Srpen 2011

Za 37. bleskovku

31. srpna 2011 v 21:16 | Smajli |  Pro Vás
Díky za hojnou účast, udělali jste mi radost ^^

53. design - Itachi´s theme

31. srpna 2011 v 21:04 | Smajli |  Designy
Tak jo, je to tu. Poslední večer prázdnin a zejtra už ta zatracená škola T_T
Obvykle designy nastavuji ráno, ještě než do té naší pakárny jedu, ale na tyhle všechny změny bych zejtra s tím vším, co musím stihnout, asi neměla čas. Máte to tu o den dřív, takovou tečku za měsícem =)
Toho bišáka Itachiho v záhlaví, ze kterého chytám nosebleed pokaždý když ho vidím, nekreslil nikdy jiný než Kobylka v pyžamu, velice nadaná malířka z naší republiky. K citátu tak nějak nemám co dodat...
Velkou změnu prodělalo také menu. Nebo spíš podkategorie v něm. Několik rubrik bylo smazáno, přeházeno nebo spojeno a snad se v tom teď vyznáte lépe. Kdybyste někde našli nějakou závadu, okamžitě hlásit, díky =)
Toť asi vše.

P.S.: Taro, díky moc za ten tip, jak dávat obrázky do středu =D


Naděje umírá poslední - 42. kapitola

30. srpna 2011 v 9:21 | Smajli |  Naděje umírá poslední

Vážně to chcete číst? I ti, kterým už došlo, co se stane? (Těm, kterým to ještě nedošlo, to dojde po dnešní kapitole) Jestli jo, tak jste vážně masochisti =D Já sama bych to už po tolika varování číst přestala. Asi =D

Ještě jedna věc - Itachi je moje oblíbená postava. Na Uchihy jsem ulítlá (no... u Madary bych možná udělala výjimku) a tenhle dlouhovlasý krasavec mi dost přirostl k srdci. Proto se sama sobě divím, co jsem z něj udělala v téhle kapitolovce. Na to, že se aspoň malinko snažím zachovávat... no... charaktery asi ne, spíš role jednotlivých postav, tak Itíka jsem absolutně znehodnotila. Zkuste se, prosím, na něj pro jednou nedívat jako na hodnou a obětavou postavu a pokuste se vyrovnat s tím, že v téhle kapitolovce je prostě zlý. Moooc zlý. Promiň, Itachi O:-)

Členkou Sasuke FC

27. srpna 2011 v 10:21 | Smajli |  Od Vás pro mě
Jak jste si už mohli všimnout v menu, stala jsem se, nečekaně, členkou Sasukeho fan clubu. Nevím, kolik z vás je do něj blázen tak jako já, ale pokud přece někdo, můžete se taky přihlásit TADY ;)

A sakra nechcete mi někdo prozradit, na co z těch dvaceti nových zarovnáních to mám dát, aby se mi to obrázky vkládaly na střed?! Protože "na střed řádku" nefunguje >_<

Upíří doupě - 12. kapitola

25. srpna 2011 v 7:48 | Smajli |  Upíří doupě

Tak jsem se překonala. Dokopala jsem se k dopsání další části, i když se mi to zhruba od poloviny zdá úplně mimo. No nic, přepisovat to nebudu, budete to muset přežít =D Jinak, třináctý díl je zatím v nedohlednu, ale bude zcela určitě předposlední, trochu to shrnu =)

Vyhodnocení pro Annu Kyomaru

24. srpna 2011 v 18:25 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Vzkaz pro Annu, Nukei, Kyoko: Nechci být nezdvořilá, ale myslela jsem, že je jasné, že ten test budu každému vyhodnocovat pouze jednou. Nejdřív jsem myslela, že jste třeba sestry, Nukei a Kyoko, zvlášť kvůli rozdílnosti e-mailů, ale potřetí stejná IP adresa? To už je trochu moc. Takže buď mi to nějak vysvětli/vysvětlete nebo další komentář k tomu testu z této adresy rovnou smažu, díky za pochopení ;)

Bleskovka 37 - UKONČENÁ

23. srpna 2011 v 21:57 | Smajli |  Bleskovky
... aneb Smajli je sentimentální.

Za dávných a dávných časů, kdy jsem s blogem začínala, byly tyhle "rychlosoutěže* na denním programu každé správné, tehdy witchovské, blogerky *s nablble zasněným výrazem vzpomíná na prvotní bleskovky u Teušáka*. No, zajímalo by mě, jestli se téhle tradice ještě někdo zhostí =D

Naděje umírá poslední - 41. kapitola

22. srpna 2011 v 7:38 | Smajli |  Naděje umírá poslední

Uááá, to je horor, vstávat takhle nekřesťansky brzo! Pitomí dělníci vodnaproti dělaj takovej hluk, že by to probudilo i mrtvýho =/ Okey, tady je další kapitola a radím vám upřímně, připravujte se na to, že to přestanete číst. Nejlépe už po další kapitole, v tom nejhorším případě až po té další =D A brzo se dozvíte proč =D


Recenze filmu - Surfaři

17. srpna 2011 v 10:39 | Smajli |  Recenze

Už hrozně dlouho jsem chtěla na tenhle film napsat… no, já nevím, jestli se tomu dá říkat recenze, ale… no budiž. Recenzi.


Hlavní postavou je mladý klučina jménem Zach. Vypadá takhle a měl by si začít holit podpaží je to celkem sympaťák. Chce být umělec, ale na výtvarnou ho nevzali a on kromě toho ještě musí dělat chůvu svému synovci Codymu, protože jeho sestra Jeanne je totálně nezodpovědná. Většinu času tráví se svým kamarádem Gabem, který však na nějakou dobu odjíždí studovat nebo tak nějak. Místo něj se však na scéně ocitá jeho hezčí bratr Shaun. To je tenhle. Shaun píše scénáře někde v LA a rád nosí na pláži čepice. Také je o něm všeobecně známo, že je gay. Z narážek ve filmu je zřejmé, že Shaun učil Zacha surfovat, a Zach teď rád trousí poznámky jako "Mistr podceňuje žáka" a "Žák byl zlobivý špatný.". No a ti dva spolu prostě chodí surfovat, o čemž ostatně vypovídá název.
"Kámo, bydlíš v LA."
"Tam nechodím surfovat."
"Tak… chceš jít?"
"Surfovat?"

Ještě bych asi měla poznamenat, že Zach je také čerstvě po rozchodu s opičkou. Tak se totiž dosud oslovují s bejvalkou a Zach ten vztah ještě jaksi nemá úplně vyřešený. Postupně se víc a víc sbližuje s Shaunem, který podporuje jeho uměleckou dušičku a přinutí ho znovu se zkusit přihlásit na univerzitu. Zach záhy zjišťuje, že se musí vyrovnávat nejen s rodinnými problémy, ale také se svojí sexuální orientací. Také se vrací Gabe a rozjíždí se kruh plný pochybností, emocí, zmatku a, pro nás yaoistky, i napětí, jak to všechno dopadne.

Dojmy z filmu

Po tomhle filmu jsem skočila všema deseti, hned poté, co jsem si přečetla krátkou recenzi na csfd. Filmů s yaoi tématikou není zas tak moc. Teda… minimálně těch, které stojí za zhlédnutí, aspoň podle mého názoru. Dost se mi líbilo Polibte nevěstu, ale byla jsem zklamaná tím koncem, takže si to teď nerada pouštím znovu. Ale co jsem tím myslela. Na yaoi je nejlepší to, že oba kluci bývají bišíci. Jsou sexy. Jsou k sežrání. Proto se na ně rády díváme. Pokud to teda není bara. Ale v tom se právě yaoi liší od gay péčka. Tou estetickou dokonalostí. Takže zpátky k věci. Viděli jste Zkrocenou horu? Já ji jen tak prolétla. A nezlobte se na mě, ty chlapi byli… no… to teda moc bišíci nebyli. Tím nechci tvrdit, že Zach s Shaunem jsou úplně dokonalí. Ale přece jenom… jsou mladí a vypadají aspoň trochu k světu. Hlavně Shaun ^^ Jop, takže v tomhle byli Surfaři bezva. Ale řekla bych, že celej ten film byl dost libovej. Já jsem si obě hlavní postavy hodně oblíbila a fandila jsem jim ze všech sil. Možná se někomu bude zdát, že se tam vyskytuje poměrně dost romantiky… no a vlastně je to pravda. Jsou tam takové ty záběry na západ slunce, objímačky, obloha s hvězdičkama, tulení… no znáte to. Ale je tam jedna yaoi scéna, při které jsem nestačila stírat proudy krve a slin, měla jsem co dělat, abych nezačala ten monitor oblizovat. Sice to není úplně do detailu, ale na to jsme bohužel jako yaoistky taky zvyklé. Rozhodně je tam toho ale vidět dost, abyste si domysleli… ^///^ Malinko mě tam dostává role Codyho, ale docela rychle si na něj zvyknete. Jeanne sice není Sakura, ale jsem si jistá, že ji každá yaoistka musí taky pěkně nesnášet, ale nechci prozrazovat zbytečně moc. Zato Gabea si určitě oblíbíte, ale bejt Zachem, asi bych ho prohodila dveřma.

"Už jsi byl s jinejma klukama?"
"Ne."
"Prej uměj líp kouřit. Uměj líp kouřit, že jo?"
"Nech toho."
"A polykaj?"
"Gabe!"
"Támhleten ti připadá sexy?"


Přemýšlím, co ještě napsat. Momentálně mě fakt nenapadá žádnej zápor, ale určitě byste během filmu na nějakej přišli. Takže bych to tak nějak zakončila. Dávám filmu 90%, chtělo by to víc yaoi, Smajli je zvrhlá =D Ale i tak to bylo zatraceně dobrý a jako určitý klad bych vyzdvihla i český dabing, kterej se podle mě povedl. Nebudu vám už psát takový ty kecy, jak strašně vám to doporučuju, kdybych si nemyslela, že by se vám to mohlo líbit, nepsala bych o tom.

Takže kdo máte zájem, vesele stahujte TADY =)Naděje umírá poslední - 40. kapitola

14. srpna 2011 v 17:38 | Smajli |  Naděje umírá poslední

Ufff... tak jsem se po víkendu konečně taky dostala k internetu =D Nemám náladu se dlouze vykecávat, takže k dnešní kapitole jediné: je zlomová. Až si ji přečtete, pochopíte. Jsem zvědavá, co vy na to =D

P.S.: Odteď zbývá přesně 10 kapitol do konce ;)