Prosinec 2013

Terapie 2/2

31. prosince 2013 v 10:30 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Tak už jsme učinili zadost něčemu jako... ehm ehm... ""ději"", tak bysme mohli začít š****. O tom to přece celé je =D

Terapie 1/2

31. prosince 2013 v 10:28 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Jajajaj. Tak už je tu poslední den letošního roku. Taky vám přijde, že ten čas utíká stále rychleji? No, teď mi zase dlouho bude trvat, než si zvyknu psát do datumů 2014. Snad bude tento rok šťastnější než předchozí. Ostatně, 14 je dvakrát 7, ne? =) To bude asi hodně štěstí. To znamená, že by Kishimoto přece jen mohl oživit podruhý Itachiho a ustanovit uchihacest oficiálním vztahem v manze. Už se na to těším.

Ještě se malinko vrátím k tomu tragickýmu stupni yaoismu v předposledním článku, pokud si někteří z vás vzpomínají. Včera jsem si takhle večer luštila křížovku, když najednou zadání: "Bez přípravy". Začala jsem automaticky psát "nasucho", než mi došlo, že mi nevycházejí políčka...

Ale abych už přestala plkat. Na Vánoce jsem vám slíbila silvestrovskou autoškolu, takže jí tu máte. Snad vám nebude vadit, že se děj neodehrává na Nový rok, ani na Štědrý den, ale ještě někdy předtím. Ono totiž jsem tu povídku začala psát asi dva tejdny před Vánocema.

Obvyklá varování: yaoi (18+), bratrský incest, přeslazená romantika

Tak všechno nejlepší do roku 2014!


PF 2014

24. prosince 2013 v 9:39 | Smajli |  Deníček
Vánoce

Brusle, či kožíšek? - co komu k Vánocům?
alespoň morčátko... Budiž dnes přáno snům
...tam v nebi nahoře houf bílých andílků
už chystá každému - dle zásluh - nadílku

Už k sáňkám s dárečky připřáhli koníčky
bělounkou jiskřivou tmou zvoní rolničky
i já se usmívám v napjatém těšení...
dluhů tři prdele a hovno v kešeni
- J. H. Krchovský

Tak jsem se původně chtěla taky vytasit s nějakou vánoční povídkou, ale pak mi došlo, že to dneska udělá každý a že by tedy nebylo fér zahltit čtenáře tolika povídkami. Takže jsem se rozhodla to obrátit. PFko sice patří až na Nový rok, ale co už, dalo to míň práce než fanfikce. Povídka bude na Silvestra. Další díl autoškoly.

Veselé Vánoce.Madara = Spasitel

22. prosince 2013 v 18:08 | Smajli |  Moje výroba
Rozhodla jsem se, že do Vánoc nehodlám hnout prstem a učení na zkoušky nechám až přímo na svátky. Víte, co je fakt tragický stupeň yaoismu? Když se díváte na vánoční klasiku "Sám doma" a prakticky celou dobu uvažujete jenom nad tím, jak by ten malej spratek potřeboval od těch dvou zlodějíčků pořádně rejpnout, protože vás děsně sere. My childhood is in ruins. Thank you, yaoi. Thanks.

No nic. Abych osvětlila nadpis - řešila jsem dneska otázku, kolik je vlastně Madarovi let. Jakože oficiálně. Protože, upřímně řečeno... i když to zní nechutně, popravdě by mohl Itachimu a Sasukemu dělat spíš pradědečka než strejdu. No, odpovědi jsem se nedopátrala, ale zato jsem zjistila jinou zajímavou novinku.

I mean... seriously... did you know that?Fun komixy

19. prosince 2013 v 15:15 | Smajli |  Others art
Yeah. Tak už mám osm kreditů. A před sebou milion zkoušek. I don´t want to live on this planet anymore. Myslím, že tvrzení typu "Nejlepší část studentskýho života je na vejšce" je jednoduše mýtus.
Chtěla jsem napsat nějakej strašně chytrej článek do zanedbávané rubriky úvah, ale jsem z té první části semestru tak psychicky vyčerpaná, že na to kašlu. Radši sem hodím nahromaděné komixy, kterými jsem si předchozí tři měsíce zpříjemňovala přednášky. Třeba to někoho taky pobaví. Většinou jsou postahované z tumblru.

Druhá šance - 17. kapitola

11. prosince 2013 v 16:03 | Smajli |  Druhá šance

Hallo darlings!
Tak jsem si dneska napsala dva zápočty, z toho jeden z angličtiny aneb Smajli je opravdu IDIOT. Každopádně se mi s vypětím všech sil podařilo splnit slib, takže tady máte další kapitolu DŠ. Teď bude asi delší dobu pauza, protože příští týden mám ještě další zápočet, musím do úterka napsat zdramatizovanou báji pro děti a zhodnotit nabídku divadel v Plzni a asi se z toho zblázním. No, pak zas bude zmatek s Vánocema a hned v lednu zkouškové, takže to už absolutně nebude čas. Fuck this shit. FUCK!
No nic. Mimochodem dnešní kapitola je zase malinko přelomová, ke konci zjistíte proč =) Možná.

Manga 657 - yaoistická korektura

4. prosince 2013 v 21:09 | Smajli |  Moje výroba
Hey kids!

Lexikální význam = jazykově ztvárněný odraz mimojazykové skutečnosti zprostředkovaný vědomím, který je v nutném recipročním vztahu k lexikální formě, gramaticky utvářené, a spolu s ní souvztažný s lexikálními jednotkami příslušné nadřazené třídy nebo dílčího systému a aktualizuje se při užití lexikální jednotky v kontextech.

Tak z tohohle píšu v pondělí zápočet. LOL.
Druhou šanci se mi zatím nepodařilo dopsat a tenhle týden na to nebude čas. Ale slibuju, že příští týden už 100% bude! Pravděpodobně ve středu, po zápočtech z ájiny a pravopisu.

SPOILER!
Pro ty z vás, co četli dnešní mangu... jak může Kishimoto čekat, že když dá do těsného kontaktu Sasukeho a Madaru (polonahého Madaru ještě k tomu!), tak z toho uchihacestní yaoistky nevyvodí jednoznačné důsledky? ^///^ No, pravda... ne že by k sobě byli navzájem zrovna... eeeeh... přátelští (aspoň už víme, jak Sasuke skončí, pořád lepší Madara než Naruto =D), ale to se dá velice snadno napravit drobnou úpravou textu =D :