Srpen 2013

Rodinné pouto - 3. kapitola 2/2

29. srpna 2013 v 22:12 | Smajli |  Rodinné pouto
Když nad tím přemýšlím, je to možná nejdelší yaoi scéna, kterou jsem kdy psala. Už to začíná bejt celkem nuda, což? =D

Edit: Prosím, kritizujte povídku, ne pár, před kterým jste byli dostatečně varováni =D

Rodinné pouto - 3. kapitola 1/2

29. srpna 2013 v 22:12 | Smajli |  Rodinné pouto
Heh. Tak jsem se k tomu dozveřejnění konečně dostala, dnešek byl celkem nabitý událostmi (a zejtra ráno zápis na vejšku, fffffffffuuuuuuu), takže až takhle pozdě. Co už O:-) Ostatně, není se moc na co těšit, protože poslední kapitola tohohle minidíla je rozhodně nejslabší a znehodnocuje předchozí dvě, jak už jsem několikrát naznačovala. Prostě Fugakovi rupne v bedně a pak zbytečně protahovaně š*kaj asi na 10 stránkách. Vlastně tenhle díl už je skoro jenom o sexu. Navíc na konci je příliš rychlej přechod emocí a prostě... No prostě jste byli varováni =D Berte to s rezervou =)

Rodinné pouto - 2. kapitola

23. srpna 2013 v 18:43 | Smajli |  Rodinné pouto
Yo! =) Trošku jsem pozapomněla na letící čas a že už je to dneska šest dní od minulé soboty. No, ale stihla jsem si vzpomenout. Takže... druhá část trilogie pro ty, kteří se vyrovnali s Fugakovou rolí (čekala jsem, že vás bude i míň =D). V týhle kapitole už si tím starým známým špinavým trikem připravím půdu pro budoucí yaoi akci a možná se dočkáte i žhavé akce ve sprše ^_^ Užijte si ji, protože tenhle díl je poslední, který za přečtení stojí. Třetí znevažuje celou povídku. So... enjoy =)

Rodinné pouto - 1. kapitola

17. srpna 2013 v 17:11 | Smajli |  Rodinné pouto
Tak jo. Přece jen jsem to nějak dopatlala. Ona zmiňovaná jednorázovka, ze které se nakonec vyklubou 3 díly, přičemž ten poslední se bude muset rozdělit na dva články, jenže ono sotva jde useknout kapitolu uprostřed yaoi scény =_='' No... každopádně ty tři kapitoly zveřejním za sebou, s prodlevou... řekněme... šesti dnů. Omlouvám se všem, kteří trpělivě čekají na Druhou šanci. Bude. V září O:-)

Zpět k tomuhle minidílu. Možná si vzpomenete, že jsem vás varovala před netradičním a možná pro některé znechucujícím pairingem. Dalo se to vydedukovat z jednoduchých úvah. Nepíšu povídky, kde se nevyskytuje v páru Sasuke. Poslední rok (dva?) jsem se stala fanatickou vyznavačkou uchihacestu. ItaSasu je klasika. MadaSasu je celkem tradiční. Vylučovací metodou... co zbývá? Přesně tak. FugaSasu. Možná už teď začínáte blednout nevolností, ale... tak si říkám... ItaSasu je bratrský incest. MadaSasu je incest se strejdou. V čem je vlastně ve FugaSasu rozdíl? Incest jako incest...

No, ještě bych asi mohla vysvětlit, jak jsem k téhle povídce vlastně došla. Přemítala jsem tak trochu nad uchihovskou rodinkou a napadlo mě, že je vlastně Fugaku dost nespravedlivě utlačovaná postava. No vážně... četli jste někdy nějakou povídku, ve které hrál hlavní, nebo nějak významnou roli? Já snad ani ne, teda s výjimkou některých anglických. A ty za moc nestály. Každopádně co se uchihacestu týče, nikdy jsem nečetla nic s Fugakem. Zřejmě to souvisí s tím, jak strašně málo se mohla jeho postava projevit i v samotném anime a manze. A přitom... myslím si, že je to docela zajímavý charakter. Takže jsem se prostě rozhodla, že mu dám šanci se aspoň jednou projevit. Musím říct, že se s Fugakem pracovalo docela dobře, protože je úplně jiný než temperamentní Sasuke, starostlivý Itachi a badassácký Madara. Bylo to něco nového.
S touhle povídkou jsem byla vcelku spokojená... až do konce yaoi scény. A pak, ani nevím jak, se mi ji podařilo ve třech stránkách totálně pohřbít. Bůhví, jak se mi to povedlo, možná příliš rychlý přechod a příliš mnoho emocí... Ale všechny pokusy to přepsat vyzněly ještě uhozeněji. Takže se s tím asi budete muset smířit a říct mi, kde jsem sakra udělala chybu. Ale na to si ještě počkáte. Zatím se seznamte s Fugakovým myšlením =D

Pairing: FugaSasu
Žánr: AU
Styl: ich forma
Varování: incest, yaoi 18+ (v poslední kapitole)


Kde se tady vzali? 17

15. srpna 2013 v 12:19 | Smajli |  Odkud přišli

Hi there =) Tak se prázdniny pomalu chýlí ke konci (teda... já vlastně ani nevím, kdy začínám školu =D) a mně snad poprvé v životě nesere ten pohled na hromady sešitů a pastelek a podobných hovadin, které se zas objevily ve všech supermarketech. I když... na základce mě to ještě bavilo, hlavně vybírat věci na výtvarku ^_^ No nic.

Nejmenovaná osoba se přece jen odhodlala ke komentáři, takže se teď střídavě pracuje na Druhé šanci a slibované jednorázovce, ze které nakonec bude kraťoučká kapitolovka o 3-4 dílech. Nějak už se mi to totiž vyšplhalo na 25 stránek, ani nevím jak O_o Ale ještě si chvilku počkáte.

Mezitím pár nasbíraných hlodů. Už to není co to bývalo, protože na většinu z těch věcí se prostě... nedá nic říct =D

Uchiha znak

8. srpna 2013 v 11:17 | Smajli |  Deníček
... aneb jak poznáte, že vaše posedlost Uchiha klanem dosahuje vrcholu.

P.S.: Nevšímejte si těch špinavých oken. Nejsou moje. Moje jsou stokrát špinavější.
Yaoists come back

1. srpna 2013 v 16:57 | Smajli |  Deníček
Hi guys/girls! =)
Tak jsem zase tu. Myslím, že shrnutí uplynulých 10 dní by zabralo moc a moc času a mě se momentálně nechce se rozepisovat, takže vám jistě bude stačit poznamenat, že to byla zase parádní sranda =D Teda... ne úplně vždycky, ale jinak jsme se měly fajn ^_^ Opět jsme si potvrdily, jak jsou naše mysle totálně naprosto prolezlé yaoi zkažeností, že už dokonce nezvládáme uvažovat jako normální lidé =D

Taky musím eSmy znovu poděkovat za krásný obrázek, který pro mě vyrobila, její práce s tabletem je vynikající ^_^


Mimochodem, co se týče tvorby, tak bych ráda v nejbližší zapracovala na té rozepsané jednorázovce (eSmy mi dokonce už zčásti udělala beta a schválila mi onen pár, který se vám možná nebude líbit =D) a pak se možná pustím do DŠ, ale pořád čekám, až poslední kapitolu okomentuje jistá nejmenovaná osoba =D =D