Březen 2014

Orgie u Uchihů

30. března 2014 v 7:00 | Ivanitko, Smajli |  orgie u Uchihů
Yo! =)
Nečekaně se hlásím s povídkou, a to ne jen tak ledajakou. Popravdě to neměla být vůbec povídka, jen legrace, která vznikla v rámci nečeho jiného, a trošku se to protáhlo. Je to teprve druhá spoluautorská práce na tomto blogu, aneb jak to dopadá, když se Iv a Smajli baví.


Neberte to moc vážně, popravdě to ani nemá klasický charakter povídky, je to spíš taková parodie. Nutno číst se značnou nadsázkou. Název není opravdu nijak přehnaný, protože tam jebe prakticky každej s každým. Aspoň v rámci tradičních (i netradičních) postav uchihacestu.

Páry: ItaSasu, FugaSasu, FugaIta, MadaFuga, MadaIta, MadaSasu
Mihne se (bude zmíněn/a): Mikoto, Shisui, Minato, Naruto, Jiraiya
Varování: yaoi (18+), několikanásobný incest, pokus o humor
Enjoy. And if you stay alive after reading, please comment ^_^

No title

26. března 2014 v 10:56 | Smajli |  Deníček
Hi there!

Tak mám za sebou první zápočet z psychologie, nic moc zajímavého. Připomeňte mi, že jestli budu chtít někdy v nějaké povídce některou z postav zranit, tak ať tam nedávám nic vykloubeného! V pondělí jsem se na první pomoci málem složila, když nám na fotkách ukazovala, jak takové vykloubené prsty nebo paže vypadají. Brrrr. Zvláštní je, že popáleniny mi tolik nevadily, i když to taky bylo dost hnusný, ale opravdu mdlo se mi dělalo jenom u těch vykloubenin. Nejsem divná?

Co se týče pisatelské činnosti, dle výsledků ankety jste si sami rozhodli, že ta příští MadaSasu bude dobrovolná (ale divím se, že to bylo tak těsně, rejperky nemusí zoufat, ta přespříští bude už určitě zase rejp =D). Jenže bych ji chtěla aspoň malilinko rozpracovat, aby to bylo trošku uvěřitelné, takže z ní možná nakonec bude nějaká hodně krátká kapitolovka, max. o 4-5 kapitolách. Samozřejmě jsem teprve na začátku, jelikož si musím děj pořádně rozmyslet, ale chtěla bych vědět, jestli ji chcete zveřejňovat postupně (jakože, ještě než bude celá dopsaná) nebo až po dopsání.

Taky jsem se rozhodla hodit nahoru do lišty nový odkaz, Yaoi v denním životě. Je to proto, že jsem zjistila, jak často se mi promítají yaoistické představy do běžného života a některé situace jsou pak docela i humorné. Obvykle je právě zveřejňuji v článcích jako je tenhle, ale to se pak špatně hledá, když nevím, kdy přesně jsem co publikovala. Ne že bych je dál už nehodlala zveřejňovat v deníčku, ale jde jen o to, že je budu zároveň hromadit v jednom článku, abych to měla někdy i všechno pohromadě =)

Tak.


Téma: Stereotypy v yaoi

19. března 2014 v 11:05 | Smajli |  Úvahy
Ano, je to tu zas. To už je potřetí během poměrně krátké doby, co přispívám do této rubriky. Že by mě opravdu ta vysoká škola dohnala k častějším myšlenkovým úvahám? Za chvilku ze mě bude Platón.
No nic. V rámci zaměření tohoto blogu bych dneska chtěla věnovat pozornost jevům, které se v yaoi vyskytují tak běžně, že už je vlastně ani nikdo nepovažuje za zvláštní.

Druhá šance - 18. kapitola

12. března 2014 v 9:12 | Smajli |  Druhá šance

Yosh =) Jak jsem slíbila, po dlouhé době přidávám další kapitolu =)

Meanwhile

5. března 2014 v 11:23 | Smajli |  Deníček
Trololololo!

Tak si říkám, jestli ta vejška vlastně stojí za všechny ty nervy (BTW, je normální studovat pedagogickou fakultu s cílem stát se učitelkou, když o sobě víte, že nesnášíte děti, pokud je zrovna Madara nerejpe v nějaké extra badassácké yaoistické fanfikci?). Řekla bych, že jediné, co mě tam zatím baví, jsou právě předměty, které nesouvisejí s mým oborem. Na astronomii jsme minule skládali model sluneční soustavy z ovoce. A pak jsme ho mohli sníst ^_^ Taky první pomoc je vtipná. Už umím resuscitovat, Itachi by ze mě měl radost! Fascinující je, že zrovna předmět, o kterém jsem si říkala, že mě bude bavit nejvíc, je ten úplně nejotravnější. Tvůrčí psaní. Myslela jsem, že se naučím něco nového, a zatím je to absolutně nezáživné. A navíc stresující. Ono popravdě je prostě vždycky nejlepší, když si můžete psát to, co chcete vy. Dost o škole.

SPOILER! Tak to vypadá, že Sasuke nakonec přežije. Kabuta jsem čekala. Taky vás už vůbec nepřekvapuje, že prakticky z každého záporáka se stal klaďas? Akorát Madara to zachraňuje. Jenže z toho taky chudák zešedivěl, což mu poněkud ubírá na uchihovské dokonalosti. KONEC SPOILERU

Protože většina z vás se v "komentářové" anketě zavázala sekat dobrotu, možná to s váma teda zkusím. Příští týden vyjde DŠ, tak doufám, že to nebyly jen plané sliby ;)
Taky jsem se na podnět Ame a RubyClaire pustila do toho dalšího MadaSasu s učitelskou tematikou, přestože mi zrovna teda k Madarovi tohle povolání moc nesedí =D Ale budiž. Nechám na vás dokonce i rozhodnutí. Asi nemusím připomínat, že u mě v případě MadaSasu převažují rejperské povídky, protože... no, protože mi to na tenhle pár prostě sedí víc. Ale je mi jasné, že ne všichni musí můj pohled na věc sdílet, takže si v anketě vyberte sami, já se podřídím. Napsala jsem pár stránek tak, abych to mohla uhrát na obě strany, ale potřebuju znát váš názor, abych věděla, jak pokračovat =)

Protože mezi přednáškama jsou většinou nějaké pauzy, přímo to svádí člověka k tomu, aby začal utrácet nehorázné peníze za kafe. Dokud jsem nevlezla na fakultu, kafe jsem prakticky nepila, zato teď je ze mě skoro závislák. No... to možná přeháním. Každopádně pouze o ulici dál od našeho hlavního pedagogického sídla stojí CrossCafé a většina studentů je tam už pravidelnými zákazníky. Určitě máte sami zkušenosti, že když si objednáváte kávu, musíte hned následně odrazit asi milion nabídek zákusků, svačin nebo jiných pochoutek "k tomu". Zrovna když jsem takhle včera odmítala muffiny, vzpomněla jsem si na tu rozkošnou scénu se Sasukem v ramen baru (najdete to i ve videích, ale nešlo to sem nedat =). Je to sice nadsázka, ale třeba to jednou dospěje i do téhle fáze =D