak si se Sasukem promluvit o samotě, aniž by tím nevzbudili podezření.
"Oukej, co ti naleju Sasuke?" zacinkal Suigetsu novou sklenicí.
"To je jedno." Soudil černovlásek, "když to nebude tequilla jako posledně…". Pohlédl na Suigetsa a oba se jako na povel zašklebili. Naruto pozvedl obočí, zřejmě nějaký jejich zážitek. Suigetsu mu tedy namíchal vodku s džusem jako ostatním.
"Díky." Vzal si od něj Uchiha drink a trochu se napil, "čím začneme?".
"No, vzali jsme Avatara, Pár pařmenů, Sex drive, Hory mají oči, Pařbu ve Vegas…" vyjmenovával Kimimaro a prohraboval se obaly DVDéček.
"Takže co dáme jako první?" otázal se Juugo.
"Hory mají oči bych schoval, až bude větší tma." Uvažoval Kidoumaru, "na to se nedá koukat se světlem.".
"Docela bych se mrknul na Pár pařmenů, dlouho jsem ten film neviděl." Navrhl Suigetsu.
"Proč ne, je to dobrá kravinka. Už jsi to viděl, Naruto?" obrátil se Sasuke na blonďáka, který na něm od jeho příchodu nepřestal viset očima.
"Hm… ne. Ne, neviděl." Zamumlal Naruto. Neviděl a bylo mu to jedno. Copak na světě nebyly důležitější věci? To si Sasuke nevšiml, že je celý na trní? Potřeboval odpovědi na svoje otázky, teď hned.
"Tak tos o hodně přišel." Zavrtěl nevěřícně hlavou Kidoumaru, "je to fakt pecka.".
"Hoďte to tam a já nám zatím připravím popkorn. Juugo, píchneš mi?" otočil se Suigetsu směrem do kuchyně.
"Jasně." Souhlasil zrzek a zvedl se, aby mu pomohl s občerstvením. Kidoumaru mezitím vyprostil DVD z obalu, zatímco Kimimaro se chopil dálkového ovládání a zkoumal, na kterém programu je požadovaný kanál. Nevšimli si, že Sasuke přešel k Narutovi a opřel se o stůl, na němž blonďák seděl.
"Jak je?" zeptal se šeptem tak, aby to nikdo jiný neslyšel.
"To se ptáš ty mě?" podivil se Naruto rovněž potichu, "radši mi řekni, jak je tobě, umírám starostmi!".
"Hm… fajn." Pokrčil Sasuke rameny, ale Naruto si všimnul, že uhnul pohledem.
"Nelži!" zasyčel na něj a zamračil se, "nezlob se, ale vypadáš fakt ztrhaně. Spal jsi vůbec od tý doby? A cos dneska dělal? Stalo se něco? Pokročilo pátrání?".
"Promluvíme si, ale ne teď a tady." Zarazil ho Sasuke tiše a sklonil se, až se rty dotýkal blonďatých pramenů, "ráno, až se odsud dostaneme.". Byl to jen letmý dotyk, ale ze Sasukeho horkého dechu se Narutovi rozproudila krev v žilách extrémní rychlostí. Polilo ho teplo a srdce se mu rozběhlo dvakrát rychlejším tempem. Náhle prudce zatoužil po polibku, aspoň po krátkém spojení jejich rtů, chtěl Sasukeho objemout, přitisknout k sobě, ucítit jeho pevné tělo proti svému bez ohledu na to, co by tomu řekli ostatní. Tahle silná reakce sváděla urputný souboj s touhou dozvědět se podrobnosti. Nevěděl, co chce víc, jestli životně důležité informace nebo fyzické uspokojení. Naruto se kousl do rtu, jak se v něm tyhle dvě věci mísily. Nakonec se nedostal ani k jednomu, protože v tu chvíli se do pokoje vrátili Suigetsu a Juugo s několika mísami popkornu, brambůrků a křupků.
"Můžeme?" prohodil Suigetsu obecně.
"Yeah." Přikývl Kimimaro, jemuž se podařilo nastavit přehrávání.
"Tak pojďte." Vyzval je Kidoumaru a za Juugovy pomoci roztáhl velkou pohovku, která se nacházela před televizí. Bylo na ní tolik místa, že se tam mohli všichni celkem pohodlně vejít. Postupně se tam tedy naskládali, kromě Naruta, který si sednul před Sasukeho na zem a opřel se zády o okraj gauče.
"Já zhasnu." Nabídl Juugo nezištně a otočil vypínačem, než se vrátil zpátky na pohovku, "abysme na to líp viděli." Odůvodnil to potom. Upřímně, Naruto nebyl na ten film nějak moc zvědavý, nezajímalo ho, o čem je. Stále měl v hlavě spoustu otázek a starostí ohledně Itachiho návratu a chtěl si se Sasukem promluvit mezi čtyřma očima a dostat aspoň nějaké odpovědi. Jenže jakmile začalo přehrávání, spadla mu čelist překvapením. Jednalo se totiž o známý snímek prvního dílu Pána prstenů, jenže v úplně předabované parodované verzi. Ačkoliv do toho zpočátku nevkládal žádné naděje, velice brzy musel změnit názor, protože hlášky byly tak vtipné, že se musel v jednom kuse smát. A nejen on, celá jejich společnost se válela smíchy, i když pro ostatní to nebylo poprvé, co ten film viděli. Během sledování něčeho takového si prostě nešlo lámat hlavu sebevážnějšími problémy. Asi v půlce přehrávání Naruto ucítil na paži lehký dotyk a trochu sebou škubnul. Pak mu ale došlo, že jsou to Sasukeho prsty, které mu přejíždějí po nadloktí. Nenápadně se podíval na černovlasého chlapce, ale ten zíral upřeně na obrazovku a křenil se spolu s ostatními. Uměl to dobře hrát. Naruto se usmál sám pro sebe a stejně nenuceným pohybem ohnul paži tak, aby mohl stisknout Uchihovu dlaň ve své. Došlo mu, proč asi Juugo chtěl zhasnout to světlo. V takovém šeru, jaké nyní panovalo v pokoji, hrozilo menší nebezpečí, že jejich kontakt někdo odhalí. Naštěstí ležel Sasuke na pohovce úplně vpravo u opěrky, takže vedle nich už nebyl nikdo, kdo by mohl zkoumat, že se potajmu drží za ruce. Naruto se rozhodl odsunout všechny své obavy a strasti prozatím do pozadí, nechat všechny otázky na ráno a jenom si dnešní večer užívat. Což se mu dařilo mnohem snadněji, než sám doufal. Poté, co Pár pařmenů vtipně skončil větou "Já vlastně neposlouchám metal", přišel na řadu Sex drive, bláznivá komedie s erotickou tématikou, u které se tak chechtali, až je smíchy bolela břicha. V půl dvanácté, kdy už za okny i v pokoji vládla inkoustová tma, pustil Kidoumaru hororový snímek Hory mají oči. Naruto neměl moc zkušeností s horory, nikdy ho tenhle žánr nijak zvlášť nepřitahoval. Proto teď při tomhle brutálním masakru neměl daleko k tomu, aby se pozvracel a ačkoliv by si raději ukousl jazyk, než aby to přiznal, ten film ho děsil. Bál se. Jediné, co mu pomohlo ty necelé dvě hodiny přežít bylo, že při všech krvavých scénách zavíral oči a také stisk Sasukeho teplé dlaně měl hodně uklidňující účinek. O něco méně mu pomáhaly hlášky, kterými kluci komentovali hororový děj, přestože některé byly tak vtipné, že se tu a tam musel usmát. Tak jako tak si oddechl úlevou, když se objevily závěrečné titulky a snažil se ovládnout lehké chvění. Byl přesvědčený, že z toho teď bude mít noční můry. Atmosféra v pokoji se změnila na příjemně ospalou, kdekdo zíval. Rozhodli se proto jít spát. Naruto počkal, až půjdou ostatní do koupelny, aby si mohl vyčistit zuby bez toho, aby v temné místnosti sám umřel strachy. Chlapci se rychle připravili na noc a blonďák se přinutil nezírat na Sasukeho tak toužebně, když se černovlasý chlapec převlékal do tmavých tepláků a volného šedého trika. Suigetsu rozestal ve svém pokoji. Měl tam jednu velkou manželskou postel, kam si lehli Kidoumaru s Kimimarem, dále jednu palandu a kvůli nedostatku dalších loží ustlal na zemi ještě dvě matračky. Sasuke se nabídl, že se klidně vyspí na jedné z nich a Naruto se okamžitě přidal. Suigetsu si tedy vylezl nahoru na palandu, Juugo se uložil pod ním a Sasuke s Narutem také ulehli. Bylo něco málo po druhé hodině, takže si hromadně popřáli dobrou noc a za chvíli už se ozývalo jen několikeré pravidelné oddechování. Naruto v té tmě vyhledal Sasukeho dlaň a Uchiha propletl jejich prsty. Nemohli si povídat, tak se aspoň drželi za ruce, ale brzy také oba usnuli.
 


Komentáře

1 Asuky=3 Asuky=3 | Web | 2. července 2011 v 10:16 | Reagovat

Aaaaaa 35. jase na to tak hrozne moc tesila :DD

2 Mitsuki Mitsuki | Web | 2. července 2011 v 10:19 | Reagovat

Konečně Sasuke na scéně =D super jen tak dál =)

3 aria-san aria-san | Web | 2. července 2011 v 11:39 | Reagovat

jejeje super :)uži si to a ponáhľaj sa nám napäť :)

4 Asuky=3 Asuky=3 | Web | 2. července 2011 v 11:50 | Reagovat

Máš u mě hotový ten diplom. Sice nic moc, ale doufám, že se aspoň malinko líbí :-D

5 Arya Arya | 2. července 2011 v 15:50 | Reagovat

nya ja to tak milujem *_*
a konecne je tam aj Sasik ^^
a zivy xD *male plus*
a musim pochvalit KONECNE xD siroke straky ;) a krasny des :D

6 terkic terkic | Web | 2. července 2011 v 16:47 | Reagovat

prostě naprostá paráda, moc mě zajímá, co Sasuke zjistil nového:)

7 eSmy affik:) eSmy affik:) | Web | 2. července 2011 v 17:00 | Reagovat

ach... konečnéééé... Sasuke dorazil... a teraz zase nič... akurát čakať...XD... ach... ja to myslím vážne.... ja chytím absťák!!!.... ach, no dobre... na niekoľko dní sa stanem požieračom čokolády:D:D:... a dúfajme, že na nej sa závislá nestanem:D:D

8 Arya Arya | 6. července 2011 v 23:36 | Reagovat

ehm *nevadí že píšem sem????*
Nooo dakujem ^^ za to s tým xD
a tak ti verím xD dbre to bude :D a dakujem ;)

9 Kasumi Kasumi | Web | 8. července 2011 v 13:23 | Reagovat

Ághr... úžasný. Taky bych chtěla držet Sasukeho za ruku =D I když... ono mi to při tvých povídkách často tak připadá. Jako bych to všechno prožívala.
Kuju =)

10 Verča Verča | 18. července 2011 v 7:23 | Reagovat

Krása,a to s tím plotem mi něco připomíná:-DDD akorát že to byl míč,jestli si dobře pamatuju:-D

11 baba1 baba1 | 30. srpna 2011 v 23:23 | Reagovat

Ach, to je tak krásný:D

12 Anet Anet | 24. prosince 2011 v 23:18 | Reagovat

Dokonalost! Naprosto skvělé, jako Pár Pařmenů! :-D U tohoto se sice tolik nenasměju, ale tato povídka je fakt úžasná! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama