Telefonát

18. dubna 2012 v 7:05 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Bitch, please. Tenhle týden nic nestíhám, protože. Nevím, jak na tom budu ten další, každopádně o moc líp asi ne. Fucking school. Dočítám Bílou nemoc a to jsem se ještě ani nedokopala ke zpracování Západní fronty.

Tuhle krátkou jednorázovku jsem psala nedávno, protože jsem stejně jako Itachi chtěla zkusit něco nového. A řeknu vám, že jsem se u toho docela zapotila, tohle asi nebude můj šálek čaje. Bylo nesnadné psát tu yaoi scénu v podmiňovacím způsobu, aby to nevyznělo úplně pitomě. Je to dost slabý odvar, taková oddechovka, kterou musíte brát s nadhledem ;) Silně PWP, zápletka vlastně zcela chybí.

Mimochodem, napadlo mě, že jsem jsem dlouho zase pro změnu nepsala Itachiho jako hajzlíka. Už mi ta jeho badassovost trochu chybí. Mám v plánu další rejp - nebojte, žádné shota. Jenom trochu té rafinovanosti, omamných látek a zlého Itachiho v bílém plášti ;)


TelefonátHlouček štěbetajících studentů se vyhrnul z honosné budovy a v čele s vedoucím učitelem, stříbrovlasým Hatakem Kakashim, se vydal k nedalekému parkovišti, kde už na ně čekal připravený autobus.

"Ty vole, nezlob se na mě, ale já nemám ani páru, o čem to ten chlap mluvil." Prohlásil světlovlasý chlapec jménem Naruto a zívl na plnou pusu, "tys mu rozuměl?"

"Ale jo, trochu jo. I když je fakt, že mlel hrozně rychle, měl jsem problém to stíhat." Přiznal Sasuke a promnul si ztuhlé svaly za krkem.

"No jo, tak ty máš zrovna na jazyky talent. My, obyčejní smrtelníci, jsme absolutně nepobrali, o čem je řeč." Pitvořil se Naruto žertem.

"Ale víš, jak dobře to bude vypadat u maturity, když jim řekneš, že jsi strávil čtrnáct dní na tomhle výletě?" namítl Sasuke pobaveně.

"To asi jo. To mi pak tu maturitu přímo vnutí! A nejsem si jistý, jestli to bude dost velká odměna za tohle utrpení." Sepnul Naruto dramaticky ruce a obrátil oči k nebesům.

"Ty seš vůl." Zachechtal se Sasuke, ale to už dorazili ke školnímu dopravnímu prostředku, nastoupili a obsadili obvyklá místa. Sotva se uvelebili na známých sedačkách, Sasuke vytáhl z kapsy kalhot mobil a začal vyťukávat smsku.

"Nechtěl bych vidět ten účet za kredit." Poznamenal Naruto se smíchem, "nepřeháníte to trochu?" Sasuke jen pokrčil rameny, ale jinak to nekomentoval. Nacházeli se právě se svou studijní skupinou v Londýně, na dvoutýdenní stáži v rámci zlepšování jejich angličtiny, kam se s Narutem před třemi měsíci přihlásili. Přespávali v poměrně slušně zařízených ubytovnách a přes den chodili na různé přednášky. A i když to nepochybně bylo velice zajímavé a poučné, mělo to jednu zatracenou vadu - byl více než tisíc kilometrů vzdálený od Itachiho, od svého staršího bratra, partnera a milence v jednom. A dva týdny byla dost dlouhá doba, vzhledem k tomu, že byl Sasuke zvyklý vídat Itachiho každý den. Jakkoliv se snažil nedávat to příliš najevo, Itachi mu děsně chyběl a stýskalo se mu. Proto se se svým bratrem upnuli k jedinému možnému komunikačnímu prostředku a navzájem se zásobovali minimálně patnácti smskami denně, což, jak podotknul Naruto, se doopravdy trochu prodražilo. "Nedělej vlny a pojď si zahrát piškvorky." Šťouchnul ho blonďák do žeber, "vy dva mě fakt dostáváte! Jste spolu dva roky a chováte se pořád jak zamilovaný puberťáci."

"Hele, od tebe to sedí." Odpálkoval ho Sasuke a zašklebil se, "díky tobě už vím dokonce i to, jakou značku spoďárů Gaara nosí." Naruto se začervenal, Sasuke dokončil odeslání zprávy a schoval mobil do kapsy. "Tak vybal kostičkovanej papír." Pobídl svého kamaráda, "vsaď se, že vyhraju první kolo."

"Tak to ani náhodou!" přimhouřil Naruto oči a ze svého batohu vyštrachal sešit na fyziku, aby z něj vytrhl list papíru, "chceš křížky nebo kolečka?""Máte hodinu rozchod, tak se tu můžete porozhlédnout, ale v sedm ať jste tu všichni, kdo bude chybět, toho tady bez milosti necháme. Vzhledem k tomu, že už vám všem bylo osmnáct, nemůžeme vám toho moc zakázat, ale jestli se někdo vrátí sežranej namol, necháme ho tu taky. Rozuměli jste všichni?" rozlehly se jejich partou rázné Kakashiho pokyny. Ozvalo se pár výbuchů smíchu a pak sborové:

"Jooooo.", načež se studenti po menších skupinkách roztrousili do všech stran.

"Naruto, Sasuke, jdete s náma na jedno?" připojil se k nerozlučné dvojici Kiba a objal každého jednou paží kolem krku.

"Za chvilku se k vám přidáme." Slíbil černovlásek a Naruto dodal:

"Musíme napřed ještě doplnit zásoby. Zajdeme si do obchoďáku a pak vás doženeme."

"Oukej, budeme in the Midnight Sun, my dear friends. Nenechte nás dlouho čekat!" pohrozil jim hnědovlasý chlapec, než zase odběhl za Leem, Nejim, Shikamarem a Choujim.

"Kiba si to užívá, co?" pousmál se Sasuke, zatímco společně zamířili k osvědčenému supermarketu poblíž náměstí.

"Jako bys ho neznal." uculil se Naruto, když prošli automatickými skleněnými dveřmi, "takže, chtělo by to nějaký minerálky, pečivo… hmm… paštika nám asi jeden den v báglu vydrží, ne?"

"Když jí spotřebujeme rychle." Uvažoval Sasuke, "každopádně musíme koupit čaj. Chceš nějaký čipsy na večer k tomu filmu?" Korzovali mezi uličkami s přeplněnými regály a výborně se bavili při louskání cizích názvů potravin. Zaplatili pár liber a obtíženi jednou igelitkou s nákupem se dostali znovu na čerstvý vzduch.

"Eh, počkej, esemeska." Zarazil se Naruto s vytáhl z kapsy svůj mobil.

"Píše ti Gaara?" mrkl na něj Sasuke.

"Ne, to je divný, tohle je neznámý číslo." Naruto udiveně rozklepl zprávu, "jé, hele, víš, že mi právě napsal…" Blonďák se však zarazil a Sasuke sledoval, jak mu postupně obočí vyletěla až někam k vlasům, jak si četl zprávu, ale pak se mu obličej začal rozprskávat v pobaveném úšklebku.

"Kdo ti napsal?" zeptal se zvědavě Sasuke, "tváříš se nějak divně."

"A-ále nikdo. Jeden vzdálený bratranec si vzpomněl, že žiju." Naruto se na svého přítele široce zazubil a hbitými prsty vyťukal bleskovou odpověď, "tak jdeme za klukama?"

"No jasně." Přisvědčil Uchiha a zabráni do družného hovoru si to namířili k nedaleké hospůdce s názvem ,Půlnoční Slunce´.Sasuke se v koupelně převlékl do domácích černých kalhot a volného modrého trička. Bylo krátce před osmou a měli v plánu mrknout se s Narutem na notebooku na jeden z filmů, které vzali s sebou. Tmavovlasý mladík se vrátil zpátky do pokoje, který s blonďákem sdíleli, a ke svému překvapení zjistil, že Naruto ještě ani nezapnul noťas.

"Kde to vázne?" podivil se.

"Ehm… no… hele, já… musím… slíbil jsem Kibovi, že se ještě zajdu k němu na něco podívat, víš." Modroočko se kousnul do rtu, ale Sasukemu neušlo, že mu nějak podezřele cukají koutky rtů.

"Tak já půjdu s tebou." Pokrčil Sasuke rameny.

"Ne… ne. Zůstaň tady, já se pak… vrátím."

"Naruto, děje se něco?" Sasuke zúžil podezíravě oči.

"Ne, nic. Jen tady prostě zůstaň." Uzumaki se kolem něj prosmekl, otevřel dveře a vklouznul na chodbu, přičemž se ještě otočil a nedokázal potlačit zahihňání. "Tak já… budu zpátky… tak za hoďku, jo?"

"Za hodinu?!" opakoval ohromeně Sasuke, ale Naruto mu jenom mávl a rychle přibouchl dveře. Uchiha nevěřícně zíral na místo, kde blonďák zmizel. Co to jako mělo znamenat? Co to do Naruta vjelo? Byl v pokušení jít za ním a vymlátit to z něj, pak si ale povzdechl, plácnul sebou na svojí postel a ruce složil za hlavou. Ach jo, co tady bude dělat? Ještě se mu spát nechtělo. Možná by se na ten film mohl kouknout sám, ale… to by nebyla taková zábava. Zatímco přemítal nad svými možnostmi, na nočním stolku zavibroval jeho mobil. Naučeným hmatem po něm sáhl ve vidině nějaké pěkné smsky od svého bratra, překvapeně však zamrkal, když se na displeji objevilo Itachiho jméno, které ho vyzývalo, aby zvednul hovor. Sasuke zaváhal. Tohle bylo na pouhé prozvánění trochu moc dlouho… Stisknul zelené tlačítko a přiložil si telefon k uchu. "Itachi?"

"Ahoj, bráško." Ozval se důvěrně známý hlas, ačkoliv trochu zkreslený.

"Děje se něco?!"

"Ne, proč?"

"No… že voláš." Prohodil nejistě Sasuke.

"Chtěl jsem tě slyšet." Prohlásil Itachi a mladší Uchiha ho v duchu viděl, jak se pousmál, "chybíš mi, Sasu."

"Ty mně taky." Povzdechl si Sasuke, "myslím na tebe ve dne v noci. Přál bych si být s tebou."

"Já vím. Hmm… jsi v pokoji sám?" položil mu Itachi neobvyklou otázku.

"Jo, teď jo. Naruto zrovna někam zmizel, choval se nějak tajnůstkářsky." Odtušil Sasuke, "proč?"

"Výborně. Lehni si, Sasuke."

"Cože?" vytřeštil tmavovlasý chlapec oči.

"Chtěl bych něco zkusit. Ještě jsem to nikdy nedělal, ale rád bych to vyzkoušel." Ztišil Itachi hlas do spikleneckého šepotu a Sasuke téměř viděl tu šibalskou jiskru v jeho očích.

"Počkej, co ,vyzkoušel´?"

"Uvidíš." Odbyl ho Itachi, "už ležíš? Na zádech?"

"No… jo. Jo, ležím na zádech." Přitakal zmateně Sasuke a pohodlněji se uvelebil.

"Bezva. Teď zavři oči a uvolni se, brouku. Jenom mně poslouchej a… no… to poznáš." Zněl další pokyn.

"Itachi?"

"Prosím." Sasuke začínal tušit, co jeho bratr chystá a srdce mu zabušilo o něco rychleji. Zavřel oči.

"Dobře, mám je zavřené." Hlesl do mobilu a čekal, co bude dál.

"Fajn. Víš, že jsem zrovna ve tvém pokoji, Sasuke? Naši nejsou doma. Ležím na tvojí posteli… a představuju si, že jsem s tebou…" rozhovořil se Itachi tichým podmanivým hlasem, až se Sasukemu zrychlil tep, "představuju si, že tě mám tady u sebe. Není to tak těžké, tvoje povlečení ještě částečně voní po tobě. Víš, co bych udělal, kdybych tě tady teď měl, Sasuke? Políbil bych tě. Na čelo, nos, tváře, ústa… mazlil bych se s tvými rty, vniknul bych mezi ně jazykem a ochutnal tě. Hladově, toužebně, hluboce." Mladší Uchiha se ostře nadechl. Stačilo jen si to představit, Itachi hebké plné rty na těch svých, jeho vášnivé polibky, a Sasukeho začalo šimrat v podbřišku. "Asi by trvalo dlouho, než bych se tvých rtů nabažil. Nikdy se nemůžu odtrhnout. Ale až bych tohle překonal… sklouznul bych svými ústy níž, na tvůj krk. Představuješ si to, Sasuke? Já ano. Skoro cítím, jak ti pod kůží tepe krev. Tvoje teplota stoupla, olizoval bych to horké místečko na tvém hrdle." Pokračoval Itachi smyslným šepotem a Sasukemu se v těle rozlil teplý příjemný pocit, jakoby tady doopravdy byl se svým bratrem, jakoby doopravdy právě dělali…

"Ach…" uniklo mladšímu Uchihovi drobné vzdechnutí, když se zcela instinktivně dotkl toho místa na svém krku, kde ho šimral dotek Itachiho jazyka. Dech měl teď rychlý a mělký, v klíně už zaznamenal lehký tlak.

"Pak bych se vrátil zpátky. Vrátil bych se a šeptal bych ti do ucha, že mě strašně rajcuješ a co s tebou chci dělat. Cítíš to, Sasuke? Cítíš můj dech na svém boltci? Lehce bych si pohrával s tvým lalůčkem, vím, jak jsi na své ouško citlivý." Předl Itachi do telefonu a Sasuke si bezděčně přejel prsty po jemné kůži svého ucha. Po těle se mu okamžitě rozlila malátná slabost, pouze napětí v jeho spodním prádle zesílilo. Slabě zasténal. "To je ono, hrozně rád poslouchám, jak sténáš. Dáváš mi tím znamení, co s tebou moje doteky dělají, že nad sebou ztrácíš kontrolu a já jsem ten, kdo to způsobuje." V Itachiho hlase se dalo postřehnout vzrušení a Sasukeho ještě víc nabudilo, když si uvědomil, že jeho bratr to prožívá stejně jako on, nejspíš se také dotýká sám sebe… Sasuke prudce zatoužil být tam s ním, ve svém pokoji a vidět to naživo, ale měl dobrou představivost, jeho fantazie pracovala na plné obrátky.

"Itachi…" zaúpěl a kousnul se do rtu, jak mu v rozkroku zapulsovalo vzrušením.

"Potom bych se přesunul a hladil tvoje dokonalé tělo. Tvoje pokožka je vždycky tak příjemná, tak horká, skoro mě pálí do dlaní, ale je to všechno tak božské, vydržel bych tě klidně takhle hladit nadosmrti. Představuješ si to? Moje ruce na svém těle?"

"Ano…" vydechl Sasuke a sám si volnou rukou zajel pod tričko. Krouživými pohyby mapoval svoji hruď a břicho, kdy každý z nich vyslal elektrickou jiskru do jeho nervové soustavy.

"Dobře… Pak bych tě trošku potrápil, jemně bych začal dráždit tvé bradavky. Zpočátku jen tak lehce, ale postupně bych přitlačil, potom je ochutnal ústy. Pohrával bych si s nimi, špičkou jazyka je škádlil, dokud bys nezačal sténat hlasitěji." Zavrněl Itachi. Sasuke nasucho polkl, když si přesně podle Itachiho instrukcí přejel prsty přes bradavky a zasyknul rozkoší. Před zavřenýma očima se mu živě vybavoval každý detail bratrova těla, viděl, jak ho propalují ty temně onyxové oči, jak mu po pokožce putují ty žhavé perfektně vykrojené rty…

"Umm… aaah…" vydralo se mu z úst, jak jeho hormony reagovaly na všechny ty podněty. Cítil, že ten tlak v kalhotách dlouho nevydrží.

"Sasuke…" zněl mu do uší Itachiho hlas, "teď zrovna bych volnou dlaní přejel přes tvůj klín. Dráždivě pomalu bych se tě přes látku dotýkal. Bavil bych se tím, jak moc bys chtěl, abych pokročil, nechal bych tě chvíli škvařit se ve vlastní šťávě." Sasuke, jemuž teď srdce splašeně naráželo do žeber, sklouznul do svého rozkroku, dotknul se té tvrdé vybouleniny a jemně po ní přejížděl rukou. Strašně moc si přál přitlačit, ale zároveň jakoby měl v hlavě nějaký blok, jakoby tu s ním doopravdy byl Itachi a držel ho za zápěstí, aby nemohl přidat.

"Ita-chi…" zakňoural mladší Uchiha, kterému dělalo potíže ovládnout tu nesnesitelnou touhu. Odpovědí mu bylo Itachiho zasténání a ten dobře známý zvuk Sasukem projel jako kdyby strčil prsty do zásuvky. Bylo mu jasné, že ačkoliv je dělila více než tisícikilometrová vzdálenost, oba si v tuhle chvíli byli až neuvěřitelně blízko.

"Teď… teď teprve bych se ti opravdu dostal pod kůži. Pěkně pomalu bych ti rozepl kalhoty… a stáhl je i se spodním prádlem…" instruoval ho zastřeně Itachi. Sasuke v transu poslouchal a zároveň dělal tytéž pohyby, jaké mu jeho bratr popisoval. Mučivým tempem uvolnil pásek a konečně osvobodil svou tepající erekci, která už se téměř bolestivě dovolávala pozornosti. "Vzal bych tě do ruky…" vzdychal Itachi a Sasuke se slastným zasyknutím uchopil svůj tvrdý penis, "dráždil bych tě… nespěchal bych. Užíval bych si každičký dotek." Sasukemu se z úst vydral táhlý sten, když si začal stahovat předkožku a zrychlený dech, který se ozýval z mobilu, mu napověděl, že jeho starší bratr dělá to samé. Netřeba dodávat, že i tohle pomyšlení bylo pro Sasukeho představivost silně motivující. "Postupně bych… postupně bych zrychloval…" dostal ze sebe s obtížemi Itachi a Sasukeho ruka přidala na rychlosti. Mladší Uchiha cítil, jak se jeho tělem rozlévají vlny slasti, když se blížil k vrcholu.

"Ahh… Ita… chi… aah…" zaúpěl Sasuke a Itachi také nezůstával pozadu, co se týkalo hlasitých projevů rozkoše.

"Sasuke… Sasu-ke… h-ah…" Sasukeho dlaň teď po jeho vzrušení kmitala zběsilou rychlostí a oba Uchihové během pár minut vykřikli v návalu orgasmu.Ráno v autobuse Naruto po svém příteli nápadně pokukoval a hihňal se do dlaní. Všichni se nahlas bavili, takže hrozilo jen opravdu malé nebezpečí, že by jejich rozhovoru věnoval někdo pozornost.

"Nech toho, přestaň se tlemit jako idiot." Vynadal mu Sasuke, ale lehce se začervenal.

"Doufám, že sis to užil, hahaha." Pochechtával se vesele Naruto.

"Taky jsi mi mohl něco říct, když jsi o tom věděl!" obvinil ho Sasuke, ale v jeho hlase byla jen nepatrná stopa opravdové zloby.

"Nevěděl. V podstatě." Zazubil se široce blonďák, "domyslel jsem si. Navíc jsem to měl zakázaný."

"Tss. Takhle intrikovat za mými zády." Pohodil Sasuke hlavou.

"Udělal bys to samý. Však si to přečti." Naruto zaštrachal v kapse, vytáhl mobil, párkrát kliknul a pak ho podal Sasukemu, "tohle jsem přece nemohl odmítnout, uznej." Uchiha se zahleděl na displej, kde zářila esemeska:

"Ahoj, Naruto, tady je Itachi, Sasukeho starsi bracha, zname se jen z doslechu. Nerikej mu, ze jsem ti napsal, prosim. Nasel jsem tvoje cislo v Sasukeho diari, snad ti to nevadi. Chtel bych te o neco pozadat. Mohl bys zaridit, aby byl Sasuke dneska vecer okolo osme ve vasem pokoji sam? Chystam pro nej… ehm… male prekvapeni. Bylo by asi lepsi, kdyby u toho nikdo nebyl, jestli mi rozumis. Diky za odpoved ;) Itachi"Sasuke zatajil dech. Páni, tohle byla… prostě paráda.

"Tak co?" zašklebil se Naruto, "tomu se přece nedá odolat. Řeknu ti, že tvůj brácha je vážně třída. Tohle je totální romantika."

"No jo, chápu, že ti to musí připadat směšný." Zahučel Sasuke, ale zahřálo ho u srdce.

"Počkej, já to ale myslel vážně. Fakt je to super. Je vidět, že tě miluje." Zvážněl Naruto, ale koutky úst se mu okamžitě zase pozvedly, když ztišil hlas: "A jaký to bylo?"

"Úžasný." Přiznal zasněně Sasuke, "zjistil jsem, že máme daleko širší možnosti, než jsem si myslel."

"Hmm… to zní skvěle. Možná to taky s Gaarou někdy vyzkouším." Uculil se Uzumaki.

"Jo, zkus to. Stojí to za to." Ujistil ho Sasuke, přestože nebyl zrovna zastáncem jejich vztahu.

"Ale já nebudu takovej cvok a zkusím to až u nás v republice. Protože mám takovej dojem, že po včerejšku nemohl Itachimu zbejt jedinej halíř kreditu." Vyprskl Naruto, "musel jsi ho zruinovat."

"Nejspíš." Povzdechl si Sasuke, ale pousmál se, "nicméně toho nelituju. A jsem si dost jistej, že Itachi taky ne." Pak se začali věnovat své obvyklé zábavě, totiž různým jednoduchým hrám, aby zabili čas, který zabral jejich převoz na další přednášku. Dneska zvolili šibenici a Naruto rozmáchlými gesty čmáral vodorovné čárky na list papíru, vytrženého z dalšího školního sešitu. Sasuke se však hádání věnoval jen napůl. V duchu se stále zas a znovu vracel ke včerejšímu večeru, k těm Itachiho žhavým větám a následným láskyplným vyznáním. Nevědomky si olízl rty a na tváři se mu usadil spokojený úsměv. Jen počkej, bráško, tohle ti nezůstanu dlužný!
 


Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 18. dubna 2012 v 10:36 | Reagovat

Just a phone call away :3
Skvelý nápad! A samozrejme aj podanie, ako vždy :)

2 Christine Christine | Web | 18. dubna 2012 v 11:40 | Reagovat

Skvělé, takový hovor bych si taky nechala líbit. Podstrčte Itachimu někdo moje číslo :D Super vážně se mi to líbilo :)

3 Tara Tara | Web | 18. dubna 2012 v 14:30 | Reagovat

tjůů to je takový miloučký :) povedlos e ti to ;)

4 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 19. dubna 2012 v 15:28 | Reagovat

hey, hrubé! ^^

5 Verča Verča | 20. dubna 2012 v 21:07 | Reagovat

tak to se ti povedlo...ale proč nehráli Prší?:-D

6 Allecto Allecto | Web | 24. dubna 2012 v 17:30 | Reagovat

Byl sem zvědavej co z toho bude a musim říct, že je to skvělý. Myslim, že kdybych s tebou někdy uvíznul na pustym ostrově tak radši zkusim doplavat do civilizace :D
Mimochodem vypadá to, že bůh sedí nahoře, kouká na mě a má ze mě děsnou srandu, protože přesně ve chvíli, kdy sem to dočet, mi zazvonil mobil a nějakej vůl z T-mobilu mi nabízel levnější volání. Co to je sakra za načasování? :D

7 Koko-chan Koko-chan | E-mail | Web | 3. července 2012 v 21:25 | Reagovat

už jenom při názvu "Telefonát" mi hlavou probleskla myšlenka: "Ha! Smajli se zase vyřádila..." No... nic podobnýho jsem ještě nečetla... Ale ráda zkouším nové věci... A tohle bylo... ehm... no prostě dokonalý...! Kde se to v tý tvý hlavě bere...? *zvědavá*

8 Janii Janii | 28. listopadu 2016 v 18:35 | Reagovat

Sex po telefonu je pro mě naprostá záhada, ale tady to vypadalo pěkně jednoduše přirozeně a rajcovně ;) prostě Itachi je skvelej partner :D

9 Hatachi Hatachi | Web | 7. března 2018 v 17:30 | Reagovat

Hustýýý...sex po telefonu. Tachi je fakt koumák. Užívají si, i když je od sebe dělí velikánská dálka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama