Naděje umírá poslední - 40. kapitola

14. srpna 2011 v 17:38 | Smajli |  Naděje umírá poslední

Ufff... tak jsem se po víkendu konečně taky dostala k internetu =D Nemám náladu se dlouze vykecávat, takže k dnešní kapitole jediné: je zlomová. Až si ji přečtete, pochopíte. Jsem zvědavá, co vy na to =D

P.S.: Odteď zbývá přesně 10 kapitol do konce ;)Kapitola XXXX.Blonďák brzy vzdal své chabé pokusy o odboj a naopak se do polibku aktivně zapojil. Naruto neměl nijak rozsáhlé znalosti, co se týkalo vztahů. Jeden sice už měl, jedno prázdninové poblouznění, Amaru. Jediná holka, se kterou se kdy líbal. Tehdy mu to přišlo divné, takové uslintané, nechutné, i když svým způsobem docela lákavé. Ale tohle bylo něco úplně jiného, úplně jiný druh polibků. Nemohl skoro uvěřit tomu, že mu přišlo líbání nechutné. Protože se Sasukem to nebylo ani náhodou nechutné. Ani trošilinku. Ne, bylo to prostě úžasné, opojné, dokonalé. Byla to nejlepší věc na světě, jakou do té doby poznal. Ve srovnání s city, které choval k Sasukemu, se zdála jeho dětská láska k Amaru něčím úplně nepodstatným, nedůležitým. A jeho bývalá platonická láska k Sakuře? To byl jen pouhý slabý odvar toho, co cítil k Sasukemu. Proto tolik miloval jeho těsnou blízkost. Protože líbání s ním mu přinášelo i určité emociální uspokojení. Naruto uvažoval, zda tyhle pocity někdy ochabnou. Vždyť s Uchihou chodil jen týden, vlastně by jejich polibky mohl spočítat na prstech, krom teda toho posledního večera v kempu. Stane se, že třeba po měsíci, po dvou, už to nebude tak dobré jako teď? Že mu to zevšední? Že už po tom nebude tolik toužit jako nyní, kdy si nepřál nic jiného, jen se se Sasukem líbat do skonání světa? Taky se o jejich vztah dost bál. Teď to možná vypadalo, že Sasuke jeho city opětuje, ale co když si to třeba za čtrnáct dní rozmyslí? Co když mu zítra napíše ,Naruto, bylo to fajn, ale už tě nechci.'? Nebyl by přece pro něj problém najít si někoho lepšího. V čem byl Naruto výjimečný? Neměl na nic pořádně talent a nepropadl z matiky jen díky Sasukeho pomoci. Bylo by naprosto pochopitelné, kdyby si Uchiha našel nějakou pěknou dívku, která umí řešit kvadratické rovnice a k tomu vypadá dokonale. Náhlé bodnutí u srdce přinutilo Naruta přerušit polibek.

"Ne, teď vážně, Sasuke." zamumlal, hlas měl trochu chraptivý, "proč by sis vlastně se Sakurou něco nezačal? Je vtipná, hezká a je do tebe celá pryč. Nemusel by ses za ni stydět.". Sasuke na něj upřel své hluboké černé oči a díval se na něj jako na blázna.

"Jak to myslíš - začít si se Sakurou? Proč?" zeptal se udiveně.

"No… byl by z vás pěkný pár." Trhl neochotně rameny blonďák.

"Pěkný pár?" opakoval Sasuke nechápavě, "hele Naruto, jestli jsi změnil názor na nás dva, tak to prostě řekni.". Začal se od něj odtahovat.

"Ne!" vyjekl Naruto a chytil ho za paži, "jak tě to mohlo napadnout?! Samozřejmě, že jsem nezměnil názor!".

"Tak proč mi tady najednou vnucuješ Sakuru?" zúžil Sasuke oči.

"Protože," Naruto se kousl do rtu a nevěděl, jak to co nejlíp vyjádřit, "protože ona je… lepší partie než já. A taky by ses s ní mohl ukazovat na veřejnosti. Víš jako, vystupovat jako pár. Ona je holka, takže by to nebylo divný. Já jen… chci… prostě chci pro tebe to nejlepší víš? A nebudeme si nic namlouvat, já nejsem zrovna výhra.".

"O čem to tady sakra meleš?!" zamračil se Sasuke a do hlasu mu prosáklo podráždění, "jak to myslíš, že je lepší než ty?".

"Tak víš co." Pokrčil Naruto rameny a sklopil zrak, "je zábavná. Chytrá. Populární. Hraje závodně volejbal. A já? Já pomalu neumím ani násobit zlomky. Bylo by jenom přirozené, kdybys-". Sasuke ho však chytil za bradu a donutil ho podívat se mu do očí.

"Teď mě laskavě chvíli poslouchej a opovaž se mě přerušit." Přikázal mu tiše, "ty přece jsi zábavný stejně jako ona…"

"Ale-" chtěl namítnout Naruto, jenže Sasuke mu skočil do řeči:

"Myslím, že jsem ti řekl, abys mě nepřerušoval!" zavrčel na něj a počkal, než Naruto zavře ústa, aby mohl pokračovat, "co se týče chytrosti… dostal ses přece na gympl, dělal jsi přijímačky a prošels ne? Víš kolik lidí se hlásí na gympl a kolik jich nevezmou? Navíc ses od pololetí zlepšil v šesti předmětech, pamatuješ? Takže přestaň tvrdit, že nejsi zrovna tak chytrej jako tví spolužáci. Možná nejsi tak populární jako Sakura, ale ty si myslíš, že na tom záleží? Věř mi, že popularita není nic tak úžasnýho, není zas až tak moc o co stát. A že nemáš žádný talent? Od září se domluvíš s naším trenérem a začneš s náma chodit na basket. Nevím, proč by ses měl chtít někomu podobat, Naruto. Ty jsi unikát, originální lidská bytost, máš své vlastní klady i zápory, ale především nejsi o nic horší než já nebo Sakura nebo kdokoliv jiný. Naopak, chceš slyšet, co si myslím? Sakura je holka jako každá jiná. Tuctová barbínka, co chodí každý týden ke kadeřníkovi a denně tráví v koupelně hodiny. O tyhle holky nestojím. Ty se hodí tak možná na to jedno a člověk se s nimi možná zabaví, ale dlouhodobě? Ani náhodou. A navíc, ty u mě dokážeš vzbudit něco, co se povedlo jen hrozně málo lidem a to ještě po bůhví kolika letech.".

"Vážně? Co je to?" pozvedl Naruto tázavě obočí.

"Pocit, že jsem sám sebou." Odpověděl tiše Sasuke, "pocit, že žiju taky pro něco jinýho než pro pomstu.". Naruto ze sebe nedokázal vypravit ani slovo, jen mlčky zíral do těch nádherných onyxových očí, které byly najednou plné citu, který sice důvěrně znal, ale neuměl ho pojmenovat. Vůbec netušil, že to Sasuke prožívá takhle. Černovlasý chlapec se krátce a vesele zasmál: "Takže dík, je od tebe hezké, že si děláš takové starosti o to, jak bych na tom s kým byl, ale já sám vím dobře, co chci. A co nechci.".

"Sasuke…" hlesl Naruto hlasem sotva silnějším než šepot. Sasuke si ho k sobě přitáhnul, aby ho mohl obejmout. Blonďák se mu vděčně stulil do náruče, dýchal vůni čokoládové Axe a přemýšlel o Sasukeho slovech. Po nějaké chvíli Uchiha opět promluvil:

"Když už jsi zmínil tu vodu… nechceš jet teda taky? Bylo by to super.". Naruto zvedl hlavu a zazubil se na něj:

"Možná budu dokonce muset. Vypadá to totiž, že už to Suigetsu, Kidoumaru, Kimimaro i Juugo berou jako hotovou věc. Nabídli mi to v pátek, než jsi přišel. Říkal jsem, že jsme se docela skamarádili.". Sasuke překvapeně zamrkal, ale pak se zašklebil.

"Výborně. Ani jsem se nemusel angažovat. Vidíš? A pak že nejsi populární." Vyplázl na něj z legrace jazyk.

"No jasně." Uchechtl se Naruto, "tak mě napadá, že jsem si měl říct o číslo, abych věděl, kdy a kde je sraz a co a jak.".

"To ti můžu říct já. Ale kontakt ti dám, jestli chceš. Máš mobil?" pobídl ho Sasuke a vytáhnul z kapsy vlastní.

"Jo, v kuchyni. Moment." Odtušil Naruto, neochotně se vymanil ze Sasukeho náručí, aby doběhl pro zmíněný přístroj. Ve chvilce byl ale zpátky a naťukal si za Uchihova diktování čtyři nová telefonní čísla na Juuga, Suigetsa, Kidoumara i Kimimara.

"Bezva, známosti se vždycky hodí." Prohodil pobaveně a položil mobil na svůj pracovní stolek. Pak se vrátil a přiklekl si k Sasukemu.

"To máš pravdu." Souhlasil černovlasý chlapec, zastrčil telefon zpátky do kapsy a upřel na Naruta podmanivý pohled, "tak kde jsme to přestali?". Tentokrát to byl Naruto, kdo se natáhl, aby mohl Sasukeho políbit. Nejdřív jen jemně otřel jejich rty, sotva se jich dotýkal, pak trochu přitlačil a zavřel oči. Zároveň objal Sasukeho kolem krku. Cítil Uchihovy ruce na svých bocích, jak si ho přitahují blíž. Podvolil se a opřel se o Sasukeho tělo plnou vahou. Sasuke pootevřel ústa a Naruto tak do nich mohl vniknout jazykem a propátrat každou skulinku. Propletl se se Sasukeho vlastním jazykem a chvíli si jen tak pohrávali. Postupem času začalo ale líbání nabírat na intenzitě a vášnivosti. Narutovi se značně zrychlil dech a srdce se mu rozběhlo neuvěřitelnou rychlostí. Začalo mu být horko. Sasuke sebou trochu trhnul, když ucítil, jak se mu Narutovy prsty dobývají pod bílou košili, ale nebránil se. Sám totiž hladil blonďáka po zádech a po nějaké době neodolal, aby mu nevyhrnul modré tričko a nedotýkal se opálené kůže pod ním. Naruto už také mezitím přejížděl dlaněmi po Sasukeho vypracovaném hrudníku, břiše a zádech a nemohl se toho pocitu nabažit. Pomalu mu začal rozepínat jeden knoflíček po druhém. Musel vynaložit hodně trpělivosti, aby z něj košili nestrhl hned. Sasuke byl ale příliš zaujat ručním průzkumem Narutovy odhalené horní části těla a jeho rty a jazykem, který mu plenil ústa, než aby si všiml, že ho Naruto zbavuje oblečení. Teprve když mu bílá košile sklouzla z ramen, uvědomil si to. Nadzvedl trochu obočí, ale neprotestoval. Naruto si zatím plně vychutnával Sasukeho doteky a polibky a to, že se mohl on dotýkat jeho. V téhle chvíli by mu bylo úplně jedno, i kdyby vedle nich zčistajasna udeřil blesk. Jeho tělem probíhaly vlny slasti a vzrušení a on se nedokázal soustředit na nic, jen na tu dokonalou bytost před ním. Ucítil, jak mu Sasuke přetahuje tričko přes hlavu. V místnosti se začalo dělat opravdu vedro. Naruto jemným tlakem donutil svého přítele, aby se položil naznak na koberec, přičemž si lehl na něj tak, aby ho příliš netížil. Jejich mazlení se stupňovalo. Vzájemné doteky už nebyly váhavé a jemné, ale vášnivé a intenzivní. Sasuke sjel rty na Narutův krk a zasypával ho lehkými polibky. Naruto, jemuž teď v žilách proudila krev neuvěřitelnou rychlostí, se k Sasukemu těsněji přimkl. Zatmívalo se mu slastí před očima, které už dávno neměl zavřené, ale naopak pozoroval sebemenší reakce černovlasého chlapce. Pak náhle, jak se k sobě oba tiskli, se nechtěně o sebe otřeli klíny. Sasuke sebou prudce škubnul, když ucítil Narutovo vzrušení ve svých slabinách a ustrnul s dlaněmi na bocích blonďáka. Naruto vycítil změnu v Sasukeho chování a tázavě se na něj podíval. "Promiň," zamumlal Sasuke trochu omluvně, "jen je to… nezvyklé.".

"Udělal jsem něco špatně?" zeptal se Naruto zmateně.

"Ne, ne, vůbec ne." zavrtěl Sasuke hlavou, "jenže když jsi zvyklý na holčičí tělo, je zvláštní, dělat tohle s klukem.".

"Tobě se to nelíbí?" zajímal se zklamaně Naruto.

"Jasně že jo. Vlastně to bylo lepší, než jsem čekal. Akorát… prostě je to pro mě něco novýho." Pokrčil Sasuke provinile rameny.

"No, pro mě taky. Jenže já nemám takovéhle zkušenosti ani s holkou, takže mi to asi tak nepřijde." Přiznal Naruto s lehkým uzarděním, "tobě to asi musí připadat hodně divný co?".

"Není to divný, jen je to jiný." Odporoval Sasuke.

"Horší?" otázal se napjatě Naruto.

"Ne. To mě právě trochu zaráží. Nemyslel jsem si, že to může být… ehm… tak… dobrý. Spíš jsem myslel, že to pro mě bude trochu… obtížný. Po všech těch zkušenostech…" Odpověděl Sasuke a také se trochu začervenal.

"To už jich máš tolik?" pousmál se Naruto malinko nervózně.

"Hmm… dá se říct." Odtušil neurčitě Uchiha.

"A kolik holek už jsi měl?" optal se blonďák.

"Ty jsi blázen, myslíš, že jsem to počítal?" poklepal si Sasuke na čelo, "nedělám si zářezy na paži.".

"Cože? Ty nevíš, s kolika holkama jsi chodil?" podivil se Naruto.

"Tohle vím přesně. S pěti. Nikdy ne moc dlouho. Ty ses ale ptal, kolik jsem jich měl. To nevím no. Hodně. Mít holku a chodit s holkou je podstatnej rozdíl." Ušklíbl se černovlásek.

"Takže ty doopravdy spíš s holkama, aniž bys s nima chodil jo?" zamračil se trochu Naruto. Sasuke pokrčil rameny:

"Nikdy jsem je nenutil, vždycky do toho šly dobrovolně. Nešlo o city, ale o sex. Nic jsem jim nesliboval, to ony občas dospěly k mylným závěrům, že mi šlo o víc.".

"Jasně! Užil sis a zase je odhodil jako použitou hračku. Jak mám vědět, že mi neuděláš totéž?!" prskl nakvašeně Naruto a začal se od něj odtahovat. Sasuke ho ale stisknul v pase a nedovolil mu to. "Pusť!" bránil se Naruto a rozčilovalo ho, když viděl, že se Sasuke směje.

"Snad jsem ti před chvílí jasně řekl, že seš výjimka ne? Myslíš, že bych tě někdy dokázal opustit? Dal jsem ti slib." Pravil klidně. Naruto se zarazil. Dobře si na tu chvíli pamatoval, tehdy v tom kempu… to bylo poprvé, co se jejich rty dotkly.

"Když mě to prostě přijde neuvěřitelný, že bys mohl moje city opětovat. Jsem oproti tobě úplnej looser." Povzdechl si Naruto a opět se k němu přitulil.

"To už jsme snad dneska jednou řešili ne? Mám ti to zopakovat?" zavrčel podrážděně Sasuke.

"Ne." usmál se Naruto a na usmířenou ho jemně políbil. A ještě jednou. A ještě, tentokrát hluboce a dravě. Sasuke zajel prsty do jeho vlasů a převzal iniciativu. Oběma se navrátila jejich původní vášeň a byli by asi rádi pokračovali, kdyby najednou nezačala Sasukemu vibrovat kapsa džínů. Uchiha naštvaně vydechl a zatímco levačku nechal ovinutou kolem Narutova pasu, pravou rukou vytáhl svůj mobil a přijal hovor:

"Ano?". Blonďák mezitím prstem putoval po obrysu Sasukeho klíčních kostí. Sasuke chvíli jen poslouchal, než odvětil: "Dobře. Jsem tam do dvaceti minut. Zatím ahoj.". Poté zmáčkl tlačítko na ukončení a rezignovaně se podíval na Naruta. "To byl Kakashi. Budu muset jít, potřebuje ty lejstra.". Naruto mrkl na hodiny ve svém pokoji. Už bylo skoro půl desátý, vůbec si neuvědomil, jak ten čas letí. Za okny už se taky celkem setmělo.

"Ok." Povzdechl si a odkulil se od svého přítele. Navlékl si zase své modré tričko a pozoroval, jak se i Sasuke obléká. Pak ho doprovodil do chodby, kde se Sasuke obul a podrbal na hlavě Breta.

"Tak se zase brzy uvidíme." Slíbil Sasuke a lehce se pousmál.

"Jasně." Přikývl Naruto, "budu se těšit.". Nečekal, až se toho ujme Sasuke, sám se natáhl, aby ho mohl na rozloučenou ještě jednou políbit. "Tak ahoj." Řekl poté a taky se usmál.

"Ahoj." Oplatil mu Sasuke, otevřel dveře a vyšel ven. Než však stačil blonďák zavřít, otočil se přes rameno. "A… Naruto?" načal a pak zaváhal, jakoby nevěděl, co přesně chce říct.

"Hm?" upřel na něj Uzumaki tázavý pohled. Sasuke se na něj chvíli jen díval se skousnutým rtem, než trochu trhl rameny a dodal tiše:

"Vždyť víš. Mám tě rád.". Naruto se mu podíval do uhlových očí a černovlásek mu ten pohled opětoval.

"Já tebe taky, Sasuke." vydechl blonďák upřímně. Pak se Uchiha ještě jednou usmál a obrátil se k odchodu. Naruto zavřel dveře a šťastně se po nich svezl. Sám vycítil, jak se Sasuke rozpačitě vyhnul těm slovům, o kterých si byl jistý, že je chtěl vyřknout: ,Miluju tě'.Sasuke vystoupil z tramvaje a zhluboka se nadechl. Byla celkem teplá letní noc na to, jak se přes den ochladilo. Vydal se přes přechod, v rukou svíral dokumenty o případu Akatsuki. V tuhle dobu už na ulicích nebylo moc živo, jen sem tam potkal živáčka. V myšlenkách se stále ještě toulal u Naruta. Přemítal, kam až by jejich důvěrnosti byly zašly, kdyby mu Kakashi nezavolal. Brzy zabočil do úzké temné uličky, sevřené mezi dvěma vysokými domy, které chybělo pouliční osvětlení, takže tam teď byla celkem tma. Chodil tudy vždycky, bylo to kratší než obcházet kolem obchodního centra. Byla to jednosměrka, u jedné strany chodníku parkovalo pár aut. Asi v polovině cesty postávala parta čtyř mužů. Nejspíš opilci, napadlo Sasukeho. Nebylo to nic neobvyklého, jelikož jeden z těch domů, mezi kterými se nacházela ulička, byl totiž hospoda. Nevěnoval jim pozornost a chtěl kolem nich prostě projít. Jenže jakmile se přiblížil, zastoupili mu cestu.

"S dovolením." Zavrčel nepřátelsky, chtěl být co nejrychleji doma a zjistit, jestli má Kakashi něco nového. Rána, která mu vzápětí přilétla od nejbližšího muže, ho zaskočila. Zavrávoral a desky mu vypadly z prstů. Než se mohl začít bránit, jeden z nich k němu přiskočil a sevřel mu paže za zády. Když Sasuke viděl, jak se ten první napřahuje k dalšímu úderu, instinktivně ho kopnul do rozkroku. Zasažený zaskučel bolestí a klesl na kolena. Třetí muž však okamžitě zareagoval a za pomoci toho, co mu držel zkroucené ruce za zády, zmítajícího se Sasukeho bolestivě přimáčkl ke zdi. Při této potyčce černovlasému vypadl z kapsy mobil a rozkřápnul se o tvrdý povrch chodníku. Mezitím se ten první zvedl opět na nohy, trochu těžkopádně k nim doklopýtal a udeřil Sasukeho do obličeje, až mu z natrženého rtu stekl tenký pramínek krve. Následně ho praštil pěstí do břicha, čímž ho dočasně paralyzoval. Poté k nim přistoupil ten čtvrtý muž, který držel v ruce čtverec gázy, nasáklý nějakou tekutinou. Jakou, došlo Sasukemu ve chvíli, kdy mu gázu přitlačil na nos a ústa. Snažil se odtáhnout, ale onen chlap mu hrubě sevřel vlasy na zátylku, až mu jich hrst vyškubnul. Čím víc se ale bránil, tím byly účinky chloroformu intenzivnější. Chtěl křičet, ale přes látku, která mu zakrývala ústa, pronikaly zvuky jen velmi tlumeně. Brzy se mu sklížila víčka a zatmnělo se mu před očima. Když ti dva, co ho drželi, ucítili, jak podklesnul v kolenou, chytil ho jeden za paže, druhý za nohy a rychle ho strčili do jednoho zaparkovaného auta, u kterého jim ten třetí otevřel dveře. Pak poslední z nich sebral upuštěné dokumenty, všichni čtyři nastoupili, auto hlučně nastartovalo a za chviličku po nich nezbylo ani památky. Celé to netrvalo více než několik minut.
 


Komentáře

1 terkic terkic | Web | 14. srpna 2011 v 18:02 | Reagovat

tohle nám děláš schválně? já asi umřu, chudák Sasuke a vlastně i Naruto:( dalo se to očekávat, ale tak brzy? ale stejně bych na tenhle díl nebyla připravená nikdy, neee

2 Hanako a Minako Hanako a Minako | Web | 14. srpna 2011 v 18:10 | Reagovat

O.O, bože, to snad ne!to se to teda pěkně zvrtlo,ale jinak úžasně napsaný

3 anime-x-manga anime-x-manga | Web | 14. srpna 2011 v 21:11 | Reagovat

To néé O.o Proč mi tohle děláš? Ať to skončí dobře *modlím se* No tak.. *skoro brečím* Já chci happy end :D

4 Hachi Hachi | 14. srpna 2011 v 22:16 | Reagovat

Ehm? Co ten konec jako??? Kapitolka perfetktní, ale já jsme hrozně netrpělivá... Snad to všechno dobře skončí :)

5 yaoi-and-yaoi yaoi-and-yaoi | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 15:59 | Reagovat

Cooo?? To snad ne" Proč? Uvááá... Já asi umřu...xD
Jinak krásná kapitola... šup piš dál...xD

6 Arya Arya | 16. srpna 2011 v 0:35 | Reagovat

och mohla sa toto stat? T^T
jasne ze mohlo xD
ale vies co normalne by som to uvitala ze keby je to len o nich bez tej "prestrelka" a Itachiho tiena ...len PROSIM TA nesprav z toho este nejake ItaSasu xD O_O
a tak som sa tesila na tu vodu tam u nich :/ xD

7 Amaya Amaya | Web | 16. srpna 2011 v 13:27 | Reagovat

Smajliiii já tě zabiju! takýý nervy toto! jako to se mi nelíbí! Chudáčci kluci! :(
Chci happy end ae nějak se bojím toho, co bylo úplně v první kapitole s tou nemocnicí... mám prostě děsnej pocit... ale to YAOI už sakra chci! :D

8 eSmy affík:) eSmy affík:) | Web | 17. srpna 2011 v 16:54 | Reagovat

ach bože.... ja dostanem po dnešku infarktXD.... predvčerom boli v aqváči dva... ja dostanem tertíXD... ach bože.... to je na mňa moc.... čo si to spravila?... no dobre... už sa ukľudňujem:D.... dalo sa to čakať, ae že tak skoro... hm, skoro... 40. kapitola.. takže v pohode:D.... ae tak... teda, dúfam, že tých 10 kapitol do konca... myslíš do konca tej jednej časti... potom chvíľu pauza a pokračovanie... ako si spomínala:D.... dúfam, pevne dúfam:)

9 Mitsuki Mitsuki | Web | 19. srpna 2011 v 9:30 | Reagovat

:O no ne, jemu se nic nesmí stát!! :D

10 Verča Verča | 19. srpna 2011 v 18:37 | Reagovat

úžasný,tyjo,teď.přemejšlim.co.se.mu.stalo:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama