Březen 2013

Trocha tvůrčí činnosti

29. března 2013 v 10:12 | Smajli |  Deníček
Helou =)
Tak jsem se po dlouhé době rozhodla, že by to chtělo zase trošku vrtnout do výzdoby pokoje. Takže jsem... no dobře. Bylo to jinak. V úterý jsme psali čtvrtletku z matiky. Což znamená, že pondělí mělo být teoreticky zasvěcené komplexním rovnicím a analytice. Hmm... teoreticky. Praxe byla taková, že jsem dělala všechno možný, jen abych si nemusela sednout k těm zatraceným vzorečkům. A čirou náhodou jsem narazila na černý sprej, který jsem použila předminulý rok na výtvarce při jednom z těch výjimečných okamžiků, kdy jsme tam taky něco kreslili. A napadlo mě, že by nebylo špatné, kdybych se zase mohla přesvědčit, jak málo malířského talentu jsem dostala do vínku. Nuže...

Bleskovka 39 - UKONČENÁ

22. března 2013 v 16:36 | Smajli |  Bleskovky
Di!
Tak jsem tenhle týden zas přechodila chřipku. Kde to jsme, že si ani nemocný student nemůže dovolit zmeškat testy? Nasrat, mám z rýmy úplně odřenej frňák. Začínám už o něco více panikařit. Úměrně s tím, jak mě moje okolí zasypává otázkami typu "Už se učíš na maturitu?", přičemž já ještě stále žiju ve světě "času dost". Dozvěděla jsem se, že předseda komise pro mou maturitu z dějepisu, takový ten cizorodý prvek, co má většinou úplně jiné zaměření a jen tam sedí a čumí, bude pan kolega z cizího gymnázia. Dějepisář. Přísný dějepisář. Ou shit.
Co se povídek týče... hmmm... bída. Kromě DŠ mám rozepsáno pár jednorázovek, ale ani jedna z nich nevypadá na brzké dokončení. Buďte trpěliví, možná až dodělám otázky z ájiny. Na konci dubna. LOL.

Zas se mi jednou zastesklo po starých dobrých časech. Nejenže tu už dva dny pařím na Living la Vida Loca, ale dneska jsem se rozhodla oprášit rubriku, do které nic nepřibylo víc než rok. Jo, jedná se o bleskovky. Nějak mi chybí to dělání diplomů, které si už nikdo na blogy nedává, ale pro připomenutí doby, kdy největší moje starost byla, jestli Cornelia skončí s Calebem (teď, po pěti letech jsem se dozvěděla, že neskončila, fňuk), aspoň nějaká ta vykopávka z dob prehistorických =)
Padejte mi to vyplnit, ať si můžu namlouvat, že tenhle blog ještě nejde úplně do kopru. Díky =D

Druhá šance - 10. kapitola

14. března 2013 v 7:23 | Smajli |  Druhá šance

Hi there! Slíbená kapitola je na světě, tak snad si ji užijete ^_^
Frčím do Prahy, nejspíš tam zmrznu, proč je zatraceně zase všude ta bílá sračka?! Za co?!! T_T

Vyhodnocení pro Tamaki

8. března 2013 v 20:51 | Smajli |  Vyhodnocení testů
LOL, já to snad jednou dokonce i dodělám, zbývají mi "jen" čtyři lidi =D Tak zas za rok.

Ráda bych se setkala s tím idiotem, co mi tvrdil, že čtvrťák na střední je parádní flákárna, kdy vám všichni učitelé dají pokoj a nechají vás učit se na maturitu. Naštěstí pro něj už jsem zapomněla, kdo to byl, ale dostal by pěkných pár facek, protože to očividně musel být větší lhář, než se Itachimu kdy snilo.

P.S.: Příští týden bych sem mohla hodit Druhou šanci, jestli máte zájem.

Pervert sage!

1. března 2013 v 21:17 | Smajli |  Deníček
Yo! Po dlouhé době zápis do deníčku, aneb když se yaoistky sejdou.
V minulém článku jsem naznačila, že mě přes jarňáky opět přijela navštívit spřízněná duše ze Slovenska. Místo pro mou prdelku eSmy, čerstvou osmnáctku, haha =D Konečně můžeš všechny ty zvrhlosti číst, co? =D Musím potvrdit starou známou pravdu - čas hrozně letí, když se člověk dobře baví. Ale jako obvykle to byly zcela nezapomenutelné zážitky, protože takové dvě úchylačky se střetnou jenom málokdy. Bohužel pro vás jsme se nedostaly k dokončení té povídky, kterou máme rozepsanou už tak rok (30 stránek? LOL =D). Nedostaly jsme se ani k tomu zkoušení z otázek, jak jsem původně vyhrožovala (takže jestli u matury prolítnu, aspoň to mám na koho svést =P).
Hrály jsme ale velmi zajímavé hry, nejčastěji asociace. Znáte to, povíte slovo a druhý účastník musí říct další slovo, takové, které ho v souvislosti s předchozím slovem napadlo jako první. Rozhodla jsem se z toho udělat malý průzkum, protože byste nevěřili jaká nevinná slova nám asociují myšlenky na ItaSasu, yaoi a jednotlivé Uchihy. Poptám se ještě pár lidí a zkusím to zpracovat, ať se pobavíte.
Za těch pár dnů jsme načerpaly plno zajímavých zkušeností, k nimž patřila i návštěva sexshopu, mazlení se s krajtou (Orochimaru: "Ne každej ocas je takhle velkej, abys pak nebyla zklamaná!"), vodní dýmka (dobře, s tou už máme obě zkušeností víc, no) nebo ochutnávka saké (Hmm... fuj). Kvůli eSmy jsem dokonce začala prznit češtinu, jak jsem od ní chytala slovenský přízvuk, takže výjimkou nebylo moje "děkujem" místo "děkuju". Ale to ľ mi zaboha nejde! =D =D

Vybrala jsem pár situací, ze kterých jsem spravila (vidíš? už zase, ty mrcho! =D) pár meme komixů. Pokud vás zajímá, jak to vypadá, když se sejdou dvě yaoistky, mrkněte pod peretext.

P.S.: Smeták pořád dělá bordel a Madara se usmívá, jako by právě ovládnul svět =D Pokud nebudete hlášky chápat, není to vaše vina. Ani my je někdy nechápaly =D
P.P.S.: Kurva, já u tý maturity fakt prolítnu T_T