Květen 2014

Orgie u Uchihů 2 - 2. část

31. května 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Hi there =) Slibovaná další část prasárničky s Uchihama. Bacha, protože v téhle části se kromě obvyklých varování vyskytuje i rejp. Double rejp! Ale nebojte. Žádná krev. To bude až jindy. Muhehehe.

Získat srdce lva - 4. kapitola

29. května 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Zdravím ^_^ Tak dneska se můžete těšit na oslavu strýčkových narozenin ve velkém stylu, na nějaké ty peprnější narážky a nakonec i na zajímavou nabídku =)Co se týče ostatní tvorby, v sobotu přibyde další díl Orgií, a pokud Jashin dá, tak příští tejden i 3. kapitola ZP. Když se zadaří. A když bude zájem v podobě komentářů! =P

Získat srdce lva - 3. kapitola

22. května 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Hi everyone! =)
S Iv vám přinášíme další část tohohle díla, ve které už se setkáte i s několika dalšími postavami, některé jsou tradiční, jiné pro vás možná budou v povídkách nové =)
Jinak jsme se dohodly, že vzhledem k množství napsaného textu bysme mohly začít zveřejňovat pravidelně každý čtvrtek. Záleží ale na počtu vašich komentářích, které jsou pro nás velice důležité. Takže - je to na vás. Každé vyjádření se počítá ;)

Orgie u Uchihů 2 - 1. část

17. května 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Tak tedy. Těm bystřejším z vás už z názvu docvaklo, že jsme s Ivanitko sesmolily pokračování téhle úchylárny. A sesmolily jsme ho tak dlouhé, že musí být rozděleno na několik částí. Ve všech se skoro jenom š*ká, š*ká a š*ká. Kromě toho je ode dneška tato povídka, dá-li se to tak nazvat, zařazena do kapitolovek. Jashin ví, kdy nás to totiž zase popadne a donutí napsat další prasárničky z uchihovského prostředí ^///^ No... máte se na co těšit.
Ještě poznámka - jednotlivé díly na sebe nenavazují. Respektive části dvojky samozřejmě ano, ale druhý díl Orgií s prvním absolutně nesouvisí. Taky se kromě tradičních postav můžete těšit na všechny mužské Uchihy. Myslím, že jsme snad na žádného nezapomněly.
Napsala bych ještě nějaké varování, ale... asi je to zbytečné =)

Sasuke se dozvěděl o povídkách Smajli

14. května 2014 v 11:38 | Smajli |  Videa
Yo hey ho!

Zkouškové je v plném proudu, dalo by se říct, ale Smajli zatím proplouvá s filozofickým klidem ("Do prdele kurva drát, já se na to vyseru, přísahám, že na tu školu jebu!"). Hlavně, že mám za sebou jeden předmět z historie, podrobné líčení českých dějin od roku 867 do roku 1415. [příšťí tíden mňe čeká druhé kolo fonetiky a fonologije] ... to bude záhul. Plus musím namalovat... slovy NAMALOVAT... mapu blízkého východu s historickými centry. Pardon, ale... obrázky pastelkama na vysoké škole?!! Nejsem na to už trochu... stará?!

No nic. S povídkama se to kvůli časovému presu má nevalně, ale pokud dobře počítám, tak v sobotu vyjde něco, co by vás mohlo zajímat =P Kromě toho se můj počítač zhroutil ze všeho toho nastahovaného uchihacestu a yaoi porna, takže momentálně pracuju na notebooku, kde ani nemám povídkové soubory. Snad se k nim do konce týdne zase dostanu.

Moje dlouholetá kamarádka Verča mi nedávno posílala naprosto zabijáckou hitlerovskou parodii na téma mého blogu. Dávat ji sem radši nebudu, né proto, že by nebyla vynikající, já jako admin jsem se pobavila, ale některých čtenářů by se to asi mohlo dotknout, obzvlášť teď, když jste se i trochu zlepšili v tom komentování povídek (děláte mi radost, děkuji! ^_^). Každopádně mě to inspirovalo k vytvoření další parodie... totiž reakce Sasukeho postavy na povídky na tomto blogu. Třeba se někteří z vás zasmějí, mě to docela bavilo vytvářet.


Získat srdce lva - 2. kapitola

9. května 2014 v 12:14 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Hi there =) Nějak jsem zapomněla přednastavit, no, nevadí. Takže tu máte další kapitolu tohohle VELE... no dobře. Díla. Vzhledem k tomu, že minule vyvstal v komentářích nějaký zmatek ohledně čtení, rozhodly jsme se to s Iv zkusit rozdělovat na části. Tak prosím o vyjádření v komentech, jestli je to takhle lepší. Enjoy =)

Zakázaná přitažlivost - 2. díl

4. května 2014 v 9:18 | Smajli |  Zakázaná přitažlivost

Fuck psychology. Fuck university. Fuck THIS ALL! Jak se má člověk učit, když existuje asi tak milion věcí, které by dělal mnohem radši? Nenašla by se tady nějaká ochotná duše, která by za mě napsala pětiminutový proslov na libovolné téma, které by mělo být jen malinko úvahové? Třeba trest smrti? Globální problémy? COKOLIV?! T_T
No jo. Je to na houby, když nemáte žádnou sebekázeň, to vám teda řeknu. Jestli mě od zkoušek vyhodí, aspoň to můžu svést na blog. A pak na něj zanevřu a stane se ze mě další debilní hejtr.
Toho si nevšímejte. A užívejte si kapitoly, je to zřejmě na delší čas poslední nespoluautorská část. Tak doufám, že to oceníte ^^