Červenec 2014

Získat srdce lva - 14. kapitola

31. července 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Sasuke je zmatený a Shisui trpělivě čeká na vyjádření. Je tady ale ještě někdo, komu na jejich chování něco nesedí. Někdo, komu budou muset vyvrátit určité podezření.

SasNaru vs NaruSasu

30. července 2014 v 17:01 | Smajli |  Moje výroba
Yo! =)

V poslední době sjíždím tumblr a jak je vidět, v yaoi párech z Naruta je Sasuke + Naruto pořád nedostižný kánon, aspoň pokud jde o procentuální zastoupení, kde vede asi tak v 70% případů. I když už jsem delší dobu zapřísáhlá fanynka uchihacestu, tenhle pár mi nevadí, je to prostě... klasika, no. Co mě však zaráží, je fakt, že v poslední době se rozšiřuje fenomén NaruSasu, tedy toho, že Naruto bývá v páru ten dominantnější.
Nechápejte mě špatně... Sasuke jako uke je pochopitelně děsně "kawaii" a co se uchihacestu týče, ani tak nějak nemůže být seme, když je nejmladší, nejroztomilejší a kdesi cosi... Ale s Narutem? I mean... really, people, really?P.S.: Tím se nechci nijak dotknout fanynek NaruSasu, naopak, čtou-li některé z nich tento komix, prosím o vyjádření v komentářích, proč si myslí, že je Naruto mužnější než Sasuke.

P.P.S.: Když už jsme u tumblru... !spoiler! docela mě dostávají reakce některých lidí na dnešní mangu, hlavně na to, jak cynicky Sasuke přešel Obitovu smrt. Jo, no. Možná to bude tím, že Sasuke jako jedna z mála postav v manze se profiluje jako to, čím má doopravdy být. NINJA. Ninjové byli bojovníci a ne milosrdné sestry z Armády spásy.

Získat srdce lva - 13. kapitola

24. července 2014 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Jakpak asi Shisui svůj čin teď vysvětlí? =) A jak se s tím popasuje Sasuke? A co teprve... někdo další? ;)

Získat srdce lva - 12. kapitola

24. července 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Arigatou za vaše komentáře, moc nás potěšily! ^_^ Jak jsme slíbily - za odměnu dnes dvě kapitoly vložené v sobě. Užijte si je, zvrhlíci, jistě se vám budou líbit =P
P.S.: Prosíme jenom o jednu službičku... byly bychom vám nesmírně vděčné, kdybyste okomentovali každou kapitolu zvlášť, protože přece jenom mají být samostatně. Pro vydání 14. kapitoly musí být u každé aspoň 10 komentářů ;)

Yaoi mother

22. července 2014 v 12:33 | Smajli |  Deníček
Hi there! =)

Nedávno jsem si všimla jedné věci, která mi přijde docela zajímavá. Už je to nějaký čas, co tady byla jistá anketa, jejímž cílem bylo zjistit, nakolik yaoistky skrývají svou "pravou tvář". Na druhém místě získala nejvíce hlasů možnost, že o yaoismu ví jenom pár blízkých. Což mě vede k otázce... počítají se do těch "blízkých" i rodiče? Řekla bych, že 95% yaoistek odpoví, že ne. Znáte to. Rodiče už jsou přece jen generačně někde jinde, za jejich dob byla homosexualita cosi nepatřičného, o čem se nemluvilo.
Já mám docela štěstí, protože moje máma je tak trochu praštěná. To, že se mnou sleduje naruta, je stará známá věc, to, že na loňském animefestu křepčila v cosplayi naruta, je možná pro některé novinka. Samo sebou, že časem se dozvěděla i o mé yaoi posedlosti. A přijala ji naprosto v klidu. Pravda... ví o ní na celkem teoretické rovině, nečetla žádnou povídku, neviděla žádnou yaoi mangu. Ale jinak jsem se shledala s podporou. Možná si ze začátku myslela, že jde jenom o nějaký vrtoch, ale v poslední době už jsem si všimla, že yaoi začíná brát jako součást mého života. Níže najdete pár důkazů. Celé mě to vede k otázce - vědí vaši rodiče o vaší yaoi závislosti? A co tomu říkají? =D


Získat srdce lva - 11. kapitola

17. července 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Chceme vám velmi poděkovat za to, jak jste se s tím komentováním zlepšili... i když jen pod hrozbou. Co už. Hranice pro přidání další kapitoly zůstává na 10 komentářích, tak snad budete laskaví i nyní... A pokud budete hodně aktivní a těch komentářů bude aspoň 14, pak můžeme příští týden vydat i dva díly najednou, jestli budete mít zájem ^_^
V tomto díle už se konečně dočkáte i velmi... velmi slibného yaoi fanservisu do příští kapitoly =P

BTW, jak to vypadá s ostatními povídkami. Zatím to není nic slavného, ale protože už ZSL brzy dopíšeme, pak se začnu věnovat i další tvorbě. Mám rozepsanou novou kapitolu ZP a zatím pouze v hlavě námět na další díl Autoškoly. Žádnou novou kapitolovku zatím nechystám, je jich otevřených celkem dost, nechci, aby se to pak pletlo dohromady. A ještě poznámka k jedné zprávě z blogu - Orgie hned tak neskončí, po druhém díle vás teoreticky může čekat ještě dalších pět nebo šest dílů. Perverznějších. Zvrácenějších. Muhehehehehe.

Orgie u Uchihů 2 - 4. část

12. července 2014 v 11:34 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Oww, to je tak, když člověk jednou přdnastaví jiným způsobem a hned to nejde =D Čtvrá a tím pádem předposlední část druhého dílu této perverzní rádoby povídky, kde si to rozdává každý s každým. Dneska si užijete hlavně trojice Itachi, Sasuke, Shisui =)

Získat srdce lva - 10. kapitola

10. července 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Here is it =) Poslední kapitola, kterou přidáváme bez ohledu na komentáře, protože je v ní hodně fanservisu a některé... informace, které vás zajímaly ;) Rovnou ale upozorňujeme, že hranice pro přidání dalšího dílu je 10 komentářů, což je podle nás zcela únosná mez v poměru s tím, kolik lidí to čte. Možná jsme zlé, ale čtenáři neschopní komentovat jsou ještě horší. Madaru na vás. Tak.

Získat srdce lva - official trailer

8. července 2014 v 13:49 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Možná trošku s křížkem po funuse, trailery mají upoutávat ještě před začátkem díla, ale nějak jsme měly včera s Ivanitko kreativní náladu, takže po mnohém "Takhle?" - "Ne, ne, to načasování dej jako u toho prvního." ... "Lepší?" - "Ne, ten přechod je moc ostrej a dej tam jinej font." - "..." vznikla oficiální upoutávka na tuhle povídku.

Doufáme, že to navnadí všechny líné konzumní poplety, kteří ji čtou, a nejsou schopní se k ní vyjádřit v komentářích. Obsahuje to tedy i pár spoilerů, ale nic, co by přímo vyzradilo děj. Ovšem od příští kapitoly už bude zveřejňování této povídky záviset čistě jen na vás, na počtu komentářů, takže není zaručené, že se toho dalšího děje dočkáte. Což by byla škoda, protože všech těch 9 dosavadních kapitol je jenom malý rozjezd ke skutečným událostem ^_^


Získat srdce lva - 9. kapitola

3. července 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Sasuke nabývá ohledně Shisuiova chování malého podezření, i když sám neví, z čeho přesně pramení. A bude mít bratrancův úskok na Temari požadovaný vliv?
Ovšem pokud komentáře u téhle povídky budou nadále klesat, nedozvíte se příště nic =)