Srpen 2014

Získat srdce lva - 18. kapitola

28. srpna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Uchihové se chystají vyprovodit Izunu na jeho poslední cestě a u většiny z nich přetrvává deprese. Říká se však, že po pohřbu přichází určité smíření a naděje do budoucna. Kromě toho se také můžete těšit na napínavou policejní akci =)

Dancing Sasuke

25. srpna 2014 v 13:06 | Smajli |  Videa
Tohle jsem si prostě nemohla odpustit =D Sasuke asi použil sharingan na špatnou osobu. I když... jak se to vezme <3 Že mu to ale jde, co? =D


Získat srdce lva - 17. kapitola

21. srpna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Jednotliví členové rodiny se snaží vyrovnat se ztrátou milovaného příbuzného. Všichni se pokouší pomáhat Shisuiovi, který nese ztrátu otce opravdu velice těžce a tíží ho zlé noční můry. Fugaku se mezitím snaží vypátrat vraha.

Ukátko a lstivý strýc

18. srpna 2014 v 13:34 | Smajli |  Jednorázové

Yo! =)
Tak se vám hlásím s tentokrát poněkud neobvyklou tvorbou. V minulých Orgiích jste mohli postřehnout kousíček poezie, dá-li se těch pár veršíků tak nazvat. U čtenářů na blogu Iv to mělo docela úspěch, ale z toho by ještě asi nic moc nebylo, kdyby mi včera při uklízení nepadla do rukou dětská knížka s rýmovanými pohádkami. Pro legraci jsem si přečetla tu první, Kůzlátka a hloupý vlk, a... no... prostě nezapřu yaoistku. Ta pohádka je přece pro milovníky uchihacestu jak hozená rukavice! Nedalo mi to a prostě jsem si ji musela upravit a zparodovat k obrazu svému. Omlouvám se Václavu Renči.

A taky chci varovat čtenáře. V kurzu Tvůrčího psaní jsem se dozvěděla, že rýmování a poezie vůbec nejsou moje silná stránka a, ruku na srdce, je to pravda. Nesedí mi rytmus, nesedí mi rýmy, prostě to v tom neslyším. Tak to berte jenom s rezervou, taky jsem to nepsala za nějakým hlubším účelem, čistě jenom pro zábavu. I když... ona je to v mém podání vlastně dost drsná pohádka O:-)

Žánr: parodie, pokus o rýmy
Pairing: MadaSasu, (ItaSasu)
Varování: yaoi, incest, REJP!! (18+ ... nope. 21+)

Orgie u Uchihů 3

16. srpna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Tak, dámy a pánové! Respektive yaoistky a yaoisti, pokud se nějací vyskytují. Třetí díl Orgií je tu a s ní i většina Uchihů, byť tentokrát budou důležitou roli hrát jenom tři z nich. Můžete se těšit na jogurt, třešně, pravou lásku, sex a jako bonus i nějaké malé rýmování.
Varování: Pozor! Tentokrát se vyskytuje rejp! Ne že by v předešlém díle taky jeden nebyl, ale tenhle je se vším všudy - tedy krev, slzy a takové menší... ehm... sešívání.

Tenhle díl je celkem krátký, nebude tedy rozdělen na části ;)

Získat srdce lva - 16. kapitola

14. srpna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Shisui konečně dostane od Sasukeho odpověď a ne zrovna takovou, jaká by se mu líbila. To však ještě netuší, že jejich rodinu velmi brzy postihne rána daleko horší. A že na chyby druhých většinou doplácejí ti, kteří nesou tu nejmenší vinu.

Zakázaná přitažlivost - 4. díl

10. srpna 2014 v 11:48 | Smajli |  Zakázaná přitažlivost

Hi there =) Tak je tady další kapitola. Já vím, trochu to trvalo. Ta dobrovolnost se mi v tomhle páru tak nějak hůř píše, je to nezvyklý, ale zatím se snažím =D Musím říct, že mě pobavily vaše komentáře u předchozího dílu, respektive tipování, co spolu budou na žíněnce dělat =D Úchylové! Děláte z Madary pěknýho perverzáka. No... i když... =P

P.S.: U Lva pořád chybí jeden komentář ;)

Získat srdce lva - 15. kapitola

7. srpna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Sasuke není Shisuiovými city nijak nadšen a doufá, že ho to třeba přejde, když se mu bude vyhýbat. Shisui dostane nářez na aikidu a Itachi se opět projeví jako všímavý a starostlivý starší bráška - protože my víme, že ty dva máte rádi =P

P.S.: Ta hranice 10 komentářů je STÁLÁ, nebaví mě to připomínat u každé kapitoly zvlášť. A hlavně tenhle týden byste se měli snažit, protože oč se toho v tomto díle moc nestane, ta další kapitola bude na děj výživná. Velmi VELMI výživná. Muhehehe.

ItaSasu smex gifs

4. srpna 2014 v 17:37 | Smajli |  Moje výroba

Make your own gif, they said. It will be fun, they said.

Jo, to teda rozhodně. Byla to taková zábava, že jsem nejprve asi tak šestkrát nasraně čutla do ubohého kompjůtru, když jsem po letech otevřela Photoshop a zjistila jsem, že nefunguje, po několika hodinách ho zprovoznila, a to vše jenom proto, abych zjistila, že ten hajzl mi prostě neotevře obrázky ve formátu gif, protože je zastaralej. Fuck. This. Shit.

Ale popořadě... Znáte takové ty zábavné gify, které staví na tom, že v nich někomu vyměníte hlavy za hlavy vašich oblíbených postaviček? Jo? Tak přesně to jsem chtěla dělat. Ale protože jsem úchylný prase yaoistka, pochopitelně jsem spíš chtěla takové... teh heh... žhavější gify. Protože však navzdory asi desítce grafických programů, které mám k dispozici, pracuju celý život výlučně jen s PhotoFiltrem, znamenalo to najít nějaký tutoriál, který by mi takové věci umožnil. No... zjistila jsem, že takový asi neexistuje. Našla jsem pár v angličtině a nadšeně je začala louskat, ale nedávalo mi to vůbec smysl a navíc mi přišlo, že několik kroků bylo přeskočeno, takže prostě jsem to málem vzdala. Málem!

Nakonec asi po dvou dnech vnitřního "Ser na to, nebudeš se zbytečně rozčilovat", "Ale já chci nějaký yaoi gify uchihacestu! T_T" přišla na řešení. Na řešení zdlouhavé, ale účinné. Stáhla jsem si navíc jeden další mini prográmek a pak jsem si vystačila s těmi, co už mám nainstalované. Pravda... to, co bych teoreticky mohla dělat v jednom jediném programu, dělám místo toho ve třech. Ale co už, hlavně že to funguje. Záhy jsem však taky zjistila, že i když vím, jak na to, není to vůbec tak jednoduché a rychlé, jak jsem si představovala. Naopak, je to pěkná piplačka! Strávila jsem u toho další dva dny, než jsem dala dohromady pár gifů (taky už se vám někdy stalo, že jste slintali nad fakt super sexy žhavýma gay gifama, ale když jste nějaký potřebovali rychle najít, vyhazoval vám internet samý zarostlý a nepřitažlivý bara?)

Kdyby někoho zajímalo, jak bylo těžké sehnat gify, tady jsou kritéria:

1) Nechci dělat ty černobílý, mám ráda barvy.
2) Musí tam bejt aspoň přijatelně pěkný kluci.
3) Bohužel se nesmí líbat ani dělat orální sex, protože to by s těma hlavama nešlo dost dobře nahrát.
4) Nesmí moc měnit polohu, protože to bych dělala celej den.
5) Přece jen... asi by to nemělo bejt úplně mega hardcore, aby bylo vidět všechno.

No prostě jsem byla ráda, že jsem sehnala aspoň pár relativně použitelných gifů. Druhá fáze stresu nastala, když jsem hledala ty zatracený hlavy. Jako asi každá yaoistka mám složky plný yaoistických obrázku šukajících uchiháčků, až se divím, že se mi z toho ještě počítač nerozkostičkoval. A přesto jsem měla problém najít takový fejsy, který by se daly nějak slušně oříznout, který jsou natočený tak, jak do toho gifu potřebuju, a kde se tváří, jako že mají sex. No, nepovedlo se mi to tak úplně.
Především nejde nakamuflovat, aby barvy pleti odpovídaly - to prostě nejde. Vždycky to vypadá nepřirozeně... u některých dokonce tak nepřirozeně, že by se to dalo považovat za zdařilou parodii. Co už. Přinejmenším se aspoň zasmějete. A ještě, než ti z vás, které to neodradilo, kliknou na celý článek, naprosto přísné upozornění na věkovou přístupnost:

18+ only!! Myslím to vážně.

(snažila jsem se vybírat ty méně hardcore, ale přesto... u některých je vidět... jak to říct slušně?! ... ochinchin.)

P.S.: NEZISKOVÁ REKLAMA - u Lva pořád chybí dva komentáře do hranice, bez které se ve čtvrtek dalšího dílu nedočkáte. Takže ti, co poslední kapitolu četli a neokomentovali (a jo, je vás hodně), pokud chcete další díl, radši to napravte.


Orgie u Uchihů 2 - 5. část

2. srpna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Hi there! =) Pátá a tedy poslední část druhého dílu Orgií, ve které se dočkáte zas nových i starých párů. Netřeba dodávat, že je to opět velice zvrhlé. Pokud se vám líbila druhá "kapitola", tak vězte, že Orgie ani zdaleka nemusí končit a v zásobě je připraveno dalších několik dílů. Zvrhlejších. Úchylnějších. Ale když nebude ohlas, nebude nic! Takže komentujte, protože my víme, že to čtete.