Leden 2013

Recenze knihy/filmu: Pán much

26. ledna 2013 v 9:18 | Smajli |  Recenze

Někdy na začátku září jsem se mezi řečí zmínila o knížce, kterou jsem četla v rámci povinné prázdninové četby - Pán much od Williama Goldinga. V průběhu čtení probíhalo z mé strany několik následujících reakcí: reakce č. 1, reakce č. 2, reakce č. 3 a reakce č. 4. Ve výpiscích jsem se paní profesorce zmínila, že si tedy vážně nejsem jistá, jestli se k té knížce ještě někdy vrátím. Vlastně jsem si nebyla ani jistá, jestli se mi líbila nebo ne.

Šílenství alkoholu 2/2

20. ledna 2013 v 21:01 | Smajli |  Jednorázové
Podle výsledků jedné ankety, by měl být chudák Sasuke ošukaný více než třistakrát. Co jsou proti tomu čtyři opilci...

Šílenství alkoholu 1/2

20. ledna 2013 v 21:00 | Smajli |  Jednorázové
Peace to all my uchiha brothers. Na tento víkend jsem měla naplánované do školy tři věci. Udělala jsem jednu. Zejtra se mi to vymstí. Ale nakonec... o nic nejde, že? Školy, na které se hlásím, průměr na vysvědčení nezajímá, stejně ty přijímačky budu muset dělat. Co teprve maturitu. Fffffuuuuu!

Místo toho jsem dneska, včera i předevčírem lenošila. Četla, psala, koukala na filmy (v nejbližší době se můžete těšit na jednu recenzi). Dobrá zpráva (pro někoho) je, že se mi podařilo dopsat ten rejp. Špatná je, že... no. Asi takhle:

Je těžké si toho všimnout, ale občas se v povídkách snažím experimentovat. Respektive zkoušet nové věci. Už jsem psala shota, vampfic, SM, sex v autě, sex po telefonu, blood-plays, někde se určitě objevila onanie... někdy je to v mezích, někdy to vyhrotím do extrému. Tahle povídka je extrém. Nejenom, že je to brutální non-con, ale zkusila jsem opět něco nového... poprvé za život jsem napsala hromadný rejp. Do pekla se mnou!

Žánr: AU, tvrdé PWP!! (ani minimální zápletka), hard non-con
Pairing: ItaSasu, KisaSasu, DeiSasu, SasoSasu
Rating: 21+!! Minimálně.
Varování: too much pain, too much blood, too much rape, (too much alcohol)

Má to necelých 11 stránek ve wordu. "Děj" se dá úplně jednoduše shrnout - 1. stránka = úvod do příběhu, 2.-5. stránka = příprava na rejp, ... a pak už se jenom ojebává Sasuke. Dobře, poslední dvě stránky je rozkošný dialog mezi Sasukem a Itachim. Jinak nic, úplně to postrádá nějaký smysl, je to jen tvrdé porno.
Neměl by to číst nikdo, komu obecně vadí rejpy, násilí a krev. Tohle je jen pro ty nejzvrhlejší z vás, které už nic moc nerozhodí. Varovala jsem vás, je to na vaše vlastní riziko, takže bych pak nerada v komentářích četla něco jako tohle. Pokud patříte k těm nejtemnějším yaoistkám, přístup samozřejmě povolen ;)
Jo, ještě poslední věc. Nečetla jsem to po sobě. Asi tam budou opakující se slova.

100 000 hit! ^_^

17. ledna 2013 v 15:24 | Smajli |  Info
Aaaaaaaaaw yeaaaaaaah!!
Možná už jste si toho všimli, možná si toho teprve všimnete, nicméně počínaje dnešním dnem je naruto-by-smajli blogem, který navštívilo 100 000 lidí! ^_^ Původně jsem přemýšlela o nějakém oslavném rozkecávacím článku, pak mi došlo, že by to stejně nikdo nečetl. Ona to samozřejmě není zas taková událost, koneckonců:Děleno pěti, tedy zhruba 20 000 lidí za rok, není nijak oslnivý výsledek v porovnání s jinými známějšími blogy nebo stránkami. Ale samozřejmě to potěší, o tom žádná =) Jupí!


P.S.: Už mám skoro dopsanej ten rejp, zkusila jsem zase něco trošku nového. Dobrá zpráva pro ty nejzvrhlejší z vás, kterým non-con v povídkách nevadí, špatná pro romantiky (či spíš romantičky), ti si ještě budou muset počkat na nějaké mírumilovnější dílko =) Poděkujte naší škole, z níž jsem tak otrávená, že nemám náladu na ťuťu ňuňu. Snad příště.

Kde se tady vzali? 14

10. ledna 2013 v 17:32 | Smajli |  Odkud přišli

Hallo! Musím uznat, že tento týden se nesl ve znamení trollů-učitelů, z nichž nejvtipnější byla naše drahá dějepisářka ("My jsme měli psát test, co? Tak si ho napíšem v pondělí. Kdo ještě neměl referát? Smajli? No, tak taky v pondělí.) Načež se češtinářka vytasila s testem z filozofie. Hádejte kdy. Jo, taky v pondělí. Nasrat!
K minulým komentářům... autoškola časem bude, je v procesu. Pro Chris a Kathy napíšu nějaký ten rejp, jeden nápad mám (to se ti možná bude líbit, Chris =D), ale chvíli potrvá, než to hodím do wordu. Dost pravděpodobně to bude hrozně PWP. Tuhle kombinaci (rejp+PWP) píšu vždycky, když mám blbou náladu a potřebuju si to na někom vybít. A to mám teď kvůli škole furt! ]:-> Grrrrr...

Pro zpříjemnění dne aspoň nějaké perličky.

English lesson

5. ledna 2013 v 12:02 | Smajli |  Moje výroba
Hi there! Návrat do školy znamená opět plnou zaměstnanost studijními povinnostmi. V příštím týdnu snad není jediný den bez písemek. Jelikož jsem o prázdninách úplně kašlala na školu měla jiné starosti, budu teď mít, já trubka blbá, co dělat. Hlavně už mi někdo dejte facku, ať konečně začnu dělat něco k maturitě. Protože s mým přístupem jí neudělám. I když... v září je taky termín =D
Co se povídek týče, momentálně nemám moc slinu. Sem tam napíšu pár vět k Druhé šanci nebo k autoškole, ale nic slavného. Z důvodu časového presu teď sice nebudu stíhat nic, ale čistě teoreticky... na co byste měli chuť? Nějakou jednorázovku? Konkrétní pár? Romantika? Rejp? Neříkám, že z toho něco bude, ale chtěla bych znát váš názor =)

Ve čtvrtek jsme měli jako obvykle konverzace z angličtiny. Zcela bezděčně jsem si při nich vzpomněla na jednu událost, spojenou právě s hodinou cizího jazyka, která se mi přihodila asi někdy v prváku nebo v druháku. Možná se vám někdy stalo něco podobného. Hlavně tohle nesmím říct u maturity! =D