In alcohol veritas 2/2

8. října 2011 v 14:14 | Smajli |  Jednorázové
A teď zase dlouhou dobu (až na zítřejší Naději) nečekejte žádnou tvorbu =D Mám toho teď moc...Ráno po té divoké noci plné vášnivého sexu, se z bytu černovlasého shinobiho ozývaly známé příznaky kocoviny.

"Kurva, mě je blbě." Stěžoval si Uzumaki, jehož nazelenalý odstín svědčil o pravdivosti jeho slov, "asi budu zvracet.".

"Tak u toho hlavně buď potichu nebo mi jinak exploduje hlava." Požádal ho tmavovlásek a namáhavě se posadil. "Jau!" zareagoval na ten obyčejný pohyb a rychle si zase lehnul.

"Co řveš?" zamžoural po něm Naruto napuchlýma očima. Sasuke do jeho tváře zíral s jistou dávkou šoku. Otevřel ústa, ale nevyšlo z nich ani slovo. Naruta toto podivné chování vedlo k tomu, aby pořádně zapnul mozek. A jakmile to udělal, začaly mu docházet souvislosti. V hlavě se mu náhle vyrojil obraz sténajícího Sasukeho, který se svíjel pod jeho přírazy. Polibky. Doteky. Objetí. A pak mu došlo ještě něco, něco, co znamenalo jasný důkaz, že ty vzpomínky jsou skutečné. Rychle nadzvedl deku a překvapeně shledal, že je zcela nahý. Střelil téměř vyděšeným pohledem po Uchihovi a teď mohl vidět, že jeho výraz je přesným odrazem výrazu jeho samotného. "A do hajzlu." Splynulo Narutovi ze rtů, "Sasuke…?".

"Ne." zavrtěl černovlasý mladík pomalu hlavou, "to se nemohlo stát.". Dlouhou chvíli mlčeli a snažili se vybavit si, jak k tomu vlastně mohlo dojít. Jak se jim tak vracely vzpomínky na každý detail, oba se víc a víc červenali. "Panebože." Zakvílel Sasuke a zoufale klesnul na polštář, "co jsme to provedli?".

"Nemohli jsme za to." Obhajoval je rychle Naruto, "to ten zatracenej alkohol.". Sasuke přikývnul, i když se netvářil moc přesvědčeně.

"Jo… moc chlastu…" zašeptal slabým hlasem. Naruto nervózně polkl a pak, v pokusu odlehčit situaci, se na černovlasého zašklebil:

"S tebou už teda Twister nikdy nehraju.". Sasuke vyprskl smíchy, ale vzápětí toho zalitoval - na to, aby se smál, ho moc bolela hlava. Naruto taky zvážněl a neklidně se ošil. Na svého parťáka se raději nepodíval, když se, rudý jako ředkvička, přiškrceně zeptal:

"Ehm… já… no… chtěl jsem… totiž… b-bolí tě to hodně?". Sasuke se pomalu znovu posadil. Trochu zasyknul, ale jinak se nezdálo, že by nějak moc trpěl.

"Není to tak zlý." Usoudil Uchiha, "myslím, že sedět dokážu.".

"Já… promiň." Zamumlal Naruto, "nechtěl jsem, aby-"

"Zapomeň na to." Mávl Sasuke rukou, "abych byl upřímný, mnohem víc mě bolí ta hlava než zadek. Jdu si vzít prášek.". Naruto se taktně odvrátil, když Sasuke sháněl své oblečení, přestože ho to stálo spoustu vnitřního úsilí. Se zděšením totiž zjistil, že ho láká se na tu scénu dívat. Chtěl ho sledovat. Odvážil se znovu zvednout zrak až ve chvíli, kdy zaslechl tlumený zvuk sprchy, který se ozýval z koupelny. Překvapeně zamrkal. On sám měl zrovna kondičku tak akorát na zhroucení se do rakve a nepochyboval, že je na tom Sasuke stejně. Dát si sprchu vyžadovalo moc energie a moc zbytečné námahy. Na bolest hlavy mu to přece nijak nepomůže. Tak proč by…? A pak mu došlo, co všechno ze sebe musí Sasuke smýt. Vně… i zevnitř. Prudce zčervenal. Odkopnul deku a začal si prohlížet následky včerejší noci. Na klíční kosti objevil rudou skvrnku a na zádech několik tenkých škrábanců, jinak nic. S povzdechem a s žaludkem jako na vodě také vstal a posbíral po zemi své poházené šaty. Oblékl se mechanicky jako robot, v ústech měl sucho jako na vyprahlé Sahaře. Rozhodl se, že si půjde nalít trochu vody z dřezu v kuchyni. Trochu ho zamrazilo při pohledu na rozválenou a zmuchlanou plochu hracího pole Twisteru a převrácenou krabičku. V chodbě se srazil se Sasukem, který měl kolem pasu omotaný ručník. "Jdeš taky do sprchy? Docela mě to probralo." Pousmál se černovlasý.

"Hmm… jo… jo, jdu…" hlesl Naruto, který z nějakého důvodu nedokázal odtrhnout oči od Sasukeho odhaleného těla. V koupelně na sebe nechal pršet křišťálový proud vody, který uvolňoval všechny jeho svaly a příjemně z něj smýval únavu. Bylo to bezva. Jak tak stál a nechal si bičovat tělo teplým vodopádem, chtě nechtě se musel ve vzpomínkách vracet k tomu, co před několika hodinami zažil. Jasně, ten první šok, když ráno zjistil, co se v noci dělo, byl zcela na místě. Vždyť to bylo tak… nepatřičné. Hříšné. Zvláštní. Teď ale, když si vybavoval jejich včerejší styk, ho úplně bezmyšlenkovitě napadala jiná přídavná jména. Rajcovní. Smyslné. Vášnivé. Zatraceně skvělé. Nemohl si nic namlouvat. Sex se Sasukem byl ten nejlepší zážitek jeho života. Jasně, že to bylo nečekané. Ale špatné? Ani náhodou. Naruto si neklidně uvědomoval, že ho vzrušuje myšlenka, že si to zopakují. Rychle potlačil veškeré úvahy na toto téma a raději dokončil hygienu. Když se poté, už řádně ustrojený, přiloudal do kuchyně, našel Sasukeho sedět u stolu se sklenicí šumivého nápoje. Měl na sobě černé bavlněné tepláky a bílé tričko s potiskem. Naruto si také nemohl nevšimnout stejné rudé skvrny jakou našel na sobě, s tím rozdílem, že Uchiha ji měl na krku. Když blonďák vešel, Sasuke k němu zvedl oči.

"Šumák je na lince, jestli chceš." Ukázal k placatým tabletkám, které byly vždy jejich první záchranou po každé divoké pařbě.

"Jo, dík." Zachrčel Naruto, kterému náhle dělalo potíže ovládat svůj hlas. Z kredence vytáhl druhou sklenici, napustil ji vodou z dřezu a hodil do ní léčivo. Spal už u svého přítele tolikrát, že se v jeho kuchyni vyznal jako ve vlastní. Se syčícím pitivem se zhroutil na židli ke stolu naproti Sasukemu. Oba klopili pohledy na dřevěnou desku, jen aby se nemuseli podívat jeden na druhého. Ticho a rozpaky mezi nimi byly téměř hmatatelné. Po dlouhé době se konečně odvážili zvednout k sobě zrak a oba v tu samou chvíli otevřeli ústa, aby něco řekli, a oba se v ten samý moment zarazili. Bylo to tak komické, že se tomu museli zasmát.

"Mluv první." Pobídnul Naruta Sasuke s mírným úsměvem.

"Hele, Sasuke, já…" načal blonďák a krátce si odkašlal, "trochu jsem o tom uvažoval. To, co se v noci stalo… neplánoval jsem to. Mrzí mě, jestli jsem… ti nějak… no… nechci, aby sis to vykládal špatně. Já vím, že jsem byl skoro namol, ale když se na to dívám zpětně, tak… já… bojím se, že to nemůžu svádět jenom na alkohol. Prostě… asi jsem to fakt chtěl. Není to tak dávno, co jsem měl poměr… no… ehm… s H-Hinatou. Já jen…" Sasuke se na něj díval těma uhlovýma černýma očima a mlčky poslouchal jeho koktání, "snažím se ti říct, že… to nebyl čin ze zoufalství nebo tak. A já…" Naruto se zhluboka nadechl a podíval se Sasukemu zpříma do očí, "nelituju toho. Bylo to úžasný. Ale jestli… jestli chceš radši dělat, že se to celé nestalo, tak… budu to respektovat.". Sasuke na to chvíli nic neříkal a jeho výraz byl zamyšlený.

"Taky jsem o tom přemýšlel." Odvětil klidně, "když jsem se ráno vzbudil a vzpomněl jsem si… já… lekl jsem se. Samozřejmě mě vyděsilo, že jsme… no, však víš… když jsme oba kluci… a tak, ale… myslím, že jsem se bál spíš něčeho jiného. Měl jsem strach, že to, co se stalo, no, že to… zničí naše přátelství.".

"Sasuke…" hlesnul blonďák.

"Já… nechci o tebe přijít, Naruto." Prohlásil Sasuke tiše. Naruto natáhnul ruku a sevřel Sasukeho dlaň ve své.

"Nepřijdeš." Slíbil pevným tónem, "nikdy.". Pak se na něj váhavě zazubil a Sasuke mu úsměv opětoval. "Pořád jsi mi ale neřekl, co bude s tou dnešní nocí." Připomněl mu Naruto, "já… líbilo se ti to aspoň trochu?". Sasuke se přemítavě zamračil:

"No… jak bych to řekl… bylo to…" Naruto se napjal, "perfektní." Doložil Sasuke s lehkým uzarděním. Naruto si oddechl.

"Tak to cítíme stejně." Ujistil ho a rozhodl se kout železo, dokud je žhavé, "myslíš, že bychom si to… hmm… mohli někdy zopakovat? Pokud bys teda chtěl…?". Sasuke dělal, že o tom chvilku uvažuje.

"Víš, vlastně nemám na dnešní noc žádné plány." Nadhodil zdánlivě nevinně a vyzývavě pohlédl Narutovi do očí. Blonďák zatajil dech, ale už teď ho z té představy zašimralo v podbřišku. "Jestli ovšem nemáš ty nějaký plán…" dodal Sasuke rychle. Narutovy rty se zvlnily v mírném úsměvu. Uzumaki vstal, přešel stůl, kousek ho odstrčil a pak si bez zábran sedl Sasukemu na klín.

"Ano, řekl bych, že jeden plán už mám." Odtušil, sklonil se a škádlivě přejel jazykem Sasukeho ušní lalůček. Ucítil, jak ho Sasukeho ruce objaly a přitiskly víc k sobě. Naruto nedočkavě vyhledal Sasukeho rty, aby je mohl spojit se svými. Byly přesně takové, jak si je pamatoval - měkké, sametové, poddajné, dokonalé. "Když už jsme u toho, mám jeden nápad." Špitl a laškovně se o černovlasého otíral, "co si dneska prohodit role?". Sasuke překvapeně zamrkal, ale pak se pokřiveně usmál.

"Určitě to chceš risknout?" nadzvedl obočí.

"Už se nemůžu dočkat." přisvědčil Naruto a znovu se k němu přisál.

"Na tvém místě bych se moc netěšil." Upozornil ho Sasuke a pak mu zašeptal do ucha: " tě totiž šetřit nebudu.". Už jen z tohoto příslibu Narutem projela vlna elektriztujícího vzrušení a spokojeně zavzdychal, když mu Uchiha skousnul ušní boltec. "Mám ale jednu podmínku." Vydechl Sasuke a podíval se Narutovi do očí.

"A to je?" otázal se Naruto zvědavě. Sasuke chvíli mlčel, ale pak se bolestně zašklebil:
"Dneska žádnej alkohol.".
 


Komentáře

1 Christine Christine | Web | 8. října 2011 v 15:21 | Reagovat

A klasika na závěr :) Bomba, moc pěkné ;)

2 AlexP AlexP | Web | 8. října 2011 v 15:56 | Reagovat

aaaaaaa.... ja... nemám slov... ty tak nádherne píšeš... keď niečo od teba začnem čítať som ako v tranze a jednoducho musím dočítať.... za takéto úžasne veci by ťa mali zavrieť!! :D fajn a teraz keď som vyjadrila moje "znepokojenie" idem si to prečítať znovu!! :D

3 eSmy affík:) eSmy affík:) | Web | 8. října 2011 v 17:12 | Reagovat

aaa tak si tam použila obe tie vety :D:D..... aaa... konečne poriadne yaoi!!!.... to tu chýbalo... skvelé skvelé skvelé:D:D.... i keď klasika SasuNaru je naj, ani toto nebolo zlé:D:D:

4 Haruko Mizumaki Haruko Mizumaki | 8. října 2011 v 17:28 | Reagovat

Po dlouhé době co zase někde čtu
happy-end.Tvoje povídky mi vždycky zvednou náladu at skončí smutně nebo štastně :)

5 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 8. října 2011 v 18:51 | Reagovat

Perfektní !!! Prostě bez chyby xD aaa Narusasu + SasuNaru <3

6 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 9. října 2011 v 19:46 | Reagovat

to bolo úžasné!!! hltala som každé slovíčko :D ... milujem pár NaruSasu / SusuNaru ^^ ... proste úžasná poviedka ^^

7 Amaya Amaya | Web | 12. října 2011 v 12:22 | Reagovat

aaaaa!!!!
Dokonalé, úžasné, skvělé.. nemám slov! ten konec, uuuf! ♥♥♥ miluji tě :DD

8 Lunaru-chan Lunaru-chan | 26. března 2013 v 17:00 | Reagovat

The best of best!!! Vážně nej nej nej nej nej (1000000krát) povídka !!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama