Březen 2015

Orgie u Uchihů 10 - 1. část

28. března 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Ok, tak jste to nakonec nějakým způsobem dali dohromady =) Dneska tedy začínáme další Orgie, osobně jedny z mých nejoblíbenějších O:-) Jak již bylo avizováno, děj se bude točit výhradně kolem Madary a Sasukeho.
Byť byste si mohli představovat, že tento díl bude jeden velký rejp, není to tak docela pravda. Strýčkovi se totiž (samozřejmě velmi... diplomatickou cestou =D) podaří přesvědčit Sasukeho, aby mu celý víkend dělal mazlíčka. Třebaže má Madara obecně navrch, nebude to mít se synovcem úplně snadné =P Tyto Orgie jsou plné vzájemného trollení, humorných situací a také nečekaného odhalení ^_^ Jsou poněkud delší, rozdělené na 8 částí, ale snad vás budou bavit, tak jako jsme se bavily my, když jsme je psaly =D

Získat srdce lva - 54. kapitola - KONEC 1. ČÁSTI

26. března 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Ano, vidíte správně. Tato kapitola je poslední z první série Získat srdce lva. Po zralé úvaze jsme se s Ivanitko dohodly, že bude lepší tuhle povídku (či skoro lépe řečeno román =D) pro lepší orientaci rozdělit. Mezníkem je pro nás právě tahle kapitola, kdy se vztah Sasukeho a Shisuie symbolickým dárkem posune do vyšší roviny, byť si to možná Sasuke ještě sám tak úplně neuvědomuje.
Pro vás čtenáře toto rozdělení samozřejmě je spíše orientační, nemění se ani čas vydávání ani podmínky. Těšit se můžete na nový cover, nová dobrodružství, nové intimnosti, nové komplikace =)

Just for fun

23. března 2015 v 19:08 | Smajli |  Moje výroba
Čas od času se kromě povídek věnuji pro zábavu i jiné tvorbě, jako výrobě meme apod. Pár věcí se mi za ten půl rok nastřádalo, tak třeba vás něco z toho pobaví =)

Získat srdce lva - 53. kapitola

19. března 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Happy birthday to you, happy birthday to you, happy birthday dear Sasuke, happy birthday to you =D

P.S.: Kajuš, tys to snad tušila, ne? =D

Potřebuji Tě

17. března 2015 v 9:45 | Smajli |  Jednorázové

Ok, asi to není to, co jste čekali. Žádná ZP, žádná Autoškola. Občas mívám momenty "dohánění restů", takže jsem se nakonec rozhodla dokončit jednu povídku, která mi ležela ve složce už asi od roku 2012. Snad vám to nebude vadit. Kromě Lva a Orgií teď budete muset být zase chvíli trpělivější, protože musím zpracovat knížky na psychologii a začít číst povinnou literaturu.

Nevím jak vás, ale mě vždycky hodně zajímal tým Hebi/Taka (jaké překvapení, když to byl Sasukeho tým). Pokaždé mě překvapovalo a doteď překvapuje, jak málo yaoi povídek bylo napsáno na páry SasuSui a JuuSasu, byť jde podle mého názoru o jedny z úplně nejpravděpodobnějších v oficiální manze. Kdysi už jsem spáchala něco takési na SasuSui, ale když budete na internetu hodně hledat, zejména na zahraničních stránkách, Suigetsa se Sasukem přeci jen někde vyhrabete. Totéž se nedá říct o JuuSasu. Na tenhle pár povídky skoro neexistují. Což je zvláštní, protože když dokážou yaoistky s nadšeným pištěním prohlásit za kánon pár KakaIru proto, že spolu v anime mluvili víc než třikrát, jak je možné, že nikdo nevidí očividnější náznaky vztahu mezi Juugem a Sasukem? Všimli jste si třeba, jak Juugo před Sasukeho skočil, když se na něj chystal zaútočit oživený Tobirama?
Právě kvůli tomu vlastně vznikla tahle povídka. Chtěla jsem si ty yaoi náznaky spojit a rozepsat do zákulisí Juugovy mysli. Po velmi, VELMI dlouhé době se proto děj odehrává znovu v naruto světě. Určitě nečekejte slaďák a určitě nečekejte PWP v pravém slova smyslu.

Žánr: yaoi, psychologické
Pairing: JuuSasu, JuuKimi

Orgie u Uchihů 9 - 3. část

14. března 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Je tady poslední část devátého dílu, ve kterém se konečně dočkáte i nějakého toho sexu... a možná v rámci páru, který byste ze začátku nečekali =P Samozřejmě, jak jsme slíbily, dozvíte se mezi řečí o Madarově osudu. Pro ty z vás, kterým "milující strýček" v téhle kapitole chyběl, máme uklidňující zprávu: Pokud se vám podaří do příštího týdne sesbírat limit 10 komentářů, v desátém díle orgií figuruje Madara... Madara... Sasuke... Madara... Sasuke... Sasuke... Madara a... hmm... pro změnu Madara =) A dle mého osobního mínění v rámci legrace desítka vážně stojí za to =D

Získat srdce lva - 52. kapitola

12. března 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Dnešní díl lehce pracovní, Shisui tráví čas na praxi, Sasuke zase na brigádě. To jim samozřejmě nebrání se vidět a jak to známe, po práci koneckonců následuje zábava, kterou si tentokrát užijí i s Itachim.

Zakázaná přitažlivost - 7. díl

9. března 2015 v 7:11 | Smajli |  Zakázaná přitažlivost

V prvé řadě vám chci moc poděkovat za spoustu komentářů u předešlého, jste vážně skvělí, děkuju :-* V druhé řadě jsem se s vámi chtěla poradit, pomalu už budu zase muset začít dělat něco do školy, musím přečíst asi tak sto milionů knih a skript, ale dřív než se do toho pustím, chtěla bych napsat ještě jednu kapitolu... a mám dilema, jestli pokračovat v Zakázané přitažlivosti, nebo to střihnout pro změnu nějakým ItaSasu, abyste si nemysleli, že jsem zanevřela na brášky :3
***
Madara má se svým synovcem jasné perverzní záměry, jak jste asi z konce minulého dílu pochopili. Jak moc perverzní, to se dozvíte dneska =)

Orgie u Uchihů 9 - 2. část

7. března 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Dneska začínáme díl jak jinak než v nemocnici. Dozvíte se, jak autonehoda dopadla, co se komu stalo, kdo řídil (=D)... některé vaše odhady se potvrdí, jiné vyvrátí. Možná vám v tomhle díle bude chybět milovaný strýček, z dobrého důvodu, který se ale dozvíte až příští týden v závěrečné části, pokud se tu sejde 10 komentářů =) Enjoy.

Získat srdce lva - 51. kapitola

5. března 2015 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva

Shisuiův záměr je jasný - chce svého milence pomocí porna přesvědčit o bezpečnosti a atraktivnosti jisté sexuální praktiky. Bude to ale mít na Sasukeho dostatečný vliv?