Září 2014

Získat srdce lva - 23. kapitola

25. září 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Děkujeme za komentáře, udělali jste nám velkou radost :-* Dvojdíly rozhodně ještě budou, ale ne hned ;) Což by teoreticky zas tak vadit nemělo, protože následujících pár kapitol bude, abych tak řekla, dějově velmi bohatých.

Dneska se Shisui znovu vrhne do boje a vytáhne ten vůbec nejtěžší kalibr, i když velmi podlý a nečestný. Ale říká se, že ve válce je dovoleno všechno.

Nepoznaný cit - 1. kapitola

23. září 2014 v 8:04 | Smajli |  Nepoznaný cit

Tak jo, nakonec jsem se k tomu dokopala. Je to ta KakaSasu, kterou jsem tady slibovala asi před rokem (uhm, jo, stydím se za tu prodlevu). Pravda... není to ještě celý dopsaný, ale na rozdíl od dílovek jako je nebo ZP už mám přesně vymyšlený postup, jak se dají dohromady a jak to zhruba skončí. Snad to během měsíce nebo dvou dopíšu, záleží na zaměstnanosti ve škole. A na vašem ohlase ;) Tak jako tak to nebude dlouhý, pět kapitol. Šest maximálně.

Žánr: AU
Pairing: KakaSasu
Varování: yaoi (18+ ... v pozdějších kapitolách)
Obsah: Vzorná a dokonalá rodina může být perfektní často jen na pohled. Sasuke navzdory zdánlivě úžasné péči strádá. Chybí mu podpora, respekt, uznání, láska. V nouzi se ale objeví někdo, kdo by mu tohle všechno mohl poskytnout. Někdo, u koho by to nejspíš nikdy nepředpokládal.

58. design - Mysterious place

21. září 2014 v 22:43 | Smajli |  Designy
Geez... Just all right already. Někdo nejmenovaný už mě nějakou chvíli otravoval s novým designem, že by to chtělo změnu a že tamten je tu dlouho a kdesi cosi... Takže nakonec Smajli místo toho, aby v poslední předsemestrální den lenošila a psala povídky, vytvářela nový layout a málem u toho nechala nervy i mládí.
Jak si můžete povšimnout, nový vzhled má některé věci, které už se tu dlouho nebo nikdy neobjevily. Zaprvý okraj, věc naprosto neuvěřitelná a nenastavitelná (protože kterej blbec kurva nazve pozadí stránky "vnějším okrajem" a okraj zase "pozadím"?), jelikož pár detailů se jaksi od mých začátečnických let s blogem změnilo. Zadruhý odkazy v menu, který nejsou napsaný pidi písmem, naprostá novinka, kterou už má dneska na blogu úplně každý kromě Smajli. Teď vlastně i Smajli. Menu jsem taky musela trošku zredukovat, začalo se mi totiž prodlužovat a já dlouhý menu nerada.
Design už se laděním studených barev připravuje na dlouhou hnusnou a otravnou zimu, což bude vypadat paradoxně, když většina coverů k povídkám je v teplých barvách. Co už, asi nezbývá než si na to zvyknout.
Vzhledem k tomu, že ItaSasu obrázek a vůbec ta černomedová barva se mi děsně líbila, nejspíš se na jaře dočkáte opětovného navrácení upgreadované verze předešlého.

And now... tell me what do you think about the new look ;)


Orgie u Uchihů 4 - 2. část

20. září 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

All right, there is it again =) Orgie pokračují tam, kde skončily, tedy v posteli se Sasukem a zbytkem Uchihů, kteří si na něj brousí zuby. Na někoho dojde, na někoho... kdo ví =) Jako obyčejně buďte varování před koncentrovanou zvrhlostí, incestem a neočekávaně... non-conem.

7. výročí blogu

18. září 2014 v 7:42 | Smajli |  Info

Oh God. I just can´t believe there is it again... Už to tak bude. Vypadá to, že dneska na tomhle blogu straším přesně 7 let. (7?! Znamená to, že za tejden budu tak stará jako Itachi?! Oh, that makes me feel so fucking old T_T)

Je to až neuvěřitelné, kolik se tu za tu dobu vystřídalo čtenářů, je to neustálý koloběh, lidi přicházejí s elánem a nadšením co se narutovských yaoi povídek týče, a odcházejí s yaoi/slash povídkami z jiných žánrů, z osobních důvodů nebo prostě jen proto, že je to přestane bavit. Což mě vede k otázce, proč se to kurva ještě nestalo mně? Je ze mě už blogová prehistorická vykopávka a furt nemám dojem, že by mě to tady otravovalo. Serou mě akorát chovní čtenáři, co se neobtěžují komentovat. Pravda, už to není, co to bývalo, času nějak pořád ubývá (hlavně, když začne zimní semestr), ale ještě pořád se dá vždycky nějaká ta chvíle pro blog najít.
Původní plán byl nechat tenhle blog dožít se Sasukeho postavou v manze. No, pravděpodobně se k tomu schyluje... Jo, vlastně. Bacha na spoilery =D Pravděpodobně se k tomu schyluje, takže je otázkou, co s blogem. Za tu dobu se taky stalo celkem dost věcí a hlavně kvůli jedné nejmenované povídce to vypadá, že by to tu teoreticky mělo ještě nějaký čas fungovat. No... snad aspoň ještě ten jeden rok. Uvidíme.

Tradiční rekapitulace:

Za sedm let práce na blogu:
- bylo vydáno 1166 článků včetně tohoto
- blog navštívilo více než 166 500 lidí
- zveřejněno 56 povídek (nepočítám jednotlivé kapitoly u vícedílných)

Na závěr by se asi slušelo poděkovat všem, kdo sem ještě chodí a baví ho to tady číst. A speciální DÍKY těm, kteří navíc i komentují! :-*


Získat srdce lva - 22. kapitola

18. září 2014 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Shisui se rozhodne zkusit to na Sasukeho znovu a tentokrát poněkud využít situace i za cenu, že nebude tak trochu hrát fér.

P.S.: Byly bychom rády, kdybyste mohli okomentovat KAŽDOU KAPITOLU ZVLÁŠŤ, v obou jsou věci, ke kterým byste se mohli vyjádřit nebo projevit svůj názor. Kapitola 23 vyjde tehdy, bude-li u kapitol 21 a 22 aspoň 10 komentářů. Děkujeme za pochopení =)

P.P.S.: Na kapitolu 23 se určitě těšte, odehraje se totiž druhý velký zvrat ^_^

Získat srdce lva - 21. kapitola

18. září 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Děkujeme za vaše komentáře, velmi nás potěšilo, že se někteří konečně taky zase jednou dokopali něco napsat =) Jak jsme slíbily, odměnou dneska vyjdou dvě kapitoly, ve kterých už se děj opět trošku posune dopředu.

Sasuke si užívá dívčí společnosti a Shisuiovi to pochopitelně není zrovna dvakrát po chuti. Brzy si ale uvědomí něco, čeho by mohl v získání Sasukeho využít.

P.S.: Byly bychom rády, kdybyste mohli okomentovat KAŽDOU KAPITOLU ZVLÁŠŤ, v obou jsou věci, ke kterým byste se mohli vyjádřit nebo projevit svůj názor. Kapitola 23 vyjde tehdy, bude-li u kapitol 21 a 22 aspoň 10 komentářů. Děkujeme za pochopení =)

Kde se tady vzali? 19

15. září 2014 v 0:26 | Smajli |  Odkud přišli

Okay, there is it. Opět nějaké ty hlody, člověk se vážně nestačí divit, co všechno se v tom vyhledávači může ocitnout, aby to hledajícímu vyhodilo odkaz na můj blog. No dobře. U některých to chápu O:-)

Získat srdce lva - 20. kapitola

11. září 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Tak tedy =) Shisui potřebuje Sasukeho oporu a ten si myslí, že nejlepším způsobem k odehnání chmur bude vzít ho společně s Itachim trochu mezi lidi.

A protože vás máme rádi, tak pokud se tu do příštího čtvrtka vyskytne aspoň 15 komentářů (a my víme, že oproti počtu lidí, kteří tuhle povídku čtou, je to pořád minimum), můžete se 18. září těšit na 2 kapitoly najednou. Pokud ne, platí pořád 10 komentářů pro 1 kapitolu ;)

Enjoy =)

Orgie u Uchihů 4 - 1. část

6. září 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Hi there =) Tak tedy... přichází na scénu 4. kapitola Orgií u Uchihů, kapitla zvrhlejší a úchylnější než všechny předešlé dohromady. A vůbec první díl, u kterého se kromě hromady porna můžete těšit i na něco jako... hmm... děj? Dejme tomu. Čtyřka je plná zvratů, zákulisí pornoprůmyslu a také... znásilnění. Bacha na to, citlivé dušičky by to neměly číst. Dočkáte se samozřejmě uchihacestu na tisíc způsobů a taky dvou párů, kterými možná budete překvapeni.