Červen 2014

Získat srdce lva - 8. kapitola

26. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Yo! =)
Tak je tady další kapitola tohohle megadíla, na kterém stále ještě s nadšením pracujeme. V této části se dočtete, jak se mazaný Shisui pokouší zbavit své nechtěné konkurence, aby mohl mít mladého Uchihu pouze pro sebe, a používá pěkně špinavý triky. Navíc se možná dozvíte i něco o Velké francouzské revoluci =D

Druhá šance - 19. kapitola

24. června 2014 v 14:28 | Smajli |  Druhá šance

Tak jste se dočkali, nebo aspoň někteří z vás =) Vím, že to trvalo dlouho, je to částečně i tím, že v téhle kapitolovce nechci nic uspěchat a psát ji jen proto, abych "to měla z krku". Tak si ji užijte ^_^

Orgie u Uchihů 2 - 3. část

21. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Well so... Další část druhého dílu úchylárny u Uchihů. Z předchozích dílů určitě víte všechno, co vědět potřebujete. Respektive znáte všechna varování. Netřeba dalších... tedy... snad ;)

Získat srdce lva - 7. kapitola

19. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Yosh =) Sasuke vesele randí a Shisuiovi se to moc nelíbí. V této kapitole se také dozvíte, jak probíhá sexuální výchova u Uchihů. Nezapomeňte komentovat! ;)

Newies

17. června 2014 v 12:15 | Smajli |  Deníček
Hi there!

Tak už je ze mě švagrová. Jsem jako Mikoto ve vztahu k Madarovi, lol. Svatba vskutku pěkná, se vším všudy. Nicméně mě to utvrdilo v názoru, že na tohle musí mít člověk povahu, pro mě by něco takového fakt nebylo. A těch stresů okolo! =D Ale je to hezký, že někdo ještě nepovažuje manželství za přežitek doby ^_^

Minulý týden jsem v rámci absolvovaného kurzu Tvůrčího psaní podstoupila hodnocení autorského stylu. Respektive zpracování těch nemožných úkolů, které jsme měli během semestru dělat. No, nedozvěděla jsem se nic moc nového, navíc to byla částečně spíš psychoanalýza ("Kolegyně, jak vyjadřujete své pocity?" - "Eh?" - "Když jste třeba šťastná, máte chuť se rozběhnout a běžet a běžet?" - "Eh?"). Bylo mi vytknuto, že v textech nevyjadřuji své emoce (teh heh) a jsem vulgární (TEH HEH... měla jsem tam jedinou větu "Do hajzlu"... myslím, že kdyby četla Sasukeho mluvu během rejpů, teprve by poznala význam slova "vulgární"). Dusila jsem v sobě smích, protože... abyste tomu rozuměli, opravdu jsem musela krotit svojí yaoistickou povahu, pouze do jednoho jedinýho úkolu jsem ji nechala proniknout a - "Kolegyně, tady jste se našla! To bylo vynikající!"... ehm. Mimochodem - ehm a ehm.

No nic. Od dnešního večera budu mít pravidelnou slovenskou návštěvu ^_^ Takže až do příštího týdne kromě přednastaveného Lva nečekejte žádnou aktivitu. Mám celkem solidně rozpracovanou tu další kapitolu Druhé šance, ale když vidím vaší komentovací aktivitu, která opět klesá, nějak do toho nemám chuť.

Do svidaniya! =)

Získat srdce lva - 6. kapitola

12. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Tak tedy, v dnešní kapitole budou muset kluci vysvětlovat, ale to je naštěstí Shisuiova silná stránka. "Strýčkové" to navíc trochu přeženou s chlastem =)

Získat srdce lva - 5. kapitola

5. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Olala. Je tu další díl, ve které už se snad dočkáte i nějaké zajímavé akce, třebaže Shisui rozhodně nedostane nic zadarmo. Na Sasukeho se totiž musí jedině s vynikající strategií! A kdo na tom nejvíc vydělá? Madara, jak jinak.

Zakázaná přitažlivost - 3. díl

3. června 2014 v 11:57 | Smajli |  Zakázaná přitažlivost

Uff. Nějakým způsobem se mi podařilo včera dopsat další část, třebaže jsem měla o víkendu o zábavu postaráno (a vzácnou návštěvu, viď, Iv? =P). Zkoušky mám hotové, rozvrh na další semestr zařízený (Jashine, proč?! T_T), přesto se mi následujících 14 dní času stále nebude dostávat, neboť u nás vrcholí svatební přípravy, takže mě v nejbližší době čeká malování, rozlučka se svobodou, tisíc dalších zařizování, 14. pak samotná svatba. Ještěže druhá sestra je rozumnější. Co z toho vyplývá? Kromě Lva nečekejte zatím žádné další povídky. Přísahám ale, že po svatbě se pokusím dopsat další díl DŠ!

No nic. Dneska pro změnu Madara z druhé stránky jeho aprobace. Nechtěla bych ho mít ani na jeden předmět, bídáka =D =P