Prosinec 2012

Naděje umírá poslední - BONUS 2

31. prosince 2012 v 10:37 | Smajli |  Naděje umírá poslední
Tak jo, slíbila jsem dva bonusy, tady je ten druhej ;) Řekla bych, že tím definitivně končí celá tahle kapitolovka, víc toho už na zveřejnění nemám. Rozlučte se s tímto pateticky romantickým příběhem bonusem, který (jak doufám) vám nabídne utěšivé představy o pokračování, které si takto můžete vytvořit sami =) Snad vám dodá trochu optimismu a budete na tuhle povídku vzpomínat... no... aspoň s nostalgií jako já =D

Jo a mimochodem...

Šťastný nový rok!!


Druhá šance - 8. kapitola

24. prosince 2012 v 11:56 | Smajli |  Druhá šance
Yosh! Tak jsem se k tomu konečně dostala. K dnešnímu dni mi přijde trochu zbytečné se vykecávat, navíc musím stihnout ještě asi tak milion věcí, takže budu stručná:

Veselé Vánoce!!Vím, že vám asi přijde, že je tenhle příběh moc natahovaný a že byste už uvítali nějakou akci. Ale vážně si umíte představit, že by to šlo tak rychle? Vždyť se tři roky neviděli a nezapomeňte, že Sasuke Itachiho ještě do předminulé kapitoly nenáviděl. Dejte jim čas ;)

P.S.: Nebojte, dneska už bude nějaká interakce. Období vzdoru už má Sasuke víceméně za sebou. No... možná =D

Ako to vyzerá

19. prosince 2012 v 13:50 | Smajli |  Deníček

Jsem mrtvá. Fakt. Tohle pololetí je doposud největší záhul, jaký jsem kdy ve škole zažila, a to ještě ani neskončilo (a bude hůř). Můj plán na vánoční prázdniny zřejmě leží v sešitech matematiky, dějepisu, filozofie a maturitních tématech z angličtiny. A protože jsem trubka, tak se na to vykašlu a hned po Novém roce toho budu litovat. Tak.
O víkendu jsem konečně dokončila přípravy na Vánoce. Balení dárků a tak dále. Tak tak mi vystačily dvě role vánočního papíru. Včerejšek jsem strávila v rámci literárního semináře v té nejzapomenutější vísce s názvem Osvračín a teoreticky jsem teď znalec na 3. vlnu českého undergroundu. Teoreticky. Hmm...
Pod stromeček asi dostanete Druhou šanci, protože teď se k psaní pravděpodobně hodně dlouho nedostanu. A to jsem chtěla do Vánoc dokončit autoškolu, sekla jsem se na 6 stránkách T_T Kromě toho mám teď novou závislost, aneb konečně jsem si doplnila vzdělání a mrkla se na Avengers. A... omg omg!!! THORKI *///* (všimněte si té perverzní posedlosti bratrským incestem... i když tihle dva nejsou doopravdy bráchové). Loki je prostě... slint ^w^ Když Loki udělá tohle, okamžitě následuje reakce vnější a vnitřní. Vysvětlete mi někdo, proč se mi víc líbí parchanti a ne hrdinové =D I když... kecám. Sasuke není záporná postava. Loki na rozdíl od něj ano, to se nedá popřít. Ale je zatraceně sexy! =D
Byli jsme s bráškou na Hobbitovi. Pěkné, Peter Jackson se opět vyznamenal. Jako všichni ostatní jsem se rozplývala nad Misty Mountains. Kdo by byl řekl, že trpaslíci můžou bejt cool.
Jinak uvažuju o tom, že si snad začnu zálohovat všechny články na tomhle blogu. Nejspíš mě k tomu donutí nedávný incident, který jste možná zaregistrovali a se kterým se doteď špatně vyrovnávám. Fňuk T_T
Takže jestli i tenhle blog někdy zmizí z povrchu zemského, tak asi nastala u vážených adminů chyba, za kterou se vám (jistě velice upřímně) omlouvají. Fuck you, blog.cz!

Pomsta 2/2

8. prosince 2012 v 11:55 | Smajli |  Jednorázové
Co dodat =D Už všichni víte, jak to dopadne =D

Pomsta 1/2

8. prosince 2012 v 11:54 | Smajli |  Jednorázové
Thanks God! První trochu volnější víkend po bůhvíjaké době ^_^ Dobrá zpráva je, že jsem nelenila a konečně jsem dopsala jednu z mnoha připravovaných jednorázovek. Tu na přání. Má to ovšem pár háčků...

Pairing: MadaSasu
Varování: yaoi (18+), incest, PWP

Jelikož přímé přání znělo "dobrovolné MadaSasu", které si umím představit víceméně leda takhle, měla jsem trochu oříšek. Původní nápad byl docela dobrý (ten se songficem), ale bylo by to na delší čas, který teď nemám, a bylo by to po autorské stránce hodně náročné (složité charaktery), takže jsem musela vymyslet nějakou rychlejší alternativu a vzniklo tohle.
Vím, že to ode mě slyšíte docela často, ale tentokrát... hm... no... je to sračka =D I na moje obvyklé poměry je tady Sasuke fakt hodně OOC (musí, jinak by s Madarou prostě nemohl jít dobrovolně =D), Madara je zkrátka Madara a... nevím. Akorát ten závěr ujde. Ale to poznáte sami. A nešetřte kritikou, tohle si jí fakt zaslouží, Sasuke se chová jako pako =D

Zkus si to užít, nyjo, ale budeš asi zklamaná =D Víc dobrovolný už to fakt nešlo =D

56. design - Last time together

2. prosince 2012 v 20:34 | Smajli |  Designy

Je neuvěřitelné, co všechno člověk udělá, aby se nemusel učit. V mém případě to zašlo tak daleko, že jsem si pro zábavu třídila nějaké obrázky ve své složce a narazila jsem mimo jiné na složku bývalých designů tohoto blogu. A tak nějak se ve mně zrodila myšlenka, jestli by zhruba po tři čtvrtě ročním trvání posledního designu nebylo záhodno zkusit malou změnu. No, dopadlo to tak, jak to dopadlo. Záhlaví navazuje na poněkud současnější (nebo už vlastně zase bývalé) události v manze, tedy poslední(??) setkání Itachiho a Sasukeho + Tobiho (už nemůžu říkat "Madarův" T_T) stále plánované Tsuki no me.
Myslím si, že je tenhle design o něco elegantnější než ten předcházející, navíc mám ráda spojení rudé a černé (asociují se mi sharingan a Sasukeho vlasy =D). Není samozřejmě dokonalý ani nějak moc propracovaný, opět je stavěný na rozlišení 1280x1024, toho už se asi nezbavím, ale tak tohle se dá přijatelně nastavit pomocí myši a Ctrl ;)

Pokud byste hledali autora citátu v záhlaví, tak nehledejte. Jedná se o mojí formulaci, protože jsem nenašla žádný tématický výrok, který by se hodil k Sasukeho a Itachiho situaci.

Ne každému se samozřejmě nový vzhled bude líbit. Chtěla bych vás proto požádat o vyjádření, zda tady chcete tenhle, nebo dáváte přednost původnímu. Pokud by tady většina z vás chtěla ten předchozí, samozřejmě to změním ;)