Červenec 2013

Druhá šance - 14. kapitola

20. července 2013 v 11:08 | Smajli |  Druhá šance

Ok, dopsáno =) Dneska sice nečekejte výraznější náznaky yaoi, ale zato se Itachi dozví o Sasukem spoustu zajímavých věcí ^_^ Jinak... od pondělka jsem pryč, odjíždím na Slovensko za miláčkem, takže příští týden nic moc nečekejte =)

P.S.: Ve čtvrtek jsem viděla anime. Musím uznat, že nástup Madary byl typicky uchihovsky epickej a moje matka z něho měla nosebleed.

Sasuke meets Smajli

12. července 2013 v 12:11 | Smajli |  Moje výroba
Častokrát jsem uvažovala o svém fanynkovském vztahu k postavě Sasukeho, respektive o tom, jak se tento vztah projevuje. Většina mých přátel k mé smůle můj postoj nesdílí a přes veškeré moje snažení se mezi nimi najdou i Sasukeho hateři, ale skoro všichni už se tak nějak naučili toto téma vynechávat z hovoru, protože je to jedna z mála věcí, o kterých se se svými přáteli klidně i pohádám. No co, každý máme svoje úchylky.
Tenhle blog je samozřejmě místem, kde se moje fangirlení koncentruje v nejvyšší míře, pochopitelně zejména v povídkách. Ale když nad tím tak uvažuju, jsou tu přece jenom věci, které jsou vzhledem k mému zbožňujícímu vztahu trochu paradoxní.


P.S.: Co se povídek týče, další kapitola DŠ je rozpracovaná, ale teď píšu novou jednorázovku, za kterou mě určitě zabijete, i když to není rejp =D

Rapes on fanfiction.net

5. července 2013 v 15:58 | Smajli |  Deníček
Už delší čas se potýkám s problémem nedostatku narutovských yaoi povídek na českých webech. Situace je pořád horší a horší, takže prakticky jediným řešením je louskat ty anglické. Což má sice tu výhodu, že je jich hodně hodně moc, které jistě stojí za to, na druhou stranu to však zabere daleko víc času, protože moje angličtina není na nejlepší úrovni. A já jsem líný člověk. Ale co se dá dělat, občas prostě není zbytí, když si chcete přečíst nějaké uchihacestní yaoi, aniž byste ho předtím museli napsat. Pochopitelně že nejjednodušší je sáhnout po širokém a rozsáhlém výběru fanfiction.net.
Včera mě zrovna popadla náladička si přečíst nějaké ItaSasu, nejlépe rejp, včera jsem měla chuť na něco tvrdšího. A protože si troufám tvrdit, že prakticky všechny české uchihacestní rejpy mám přečtené, musela jsem putovat na mezinárodní pole. S google překladačem v jednom okně a fanfiction.net v druhém jsem se pustila do vyhledávání. Nečekala jsem nic moc světoborného, ostatně, stejně jako v češtině jsou už i anglické fráze poněkud ohrané (...he pushed himself into his entrance...blah blah blah). Ale co. Správnou yaoistku nemůžou ta známá slovní spojení nikdy doopravdy omrzet. Takže zkrátka mi vyskočila spousta spoooousta rejpů ItaSasu a já v pevné víře, že mě nemůže absolutně nic v tomto ohledu překvapit, jsem začala číst.

No, moje následná reakce byla asi takováhle: