Únor 2015

Orgie u Uchihů 9 - 1. část

28. února 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Protože se vám minule trio ShiItaSasu zřejmě zalíbilo, můžete si ho užít i v dalším dílu Orgií, ve kterém Itachi načapá Shisuie a Sasukeho, a samozřejmě mu to nedá, aby se také nepřidal. Roli opět sehraje i Madara, jak jinak než zlounskou. Konec téhle části vás jistě velice překvapí.

Získat srdce lva - 49. kapitola

26. února 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Děkujeme za tolik komentářů, potěšili jste nás ^_^ Když se ještě tenhle týden posnažíte na těch 15, dočkáte se za 14 dní opět žhavého yaoistického dvojdílu :3

Dnešní kapitola se nese skoro v až slavnostním duchu, neboť Shisui a Sasuke zdárně dokončují studium... aspoň pro tento školní rok.

Zakázaná přitažlivost - 6. díl

24. února 2015 v 6:16 | Smajli |  Zakázaná přitažlivost
Dobře. Naposledy to s vámi zkusím, protože se hodně z vás (i když pravděpodobně spíše ze strachu než z ochoty) dokopalo ke komentování a mě by nebavilo rozesílat přes 20 e-mailů =D Ale jakmile uvidím, že rozdíl mezi počtem komentářů a počtem přečtení je zase extrémní, budou další kapitoly posílány komentátorům a tentokrát už bez předchozího varování, rovnou.
Mimochodem bych chtěla moc poděkovat všem, kteří vyjádřili podporu, ať už u poslední kapitoly, nebo v článku "Ohledně povídek". Velmi si toho cením, že někteří nezůstávají lhostejní. Možná některým z vás připadá, že váš komentář mezi ostatními zanikne, ztratí se, není důležitý, ale je to klam. Čtu každý z nich, každý z nich potěší, každý mi dává jistotu, že má smysl vést blog. KAŽDÝ se totiž počítá =)


Sasukeho úmysl a představa o "audienci" u strýce v kabinetě je jasná. Jeho očekávání ale zdaleka nebude odpovídat skutečnosti, ani ze strany Madary a následně ani od něj samotného.

Orgie u Uchihů 8 - 4. část

22. února 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Dobře, tak když jste se nakonec složili se zpožděním jen jednoho dne, bude zpoždění vydání taky jen jeden den. Dnešní díl uzavírá osmou kapitolu tak, jak byste to určitě nečekali, dočkáte se vytouženého strýčka v obvyklé roli padoucha a Fugaka v neobvyklé roli padoucha.

Orgie tím samozřejmě zdaleka nekončí, devátá třídílná kapitola připraví zvrat hned v první části, a pokud máte rádi Madaru, desáté Orgie jsou prakticky pouze o něm. O něm a o Sasukem a o souboji v trollení.

Získat srdce lva - 48. kapitola

19. února 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Musím říct, že nás pobavily vaše strachy o nejmladšího Uchihu, když nepřišel domů =D Je to dobře, u téhle povídky se ještě dočkáte velmi zásadních zvratů a událostí, ale nebojte... Sasukeho zpoždění má mnohem méně dramatičtější důvod, než že by ho někdo unesl a znásilnil =D

Itachi se dozví pravdu ohledně modřiny na Sasukeho rameni. Částečnou, pochopitelně. Což vůbec nic nemění na faktu, že bude zuřit. Hodně zuřit.

Ohledně povídek

18. února 2015 v 14:15 | Smajli |  Deníček
Vážení čtenáři =)

Výjimečně se stalo, že mám trochu vyšetřeného času a jsem schopná psát. Problém však je, že nevím, na kterou povídku se mám zaměřit, protože se vaše názory poněkud různí. Proto máte v tomhle článku, respektive v komentářích, možnost se vyjádřit, co byste si tak nejvíc chtěli v následujících týdnech přečíst kromě Lva a Orgií, které vycházejí pravidelně (i když Orgií se pravděpodobně kvůli podlimitnímu počtu komentářů nedočkáte). Je mi jedno, co to bude, jestli chcete radši Druhou šanci, Zakázanou přitažlivost, pokračování Náročného dne, další přeslazený díl Autoškoly nebo prostě něco jiného. Stačí se vyjádřit. Nedávám sem klasickou anketu, protože ke komentáři se odhodlají většinou jen ti, kteří komentují konstantně, a právě na jejich názoru mi nejvíce záleží.
Když už jsme u toho, rozhodla jsem se, že napříště budou povídky Druhá šance a Zakázaná přitažlivost vydávány pouze privátně, tzn. nové kapitoly budou posílány pouze lidem, kteří okomentovali poslední kapitolu. Přemýšlela jsem o tom a došla jsem k názoru, že není fér, aby tito poctiví čtenáři platili za chyby těch pouze konzumujících a kvůli jejich nečinnosti se nedočkali další kapitoly. Klidně si u těchto povídek budu udržovat okruh jen 5 - 10 čtenářů, ale takových, o kterých vím, že je umí ocenit. Protože jeden takový člověk pro mě má větší cenu než 20 pasivních. Vágní přístup asi tak 60 - 70 dalších, co ty nové kapitoly četli taky (blog.cz prozradí všechno), mě opravdu zklamal, ale nebudu za něj trestat všechny, kolektivní vina je nepříjemný princip. Takže odteď, pokud se opravdu hodně nezlepší ti ostatní, bude u DŠ a ZP fungovat nový systém.
Toť tedy k novotám a teď na mě sypte návrhy, čemu se mám mezi přednáškami věnovat =)

Zakázaná přitažlivost - 5. díl

16. února 2015 v 10:22 | Smajli |  Zakázaná přitažlivost

Ano, i když vím, že je to dlouho, skutečně jsem nezapomněla na tuhle kapitolovku. Vzhledem k tomu, že teď jsem konečně měla trochu volněji (byť mi psaní ztěžuje chřipka T_T), dostala jsem se k tomu. Všechno popořadě! ^_^

S Maddiem je opravdu sranda v roli učitele a Sasukeho rozkolísanost jsem si vyloženě užívala =D Pokud si děj už nepamatujete, doporučuji předešlé kapitoly v rychlosti prolítnout, není jich zase tolik ;)

Orgie u Uchihů 8 - 3. část

14. února 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Ano, někteří předvídali správně, Sasukeho náladu skutečně spraví milovaný bratříček. Slovy i činy, samozřejmě. Shisuiovi dojde přehmat a bude se ho snažit napravit... velmi zajímavým způsobem.
Já vím, že už všichni netrpělivě čekáte na Madaru, ale ještě chviličku nám vydržte, prosím O:-) Přísaháme, že jestli se tu do příští soboty sejde 10 komentářů, budete hodně překvapeni následným vývojem událostí a nečekanými zvraty. Muhehehe.

Získat srdce lva - 47. kapitola

12. února 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Shisui při sexuálních hrátkách občas nebývá nejjemnější a Itachi má k jejich smůle náramně bystré oči. To však Sasukeho a bratrance nijak neodradí od zcela nečekaně vášnivého rána.

Poprvé 2/2

9. února 2015 v 7:27 | Smajli |  Autoškola u Uchihů
Svérázný způsob, o kterém se brzy dočtete, mi byl nastíněn studentem biologie, který mě ujistil, že opravdu nežertuje. Na vlastní kůži jsem to nezkoušela, ale docela i věřím, že to tak opravdu funguje =D