Říjen 2011

Lekce v autoškole

29. října 2011 v 22:21 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Tak jo, jsem hrozná. Místo abych se učila třeba i na jedinou písemku, případně zkoušení, nebo aspoň napsala tu pitomou slohovku, přemohl mě můj absťák na yaoi, konkrétně moje posedlost uchihacestem. Zkrátka a dobře, namísto úvahy na Wildeův příběh Slavík a růže, vznikla tahle uspěchaná jednorázovka. Už jsem totiž strašně dlouho nedostala dávku svojí drogy, ItaSasu yaoi, a vy to teď odskáčete.

Kvůli nedostatku času a přílišnému stresu jsem se ještě ani nezmínila, jak pokračují moje... ehm... budiž, říkejme tomu jízdy. Pokusy o jízdy by zřejmě bylo výstižnější. Ještě ve čtvrtek jsem byla pevně rozhodnutá autoškolu nedodělat, ušetřit si ten žaludeční vřed, co mi už od začátku lekcí bují, přestat se nervovat před každou jízdou a zkrátka čestně opustit místo za volantem, kde nemám co dělat zbaběle prchnout. Nebudete tomu věřit, ale tento scénář se neuskutečnil, díky mému instruktorovi. A ano, mluvíme o tom samém, u kterého jsem si už na první jízdě byla jistá, že si nepadneme do oka. Nevím, jak to dokázal, ale přemluvil mě. Prozatím. Řekla bych ovšem, že toho oba budeme litovat hned v úterý, až nastoupím na další jízdu. A to už mi jich zbývá jen pět. Až tu zkoušku neudělám, možná si přizná, že jsem měla pravdu. No nic.

Píšu o tom proto, že v podstatě díky jeho povzbudivým řečím vzniklo tohle "dílo". Jen pro představu, ta první část, která se odehrává ve městě, je líčená téměř z vlastní zkušenosti. Takhle nějak to totiž vypadá, když za tím volantem sedím já.

Žánr: tvrdé PWP
Pár: ItaSasu
Rating: 18+ (a já už to můžu číst, heč =P)
Nechutnosti: incest, sex v autě
Obsah: Rodina Uchihů vede autoškolu. Počítá se s tím, že se Sasuke stane instruktorem tak jako Itachi. Pokud se ovšem naučí řídit.

P.S.: Nejspíš je tam plno chyb, už jsem to po sobě nečetla. Slohovku holt budu muset vypotit zítra, což bude heroický výkon. Jednou za svou nezodpovědnost shniju v pekle.

70. spřátelený blog

29. října 2011 v 11:21 | Smajli |  Spřátelené blogy
Ufff. Omlouvám se, že to sem přidávám až dneska. V poslední době nevím, kde mi hlava stojí, nic nestíhám. Tak tak jsem dodělala povinnou četbu a do pondělí musím napsat ještě slohovku. Co jsem komu udělala? T_TNaděje umírá poslední - 49. kapitola

25. října 2011 v 9:53 | Smajli |  Naděje umírá poslední

Tak jo, je to tu =D Citlivé dušičky, připravte si papírové kapesníčky, Sasuke totiž... =P A rozlučte se, protože 2. listopadu vyjde poslední kapitola ;)

Vyhodnocení pro Haruko Mizumaki

19. října 2011 v 22:30 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Heh, já jsem úplně zapomněla, že tam mám pár nevyhodnocenejch komentů =D

Naděje umírá poslední - 48. kapitola

17. října 2011 v 7:14 | Smajli |  Naděje umírá poslední

"Nestíhám, nestačím..."... Ano, omlouvám se za svou přetrvávající neaktivitu. Důvodem není ani tak škola, na kterou v poslední době hrozně kašlu, jako spíš autoškola. Z jízd jsem vždycky nervózní a zdeptaná na maximum, což mi můj roztomilý instruktor neulehčuje v nejmenším. Nicméně podržte se, po rovince za městem už jsem si to frčela osmdesátkou ^^ Ne, stejně nevidím jedinou možnost, že bych to mohla někdy zvládnout bez pomoci toho protivnýho dědka. Nemám šanci =D Ale o tom popovídám někdy jindy, teď musím za chvíli do školy psát test z matiky, na kterou jsem se ani nepodívala, pitomý integrály T_T
Jsem si dost jistá, že mě kvůli dnešní kapitole budete nenávidět. Mooooc nenávidět =D Tak si ji užijte, je předpředposlední =P

Naděje umírá poslední - 47. kapitola

9. října 2011 v 8:53 | Smajli |  Naděje umírá poslední

Ááách jo... řekla bych, že tohle je na delší čas poslední článek, jelikož díky milované škole a ještě milovanější autoškole mám příští tejden totálně zabitý =/ Musím číst Obraz Doriana Graye a Květy zla T_T Co jsem komu udělala?

In alcohol veritas 2/2

8. října 2011 v 14:14 | Smajli |  Jednorázové
A teď zase dlouhou dobu (až na zítřejší Naději) nečekejte žádnou tvorbu =D Mám toho teď moc...

In alcohol veritas 1/2

8. října 2011 v 14:13 | Smajli |  Jednorázové
Yo! =) Tak se hlásím s dopsanou jednorázovkou, která v mé složce čekala už dobrého půl roku (a takových je víc). Říkala jsem si, že si po všech těch rejpech a uchihacestech u vás musím trochu napravit reputaci O:-) Nejsem si jistá, jestli se mi to tak úplně povedlo, je to takové oddychové počtení, nic moc akce, nic moc děj, ale co už... snad se vám bude líbit ;)

P.S.: Na přání Domči je to tentokrát, pro mě tolik netypické, NaruSasu =D
P.P.S.: Nenávidím blog.cz. S těma znakama mě serou.

Kde se tady vzali? 3

5. října 2011 v 7:07 | Smajli |  Odkud přišli
Další várka uvěřitelných i neuvěřitelných vyhledávacích manévrů. Já nevycházím z údivu. Mimochodem, dávám to sem hlavně v domnění, že se tím aspoň trochu bavíte. Jestli se pletu, tak mi to oznamte, ať tady ty kraviny nezveřejňuju jen tak pro sebe =D

4. výročí blogu

2. října 2011 v 9:59 | Smajli |  Info
Ano, dá se říct, že je to nečekané. Když jsem před rokem psala podobný článek, připadalo mi zhola nemožné, že by se tenhle blog mohl dožít čtyř let. Co si budeme povídat s těmi, kteří ho v té době zažili - byl už jednou nohou v hrobě. Sama si nejsem jistá, co to bylo za spouštěč, který ho z toho hrobu zachránil, ale přiznám se, že podle mojí teorie to byla právě Naděje umírá poslední. Možná jsem naivní, ale připadá mi, že od té doby, co jsem ji začala zveřejňovat, tady měli lidé aspoň jednu osmidenní jistotu. A taky se přiznám, že jsem ani nečekala, že se ta kapitolovka tak ujme, proto to má teď vývoj takový, jaký má... původně to bylo psané pro pár skalních fanoušků tohohle blogu =D Ale dost samolibosti.

Naruto-by-smajli začal existovat v září roku 2007. První oficiání startovní článek byl ovšem vydán 1. října a dodnes ho tu z nostalgie nechávám. Byl jen jedním z mnoha narutovských blogů, které v té době vznikaly, protože tahle mánie se tehdy šířila jako lavina, bojovala o nadvládu s blogy o disneyovských hvězdičkách. Věk blogerek se pohyboval mezi 11-14 lety, byly to dny plné typicky dívčích žvástů se samým "kawaiii" a "sughoiiiii", SBčka se běžně "lovískovaly" a "MucinQoValy". Naše největší starost byla, jestli to Kakashi v tom anime Zabuzovi natře, případně jestli nás rodiče pustí večer ven. Možná se budete divit, ale yaoi v té době skoro neexistovalo nebo se o něm aspoň nemluvilo. Moje vzpomínky na tu dobu jsou už trochu mlhavé, ale nepamatuju se, že bych měla jediné SB s tímto zaměřením. Všichni byli zbláznění do SasuSaku (fuj, já taky, stydím se), případně NaruHina nebo ShikaTema. Postupně ale člověk stárl, začal si uvědomovat nové starosti denního života, objevoval nové možnosti, navazoval vztahy a na blog už prostě nezbýval čas. Jednou, je to asi půl roku, jsem zkoušela projet všechny blogy, se kterými jsem se "spřátelila". Funguje asi jen 5% z nich. Většinou byly zrušeny, přesunuty nebo poslední zveřejněný článek je dva roky starý. Zkrátka, dospívali jsme a blogů jsme se začali zbavovat. Zaniklo tenkrát tolik úžasných stránek, tolik fantastických blogerek odešlo, že už pomalu nemělo cenu dál pokračovat. Což mě přivádí k otázce, co tu pořád ještě dělám. Je mi čerstvých 18, škola, kterou studuju, nepatří k nejlehčím, povinností a problémů, které musím řešit, by se taky pár našlo. A stejně tady pořád straším. Možná je to tím, že na svůj věk jsem až podivuhodně nedospělá a vykašlat se na 4 roky mého života by mi bylo líto.
Nicméně už sama cítím, že tenhle blog trochu přesluhuje. Měli by ho vystavovat v muzeu jako vykopávku. V posledním půl roce prošel několika změnami a zatím, zdá se, se tu najde ještě pár lidí, kteří se na něj (a snad i rádi? ;) vrací. A pokud oni vydrží, pak vám můžu slíbit jedno - plánuju, že se tenhle blog dožije 5. výročí ;)
(Protože pětka na hrobečku se bude vyjímat lépe než 4 =P =D)

Oficiální zpráva:
Za čtyři roky života naruto-by-smajli:
- bylo vydáno 940 článků
- blog byl navšíven navštíven 53 213 lidmi
- blog byl spřátelen s 69 blogy
- bylo získáno 144 diplomů
- bylo nastaveno 54 designů
- zveřejněno 32 povídek

Přesto přidám na závěr trošku starostí - jak jsem psala, podle mého názoru to je právě Naděje, kvůli které se sem vracíte. Jenže, vážení, Naděje končí. Ještě 4 kapitoly a finito. O poslední kapitole Upírů ani nemluvím. A jak jste si už nutně museli všimnout, jednorázovky nesypu jen tak z rukávu, ty jsou spíš výjimečné. Takže, co dál? Budete sem dál chodit, i když už tady nebude nic ke čtení, maximálně moje sentimentální kecy? Rok je dlouhá doba. Vydržíte tu? =D