Únor 2013

Koupel 2/2

22. února 2013 v 21:14 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Tak ještě trochu toho sexu, aby se neřeklo ;)

Koupel 1/2

22. února 2013 v 21:13 | Smajli |  Autoškola u Uchihů

Hallo everybody! Tak náš milovaný kraj má konečně jarní prázdniny. Bohužel jsem zjistila, že většina našich kantorů jaksi nechápe význam slova "prázdniny" a mylně ho zaměňuje s významem "čas na vypracovávání stovky různých úkolů a šrocení na stovky různých testů". Mám takový dojem, že ti šašci žijou v alternativním vesmíru.
Každopádně se jim na všechno vykašlu, vzhledem k tomu, že už mi zítra přijede VIP návštěva a bude tady slavit VIP narozeniny. Yaoistická plnoletost se musí oslavit, viď, prcku? =P Doufám, že se ti bude dáreček líbit =D =D

Abych potěšila ty romantičtější z vás… nějak jsem se dokopala k dopsání dalšího dílu autoškoly, nazvaného zcela nepoeticky, jelikož se mi teď večer už nechce přemýšlet. Deal with it. Začátek ujde, postupně kvalita klesá, chtěla jsem to mít už dneska hotové, takže konec je totálně odbytý. Asi už jste na to zvyklí. Třeste se. Je to opět tak sladký, že z toho dostanete cukrovku. Ale co, ťuťuňuňu taky musí bejt. Aspoň někde =D Enjoy ;)

Kde se tady vzali? 15

15. února 2013 v 17:21 | Smajli |  Odkud přišli

Ufff... další tejden za náma. Víte, jaká je nejhorší věta, kterou vám může říct učitel poté, co vám vrátí test, kterej jste naprosto posrali? "Tak pojď k tabuli, ať si to opravíš." ... Víte, jaká je druhá nejhorší věta, poté, co vám učitel vrátí test? "Tak si vyndejte papíry a napíšeme si další."... Obojí trolling jsem tenhle týden zažila. Během dvou dnů. Od stejného učitele. FFFFFFUUUUUU!
Tak aspoň nějaké hlody, ať to tu nestávkuje.

BTW, mám pro vás potěšující zprávu od Allecta. Je v procesu stravování toho blogového podrazu a chystá se začít znova. Nejpozdějc snad do dubna. Cool story, bro ;)

Druhá šance - 9. kapitola

7. února 2013 v 7:18 | Smajli |  Druhá šance

Yo! Tak jsem se k tomu zveřejnění nakonec dostala (dík za připomenutí, Verčo ;). Snad se vám dnešní díl bude líbit, jak jsem minule naznačila, v jistém smyslu je zlomový. Respektive je to doposud asi druhý zlom. Fanynky ItaSasu už si přijdou aspoň trošičku na své ^_^ Mimochodem, četli jste poslední mangu? O_o A já si myslela, že Uchihové už nemůžou bejt víc cool. Ale -spoiler- "...nikdo si nevážil lásky tak jako Uchihové... láska Uchihů byla příliš silná, mohli z ní zešílet..." -konec spoileru-. Kyaaaaa *_*

P.S.: "...vazba hormonů způsobuje aktivaci hormonu adenylátcyklázy, který je na povrchu vnitřní membrány a způsobuje vznik cyklického adenosinmonofosfátu, je charakterizován jako druhý posel při buněčném cyklu, je stejný pro všechny buňky a aktivuje další hormon = fosfokinazu, ta umožňuje přenos uvolněného fosfátu na účinný výkonný enzym..." - z těchhle sraček dneska píšu test. Mám pocit, že nedopadne dobře.

ZzzzZzzzzz...

1. února 2013 v 12:05 | Smajli |  Deníček

Hi there! Konečně poslední zimní měsíc. Už chci jaro. Anebo vlastně nechci. Doléhá na mě mírná panika z toho, že pořád ještě nemám k matuře vůbec nic. No, respektive díky své píli v předchozích letech mi ubyly starosti s otázkami z dějepisu. Bude mi stačit naučit se to ze starých sešitů. Na test z matiky ani otázky nejsou, takže budu doufat, že letošní seminář k něčemu byl, i když pochybuji. Mnohem horší už je situace v angličtině a češtině, kde nemám prakticky ani čárku. Jo, ba jo, zpracovala jsem vlastně New Zealand. Jenom proto, že jsem na to měla referát. Z donucení. Jinak je to bída. Dala jsem si nesplnitelný úkol - do jarních prázdnin musím zpracovat aspoň polovinu otázek z ájiny. LOL. Co udělám s češtinou, vůbec nevím. I když z rozboru Poea jsem dostala jedničku. Z jeho povídek, paráda. Teď ještě rozebrat Havrana a doufat, že si vytáhnu právě jeho. LOL.
No nic. Asi mám opožděný zimní spánek, nebo co, v poslední době prospím podstatnou část dne. Vysvětlete mi, jak někdo může mít ve škole od desíti a přesto zaspat. Fuck.
Zjistila jsem, že na naší škole zřejmě v utajení žije pár yaoistů. Nebo narutofilů. Asi dva týdny poté, co jsem si vyzdobila školní lavici, mi kdosi pod ten prostřední obrázek připsal "Fap fap fap" (v průběhu roku se to ošoupalo, jelikož většinou obnovuji jen svoje nápisy, na cizí nemám autorská práva =D ), ještě víc mě ale dostalo, když se mi pod ItaSasu záhadně objevilo "MadaSasu! =D". Někdo na škole asi má rád strejdu, LOL.
Konečně jsem si sehnala Sasukeho cosplay. Zjistila jsem, že Sasukeho účes mi vůbec nesluší. Ffffffuuuuu! Ale ty hadry vypadají celkem fajn. Asi se projednou vypravím v květnu na animefest, možná tam konečně zapadnu (a matka chce jít za Naruta... T_T).
Jinak pro některé z vás mám dobrou zprávu, trošku jsem mákla a v nejbližší době se objeví další díl Druhé šance. Zlomová kapitola =P No... možná. Takových tam bude ještě víc. Stav autoškoly je 9 a půl stránky. Ale sekla jsem se (zrovna v první yaoi scéně =D =D), musím počkat, než zas načerpám ťuťuňuňu čakru.
Mimochodem, co bylo na vysvědčení? =P