Červen 2013

Naruto: Road to ninja

29. června 2013 v 11:12 | Smajli |  Deníček
... just watched the last shippuuden movie, Road to ninja... and saw "playboy Sasuke" and "Akatsuki for rent"... and I was like...
Itachi & Sasuke vids

27. června 2013 v 10:57 | Smajli |  Videa
A tohle je důvod, proč ty dva prostě musíte milovat...

Druhá šance - 13. kapitola

20. června 2013 v 9:18 | Smajli |  Druhá šance

Yeah, tak konečně dopsáno =) Itachi a Sasuke se krůček po krůčku sbližují (nespěchejte na ně, jasný?! =D), ale dneska jim do toho někdo trochu zasáhne =P Ti z vás, kterým už to lezlo na nervy, mohou být ujištěni, že dneškem končí jedna éra. I když, kdo ví? =)

57. design - ItaSasu sunset

14. června 2013 v 12:11 | Smajli |  Designy

Hi there =)
Tak si užívám volného času a doháním všechno, na co před maturitou nebyl čas (obzvláště lenošení) a konečně mám i možnost vystrčit nos ven, aniž bych příšerně zmokla. Yay. Zítra historický víkend s bráchou a za tejden poslední přijímačky. Yay.

Je zvláštní, jak počasí ovlivňuje náladu. Jsem absolutní zastánce názoru, že na sebevraždy ve Finsku má vliv podnebí, respektive dlouhé období zimy bez slunečního svitu. Mně už z toho taky málem hrabalo. Ale proč o tom vlastně mluvím... Když jsem tak včera pozorovala krásný západ slunce, došla jsem k názoru, že se mi ty medové barvy docela líbí, a když jsem následně prohrabávala složku s nějakými obrázky, rozhodla jsem se prostě to tu trochu zase pozměnit. Chtěla jsem na léto v záhlaví něco proteplenějšího, citovějšího, nebo aspoň něco, co by více odpovídalo průběhu většiny povídek na tomhle blogu ^_^ Takže vzniklo… no, tohle.
Ten obrázek je dle mého názoru absolutně dokonalý a myslím, že perfektně beze slov vyjadřuje vztah mezi Itachim a Sasukem. Autorka má můj nehynoucí obdiv. Celkově samozřejmě design esteticky pokulhává, ale nic není dokonalé, líbí se mi asi o něco víc než ten předchozí, protože prostě… omg ten obrázek!! *_* Ale názory se samozřejmě mohou lišit, pokud budete trvat na předchozím, můžu vrátit, tak se vyjádřete ;)


UK rulezz!

9. června 2013 v 10:56 | Smajli |  Deníček
Tak se konečně udělalo trošku hezky. Co to znamená? Bude hezky a Smajli možná zapracuje na Druhé šanci.

Tak jsem si ve čtvrtek udělala výlet do Práglu. Naprosto upřímně - jestli se nudíte, jeďte si udělat přijímačky na Karlovu univerzitu na pedagogickou fakultu. Je to fakt zážitek na celej život. Vynikající organizace, milí lidi, krásná škola. Ne že by snad náš gympl konkuroval pětihvězdičkovému hotelu, ale pokaždé, když se tam konaly přijímačky, aspoň někdo vytřel podlahu. No nevadí.
"Test studijních předpokladů", který se psal na češtině místo testu, který by třeba ověřil naše znalosti v jazyce, byl prezentován jako "NE vědomostní, NE sociologický a NE psychologický test". Podle mě to bylo všechno dohromady. Plus ještě se jim tam mihla matika. Nevím teda jak ostatní, ale my s Káťou jsme si museli zadání každé otázky přečíst tak třikrát, než jsme ho vůbec pochopili. Asi nemáme studijní předpoklady pro vysokou školu. A největší joke? Bylo vtipné poslouchat zděšené mumlání všech testovaných v místnosti, když nám bylo oznámeno, že už jsme zhruba v polovině časového limitu. Já byla v té době pořád na první stránce. Skvěle to ohodnotil nějaký kluk, co seděl za mnou a reagoval slovy "To by mě teda zajímalo, jak se dostali k číslu 28 minut. Asi nějakým složitým matematickým výpočtem." Pochopila bych 30 minut. Případně ještě třeba 35. Ale jak se dostali k 28, to je mi teda taky záhadou.
Mimochodem organizace taky skvělá. Čtyři frajerky docentky a žádná z nich nejspíš pořádně nevěděla, co, kde a jak vyplnit, zato všechny věděly naprosto přesně, co všechno při zkouškách nesmíme. Ta, která vypadala jako ředitelka z Čarodějnice školou povinné, nás neustále slovy "Všichni zaškrtnou všechno!" přesvědčovala, že máme zaškrtnout všechny nabízené obory, protože přece všude je čeština. Načež naběhla druhá a začala se s ní hádat, že přece "ne všechno, jenom to, na co se hlásí". Hádajte, k jakému závěru nakonec logicky dospěly. Vtipný klučina za mnou glosoval trefnými slovy "Tak tohle je Karlova univerzita".
Bůhví, že já opravdu nejsem člověk, co soudí lidi podle vzhledu, a nemám ráda lidi, kteří to dělají. Sama nemám absolutně žádný vkus a většinou si na sebe beru to první, co mi přijde pod ruku. Ale navzdory tomuto svému hlubokému přesvědčení jsem se při pohledu na některá vlasatá a vousatá individua, která na té škole pravděpodobně přednášejí, tvářila nějak takhle. Ale to by bylo to nejmenší, můj dlouholetý soused v lavici taky vypadal... no... a dle mého osobního přesvědčení musel mít IQ jako Shikamaru.
Jediná pozitivní věc byl děják, ten to zachraňoval. Tam už byli chlapi a ti už to fakt neřešili, test byl celkem přijatelnej, věděla jsem sice jenom asi polovinu, ale nevadí =D
Můj dojem z téhle prestižní školy byl hlubokým zklamáním. Možná jsme jen měli smůlu, třeba ty další fakulty jsou perfektní, třeba byl jen špatnej den. Ale myslím, že i kdyby mě na tu školu vzali, což není velká šance, nejdu tam ani za zlatý prase. Pomoz Pánbu, aby mi to vyšlo v Plzni, tam byli všichni aspoň docela fajn.

P.S.: A tu úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení, kterou dle pozvánky ke zkouškám "předložíte při prezenci" samozřejmě nechtěli. Papa, 60 korun v koši.

Bestiální touha 2/2

3. června 2013 v 10:59 | Smajli |  Jednorázové
Vezměte si popcorn, teď už se jenom š*ká. Je to pořád to samý.


Bestiální touha 1/2

3. června 2013 v 10:58 | Smajli |  Jednorázové
Peace =)
Je to zvláštní si uvědomit, že skončila další etapa vašeho života, že už nebudete navštěvovat tatáž místa, nebudete skoro denně vídat tytéž tváře, nadávat na tytéž věci... Nasrat! Myslím, že se mi na vejšku nechce, do toho studenýho neosobního prostředí "dospělých" =D
Euforie z maturity vyprchala poměrně brzy a kvůli otravnému počasí a melancholie z opuštění známého prostředí jsem ve stadiu "naštvání na celý svět" aspoň dokončila to slíbené MadaSasu pro nyju ;)

Tak nějak získávám dojem, že moje literární schopnosti upadají. Aspoň co se tohohle týče. Ten název povídky je celkem moc poetický pro něco, co je skoro jen koncentrovaný rejp, bez jakéhokoliv hlubšího smyslu nebo významu. No prostě porno. Navíc dost neoriginální, vzhledem k tomu, že... No, jinak. Vezměte si Zvědavost se nevyplácí. Odečtěte to, co se při dobré vůli dalo nazvat "zápletka". Co získáte? Ano, ti, kdo tipli Bestiální touha, získávají zlatého bludišťáka. Sweet Jesus.

Pairing: MadaSasu
Žánr: PWP
Rating: 21+!
Varování: Rejp (non-con), shota (v náznaku)
Obsah: Madara chce. Sasuke nechce. Madara je kmotr, takže má Sasuke smůlu.