Květen 2013

ItaSasu fanda

27. května 2013 v 12:33 | Smajli |  Others art
Yo! ^_^
Tak si říkám, jestli náhodou neexistuje paralela mezi naším a narutovským světem. Protože už si tu tejden připadám jak v tý zatracený Deštný vesnici! Nasrat, nesnáším tohle uslintaný počasí. Jak má člověk psát Druhou šanci, kde je léto a horko a prázdniny, zatímco mu za okny leje?!
BTW, nyjo, já na tom MadaSasu tak nějak jako pracuju, ale problém je, že nedokážu vymyslet něco, co by se aspoň vzdáleně podobalo zápletce. Prostě vždycky skončím jen na tom, že si chce Madara se Sasukem vrznout a to je vše =D
Taro, Chris, hodně štěstí při maturitě ^_^

Ve složce jsem našla tenhle minikomix, který je už nějakou dobu u mě velice aktuální, vlastně si skoro říkám, že to snad někdo musel nakreslit podle mě. Kisame je prostě... správnej fanda =D

Kisame = Smajli
Itachi = 95% yaoistek
Naruto = heteráci
A čtěte zleva doprava =D

A já už maturitu mám

21. května 2013 v 22:45 | Smajli |  Deníček
Pokračování pod peretextem ;)

Druhá šance - 12. kapitola

17. května 2013 v 9:37 | Smajli |  Druhá šance

Třískněte mě někdo něčím po hlavě. Místo abych se učila a učila, protože umím úplný hovno moje znalosti nejsou odpovídající, radši píšu. Je to větší zábava. Už se vidím, jak rozzuřené komisi s naprostým poker facem tvrdím, že jsem o svaťáku pilně studovala. V úterý mi držte palce.
Tak tedy. Dnešní kapitola je taková omluva za tu předchozí, ve který se prakticky nestalo nic =D Tahleta je... opět malinko zlomová, pomalu se to rozjíždí, i když na nějakou větší akci si stejně ještě počkáte =P Enjoy.

Kde se tady vzali? 16

9. května 2013 v 13:34 | Smajli |  Odkud přišli

Pěkně dlouho jsem do téhle rubriky nic nepřidala. Ne že by se denně neobjevovalo nějaké to vyhledávání, ale většinou jsou celkem i pochopitelné nebo přinejmenším srozumitelné. Ale tak jsem zase po čase sesbírala nějaké ty volovinky =)

Díky za vaší podporu u minulého článku ^_^ V dějepise jsem skončila u poloviny 19. století, ten zbytek si asi jenom dočtu a budu spoléhat na 50% šanci, že si vytáhnu něco do 19. století. K ájině jsem se ještě ani nedostala, o literatuře nemluvě. Myslím, že to jaksi nedávám.

50% done

3. května 2013 v 18:00 | Smajli |  Deníček
Hi there!
Tak jsem přežila písemnou část maturity, tzn. test z matiky, test z češtiny a slohovku. Mohlo to být horší, teoreticky bych měla projít ze všeho. Mnohem těžší ale bude ústní část, které se na rozdíl od písemné děsím už teď. Protože když na to někdo celý rok sere, tak se pak většinou diví, že se za dva týdny nestíhá naučit 80 témat a 20 knížek. Když jsem si to tak předběžně propočítávala, vyšlo mi, že bych se denně musela naučit 4 otázky z dějáku a pak 8 otázek z ájiny a stejně mi tak na literaturu zbyde 1 den. Pánbu se mnou. No co. 50% maturity teď a 50% maturity v září vypadá docela přijatelně. That sounds like a plan! Více v článku ;)