Září 2012

Vyhodnocení pro Iwagakure no Deizu

28. září 2012 v 9:19 | Smajli |  Vyhodnocení testů
Geez. Po dlouhé době jsem si vzpomněla na tenhle test a zjistila jsem, že tam mám ještě fůru nevyhodnocených lidí. Ach jo. Ale tohle prostě jednou musím dodělat =D =D

P.S.: Mám rozepsanou novou kratší jednorázovku, songfic. Nevím, jestli kdy spatří světlo tohohle blogu, protože je z psychologického žánru a je docela složitá, ale tak, snad jo =D

Druhá šance - 5. kapitola

21. září 2012 v 7:52 | Smajli |  Druhá šance

Ok. Po delší době další kapitola, tak doufám, že jste ještě nezapomněli děj =D
Mimochodem, Smajli si pořídila perfektní kartáč do krku. Jmenuje se chřipka. Geez.

5. výročí blogu

18. září 2012 v 7:42 | Smajli |  Info


Ano. Už je to tak. Nemožné se stalo skutečností. Tohle yaoistické doupě zvrhlosti, perverzity a úchylnosti téměř všeho druhu oslavuje dne 18. září 2012 neuvěřitelných 5 let existence.

No, slušelo by se napsat aspoň pár řádek. Obvykle jsem nechávala článek o výročí na začátek října, protože skutečný "rozjezd" tenhle blog zažil až o třináct dní později, přesně 1. října 2007, nicméně jsem došla k názoru, že bude lepší počítat přímo od založení.

V kostce

Tak tedy. Tento blog se svým stářím řadí mezi kmety na blogu.cz a když ne mezi kmety, tak aspoň mezi seniory (věděli jste, že je v tom rozdíl?). Začal v plenkách docela nevinně s myšlenkou dalšího tuctového narutofilského blogu, vlastně si nikdy nekladl žádné vyšší cíle a doteď neklade. Vždycky jsem v tomhle směru byla spíš ta, co jde s davem. První jeden-a-půl-rok se mu vesele dařilo přežívat na bleskovkách, ukradených obrázcích z DAčka, nějakých spřáteleních a… fuj, ani se mi to nechce napsat… pár hetero povídkách. První zlom přišel se zářím 2009, kdy autorka provedla bleskové zyaoizování blogu a následně se začala pomalinku zaměřovat na yaoi-fanfikce. Převládalo tu samozřejmě SasuNaru, jak jinak. Tato etapa vydržela dost dlouho, vlastně zhruba až do tří čtvrtin roku 2011, a byla to předcházející kapitola blogu, na kterou se možná ještě někteří z těch starších návštěvníků pamatují (a možná truchlí =D). Poslední fází, která probíhala asi od října-listopadu 2011 (nelze přesně určit), byla revoluce uchihacestu. Někteří z vás ji opěvují, jiní proklínají, to už je věc názoru. Faktem je, že proměnila tvář naruto-by-smajli do dnešní podoby a dosud přetrvává. Jak dlouho bude trvat a zda nastanou ještě nějaké změny, to už je ve hvězdách.

...

Trocha statistiky:

Za pět let života naruto-by-smajli:
- bylo vydáno 1016 článků včetně tohoto
- blog byl navštíven více než 88 000 lidmi všech různých národností
- blog byl spřátelen se 70 blogy (z nichž už dnes fungují možná tak dvě desetiny =D)
- bylo získáno 145 diplomů (za poslední rok jen 1, bleskovky už nejsou v módě =D)
- bylo nastaveno 55 designů (díky bohu za tenhle stálý)
- bylo zveřejněno 44 povídek

V posledním roce proběhla kromě uchihacestní revoluce také změna zevnějšku blogu. Byl, jak už jsem poznamenala, nastaven (snad) stálý design, rozsáhlé novoty se ale odehrály zejména v oblasti podkategorií, byla změněna jejich podoba, některé byly smazány, jiné vytvořeny.

...

Tak trochu osobně

Pokud jsem ohledně tohoto blogu na něco pyšná, pak hlavně na to, že i přes všechny ty změny si naruto-by-smajli uchovalo původní myšlenku a tématické zaměření na dnes už ne tak oblíbené anime Naruto. Jasně, povídky jsou OOC, obrázků tolik nepřibývá, ale pořád tady víceméně figurují jen postavy z Naruta. A já jsem ráda. Když vidím, kolik blogů teď mění svou tvář a přeorientovává se na zcela jiné žánry, v některých případech hodně odlišné od původního zaměření, jsem hrdá na to, že naruto-by-smajli zůstává i po všech těch letech tím, čím ve své podstatě bylo vždycky: Průměrným narutofilským blogem.

Než přejdu k závěru, ještě bych chtěla něco oznámit. Minulý rok jsem si tím ještě nebyla jistá, dnes se moje jistota pohybuje na 95%. Dalo by se to shrnout velmi stručně: Tenhle blog má přesně vyměřený čas života, který mu ještě zbývá. A naprosto přesně se shoduje s časem, který má v Kishimotově manze vymezená postava Sasukeho Uchihy. Rozhodla jsem se tak krátce po 4. výročí blogu. Jakmile Sasuke v manze zemře, zemře i tento blog, protože jeho autorka je na tu postavu fixovaná a bez její "existence" dost jistě pozbude chuť psát další naruťácké fanfikce, ze kterých naruto-by-smajli žije. Možná to bude i tak trochu přirozený proces, dle vývoje totiž odhaduju konec narutovské mangy tak do roka, možná do tři čtvrtě (a všichni víme, že Kishimoto Sasukeho zabije, parchant). Tou dobou budu mít (snad) po maturitě a (hehe… snad?) možná budu na vysoké škole, z čehož by vyplýval nedostatek času pro blog. Takže… you know. It will be end!

Závěr

Dá se říct, že tento blog dospíval společně s jeho majitelkou, pro kterou představuje nezanedbatelný kus života. A samozřejmě, měla bych říct, že je to hlavně vaše zásluha. Protože všichni přece víme, že hybným motorem každého blogu jsou komentáře čtenářů, co si budeme nalhávat. Proto bych chtěla hrozně moc (uááá, to zní skoro stejně kýčovitě jako moCinQy, co už) poděkovat těm lidem, kteří to tady čtou a vyjadřují svoje názory v komentářích. O něco míň pak těm, kteří čtou a nekomentují, svině =D Takže prostě…

Díky moc. Díky moc VŠEM ;)

(a opravdu chci světový mír =D)


What´s uchihacest?

17. září 2012 v 7:18 | Smajli |  Others art
Trošku slabší, ale zasmála jsem se =) Sasuke se nedovtípil, chudák, aneb ne každá "nadávka" splní svůj účel =D

P.S.: Koncem týdne bude Druhá šance ;)

Zvědavost se nevyplácí - III. 2/2

13. září 2012 v 7:16 | Smajli |  Zvědavost se nevyplácí
Už zbývá jen samotný čin, že. Nebylo by od věci vás jako obvykle upozornit, že je to docela drsné. Spíš hodně drsné. Ještě jinak - vsadili jsme se s bráchou, kdo dokáže napsat drsnější rejp, tak jsem využila toho, že jsem zrovna jeden psala... hmm... mám to v kapse =D

Warning: Hard non-con yaoi!!


Zvědavost se nevyplácí - III. 1/2

13. září 2012 v 7:11 | Smajli |  Zvědavost se nevyplácí
Ach jo. Ještě pořád jsem si nezvykla na školní režim. To vstávání mě prostě jednou zabije. Ale aspoň už mám dočteno... relativně. Teď musím číst Orwella, 1984. Pffff =/

No, po pěti dnech je tady poslední část téhle rejperské trilogie, díky blogu.cz jako obvykle na dvě půlky. Geez.

Zvědavost se nevyplácí - II.

8. září 2012 v 11:27 | Smajli |  Zvědavost se nevyplácí
Hi there! =) Tak jsem zpátky. První školní týden byl... hmm... nemá cenu se vyjadřovat =D Snad jen podotknu, že Smajli opět doplatila na svůj předpoklad "Letní četbu určitě nebude řešit". První slova naší češtinářky byla - "Kdo mi do 14. nepošle všech 8 knížek, má za pět." V jejím případě to znamená, že dotyčný má 8 pětek. Takže předchozí týden jsem strávila zase u knížek. Už jsem pochopila, proč se Magorovy labutí písně jmenují Magorovy. Pán much byl skvělej (yaoistky, doporučuju - tlupa malých shotáků ztroskotá na ostrově. Samí kluci. Úplně úplně sami.), zato Pianista... ach jo. Nesnáším holocaust. Ještě mě čeká O lásce a jiných běsech (nééé, Marqueze nééé T_T) a samozřejmě to vše zpracovat. Zabijte mě někdo.

No nic, pět dní uplynulo, tak jsem tady s prostřední částí toho madarejpu. Tady už se konečně něco stane, tak snad se vám bude líbit ;) S tím klišé v knihovně se omlouvám. Nenapadlo mě nic jiného, vyrostla jsem na filmech, ve kterých se tohle stává =D

Zvědavost se nevyplácí - I.

3. září 2012 v 11:03 | Smajli |  Zvědavost se nevyplácí
Dear God. Here is it. Náš třídní nám sdělil převratnou novinku - "Letos maturujete."
Letošní rozvrh je... ehm. Přestěhovali jsme třídu. Od zítřka se učíme. Na konverzace v AJ máme stejnou učitelku. Na literární seminář taky. Na seminář z dějáku též. I na seminář z matiky.
Tolik k prvnímu školnímu dni.

Teď to podstatnější. Konečně jsem dopsala to MadaSasu. Je to... nevím. Uvidíte sami. Mě to přijde absolutně švihlý z hlediska "děje", ale nějakým záhadným způsobem se mi to protáhlo skoro na 26 stránek. Což budu muset rozdělit minimálně na 3 části, tu třetí na dvě půlky =_='' Vzhledem k tomu, že to má jen o stránku míň než Skryté city, usoudila jsem, že z toho udělám minikapitolovku. Druhá část bude... řekněme... za 5 dní.
Doufám, že si ještě vzpomínáte, co jsem psala o Madarovi v poslední úvaze. Pokud ano, tušíte. Pokud ne, varuju vás - yes, bude to rejp. Je na vás, jestli to budete chtít číst.