Říjen 2014

Získat srdce lva - 29. kapitola

30. října 2014 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Sasuke poprvé v životě prožívá sexuální hrátky s mužem v tom smyslu, že se má angažovat a zapojovat. Moc se mu do toho nechce a navíc má pevně stanovené hranice, které odmítá překročit.

Získat srdce lva - 28. kapitola

30. října 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Jste zlatíčka ^_^ Hezky jste se posnažili a teď se na oplátku pokusíme zase my potěšit vás. Jen ještě jedno přání - opět prosíme okomentovat každou kapitolu zvlášť (30. kapitola bude přidána, až bude u 28. a 29. minimálně po 10 komentářích).

Shisui si konečně zařídil se Sasukem soukromí a má s ním nemalé plány. Nutno podotknout, že Sasuke jeho nadšení v nejmenším nesdílí. Nebo tedy... hmm... aspoň ze začátku =P

Nepoznaný cit - 3. kapitola

25. října 2014 v 8:14 | Smajli |  Nepoznaný cit

Taktika se celkem osvědčila, mile jste mě překvapili ^_^ Ale protože je mi jasné, že to bylo jen kvůli tomu, že byl nad vámi bič, budu ho tedy držet i nadále, takže zůstává stejné pravidlo - Čtvrtá kapitola vyjde přesně za dalších 40 dní, tedy 4. prosince 2014. Každý váš komentář sníží tuto časovou mez o 1 den.
Pokud by vás zajímalo, proč dle počtu komentářů vyšla nová kapitola až dnes a ne už včera, tak z jednoduchého důvodu, mezi komentáři se vyskytl jeden duplikát (je ale milé, že někdo o další kapitolu tak stojí =).

A teď už si užijte další dějství mezi Sasukem a Kakashim, které vás jistě ještě víc utvrdí v přesvědčení, že takového učitele byste chtěli taky =D

Orgie u Uchihů 4 - 4. část

25. října 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Vidíte, jak to jde, máme z vás radost, i když nás samozřejmě mrzí, že vás do komentování musíme nutit, jinak se od vás ničeho nedočkáme.
Tak tedy... dnešní díl některé z vás možná potěší, jiné asi moc ne. Protože ten, kdo tipoval, že Madara si svého nejmladšího synovce nenechá jen tak utéct, měl samozřejmě pravdu. A ani Hidan nezůstane pozadu.

Varování: v této části už se vyskytne rejp... se vším všudy

P.S.: Když se posnažíte tak hezky jako teď, a složíte se znovu na těch 10 komentářů, za 14 dní se samozřejmě můžete dočkat dalšího pokračování, souboj o Sasukeho totiž pořád nekončí.

Získat srdce lva - 27. kapitola

23. října 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Itachi to malinko přehnal s alkoholem, takže následky květnového festivalu odnese bolehlavem, zatímco Shisui už by zase nejraději byl se Sasukem sám a spřádá plány, jak to provést. A na scéně se možná objeví dávno zapomenutá konkurence.

P.S.: Dobrá, dobrá. Když budete moc hodní a složíte se na 15 komentářů, může být příští týden dvojdíl a byl by... ehm... velmi peprný, takže se vám jistě tenhle týden vyplatí komentovat :3

Získat srdce lva - 26. kapitola

16. října 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Všichni tři mladí Uchihové se chystají na květnovou slavnost, ovšem s jinou skupinou kamarádů. Přesto si Shisui najde příležitost, aby svůj těžce vydobytý objekt zájmu měl na nějakou tu chvíli jenom pro sebe.

Orgie u Uchihů 4 - 3. část

11. října 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Miláčkové... zlobíte ;) Pokud o tuhle sérii stojíte, pak máte skoro opačný způsoby, jak to dát najevo. Jste jako Sasuke - taky nad sebou potřebujete mít bič, nebo z vás nikdo nic nedostane. Nedá se nic dělat, bude se opět muset stanovit limit, a ten bude stejně jako u Lva 10 komentářů. Ovšem pokud tuhle hranici budete dodržovat, můžete se dočkat pravidelnosti Orgií, vždycky jednou za 14 dní. Dílů je dost, ale pokud není zájem, pak není ani z naší strany.

Získat srdce lva - 25. kapitola

9. října 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Sasuke a Shisui jsou tedy konečně spolu, ačkoliv mladší Uchiha není tímto vztahem popravdě nijak nadšen. Shisui je propuštěn z nemocnice do domácí péče, takže se opět ocitá svému bratranci nablízku.

Nepoznaný cit - 2. kapitola

7. října 2014 v 9:47 | Smajli |  Nepoznaný cit

Yeah, there is it. Slibovaná druhá kapitola, snad vám přijde vhod. Protože je v zásobě připravená ještě jedna (a jak jsem zmínila, na dlouhou dobu asi poslední), rozhodla jsem se provést malinkatý test, který doufám, že mi odpustí ti, co tak hezky komentovali tu první kapitolu, a popíchne ty, co se ji komentovat neobtěžovali.

Stanovíme si časovou lhůtu. "Nepoznaný cit - 3. kapitola" vyjde přesně za 40 dní, tedy v neděli, 16. listopadu 2014. S každým dalším komentářem se tato hranice zkrátí o jeden den (nejméně však na 14 dní =). A duplikáty se samozřejmě neberou (ani pod změnenou přezdívkou).

P.S.: V dnešní kapitole si snad trochu spravíte chuť po té jednorázovce =D

Zrazená láska

4. října 2014 v 9:57 | Smajli |  Jednorázové

Hi there! =)

Táákže, děcka, na rovinu - tenhle semestr je vyložený peklo. Mám toho asi tak milion na práci, tudíž asi takhle... během příštího tejdne byste se ještě mohli dočkat Nepoznaného citu a pak kromě Lva asi dlouho nic jiného, protože moje pozornost se bude soustředit na zpracovávání tuctu seminárek a čtení odborných publikací.

Nicméně během tohohle týdne jsem si ještě dávala oraz, a protože moje nálada nebyla nejlepší, musela jsem si ji vybít - jak jinak než povídkou. V poslední době mám problém, že cokoliv, co začnu psát, se mi nějak záhadně prodlouží na kapitolovku, takže tentokrát jsem se striktně držela zásady "jednorázovka, jednorázovka, jednorázovka!". A je to jednorázovka. Heh! Jasně, samozřejmě by se to dalo rozvést, rozšířit, popsat podrobněji. Možná by to bylo lepší, ale já jsem to nechtěla, jednak by na to nebyl čas, jednak prostě těch kapitolovek nechci mít rozepsaných moc. Budete se muset smířit s tím, že tahle povídka se víceméně soustředí jen na děj a má rychlý spád =)

Pairing: KakaSasu, MadaSasu, KakaIru (naznačeno)
Žánr: AU, historické, tragické
Varování: yaoi, lehce upravené historické souvislosti (aby se mi to hodilo =D)
Obsah: Láska Uchihy se prostě neodmítá. A kdo ji odmítne, ten tvrdě zaplatí.

Inspirací mi byla jakási povídka na slash HP, kterou jsem kdysi dávno četla a nemůžu jí najít. To je tak, když vám nějaké dílo utkví v paměti, a protože už ho znova nenajdete, musíte si ho rekonstruovat =D