Květen 2012

ItaSasu rejp

30. května 2012 v 7:16 | Smajli |  Moje výroba
Guten Tag! =)
K mé značné nelibosti mám mít zhruba za dvě hodiny referát z němčiny. Téma libovolné. Takže v mém případě téma Naruto. Also Sasuke geht zu einem böse Mann Orochimaru, denn er will mehr Stärke gewinnen, und Naruto will ihn ficken zurück bringen. Myslím, že na základní pochopení příběhu to úplně stačí =D

Za chvilku máme červen a to znamená tak dva následující týdny totální pracovní vytížení. Budu se snažit něco málo napsat, ale... znáte to ;)

Tahle kravina mě napadla, když jsem při promazávání některých stažených dílů Naruta v mém počítači narazila na díly Itachi vs Sasuke. Moje nejoblíbenější scéna vůbec ^_^ A když jsou všude teď ty rejpy... =D

V šatně 2/2

24. května 2012 v 10:58 | Smajli |  Jednorázové
A jestli si kvůli vám zkazím známku ze zemáku, tak si mě nepřejte! =D

V šatně 1/2

24. května 2012 v 10:56 | Smajli |  Jednorázové
Nemůžu uvěřit, že jsem se k tomu fakt hecla. A že jsem to psala ještě v čase, kdy jsem se měla učit na zemák. Geez.

Už nějakou dobu pozoruji, že někteří z vás trošku teskní po starých dobrých časech. Já fakt ne, ale protože vás mám ráda a slyšela, respektive četla, jsem více podobných žádostí, rozhodla jsem se přemoct a napsala jsem to. Víte... od té doby, co jsem přesedlala na ItaSasu, už mě SasuNaru jaksi nebere. Jo, jasně, sluší jim to spolu a strašně si přeju, aby si totéž uvědomil i Kishimoto a místo souboje je dal dohromady, ale... já nevím =D Prostě už to není můj šálek kávy a tím spíš, že je to teďka všude, skoro všechny fanfikce jsou výhradně SasuNaru. Já vám to neberu, ale u mě s tím už počítat nemůžete. Takže asi takhle: Nezvykejte si, je to výjimka. Pravděpodobně se mezi vámi najde mnohonásobně víc fanoušků SasuNaru než ItaSasu, ale tady máte smůlu. Já se svého uchihacestu nevzdám!!!

Dějově ubohé, neoriginální, jde jen o sex. Tak si to užijte ;)

DŮLEŽITÉ!!

21. května 2012 v 20:29 | Smajli
PŘEČÍST. Všichni. Povinně ;) Taře věřím, že by nelhala. Jestli pomůžete, to už je na vás. Díky =)

Recenze knihy: Monzun

21. května 2012 v 13:52 | Smajli |  Recenze
Kdyby vás zajímalo, co jsem dělala poslední tři dny. Panbůh mi pomoz, jak zítra napíšu tu fyziku. Předem upozorňuju, že jsem článek po sobě nečetla a chyby neopravuju =D


Povím vám teď jeden příběh. Kdysi dávno, asi tak před sedmi lety, žila byla v jednom řadovém domečku v Plzni jedna dívenka. To děvče rádo čmuchalo v ložnici svých rodičů, pátraje po zajímavých pokladech, třeba po modelech vláčků nebo spoustě nafukovacích balónků. Jednou se mu tak dostala do ruky velká těžká kniha s tehdy ještě nepoznaným a nepochopitelným názvem - MONZUN.

Konec příběhu a teď se vraťme do ich formy. Když mi bylo asi jedenáct, táta tu knihu prostě měl doma. Asi už si nikdy nevzpomenu, co mě donutilo tu bichli otevřít, a stejně tak si nejsem jistá, jestli jakýmsi řízením osudu se to zrovna otevřelo na stránce, která mě zaujala, nebo bůhví, ale ta kniha se potom stala cílem mých tajných výprav do ložnice našich, protože obsahovala takové pasáže, nad kterými mi vylézaly oči z důlku. Jasně, co mě asi tak v jedenácti mohlo zajímat jiného než obvyklá tabu? Sex, krev a podobné nechutnosti. Tenkrát jsem se soustředila jen na jednotlivé scénky a děj jsem vnímala tak jakože zkresleně. Několikrát se stalo, že jsem si řekla, přečtu si to celé, ale přestože mi od dětství nedělalo problém číst, kniha srovnatelná s tloušťkou posledního Harryho Pottera prostě neměla tenkrát šanci. Vždycky jsem se zasekla na příjezdu do Londýna, protože pak následuje nudná pasáž o anglické politice. Co bylo dál? Pak se jednoho dne knížka záhadně ztratila z povrchu zemského a navzdory mým občasným snahám ji najít, už jsem ji nikdy nespatřila. Uběhlo mnoho dní, mnoho měsíců a postupem času jsem zjistila, že navzdory prachu let zůstává Monzun v mojí hlavě v podivně živých barvách. Ta kniha mě musela zaujmout víc, než bych si sama myslela.

Možná to je tím, že začínám být senilní. No fakt. Už nějaký ten pátek pozoruju, že začínám na všemohoucím internetu pátrat po věcech, které na mě v dětství silně zapůsobily. Stahuju dávno zapomenuté filmy a písničky, pátrám po zajímavých článcích… Zkrátka, došlo i na Monzun. V pátek jsem ho stáhla s jasným úmyslem - dokončit po letech úkol, kterého jsem tehdy nebyla schopná. Přečíst si to. A tak jsem nikoliv poprvé na vlastní kůži zakusila, jak jsme my lidé kurva slabí proti magickému vlivu knížek. V pátek k večeru jsem shltla sotva padesát stránek, které jsem už přece jen měla v živé paměti z dob mého mládí. V sobotu bylo stále co dělat, takže jsem četla sotva půl dne, ovšem už jsem se dostala do toho zrádného vlivu a pak včera přišla neděle, kdy jsem byla nalepená na monitoru jako mucholapka a z pokoje jsem vycházela pouze za potravou nebo vykonávat potřebu. Četla jsem do jedný v noci. A dneska ráno jsem dorazila zbytek. A i když vím, že jen málokdo si to přečte, prostě musím. Musím napsat recenzi.

ME GUSTA

17. května 2012 v 7:23 | Smajli |  Moje výroba
Jsem na tom s časem bídně =D Ale začala jsem doopravdy psát tu kapitolovku, musela jsem se zbláznit, protože to nemám vůbec promyšlené. Bude asi krátká a nudná. Plus snadmožnáasiuvidíme příští týden se pokusím dopsat tu jednorázovku. Budou maturity, jachachá. Řekla bych, že o dost méně se budu radovat příští rok.

BTW, kdyby takhle Sasuke objímal mě, myslím že by z toho bylo víc, než jen pouhé... ME GUSTA ^_^ Nejspíš nosebleed ^w^ Závidím Narutovi.


Epic fail

12. května 2012 v 12:26 | Smajli |  Deníček
Hi there =)
Je opravdu fascinující, že po teplém slunečném týdnu panuje o víkendu takhle uslintané počasí. FFFFFFUUUUUUU!!
Včerejší školní výlet v rámci rozšiřování znalostí v oblasti biologie, konkrétněji anatomie lidského těla, byl nasměrován na vám jistě známou výstavu Bodies v Praze. Je zvláštní, že hromada obnažených čínských mrtvol (vypreparovaná nervová soustava mě málem dovedla k záchvatu smíchu) nechala můj žaludek naprosto v klidu, zatímco těžce vydýchaný a téměř snad bezkyslíkový vzduch ve všech těch stísněných prostorách měl daleko horší účinky a vyhnal mě ven snad už po hodince. Stejně nebylo nic moc zábavného na sledování několika jedinců ženského pohlaví z naší třídy, kterak se lepí na našeho mladého průvodce, zřejmě z lékařské fakulty, kterého bych tipovala tak maximálně na sedmnáct let. Zatímco pár mých slintajících spolužaček hltal každé jeho slovo a řekla bych, že zájem o přednášku z biologie s tím neměl nic moc společného, já jsem přemýšlela tak akorát nad tím, jestli by onen průvodce byl seme nebo uke. Došla jsem k názoru, že určitě uke, vypadal docela roztomile. Ale znal toho dost.
Bohužel se jednalo o poslední volnější týden ve škole, neboť maturity jsou za námi a od pondělka se opět jede plným tempem, přičemž jsem si dost jistá, že šílení učitelé budou dohánět, co se dá. Co z toho plyne? Ano. Budu teď na nějakou dobu v útlumu, aspoň co se povídek týče. Mám sice rozepsané dvě jednorázovky, přičemž ta jedna pro vás asi bude překvapením, jejich dopsání je však zatím v nedohlednu. V čistě teoretické rovině taky uvažuju o jedné nové kapitolovce. Možná.

V rámci mé nové očišťovací kampaně tohoto blogu jsem se pustila do krvežíznivého mazání dosud ignorovaných reklamních komentářů a začala jsem od píky. Děsí mě představa, kolik mi toho ještě zbývá, protože projet všechny články, respektive všechny komentáře za téměř pět let blogování, je práce pro vraha a vypadá to na dlouhodobější misi. Až s tím skončím, asi se pustím do promazávání samotných článků, protože z mých "hlášek" a stylu psaní před třemi až čtyřmi lety se mi hrůzou kroutí i palce u nohou.
Nicméně jsem díky tomuto úkolu narazila na spoustu neuvěřitelných a vysoce fascinujících věcí, na které se ani nemohu upamatovat, a patří k nim třeba i následující komentář, nalezený kdesi v prehistorických dobách. Vzhledem k tomu, že se v současné době považuji za nejfanatičtější dýchající Sasukeho fanynku, málem mi při tom pohledu spadla čelist. Nemůžu uvěřit, že jsem tohle fakt napsala. To je prostě epic. Epic fail.


Jutsu training

10. května 2012 v 13:38 | Smajli |  Moje výroba
O dost slabší a o dost zvrhlejší. Nemám slinu =D Varování: zavání to shotáctvím.


Uchiha poke

6. května 2012 v 9:19 | Smajli |  Moje výroba
Mám pro vás dvě špatné zprávy. 1) Ještě pořád mě nepustilo nadšení z meme komixů... 2) Začalo mě bavit vytvářet vlastní na různé situace z anime, samozřejmě většinou tak, aby to zapadalo do mých zvrácených uchihacestních představ. Co z toho plyne? Vy budete ti, kdo to odnesou ;) Ale nebojte, tohle první ještě není zvrácený =D

Uchiha fight trailer

5. května 2012 v 17:19 | Smajli |  Videa
... protože tohle dokážou jen Sasuke s Itachim.