Červen 2012

End of f*****g school

29. června 2012 v 10:59 | Smajli |  Deníček

Konečně volno, celých osm týdnů! Což je sice pěkně v nepoměru s faktem, že školní rok trvá plus mínus čtyřicet týdnů, ale... kdeže to mají ty prázdniny tři měsíce? Stěhuju se.
Tohle jsou moje vůbec poslední prázdniny na gymplu, protože až... dobře... jestli příští rok udělám maturitu, už zas budu muset být někde jinde. Strašný, sotva tam člověk vleze a jakž takž se zabydlí, už ho chtějí vyhnat. FFFUUUUUUU!!
Co se týče nadcházejících prázdnin, vidím to tak, že celý jeden měsíc zřejmě strávím s nosem v knížkách, jelikož povinná četba na prázdniny obsahuje celkem 8 knížek, plus další knížka do konce září, plus dalších 6 do konce prosince. FFFFFFFFFUUUUUUUUUU!! Světlý okamžik samozřejmě vidím ve dnech od 15. do 25. července, víme proč, viď eSmy? =D a jinak relax, nohy nahoře, hlavně pořádná flákárna. Brigádu jsem samozřejmě nesehnala, co už, aspoň si svoje poslední gymplácké prázdniny užiju až nadoraz. Kdo ví, co bude příští rok?
K vysvědčení jediné - Všichni inteligentní lidi samozřejmě vědí, že známky nic neznamenají. Důležité je, co si z té školy odneseme, že. Dobré známky nerovná se dobré vzdělání. Vlastně je to spíš... ale co! Dvě dvojky!! AAAAAAAAWWWWWW YEEEEAAAA, říkejte mi Maxi King ^_^
Co se týče blogové aktivity o prázdninách... něco asi možná napíšu no =D Momentálně trošku pracuju na té kapitolovce, ale nevím, zdá se mi ujetá. Nejsem si jistá, jestli je dokážu dát nějak dohromady, aby to bylo uvěřitelné. Původně jsem ji nechtěla zveřejňovat, dokud ji nebudu mít úplně dopsanou, ale pak mi došlo, že to by taky mohlo být dost na dlouho. Asi to nechám na vás, můžu ji začít zveřejňovat, ale samozřejmě je tu risk, že až mi dojdou kapitoly, budete na pokračování čekat třeba měsíc. Nebo dýl. Jachachá! Co vy na to? ;)

Your turn =D Co vysvědčení? Co plány na prázdniny? Hm? Hm? ;)

Víkend bratří Uchihů 3/3

20. června 2012 v 16:26 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Yosh! A teď si zas počkáte, než se uráčím napsat něco dalšího =D Máte někdo návrhy? ;)

Víkend bratří Uchihů 2/3

20. června 2012 v 16:26 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Víte, že mě ale fakt baví dělat z Gaary padoucha? =D Pěkně mě ten zmetek sere od začátku války... co kecám? Už od začátku shippuudenu.

Víkend bratří Uchihů 1/3

20. června 2012 v 16:25 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Četli jste to? ČETLI JSTE TO?! Tu poslední mangu?!! Já jo. A i když je mi jasné, že je to pravděpodobně naposled, co jsou spolu, lepší zakončení jsem si nemohla přát... dobře, kecám... mohla. Ale nejsem naivní a takovou radost by mi Kishimoto neudělal. Takže tak ^_^ ME GUSTA!

Chybějící sexuální scény si teda nahradím povídkou. Konečně jsem dopsala tu autoškolu. Je absolutně odstrašující (jak pro mě, tak jistě i pro vás), že tenhle díl má jen o necelých 5 stránek méně, než celá "kapitolovka" Skryté city. Jebe mi? Asi. A nejvíc mě jebe zkurvenej blog cé zet, protože to prostě nemůžu rozdělit na tři ucelené části. Nedá se nic dělat, musím to useknout v polovině akce.

Plačte, rejperky, a těšte se, romantičky ;) Celej cyklus autoškoly je tak přeslazenej, že se vám zkazí zuby =P Co naplat. Ťuťu ňuňu ItaSasu. Je třeba střídat chutě.

------ Vyhodnocení komentářové ankety ------

13. června 2012 v 22:40 | Smajli |  Ankety
Sem nevěděla, do jaký rubriky to strčit... protože tohle už není anketa... ale tak souvisí to =D

Tákže, komentářová anketa už není vyloženě aktuální, i když ji v této rubrice naleznete i nadále, pokud jste si ještě nezahlasovali, stejně jako všechny ostatní ;)

Obvykle to nedělám, ale na tuhle budu reagovat zpětně a stručně. Původně jsem chtěla sepsat dlouhej článek s rozpitváváním každé odpovědi, protože ke každé mám dost co říct. Ale pak mi došlo, že by to byla nuda a vy byste to stejně nečetli =D Tak to radši pořeším následovně:


A teď mi upalujte sdělit vás názor ohledně bara =D

NE.

13. června 2012 v 7:11 | Smajli |  Moje výroba
Nazdar děcka =)
Ještě jakž takž přežívám na druhé straně barikády se svými spolužáky, zatímco po nás učitelé házejí jednu bombu za druhou. Za chvíli si jdu napsat čtvrtletku z matiky a budu ráda, když ji uhraju aspoň na čtyřku =_='' Tenhle a ještě následující týden to nevidím slavně, pak ale snad už konečně nápor opadne a nechají nás dýchat.
Co se týče povídkové aktivity, tak nic moc. Slibovaná kapitolovka teď leží u ledu a asi tam ještě dlouho zůstane, nicméně mám rozepsanej další díl do cyklu autoškoly. Jestli je to pro vás dobrá nebo špatná zpráva, to nevím. Kdo si potrpí na romantiku, asi se mu to bude líbit.

BTW, následující "komix" mě napadl, když jsem se dívala na ten slavný díl, kde se po... dvou?... letech znovu setká neúplný tým 7. Tenhle ksicht je jeden z mých nejoblíbenějších z meme komixů =D


Kde se tady vzali? 9

6. června 2012 v 7:13 | Smajli |  Odkud přišli

Asi to od příště už nebudu komentovat, přestávám na to mít sílu. Protože ty shity mě asi zničí...

Deaths in Naruto

1. června 2012 v 20:46 | Smajli |  Moje výroba
Vlastně bych to spíš měla dát do deníku. No, co už.

Jsem asi jedna z mála, kteří ještě s nostalgickou vzpomínkou na staré časy sledují anime naruta. Hm, nevím. Chvilku to vypadalo dobře, když se tam teď už konečně zas něco děje. Ale... no. Nezlobte se na mě, ale znásilňovat starý díly opravdu nemusí. Nicméně, co z toho...
Asi už jsem tady psala, že z mojí matinky se stala narutofilka. A stalo se to, co se nevyhnutelně stát muselo. Ano. Moje matka má v tuto dobu kompletně shlédnutých celých bezmála 500 dílů, včetně veškerých fillerů, speciálů i filmů. A nejvtipnější na tom je, že jí to baví. Ale jednu věc opravdu nepochopím a sice:


Sama jsem tomu nemohla uvěřit, ale moje máma se fakt rozbrečela u Hakuovy a Zabuzovy smrti. Poprvé jsem si říkala - wow, bezva, vždycky jsem věděla, že Naruto vyvolává silný dojem! Nicméně od té doby ani slzička, ani při těch nejdojemnějších scénách, včetně smrtí nejsympatičtějších postav. Tak jsem přestala doufat. A dneska jsme si spolu pustily poslední shippuden. Kromě nějakého jakože děje byl samozřejmě prošpikován vzpomínkami na minulost. A úplně ji zvrtali! Kdyby tam proboha aspoň dali ty doopravdy původní scény a nevytvářely je znova, protože to bylo totálně mimo T_T Původní nádherný silný dojem podbarvený překrásnou hudbou byl zrychlený, špatně zanimovaný a prostě - naruto 19 hadr! Právě jsem otvírala pusu a chystala jsem se k mámě prohodit něco jako "To je ale sračka, co?", když jsem si těch slz všimla. Nezlob se, mami, ale... ARE YOU FUCKING KIDDING ME?!

BTW, všechno nejlepší, nezletilý děcka =P