Listopad 2011

Smajli se (ne)vrací

30. listopadu 2011 v 7:07 | Smajli |  Deníček
Hi there! =)
Konečně z mých beder odpadl jeden veliký stres a já už můžu volněji dýchat. Čehož mají v plánu, jak se zdá, využít učitelé, ti zmetci, a chtějí mi prosinec zkazit školními povinnostmi. Ale já už se nedám =D Z čehož vyplývá, že snadmožnádoufám končí moje období zmražené neaktivity a začnu se vám zase trochu víc věnovat ^^ Tedy... asi to nebude úplně slavné, ale rozhodně budu aspoň častěji komentovat, pokusím se dopsat nějakou jednorázovku a budu snad něco trochu dělat =) Je to takový návrat-nenávrat, zázraky nečekejte, ale však vy už jste zvyklí =)

Za všechno se platí 2/2

14. listopadu 2011 v 21:46 | Smajli |  Jednorázové
Kdo dočetl první část, tak bacha. Rozmyslete si, jestli chcete vědět, jak to bude pokračovat, teprve tady celý ten kolotoč začne =D Čtete na vlastní riziko! ;)

Za všechno se platí 1/2

14. listopadu 2011 v 21:45 | Smajli |  Jednorázové
Jsem už normálně posedlá. Neuvěřitelné se stalo skutečností. V pauzách mezi šrocením dějáku na zítřejší test jsem vyhrabala dost času na dopsání téhle prasečiny, tak doufám, že si ji užijete, po ní se totiž zase dlouho ničeho nedočkáte =D Ale neradujte se předčasně, ještě nevíte všechno.

Povídka je snad poprvé v historii tohohle blogu psaná vyloženě na přání, konkrétně na žádost od Zukashi. Říkejme tomu opožděný dárek k patnáctinám (kterej si nemůžeš přečíst, protože ti ještě není 18 =P), všechno nejlepší ;)
Musím říct, že povídky na přání běžně nedělám, Zukashi ale chtěla ItaSasu a tomu přece taková fanynka jako já nemůže odolat =D Ovšem, než si začnete dělat plané naděje, trochu vás schladím. Je to jedna z nejdrsnějších a celkově nejzvrhlejších povídek, které jsem kdy psala, a najdete tam v podstatě všechno, kvůli čemu by to žádný slušný člověk neměl číst. Kdyby vás zajímalo, jaké byly Zukashiny požadavky a chtěli jste vidět domluvu dvou perverzaček, tak prosím.
Zukashi, tobě se omlouvám, že jsem z toho udělala až takovou prasárnu. Můžete si všimnout, že když jsem ve stresu a mám nervy ze školy nebo z čehokoliv jiného, píšu zásadně takovéhle odpornosti O:-)

Pár: ItaSasu
Rating: 21+ =D
Zvrhlosti: yaoi, hard rape, non-con, SM praktiky, incest, násilí... mám pokračovat? =D

Trochu jsem to asi přehnala. Konec je dost odfláknutý, ta yaoi scéna už mě tolik nebavila (podobnost se scénou v Naději je do očí bijící) =D Příště napíšu nějakou miloučkou slaďoučkou ItaSasu, abych vám to nějak vynahradila. Itachiho role "bad boye" ve vztahu k Sasukemu mi prostě nesedí, Itachi prostě Sasukeho miluje a basta =D
Čtěte raději na lačný žaludek, ať vaši klávesnici nepotká nemilá nehoda =D

School... schoo... scho... sch... sh... shi... shit

12. listopadu 2011 v 16:00 | Smajli |  Deníček
No jo, já vím, že je to bída. Samotnou už mě to štve, ale věřte mi, že teď vážně nic nestíhám a bude to tak asi do konce listopadu, když vezmu v úvahu, že nade mnou visí tolik Damoklových mečů, včetně povinné četby, milionu čtvrtletních testů a zejména neodvratně se blížících zkoušek v autoškole, u kterých nemám šanci prolézt.
Zkrátka, omlouvám se za svou neaktivitu, která zřejmě ještě nějaký ten čas potrvá, omlouvám se, že moc nekomentuji, ale nebojte, v prosinci se to (snad) zlepší! Možná dopíšu nějakou jednorázovku, kterých mám zase tunu, ještě uvidím. Zatím mi tedy odpusťte a nebojte... já se vrátím =D

DOTAZ - DŮLEŽITÉ!

5. listopadu 2011 v 19:56 | Smajli |  Deníček
Potřebuji nutně pomoc nějakého naruto-fanouška.
Máte někdo staženej shippuuden 93?
Kdo má, nechť si ho pustí.
Posuňte na čas 7:58.
A ŘEKNĚTE MI, JAK SE SAKRA JMENUJE TA MELODIE, ABYCH SI JÍ MOHLA STÁHNOUT!!!!!!!!!!

Už to tady hledám dvě hodiny jako debil =_='' Není to ani v jednom original soundtracku k shippuudenu, což mě udivuje, protože mám dojem, že tahle hudba tam zní docela často. Dva největší narutofanatici (mimo mě), které znám, selhali =D KDO MI TO NAJDE, TOMU NAPÍŠU POVÍDKU =D

Kde se tady vzali? 4

5. listopadu 2011 v 11:37 | Smajli |  Odkud přišli
Já na tohle snad udělám samostatnou rubriku. Je zvláštní, co všechno se o svém blogu dozvím. Jedna věc je ovšem zajímavá. Všimla jsem si, že jsou často vyhledávané názvy mých příběhů jako "Upíří doupě Smajli blog" nebo "Naděje umírá poslední SasuNaru". To to vážně čte tolik lidí? ^^

Naděje umírá poslední - Prohlášení autora

2. listopadu 2011 v 15:48 | Smajli |  Naděje umírá poslední
(díky, Verčo, ty víš za co =o*)


No… původně jsem měla připravený celkem dlouhý proslov, ale pak jsem si řekla, že je to blbost. Tak jenom pár slov.

Naděje umírá poslední - 50. kapitola - ZÁVĚREČNÁ

2. listopadu 2011 v 15:42 | Smajli |  Naděje umírá poslední

A je to tu =) Poslední kapitola Naděje. Všechno jednou končí. Tak si ji ještě naposledy vychutnejte. A až si ji přečtete, přečtěte si i prohlášení k ní. Možná se dozvíte zajímavé věci ;)