In alcohol veritas 1/2

8. října 2011 v 14:13 | Smajli |  Jednorázové
Yo! =) Tak se hlásím s dopsanou jednorázovkou, která v mé složce čekala už dobrého půl roku (a takových je víc). Říkala jsem si, že si po všech těch rejpech a uchihacestech u vás musím trochu napravit reputaci O:-) Nejsem si jistá, jestli se mi to tak úplně povedlo, je to takové oddychové počtení, nic moc akce, nic moc děj, ale co už... snad se vám bude líbit ;)

P.S.: Na přání Domči je to tentokrát, pro mě tolik netypické, NaruSasu =D
P.P.S.: Nenávidím blog.cz. S těma znakama mě serou.


In alcohol veritas


Velkým, vkusně zařízeným Sasukeho bytem duněla hudba, kterou ale přehlušovaly neustálé výbuchy mnohohlasého smíchu.

Na koberci se právě za doprovodu písničky "I get it" od Chevelle svíjel Shikamaru a snažil se pohybovat tělem do rytmu melodie, což bylo dost obtížné. Obecenstvo, které se skládalo z převážné části mládeže z Konohy, se také svíjelo. Smíchy.

"Ty vole dost, já už nemůžu!" zahýkal Neji a nechtěně pocintal Tenten whisky ze své skleničky. Rozesmátý a tancem trochu zrudlý Shikamaru se rád vrátil do sedícího kroužku.

"Teď já!" hlásil se o své právo a pečlivě roztočil prázdnou skleněnou lahev od vína. Všichni napjatě, ač někteří značně rozostřeným a kalným zrakem, sledovali rotující flašku. Konečně se zastavila. Hrdlem ukazovala na Kibu, zatímco dnem mířila na Ino.

"Hahá!" zasmála se Ino, "takže Kibo, chci abys teď hned zakřičel z okna, že miluješ Kakashiho-senseie.". Zatímco ostatní se sborově zařehtali, Kiba vrávoravě vstal a nejistým krokem došel k oknu, otevřel jej a pustil dovnitř trochu vzduchu, který neobsahoval alkoholické výpary. Nadechl se a z plna hrdla zařval:

"Miluju tě Kakashi!!!". Odpovědí mu bylo několik vzteklých výkřiků o rušení nočního klidu, ale společnost uvnitř se náramně bavila. Kiba se vrátil, aby mohl roztočit flašku. Tentokrát měl Chouji dávat úkol Sasukemu.

"Tááákže… já chci, aby sis vzal na sebe Hinatina tanga a předvedl nám striptýz." Zazubil se Chouji a ostatní samozřejmě vyprskli smíchy.

"Chou-Chouji-kun, jak víš, že mám tanga?" zrudla podnapilá Hinata.

"No to ses asi zbláznil ne?" protestoval Sasuke, "dávám fant!".

"No prosím." Přikývl Naruto a utíral si slzy smíchu, "v tom případě sundej tričko nebo kalhoty, protože už nemáš ani jeden náramek.". Byla to pravda, na hromádce vedle kroužku těl už ležely oba Sasukeho náramky, Inina sponka do vlasů, Shinovy brýle, Hinatin prsten, obě Nejiho ponožky, Narutova čelenka a Sakuřin náhrdelník. Sasuke zaváhal, i přes značné množství alkoholu v krvi se mu nechtělo svlíkat před tolika vrstevníky. Ale hra byla hra, nakonec si přece jen neochotně bílé tričko sundal, což samozřejmě parta ocenila uznalým hvizdem a Sakura s Ino zbožnými pohledy. Hrálo se dál a padaly opravdu dost neuvěřitelné úkoly. Poté, co měl Naruto vyjít ven na zahradu a kopat tak dlouho, dokud ho nezavalí láva, se rozhodl Sasuke společnost rozpustit. Postupně všichni sesbírali své věci, dopili skleničky, s motajícím se jazykem se rozloučili a jeden po druhém více či méně vratce opustili Sasukeho dům. Všichni, až na Naruta, který měl u Sasukeho přespat, jak si domluvili už před začátkem párty.

"Teda, tady je ale svinčík." Prohlásil znepokojeně Sasuke, když se rozhlédnul po pokoji.

"To jo. Ale aspoň tady dneska nikdo nezvracel. Pamatuješ na - škyt! - na minulej tejden u Tenten? To byly hotový blicí orgie." Poznamenal Naruto a nejistě učinil pokus sesbírat pár prázdných lahví. "Hmm… kašlu na to!" mávl pak rukou, když už podruhé spadnul přímo na nos, jak se pokoušel sehnout. "Máš ještě nějaký pití?" obrátil se pak na Sasukeho.

"Nevím. Sme dneska vychlastali půlku baru, ale snad tam ještě něco zbylo." Zapřemítal černovlasý a popošel k vitríně s alkoholem. "Ještě je tu rum, vodka, víno, nějakej šampus a něco, co se podezřele podobá jablíčku." Zhodnotil stav pitiva v domě.

"Paráda, hoď sem to jabko." Zajásal Naruto. O pár dalších promile alkoholu v krvi později ten blonďatější z dvojice prohodil: "Chtělo by to nějakou hru. Flašku asi nemá cenu hrát ve dvou, co? Máš ještě něco jinýho?". Sasuke na Naruta stěží zaostřil zrak:

"Mám takovej dojem, že by tu někde měly bejt Dostihy. A Twister." Uvažoval.

"Hej Twister? To je taková ta šílená blbost, jak se tam různě kroutíš a šlapeš na ty políčka? Hustý, sem s tím!" zatleskal nadšeně Naruto a Sasuke se vydal na nebezpečně dlouhou cestu až k sobě do pokoje. Nebezpečnou proto, že během ní číhalo na mladého opilého ninju několik nástrah jako třeba práh u dveří, o který úspěšně zakopl a to hned dvakrát. Taky se mu podařilo způsobit si menší otřes mozku, když se netrefil mezi futra a ještě ke všemu mu na hlavu spadl basketbalový míč ze skříně, ve které poněkud neobratně hledal onu zmíněnou hru. Vrcholem všeho bylo, když uklouznul po jedné prázdné flašce od piva a natáhl se jak široký tak dlouhý. Naruto, kterého do pokoje přilákal hluk, jež černovlasý svým pádem způsobil, se rozchechtal na celé kolo:

"Chytil si zajíce, Sas - škyt! - uke?".

"Do prdele. Já už se na to fakt… vykvajznu!" zaklel nejmladší Uchiha a pracně se sbíral ze země. Když zjistil, že kromě mírných naraženin neutrpěl žádná vážnější zranění, vyžádal si od blonďáka lahev nově načatého rumu, jehož polovina už dávno skončila Narutovi v žaludku, a pořádně si přihnul. Uzumaki mezitím stačil vysypat z krabice hrací plochu Twisteru a ovládací krabičku (víte, co myslím, ne? =D). Oba chlapci na ni chvíli rozpačitě koukali, protože nepomysleli na jednu zásadní věc - když budou chtít hrát oba, kdo jim bude říkat, co mají dělat?

"Ha… mám to!" vykřikl po chvíli koumání blonďák. Tmavovlasý se po něm pochybovačně podíval kalným zrakem. Ne že by pochyboval o jeho inteligenci… ale přece jenom… byl to Naruto. Uzumaki se však postavil na nejisté nohy a nějakým zázrakem se mu podařilo nahromadit čakru. "Kage Bunshin no jutsu!" zahalasil, ozvalo se známé "Puf" a v obláčku kouře se hned vedle něj zjevila jeho přesná kopie. "Takhle můžem hrát oba. Klon nám bude říkat, kam máme co dát." Zahihňal se Naruto.

"Mhm… docela dobrej nápad." Přiznal mu Sasuke bod.

"Tak jdem na to ne?" natřásal se Naruto, ale ještě předtím se posilnil notnou dávkou rumu.

"Tak jo. Ale jestli hodím šavli, je to na tebe." Upozornil ho Sasuke, vyzunknul zbytek v lahvi a stejně jako blonďák přikleknul k hracímu poli.

"Já začnu!" hlásil se Naruto a mávnutím dal pokyn falešnému blonďákovi, který roztočil ukazatel.

"Levou nohu na zelenou." Pravil potom věcně. Naruto sebevědomě šlápnul levou haksnou na vybraný zelený flek. "Pravou ruku na modrou." Pokračoval klon. Sasuke se sklonil a položil pravou ruku na modrý kruh u okraje. "Pravou ruku na žlutou." Oznámil klon. Naruto se ohnul a připlácl dlaň na žlutou barvičku. "Pravou nohu na červenou." Informoval je klon. Sasuke tedy natáhl nohu pod Naruta, aby ji dostal na požadované místo. "Levou ruku na žlutou!" "Pravou nohu na zelenou!" "Levou ruku na modrou!" "Levou nohu na modrou!" "Pravou nohu na červenou!" "Levou ruku na zelenou!" "Levou ruku na modrou!".

"Do prdele, tohle je brutus!" zaklel Sasuke a pracně hledal místečko, kudy by levou ruku provlékl na modrou skvrnu.

"Jau, Sasuke, bacha s tím loktem!" bránil se Naruto, když mu jeho přítel málem vyrazil zuby.

"Sorry, ne? Jenže jak to tam mám… ach můj bože!" Sasuke se musel zkroutit do neuvěřitelné pózy, aby tam dosáhl. Napůl vězel pod Narutem, jednu nohu nataženou daleko na červeném kolečku, jednu mírně pokrčenou, pravou ruku měl v ostrém úhlu pod tělem a tou druhou právě pracně došmátral kamsi mezi Narutovu paži a trup. Že to nebylo zrovna pohodlné snad netřeba dodávat…

"Hahahaha!" vyrazil ze sebe blonďák smích, při pohledu na Sasukeho, skřípajícího zuby.

"Přijde ti to jako fakt hodně vtipný, jo?!" zuřil černovlásek a nevraživě pozoroval svého chechtajícho se druha.

"Jo-o!" zajíkal se Naruto upřímně.

"Pravou ruku na žlutou!" oznámil klon.

"Haha! A kdo se směje teď?" přimhouřil zlomyslně Sasuke oči, protože žluté políčko byla pro Naruta cosi jako nedosažitelná meta. Blonďák umlknul a nejprve trochu promýšlel svůj tah.

"Máček!" holedbal se sebevědomě, trochu vratce se přetočil a připlácl pravou dlaň na nejbližší žlutý flek. Sasuke vytřeštil oči. Ani ne tak proto, že se to Narutovi povedlo, ale spíš kvůli pozici, ve které se nyní nalézali. Zatímco on sám dělal jakýsi bizardní most, Naruto teď přibližně kopíroval tvar jeho těla - čelem k němu. Možná by ani tak nevadilo, že k sobě byli přitisknutí hrudníky, ani že se jejich paže dotýkaly, jak se křížily. Trošku horší už však byl fakt, že měl Sasuke vtisknuté stehno zrovna mezi Narutovýma nohama a že blonďák neměl o nic delší ruce než on sám, tudíž, jak tak na sobě pololeželi, měli obličeje vzdálené sotva pár centimetrů. Do nastálého ticha jaksi nepatřičně zazněl hlas klonu:

"Levou nohu na modrou.". Sasuke se však ani nepohnul. Naruto si teprve teď začal tak nějak uvědomovat, do jaké situace se vlastně dostali. Kdyby byl v normálním stavu, nejspíš by se omluvil, slezl ze Sasukeho a odešel by pryč. Ale přemíra alkoholu v jeho krvi mu našeptávala, že se přece nic tak strašného neděje a že to dokonce není ani trochu nepříjemné. Takže se místo omluvy jen uculil:

"Copak, ty už to vzdáváš?". Sasuke se vzpamatoval. Trochu překvapeně zamrkal a po tváři se mu rozlil pobavený úsměv, když odpověděl:

"Hmm… to ne. Ale…" nechal větu nedokončenou, místo toho pohnul požadovanou levou nohou a Naruto zalapal po dechu. Byla to právě ta noha, která byla vklíněná v jeho rozkroku. Ten prostý posuvný pohyb v něm vyvolal vzrušující pocit, který sílil, jak se Sasuke snažil dosáhnout na požadovaný bod. Než černovlasý dokončil tah, tlačila ho do stehna tvrdá vyboulenina. Sasuke tázavě nadzvedl obočí a Naruto zčervenal jako rajské jablíčko.

"Pravou ruku na žlutou." Ozval se zase klon. Blonďák se však právě soustředil na to, aby ovládl své vzrušení, kousal se do rtu a při blízkém pohledu do té tváře, kterou tak dobře znal, ho bezděčně napadaly samé bláznivé nápady jako třeba co by asi Sasuke dělal, kdyby ho teď políbil. Jemu samotnému se totiž ta představala zamlouvala čím dál víc. Jak to, že si nikdy nevšiml, jaké má jeho přítel krásně vykrojené plné rty? Rozhodně vypadaly lákavě a hebce na dotek, jen je okusit.

"Copak, ty už to vzdáváš?" oplatil mu Sasuke s úsměškem předchozí výrok. Naruto zaměřil svůj poněkud kalný pohled na jeho černočerné oči a postřehl v nich veselé jiskřičky. Černovlásek rozhodně nevypadal, že by ho ten tvrdý problém v Narutově rozkroku přiváděl do rozpaků.

"To zrovna." Ušklíbl se Naruto. Pravačku posunul ještě o kousek dál, což mělo za následek, že se musel trochu víc sklonit a mohl tak patřit do Sasukeho obličeje ještě víc zblízka.

"Levou nohu na modrou." Prohlásila blonďákova kopie. Sasuke rošťácky přimhouřil onyxové oči a opakoval svůj předchozí pohyb. Tentokrát si však dával načas. Pomalu posouval nohu na modré políčko a nechal si záležet na tom, aby se co nejvíc otíral o napnutou látku Narutových džínsů. Narutovi unikl tichý sten. Kdesi v pozadí jeho mozku, v té části, která byla momentálně utopená v alkoholu, mu blikla myšlenka, že je to špatné, ale vzápětí ji hned odsunul stranou. Jak by to mohlo být špatné, když je to tak zatraceně příjemné? Naruto si olíznul rty. Ta naléhavá potřeba se dovolávala pozornosti a on už to nemohl ignorovat. S očima upřenýma do černých duhovek úplně automaticky sklouznul svou rukou do rozkroku a začal se přes kalhoty sám sebe dotýkat. Sasuke prudce vydechnul. Fascinovaně sledoval pohyby Narutovy dlaně, jakoby nemohl odtrhnout pohled a dech se mu zrychlil asi jako po uběhnutí vytrvalostního závodu. Naruta zase rajcovalo pomyšlení, jak ho Sasuke pozoruje při téhle činnosti a ještě víc ho to nabudilo. Přitlačil. Oči měl stále utopené v Sasukeho tmavých studánkách, jež se teď podivně leskly, a sám se pomalu ukájel. Poplašeně sebou cuknul, když ucítil dotek černovláskovy dlaně, která odstrčila jeho vlastní prsty a nahradila je svými. Naruto zamrkal.

"Sasuke…?"

"Drž hubu." Doporučil mu jeho týmový parťák výhrůžně a jeho tvář se lehce zarděla. Narutovi se na tváři usadil šibalský úsměv, když sklouznul rukou mezi Sasukeho nohy a nahmatal povědomou tvrdou vybouleninu, skrytou za látkou černých kalhot.

"Hmmm…" ocenil to uznalým tónem, protože podle rozměrů napnuté části bylo jasné, že si Sasuke na velikost rozhodně stěžovat nemusí. Přejel po tom místě zvědavě dlaní a pozoroval, co to s jeho přítelem udělá. Sasuke zadržel dech. Naruto z bezprostřední blízkosti sledoval, jak se roztomile červená a rozpačitě odvrací zrak. Líbilo se mu to. Aniž by si pořádně uvědomoval, co dělá, vyplázl jazyk a zlehka přelízl Sasukemu rty. Byly měkké a sametové. Sasuke k němu tázavě zvedl oči a snažil se něco vyčíst v Narutově pohledu. Blonďák se rádoby úchylně zašklebil. Sasuke váhavě pootevřel ústa a napodobil Naruta v krátkém ochutnání jeho rtů. Očividně se mu to zamlouvalo, protože to zopakoval a když Naruto opět povystrčil jazyk, olízl i ten. Naruto se nechtěl nechat zahanbit a tak oba zkoumavě proplétaly svoje jazyky, z čehož plynule přešli na líbání. "Ghmm… Sasuke…" zašeptal Naruto a toužebný podtón v jeho hlase byl nepřeslechnutelný. Sasukeho dlaň v jeho rozkroku byla až neslušně talentovaná. Také Naruto nezahálel a péči o Uchihův tvrdý problém věnoval maximální pozornost. Blonďák cítil, jak se Sasuke chvěje a fandil si, že je to kvůli vzrušení, které právě oba prožívali. Sebevědomě tedy přidal na tempu a třes se stále zvyšoval.

"Na-ru-to." Procedil Sasuke skrz stisknuté zuby a třásl se tak silně, že to začínalo být podezřelé, "já už… to nevydržím…!". Naruto na něj udiveně pohlédl. Že by byl Sasuke hotový tak rychle? Zvláštní, musel být vážně hodně nadržený. A to se ho ještě ani nedotkl holou kůží. Bylo to sice trochu zklamání, ale aspoň to dodělá. Chápavě se na něj usmál a stisknul ho ve slabinách ještě o něco víc.

"Tak jsem to… nemyslel… auuuu!! Já už fakt nemůžu!" zasténal Sasuke zoufale a vzápětí se mu podlomila pravá paže, na které, jak si Naruto až teď se zpožděním uvědomoval, už několik minut balancoval bez jediné změny polohy. Z hrozivým zaduněním klesla jejich těla na hrací plochu.

"Ouch." Vyhekl Naruto, i když v podstatě díky své pozici vyvázl dobře - jeho náraz totiž zbrzdilo Sasukeho tělo, na kterém teď ležel rozplácnutý jako žába.

"Jau… sakra… áááu…" nadával Sasuke a třel si bolavou paži, která v posledních minutách dostala opravdu zabrat. Narutovi jaksi nedošlo, že zatímco se soustředil na uspokojování jejich tělesných potřeb, zapomněl na to, že veškerou vahou spočívá na svém černovlasém příteli.

"Jejda. Promiň." Omlouval se mu se smíchem, "úplně jsem tvoje nepohodlí vypustil z hlavy.".

"Všiml jsem si." Zabručel Sasuke a třepal pravým zápěstím ve vzduchu, aby si jej uvolnil.

"Ale vydržel jsi to docela dlouho, to ti musím přiznat." Hihňal se Naruto, kterému až teď začala docházet absurdita předešlé situace.

"Bavíš se dobře?!" pěnil Sasuke, zatímco Uzumaki se na něm svíjel v salvách smíchu.

"Jo!" řehtal se Naruto, který opomněl ironii v Sasukeho hlase. Uchiha přimhouřil oči. Než se Naruto nadál, překulil se nad něj, usadil se mu na nohou a jeho zápětí chytil do jedné ruky.

"Tak fajn, uvidíme, jak se budeš bavit teď." Utrousil škodolibě a začal Naruta lechtat na žebrech.

"Nééé… Sasukééé…!" bránil se Naruto, ale černovlasý chlapec byl nemilosrdný. Blonďák se zmítal a doslova řval smíchy, snažil se Sasukeho ze sebe shodit, ale jeho prsty neustávaly v mučení. Narutovo chechtání nabíralo stále vyšší tóninu, Uzumaki sebou mrskal, prosil a žadonil. "Už dóóóóst… prosíííím… nééé… já se počůrám!! Přestááááň… Sasukééé… už nééé…!". Konečně toho Sasuke nechal. Naruto pod ním ochable ležel, v očích slzy od smíchu a sotva popadal dech.

"Tak co, ještě se mi budeš smát?" přimhouřil Sasuke pobaveně oči.

"Ne… au… radši ne. Au, Sasuke, budu mít určitě modřiny!" stěžoval si Naruto přerývaně, ale v očích mu vesele jiskřilo. Docela ho předchozí hra bavila.

"Neboj, dával jsem pozor." Ujistil ho černovlásek klidně.

"To ti tak žeru!" zamračil se naoko Naruto. Sasuke se pousmál a vyhrnul mu tričko až ke krku. Naruto zadržel dech. Uchiha jemně přejel dlaní po blonďákových žebrech.

"Nic tu nemáš." Prohodil na uklidněnou a podíval se Narutovi do očí. Oba si v tu chvíli vzpomněli na totéž. Naruto vzrušeně polknul.

"S-Sasuke?". Jeho parťák zlehka putoval prsty po té odhalené pokožce, tentokrát však s úplně jiným záměrem než předtím. Cíleně kroužil po Narutovo břiše, sledoval křivky jeho svalů a nepřestával se mu přitom dívat do těch azurových kukadel. Narutovi začalo prudce bít srdce. Sasukeho doteky ho na holé kůži doslova pálily, což bylo poněkud v rozporu s lehkým mrazíkem, jež mu přebíhal po zádech. "Sasuke?" zopakoval malinko nervózně, touha z něho však vyzařovala téměř hmatatelně.

"Ticho buď." Vydechl Uchiha a Naruto nemohl nepostřehnout jistou dávku vzrušení v jeho hlase. Blonďák tedy mlčel a vychutnával si, jak ho ty žhavé prsty hladí. Cítil, jak opět v těsných džínách narůstá jeho potřeba a letmý pohled mu prozradil, že není sám. Spokojeně zavzdychal. Sasuke se pomalinku sklonil a políbil ho na rty. Dlaní přitom sjel do jeho klína. Naruto pootevřel ústa a nechal si do nich vniknout teplý vlhký jazyk. Sasuke malinko zaváhal, ale pak trochu neobratně rozepl knoflík Narutova poklopce a stáhl zip. Vklouzl za okraj trenek a nahmatal jeho tuhé ztopoření.

"Mhmm…" zapředl Naruto, natáhl ruku a vpletl své prsty Sasukemu do rozježených havraních vlasů na zátylku. Mohl si ho tak přitáhnout k dalšímu polibku a zároveň ho bavilo dotýkat se Sasukeho černých pramenů. Vždycky ho zajímalo, jestli jeho přítel používá nějaký gel na vlasy, aby docílil toho zvláštního účesu. Vždycky si chtěl sáhnout. S překvapením zjišťoval, že se mu ruka ani trochu nelepí a Sasukeho vlasy jsou hebké a poddajně mu prokluzují mezi prsty. Musely mu takhle trčet od přírody. Sevřel je v hrsti pevněji. Tohle se mu vážně líbilo. Pokojem se nesly typické mokré zvuky líbání, přerušované přidušenými steny a rychlými výdechy. Naruto zamyšleně prozkoumával Sasukeho ústa - chutnala po alkoholu, voněla nedávno zkonzumovaným rumem. Byla sladká. Blonďák toužebně roloval bílé tričko po Sasukeho pevném břiše, až mu ho zcela přetáhl přes hlavu. Hladově si prohlížel to štíhlé vytrénované tělo a už jen z toho pohledu dostal šílenou chuť zmapovat si ho jazykem. Sasuke to očividně vzal jako svolení a taktéž Naruta zbavil trika, aby si byli kvit. Sotva to udělal, Uzumaki už si ho opět přitiskl k sobě a začal ho dravě líbat. Nemohl se těch měkkých plných rtů nabažit. Zrovna lechtal Sasukeho jazykem na horním patře, když se za nimi ozvalo hlasité Puff!. Sasuke sebou v úleku trhnul. "Jau!" vyjekl Naruto a prudce se odtáhl, "kousnul jsi mě!".

"Promiň." Zahučel Sasuke a došlo mu, že ten zvuk měl na svědomí Narutův stínový klon, který zmizel v obláčku bílého kouře, "vyděsil´s mě.".

"Poslal jsem ho pryč, myslel jsem, že už ho nebudeme potřebovat. Nemusel jsi hned tak plašit." Odtušil Naruto a opatrně pomlaskával.

"Vždyť říkám, promiň. Úplně jsem na něj zapomněl." řekl Uchiha, "jsi ok?".

"Jo…" přikývnul blonďák. Necítil v puse žádnou železitou chuť, takže tkáň mu Sasuke určitě nepoškodil. Zašklebil se na černovláska: "Trošku divokej, ne? Že ty máš sklony k sadu-masu, přiznej se.".

"Blbečku." Odfrknul si Sasuke. Naruto se krátce přisál k jeho rtům a pak mu zašeptal do ucha:

"Ale bylo to docela rajcovní. Když budeš jen o trochu jemnější, nebudu se zlobit, když to zopakuješ.".

"A pak kdo má sklony k sadu-masu." Zkřivil Sasuke horní ret v pobaveném úsměšku. Naruto s úsměvem pokrčil rameny a olízl Sasukeho ušní lalůček, až se Uchiha zachvěl.

"Hmm… tak kde jsme to přestali?" zavrněl Naruto a dlaní se přesunul Uchihovi na prsa. Za stálého líbání se dotýkal Sasukeho vršku, laskal jeho bradavky, dráždivými pohyby kroužil po vypracované hrudi. Uchihova pravačka opět zmizela za okrajem Narutových trenýrek. "Ach…" zareagoval na to Naruto a zavřel oči. Tolik let se se Sasukem znali, ale nikdy ho ani ve snu nenapadlo, že by spolu někdy mohli skončit… v téhle situaci. A přitom… zdálo se to tak přirozené, tak jednoduché. Naruto nechápal, jak mohl tak dlouho ignorovat fakt, že jeho parťák má naprosto nejdokonalejší tělo na světě a že nádherně líbá a taky má velice talentované ruce. Kdyby tohle věděl, už dávno by si se Sasukem něco začal. "Ach… ježíš… Sasuke…" zavzdychal hlasitě Sasukemu do pusy. Přesunul svou pozornost na to, aby rozepl sponu tmavých kalhot jeho černovlasého přítele. Sasuke vyčetl jeho úmysl a během dvou minut se oba navzájem zbavili zbytků oblečení. Malinko rozpačitě proti sobě klečeli, ale jejich oči nedočkavě hltaly tělo toho druhého. Dlouhou chvíli se jen tak pozorovali a ani jeden z nich se neodvážil udělat první krok, přestože po kontaktu oba toužili. Střetli se pohledem a oběma se v nich zračila stejná němá otázka, až to bylo legrační. Naruto se zasmál. "Pojď sem." Řekl smířlivě a natáhl se pro Sasukeho paži, aby si ho mohl přitáhnout blíž. Jejich rty se ochotně spojily v hlubokém a vášnivém polibku. Naruto přitiskl Sasukeho k sobě a oběma uniklo zasténání, když se o sebe poprvé otřely jejich erekce. Blonďák opět neodolal a zajel prsty do Sasukeho vlasů. Dýchal Uchihovu vůni a uvědomoval si ty vlny spalujícího chtíče, které ho prostupovaly. Sasuke byl zase zaujat průzkumem Narutova těla, mapoval si ho dlaněmi a jeho intenzivní doteky byly odměněny sérií slastných povzdechů. Po nějaké době se Naruto oddělil od černovláskových rtů. "Jak to máš rád?" zapředl s očima upřenýma do onyxových duhovek. Sasuke se začervenal, jak ho trochu zarazila Narutova přímá otázka. Naruto musel uznat, že tahle vypadá Sasuke vážně sladce. Pousmál se a pak se přisál rty k jeho krku. "Dobře, myslím, že si to zjistím sám." Zamumlal omámeně a donutil Sasukeho si lehnout naznak, aby se nad něj mohl vzápětí vyhoupnout. Ochutnával tu alabastrovou pokožku, vlhkými cestičkami se propracoval z hrdla na hruď, z hrudi na břicho a pak…

"Nghh…" uniklo Sasukemu ze rtů, když ve slabinách ucítil mokré horko Narutových úst. Bylo to opojné. Blonďák kmital jazykem po jeho vzrušení, smyslně olizoval každé zákoutí a jeho teplý dech a žhavá ústa způsobovala, že Sasuke proti němu začal lehce pohybovat pánví. Naruto si nechal Sasukeho penis vklouznout do pusy, pečlivě ho lízal a opečovával a se zadostiučiněním sledoval, jak se Sasuke svíjí rozkoší. V klíně mu to tepalo vzrušením a při pohledu na težce oddechujícího Uchihu si pohrával s myšlenkou, která se mu čím dál víc zamlouvala… ale nebyl si jistý, jestli se na to Sasuke bude dívat stejně. Vyměnil svoje ústa za dlaň a posunul se trochu nahoru, aby mohl Sasukeho políbit. Potom mu zašeptal do rtů:

"Sasuke, já… chtěl bych něco zkusit.". Zhluboka se nadechl a zadíval se Sasukemu do očí. "Já… chci tě.". Na první pohled poznal, že Sasuke si není jistý, jestli to cítí stejně. V očích se mu zračila váhavost. "Neudělám nic, co by ti ublížilo." Ujistil ho rychle Naruto, když mu došlo, čeho se Sasuke asi bojí, "stačí, když řekneš, že je ti to nepříjemné a já hned přestanu, slibuju.". Sasuke se kousl do rtu a zamyšleně si blonďáka měřil očima. Naruto ho mazlivě líbnul na rty. "Budu opatrný, neboj se." Zavrněl tiše. Sasuke zvolna vydechl a pak pomalu přikývl. Uzumaki ho dráždivě lehce kousnul do ucha a přesídlil se opět k jeho slabinám. Vzal Sasukeho penis do pusy a jemně ho sál, laskal, pravačkou mu přitom masíroval varlata. Když černovlasý chlapec začal opět sténat, Naruto si naslinil prsty. Snažil se nic neuspěchat. Pomalinku postupoval od hráze, až se dopracoval ke vstupu do Sasukeho těla. Několikrát jen tak krouživými doteky mapoval to nové území, než plynulým pohybem zasunul dovnitř ukazováček. Cítil, jak se Uchihovo tělo napjalo. "Šššt… klid." Tišil svého přítele a aby ho přivedl na jiné myšlenky, začal se znovu věnovat jeho tvrdé erekci. Zabíralo to celkem dobře, křeč brzy polevila a Naruto mohl ukazováčkem začít pohybovat. Sasuke si pomalu zvykal na ten zvláštní pocit, dokonce ani moc neprotestoval, když do něj Naruto vnikl druhým prstem. Bylo to nové a trochu divné, ale… nebylo to tak zlé. Sasuke zadržel dech, když mu blonďák začal laskat uzdičku. Naruto si dal záležet, aby odvrátil Sasukeho pozornost, zatímco přidával třetí prst. Soustředěně ho připravoval na jejich první sex, jemně tu úzkou dírku roztahoval, pronikal prsty stále hlouběji.

"Ach!" Sasuke sebou náhle trhnul.

"Co je?" polekal se Naruto, "zranil jsem tě?". Sasuke chvíli lapal po kyslíku, hrudník se mu prudce zdvihal.

"Zopakuj to." Vyhrkl přerývaně.

"Cože? Co mám…?" nechápal Uzumaki.

"Ten pohyb. Zopakuj ho." Upřesnil Uchiha. Naruto zmateně zamrkal. Jaký pohyb? Snažil se předtím jen dostat trochu dál. Váhavě přitlačil. Sasuke zasténal a teď to Naruto mohl cítit taky. Drobnou uzlinku, o kterou se vevnitř otřel. Naruto fascinovaně sledoval, jak se Sasuke hryže do hřbetu ruky, aby zadržel hlasité projevy slasti, které se mu draly z hrdla. Po tváři se mu rozlil široký úsměv, když škádlivě dráždil to nově objevené místečko a Sasuke si vší mocí zacpával ústa, aby ho Naruto neviděl, jak se přestává ovládat. A o to právě Narutovi šlo. Nedal pokoj, střídavě laskal svého parťáka v klíně jazykem, prsty zasunuté v jeho pozadí občas nezbedně zavadily o prostatu, případně provozoval obojí najednou.

"No tak, Sasuke… přestaň si kousat ty rty, ublížíš si. Já tě chci slyšet sténat." Šeptal smyslně a špičkou jazyka přejížděl po citlivém žaludu. Sasuke zavrtěl hlavou, ale když Naruto znovu spojil pohyby prstů a úst, nedokázal to vydržet. Naruto spokojeně přimhouřil oči a hlasité vzdychání ze strany černovlasého chlapce poslouchal jako tu nejhezčí hudbu. Napadlo ho, že by to takhle vydržel dělat nadosmrti - jen způsobovat svému příteli tu mučivou slast a slyšet, jak se mu to líbí.

"Naru-to." Dostal ze sebe Sasuke s největší námahou, "můžeš už… laskavě… trochu popojet? Já tohle už dlouho nevydržím.". Naruto se na něj tázavě zahleděl:

"Co?".

"Tak sakra, ojedeš mě nebo ne? Prej ,co´!" protočil Sasuke oči v sloup.

"Huh… jasně. To víš, nechtěl jsem… zanedbat přípravu." Zazubil se Naruto a projela jím vlna vzrušení. Konečně bude moci okusit to nádherné tělo. Klekl si a trochu víc Sasukemu odtáhl stehna od sebe. "Hmm… něco jako lubrikant asi nemáš, co?" rozhlédl se kolem, jakoby doufal, že ho někde uvidí ležet. Pohled, který mu Sasuke věnoval, byl vyloženě uražený.

"Nepotřebuju lubrikant!" ohradil se dotčeně, až se tomu Naruto musel zasmát.

"Jak myslíš…" broukl, uchopil Sasukeho v bocích a nasměroval svůj tvrdý úd ke vstupu do jeho těla. "Uvolni se." Vydechl, ačkoliv se mu hlas třásl potlačovanou touhou. Musel si neustále připomínat, že má být jemný, když pomalu zasouval svou erekci do Sasukeho pozadí centimetr po centimetru. Všiml si, jak Uchiha zatnul ruce v pěst, zavřel oči a znovu se kousl do rtu. "Bolí to?" zeptal se a ustanul v činnosti. Měl dojem, že zaslechl, jak černovlásek zaskřípal zuby. "Říkal jsem, že jsme měli použít lubrikant. Nemáš tady třeba krém na ruce nebo tak něco?" Naruto už se málem stáhl zpět, když Sasuke prudce otevřel oči a následně je zúžil do tenkých škvírek.

"Sakra, Naruto, přestaň kecat kraviny a koukej to zrychlit nebo půjdu a rozdám si to s prvním, kdo se mi připlete do cesty!" zaúpěl, "panebože, jestli ti to vždycky takhle trvá, tak lituju všechny ty holky, se kterými jsi kdy něco měl!". Naruto na něj zůstal překvapeně civět, ale pak se mu ústa roztáhla v širokém úsměvu.

"Tak sorry, že jsem tě nechtěl zranit." Uchechtl se a zatlačil hlouběji.

"Ghh…" Sasuke se nepatrně prohnul a Naruto pozorně sledoval jeho tvář - jeho obavy se rozptýlily, když v ní nenašel ani stopu bolestného zachvění, jen nesmírnou slast. Bez dalších průtahů tedy přirazil do toho vzdychajícího těla až po kořen.

"Ááách…" musel přitom napodobit svého parťáka a stiskl mezi zuby svůj dolní ret. Sasukeho tělo bylo báječné. Horké a neuvěřitelně těsné. O tolik jiné než dívčí tělo… a o tolik lepší. Naruto se začal pohybovat. Zpočátku se držel trochu zpátky, snažil se o nenásilný pomalý postup, ale když mu Sasuke po chvíli sám začal vycházet vstříc, hodil veškerou opatrnost za hlavu. Bytem se neslo dvoje přerývané sténání, slastné vzdechy, doprovázené typickými zvuky soulože. Naruto s až zuřivou zvířeckostí přirážel do rozpáleného Sasukeho a Uchiha mu v tom vydatně pomáhal. Jejich spojená těla po sobě klouzala, jejich ruce byly zaměstnané vzájemným uspokojováním, zatímco se oba ninjové sladili do dokonalého rytmu, který se neustále zrychloval. Ještě dlouho poté, co Narutovu dlaň potřísnila bílá lepkavá tekutina a tentýž produkt po sobě blonďák zanechal v Sasukeho útrobách, vedle sebe oba leželi, objímali se, líbali a snažili se dotýkat co největší plochou těla.
 


Komentáře

1 Christine Christine | Web | 8. října 2011 v 15:16 | Reagovat

Uke? Sas - uke? :D Tak to je hodně kruté :D No dokonalost sama ;) Hned jdu dočíst zbytek :)

2 Haruko Mizumaki Haruko Mizumaki | 8. října 2011 v 17:13 | Reagovat

To je krutý!!! miluju když je Sasuke uke :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama