Nejsilnější cit - 10. kapitola

28. července 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit

Itachi se Sasukem se dali dohromady a starší bráška toho chce co nejvíc využít pro případ, že by to byl jenom sen. Chce dát Sasukemu najevo, že pro něj znamená všechno a že ho chce hýčkat co nejvíc to jde.

P.S.: Trošku se flákáte s těmi komentáři, takže se nedivte, že je to dnes až po 14 dnech ;)


Kapitola X


"Myslím, že něco na kari," prohlásil Itachi, když otevřel dveře na chodbu. Ještěže jejich matka byla celkem nevtíravá a ohleduplná, jinak by teď absolvovali místo klidné rodinné večeře pěkně divoké rodeo s otcem v hlavní roli. Určitě by je seřezal jako žito.
.
"Prima," zaradoval se Sasuke, který měl rád koření, a ostré jídlo mu nikdy nedělalo problém. Navíc byla jejich matka vynikající kuchařka, čemuž se od ní Itachi naučil. Se zářivým úsměvem seběhnul společně s Itachim do přízemí. Oproti tomu, jak se cítil ještě před dvěma hodinami, to byl obrat o sto osmdesát stupňů.
.
Itachi ho následoval a zasedl k báječně vonící večeři.
Mikoto se podivovala jejich veselé náladě, měla pocit, že se mezi kluky něco stalo. Poslední dva týdny byli takoví zvláštní a nemluvní. I Fugaku si všiml, ale radši to nekomentoval, ještě by přišla na přetřes nějaká potenciální partnerka, to by tak chybělo. Po jídle se zase rozutekli do svých pokojů. Itachi si musel ještě něco připravit do školy a Sasuke měl taky svůj vlastní program.
.
Nejmladší Uchiha musel zařídit ty méně příjemné věci dnešních událostí. Například anulovat svůj vztah s Tayuyou na sociální síti. Napůl zalitoval, že vůbec dovolil Tayuye takhle veřejně jejich známost ohlásit, protože teď se určitě jejich rozchod stane šťavnatým soustem pro všechny drbny, které znal. Díkybohu, že už se nemusel na základku vracet, po prázdninách nastupoval na střední, což znamenalo úplně jiný kolektiv. Mohl začít znovu. SMSky, které mu Tayuya poslala, jednoduše vymazal, na vzkazy neodpověděl. Nechtělo se mu to řešit, pro něj prostě byla věrnost ve vztahu zásadní.
.
Itachi až do večerních hodin pracoval na seminárce o infekčních onemocněních oka. Musel si najít spoustu věcí ve vědecké databázi školy a taky zalistovat ve svojí knihovničce. Neodolal a otevřel inkriminovanou knížku, kterou tak zdatně vyšťoural Shisui. Prohlížel si svoje skici, bráška byl ve skutečnosti mnohem krásnější, než si představoval. Uschoval ji zpět a věnoval se odborné literatuře. Kolem desáté hodiny šel na záchod, ale u Sasukeho už bylo zhasnuto. Taky by měl jít na kutě. V posteli se spánek rozhodl jít na dovolenou. Hlavou mu vířily všechny dnešní události. Chtěl Sasukemu ukázat, jak se chová k svému partnerovi. Tiše jako myška přeběhl k němu do pokoje. Bráška spal jako nemluvňátko. Zvedl cíp peřiny a opatrně, aby ho nevzbudil, se k němu přilehnul.
.
Když podobnou věc udělal před několika týdny Shisui, Sasuke byl tak unavený a podnapilý, že si toho ani nevšimnul. Tentokrát však krátkovlasý Uchiha nebyl v tak podroušeném stavu, aby nezaznamenal, že mu někdo vlezl do postele a ještě se na něj nalepil. V první chvíli se samozřejmě příšerně leknul a chtěl zařvat na celý dům, ale naštěstí mu v tom jeho racionální stránka včas zabránila, když mu vnukla myšlenku, že jediný, kdo se k němu takhle v noci může dostat, je člen rodiny. A protože u rodičů s největší pravděpodobností nepřipadalo v úvahu, aby mu přišli v noci okupovat postel, zbýval jenom Itachi, což mu o pár vteřin později potvrdila i jeho vůně. "Proboha, Itachi, strašně jsi mě vyděsil… co tady děláš?" zašeptal, protože ve ztichlém domě se zvuky rozléhaly hlasitěji než ve dne.
.
"Promiň, bráško, ale souhlasil jsi s tím, že se k tobě můžu chovat jako k partnerovi, tak jsem si myslel, že… prostě bych chtěl být s tebou i noci. To partneři dělají." Šeptem se odvolával na běžnou představu vztahu. "Ale jestli je ti to proti srsti, tak samozřejmě odejdu."
.
Sasuke se mírně začervenal. Byl to na něj malinko prudký přechod, z jednoho vztahu do druhého za jediný den, ale Itachi asi na tuhle chvíli čekal celé čtyři roky, takže mu nechtěl nic vyčítat. "Uhm… ne, tak jsem to nemyslel. Nevadí mi to," prohlásil tiše a snažil se, aby to vyznělo ledabyle.
.
"To jsem rád," zamručel Itachi do Sasukeho vlasů. Položil mu ruku na břicho a tím si ho k sobě přitáhl. Měl pocit, jako by dneska vyhrál v loterii. Tolik štěstí, že měl skoro strach, aby se něco nepokazilo. "Dobrou." Rodiče je ráno nebudili, takže se neobával, že by je matka nachytala. Tohle by šlo ještě ukecat, ale situaci před večeří ne.
.
"Dobrou noc." Sasuke chvíli zůstal na boku tak, že Itachi zezadu kopíroval křivky jeho těla, ale když už teda byli takhle, chtěl být čelem k němu. Přetočil se tedy na druhou stranu a přitulil se ke svému staršímu bratrovi. Nebylo to tak špatné… Itachi krásně hřál a cítit ho vedle sebe bylo zvláštně uklidňující. Příjemně se mu usínalo s jeho rukou kolem pasu, která ho zároveň hladila po zádech.
~~~
Byla sobota a v tu nikdo doma nestával příliš brzo. Snad jen matka, ta byla ranní ptáče a Itachi byl po ní. Sasukeho vlasy ho šimraly na tváři a mladík sám se mu choulil v náruči. Užíval si, že má u sebe tu nejdokonalejší bytost na světě. Nejraději by tam ležel věky, ale po půl hodině se přihlásily o slovo fyziologické potřeby a musel se vykutat ven. Po ranní hygieně seběhl dolů, kde se pozdravil s matkou, která ve slušivém župánku četla časopis a upíjela kávu a přesunovala se do obýváku, kde měla větší pohodlí. Itachi si nachytal snídani a pak ho napadlo, že by mohl Sasukeho překvapit. Nachystal si pánev a usmažil dvě vajíčka. Přidal sklenici džusu. Nachystal si to pěkně na podnos a tiše se s tím vytratil do patra.
.
Sasukemu se spalo tak dobře, jako už dlouho ne. Naposledy možná, když u něj byl přes noc Shisui, ale tentokrát to bylo ještě lepší, protože Itachi mu víc voněl a byl mu bližší. Navíc ho mohl používat jako živý polštář a celou noc cítil jeho ochranitelské objetí, které mu dávalo pocit absolutního bezpečí. Moc se mu proto nelíbilo, když ráno jeho teplá náruč zmizela a jemu zbyl jenom opravdový polštář, který však ještě po Itachim voněl, takže jím vzal nakonec zavděk. Probudil se krátce před devátou a chvilku dezorientovaně svého staršího bratra hledal, než mu došlo, že asi už vstal, z nich dvou byl vždycky na nohou jako první. Posadil se na posteli a zívnul na plnou pusu jako malý lev. Právě když si protahoval spánkem ztuhlé svaly, dveře jeho pokoje se otevřely.
.
"Už jsi vzhůru, to je dobře," okomentoval jeho stav Itachi a nohou obratně zavřel dveře. "Nachystal jsem ti snídani," vysvětlil překvapenému bratrovi a položil tác na noční stolek. Peřina byla hrbatá na to, aby ji použil jako snídaňový podnos, nechtěl, aby se sklenice vylila.
.
"Uhh…" vypravil ze sebe Sasuke nepříliš inteligentně, jak byl užaslý. Snídani do postele teda ještě nikdy nedostal, vlastně se ještě nikdy nesetkal s nikým, kdo by o něj měl… no, takovou péči. S výjimkou rodičů samozřejmě, ale u nich se to nepočítalo. "Páni. Díky," vzpamatoval se konečně a pousmál se na staršího bratra, "zaskočils mě, je to od tebe milý."
.
"Pro tebe cokoliv," broukl Itachi. Džus dal bokem a podnos dal Sasukemu na kolena. Potěšilo ho, že bratr z toho měl upřímnou radost. Činilo ho to šťastným. Posadil se do kancelářské židle.
.
Sasuke se lehce rozpačitě chopil vidličky, ale do snídaně se pustil s velkou chutí. Vajíčka měl rád na všechny způsoby a ke snídani je naprosto miloval. "Docela závidím těm holk-… teda asi spíš klukům, se kterýma jsi kdy chodil," zahuhňal s plnou pusou.
.
Itachiho trochu zamrzelo, že si o něm Sasuke myslí to nejlepší, ale na tváři pořád udržoval příjemný úsměv. Pravda měl milence a takové kratší pubertální lásky. Jenže co se zamiloval do Sasukeho, tak si dokázal najít maximálně někoho na sex nebo jednostranný vztah. Zkoušel se tím způsobem odmilovat, ale nešlo to. I tak nasbíral spoustu zkušeností.
.
Sasuke spořádal celou porci, sotva se stačil olizovat. "Mňam, bylo to vynikající," ujistil svého staršího bratra a odložil prázdný talíř s podnosem zpátky na noční stolek. Skleničku džusu vypil na jeden zátah, bylo to skvělé osvěžení takhle po ránu, dodalo mu to energii i vitamíny. "Teda Itachi, nesmíš mě tak rozmazlovat," zasmál se potom, "ještě si na to zvyknu, a co potom?"
.
"Tak si tě budu hýčkat do konce života. Vůbec by mi to nevadilo." Klidně by ho i na rukou nosil, kdyby chtěl. Miloval ho a byl mu oddaný tělem i duší. Pro takové lidi by obětoval život, aby je zachránil. Nastavil by se jako štít.
.
"No počkej, neříkej dvakrát," zazubil se Sasuke, který nepochopil, že to Itachi myslel zcela vážně, "za pár týdnů ti budu protivný a budeš ještě rád, když se budeš moct vrátit k svobodnému způsobu života." Dělal si z toho legraci, ale nebyl by proti, kdyby si mohl těch několik dní užívat Itachiho pozornost, z toho, co mu zatím předvedl, se ukazoval jako partner k nezaplacení.
.
"Uvidíme," Itachi by mu klidně slíbil, že mu bude každý den dělat snídani, ale měl pokaždé jiný rozvrh a taky Mikoto by se hodně divila, co dělá. Nesměl je nijak prozradit a dělat bratrovi snídani do postele, když už má patnáct let a není nemocný, by bylo dost podivné. Sedl si k němu. "Ještě jsem ti nestihl dát pusu po probuzení."
.
"To jdeš ale pozdě, nedává se v pohádkách spíš pusa na probuzení?" provokoval Sasuke, ale jinak proti téhle důvěrnosti nijak neprotestoval a sám ochotně staršímu bratrovi nastavil ústa. Byl by mu možná poskytl i něco víc než jenom krátké spojení měkoučkých rtů, ale jaksi ještě neměl příležitost vyčistit si zuby, takže nechal zuby stisknuté.
.
Itachi na něho netlačil a jen se s těmi heboučkými polštářky mazlil. Opřel si čelo to bratrovo a chvíli mu hleděl do očí. Tolik pro něj znamenal, tenhle mladý dorostenec. "Miluju tě." Musel říct to, co jeho nitro uvnitř křičelo na všechny strany.
.
Sasuke by mu hrozně rád oplatil stejnou mincí, ale nebyl si svými city k bratrovi tak úplně jistý. Miloval ho, samozřejmě, ale nevěděl, jestli přímo tím způsobem, který Itachi chtěl. Nemohl mu po jednom dni… vlastně spíš po jednom večeru a noci… tvrdit něco o nehynoucí lásce. "Taky tě mám rád," zašeptal a opětoval mu upřený pohled z očí do očí.
.
To bylo víc, než si mohl Itachi přát. Vždyť ještě včera si myslel, že k sobě už nikdy nenajdou cestu a dnes se mu tu vyznal bez většího problému. Odtáhl se a pohladil Sasukeho po tváři. Cítil se nevýslovně šťastný a bylo to na něm vidět.
.
Sasuke byl rád, když viděl, že se Itachi po dlouhé době tváří takhle radostně. Moc mu na něm záleželo a měl pocit, že je jeho bratr doopravdy vděčný za to málo, že s ním může být a netajit své city. Ještě jednou ho krátce líbnul na rty, než konečně vstal z postele. "No nic, půjdu do sprchy."
.
Líce staršího sourozence se polily lehkých nachem. Protože ho napadla hrozná perverznost, tedy jak se to vezme. Na chvíli uhnul pohledem, než k Sasukemu zvedl své temné tůňky. "Mohl… mohl bych jít s tebou?"
.
Sasuke překvapeně zamrkal, ani ne tak proto, že by ho překvapil samotný princip, jako spíš reálné provedení. "Ehm… ale co naši?" nadhodil poněkud palčivý problém, že v domě nebyli sami a jisté věcičky by se špatně vysvětlovaly.
.
"Klíč ve dveřích ještě pořád je." Není to zas tak dávno, co se tam zamykal sám, když si potřeboval ulevit od neodbytného problému. "Budeme jako myšky," zavrněl, protože Sasuke mu vyslovil němý souhlas. Postavil se a podal Sasukemu ruku. "Jdeme?"
.
Sasuke neváhal příliš dlouho, taková menší dávka adrenalinu mu nikdy nebyla proti mysli. Sice tímhle by riskovali opravdu hodně při odhalení, ale pokud zamknou, pak by riziko odhalení bylo celkem malé. Stačilo se jenom nepozorovaně ve dvou dostat dovnitř a pak zase ven, což vzhledem k tomu, že oni byli nahoře v patře a rodiče dole v přízemí, nebylo tak těžké. "Tak jo," souhlasil tedy a vložil svou dlaň do Itachiho ruky.
.
Itachi nakoukl obezřetně na chodbu a chvíli studoval zvuky v dolním patře. S bráškou ruku v ruce přeběhli do koupelny, kde zamkl, pro jistotu. S úsměvem slibujícím mnohé se otočil k Sasukemu a přistoupil k němu. Pomalu z něj stahoval oblečení a kochal se výhledem na jeho tělo. Vtiskl mu polibek na rameno a pak ještě jeden níž a níž. U lemu spodního dílu pyžamka se vysázel celou řádku, než stáhl i poslední kousek svršku.
.
"Tak si říkám, jestli bych se neměl náhodou červenat," prohodil Sasuke mírně rozpačitě. Ne že by mu byl ten Itachiho postup nepříjemný, jen nebyl zvyklý na to, aby si ho někdo takhle prohlížel - jako by byl to nejkrásnější stvoření přírody. Neměl pocit ohrožení, věděl, že by mu Itachi neudělal nic proti jeho vůli, ale bylo to zvláštní. Nicméně po včerejšku asi stud nebyl tak docela na místě. Při tom, co už spolu dělali, si ho Itachi beztak stačil prohlédnout až až.
.
"To záleží na tobě. Když se červenáš si ještě roztomilejší než normálně." Dlouhovlasý Uchiha ze sebe shodil rychle oblečení. Jeho tělo žadonilo po kontaktu se Sasukem. Nechal odtéct studenou vodu a potom brášku vtáhl do sprchy za sebou. Mohl se ho dotýkat dle libosti a okamžitě toho využíval.
.
Sasuke měl původně strach, že mu tyhle věci budou s klukem, tím spíše s vlastním bratrem, dost proti srsti, že je nebude schopen Itachimu oplácet. Tyhle obavy se ale kupodivu ukázaly jako neopodstatněné. Zjistil, že nemá nejmenší problém se dlouhovlasého Uchihy dotýkat, hladit ho a zvědavě si mapovat jeho nahé tělo.
.
Itachi se bratra dotýkal skoro jako svátosti. Ladně a lehce, aby mu snad neublížil. Chlapcova pokožka krásně zvláčněla a Uchiha se přistihl, že spíše, než by ho umýval, tak se k němu tiskne a vzrušuje se. Určitě Sasukemu musel připadat jako nadržené hovado. Jenže on si nemohl pomoct, když se k němu lepilo něco tak nádherného.
.
Sasuke po nějaké době sprchování zaznamenal, že se něco děje v Itachiho klíně. Aby taky ne, když se mu to něco otřelo o stehno a šťouchalo ho do podbřišku. Vyprsknul smíchy: "Teda bráško, myslel jsem, že to já tady mám mít hormony na pochodu, v patnácti letech." Ale asi se nemohl divit, když po něm dle vlastních slov Itachi tak dlouho toužil.
.
"Já vím, ale jsi prostě moc lákavý. Nemůžu se tě nabažit, jsi pro mě jako voda. Když tě nemám tak umírám žízní a teď jsem ve fontáně věčnosti." Chtěl, aby si to Sasuke užil stejně jako on. Začal ho líbat a chvíli se třel svými slabinami o jeho. Pravačkou sjel do bratrova rozkroku a začal ho dráždit.
.
"Uhm…" zakňučel Sasuke, kterému v tomhle věku skutečně stačilo málo, aby se vzrušil. Nechal Itachiho ruku pracovat a nějakou dobu váhal, než se nesměle dotkl jeho ztopořeného mužství. Zkoumavě ho pohladil, a když zjistil, že se na dotek nijak neliší, obemknul ho prsty a na zkoušku stáhnul předkožku.
.
"Sasuke," vydechl slastně Itachi, když se ho dotkl. Včera bráškovi vykouřil, dneska si vyhoní a zítra… ne, nevyspí se spolu. Bylo by to příliš brzy a on nechce nic uspěchat. Mladší sourozenec není známost na jednu noc, aby se snažil všechno odbýt co nejrychleji. Nasadil pravidelné tempo a zkoušel zjistit, jak přesně se to Sasukemu nejvíc líbí.
.
Sasuke procítěně zasténal, bylo to tak dobré. Dělat tohle s vlastním bratrem mělo i několik výhod, například fakt, že když si takhle společně zajistili soukromí, tak ani nemusel chodit někam za holkou, mohli… to provozovat přímo doma. Sám se snažil praktikovat na Itachim to, co už si mnohokrát zkoušel od třinácti let sám na sobě. Jeho vzdechy nabíraly na hlasitosti.
.
"Musíš se trochu utišit nebo nás mamka uslyší a to nechceme ani jeden." Itachiho dostávalo do varu, jak dokázal Sasukeho vzrušovat a dráždit k tak sexy zvukům. Ten ho asi moc nevnímal, protože decibely šly stále nahoru. Umlčel ho francouzským polibkem a zintenzivnil svou snahu, nemohli tam stát věčně. Byť by si to přál.
.
Mladší Uchiha s nezměněnou hlasitostí sténal Itachimu do pusy, což ale už nebylo tolik slyšet navenek, navíc se mu pokoušel i trošku oplácet práci jazykem, ale bylo to těžké. Cítil, že se rychle blíží k vrcholu, což ještě víc vystupňovalo pohyby jeho ruky, aniž by si to sám nějak výrazněji uvědomoval. Divoce Itachimu honil a sám mu přirážel do dlaně.
.
Starší Uchiha dělal naprosto to samé. Trochu mu podjížděly nohy, jak spolu se Sasukem vrtěli, třeli a kdoví co ještě. Už úplně nestíhal sledovat, co přesně dělají, jak měl na krajíčku. Ostatně bráška vypadal podobně. Rytmicky mu stahoval předkožku a sám se už neudržel a vystříkl. Tlumeně vydechl do Sasukeho pusy a neustal v dráždění.
.
Silné pocity, jako třeba orgasmus, se celkem dobře přenášely, takže Itachi se nemusel snažit nijak dlouho, Sasuke následoval jeho příkladu asi o dvacet sekund později, s tím rozdílem, že jeho výkřik byl daleko intenzivnější. Potřísnil Itachiho ruku teplým spermatem a sotva se přitom udržel na nohou, jak měl roztřesená kolena. Nechtěl se o staršího bratra moc opírat, aby mu to třeba nepodklouzlo.
.
Itachi neváhal a za pás si Sasukeho přitáhl k sobě. Byl to perfektní. Být se svou polovičkou, podvědomě si ho zařazoval do vztahu, a užívat si spolu vášnivé chvilky. Postupně se jim zklidňoval tep i dech, ale i potom brášku nepouštěl, jen vypnul vodu, aby náhodou už nedoběhl otec s tím, že mají šetřit vodou.
.
Sasuke měl položenou hlavu na jeho rameni a vychutnával si tu tělesnou blízkost. Nepřestával se podivovat nad tím, jak silně z Itachiho vyzařovala ta vděčnost, oddanost a láska. Bylo těžké něčemu takovému citově vzdorovat, ještě navíc, když teď věděl, že ani po sexuální stránce to není špatné, užívat si s ním. Možná by si na to doopravdy dokázal zvyknout.
.
Itachimu se také nechtělo od brášky vzdálit. Jeho emoce právě tančily vášnivé tango. Rytmicky a nádherně do tlukotu srdce jich obou. Kdyby ho nechladila chodidla a nestudily kapky vody, tak by tam nejraději stál navěky. "Sasuke, musíme ven." Pomohl bratrovi ven a podal mu osušku. Sám si vytíral culík, který měl úplně mokrý.
.
Sasuke si otřel celé tělo a po očku bratra pozoroval. Včera k tomu moc příležitostí neměl a před chvilkou se v té sprše dost tiskli, takže vlastně po dlouhé době měl možnost pořádně si Itachiho prohlédnout nahého. Viděl ho sice už dříve nesčetněkrát, ale dneska poprvé se na něj díval trošku jinak, ne jako na bratra, ale jako na muže. A musel uznat, že Itachi je mimořádně hezký.
.
Dlouhovlasý Uchiha na sebe začal natahovat oblečení, které předtím ledabyle pohodil na zem. Zvedl i bráškovo a podal mu je. Neopomenul si to mozku vtisknout ten uchvacující obraz jeho nahosti. Kdyby chtěl, tak by mohl dělat modela. Agentury by se o něho určitě popraly.
.
"Díky," pousmál se Sasuke a taktéž se obléknul. Odemknul dveře a obezřetně vyhlédnul na chodbu, aby zjistil, jestli je vzduch čistý. Napjatě špicoval uši, vypadalo to, že je vše v pořádku - slyšel nějaké zvuky z kuchyně a z obýváku, takže rodiče byli pořád v přízemí. "Můžeme," zašeptal k Itachimu a oba se nepozorovaně vytratili z koupelny.
 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 28. července 2015 v 9:21 | Reagovat

naozaj prekrasne, rozkosne velmi mi to pripomina autoskolu.sasu a itachy su spolu naozaj rozkosny a naozaj sa k sebe maju som zvedava ako to bude pokracovat ked niesme este ani v polovic poviedky

2 RubyClarie RubyClarie | 28. července 2015 v 10:17 | Reagovat

My se polepšíme! O:-)
Sasuke se nezdá. Jsem na něj zvyklá jako na netykavku ze Lva, a tady se div nenechá obtáhnout (ne že bych si stěžovala). Akorát se bojím, že to jen tak nenecháš...

3 kawaii potato kawaii potato | 28. července 2015 v 11:28 | Reagovat

Tuhle povídku jsem si vážně zamilovala ^^
Děkuju

4 Lussy Lussy | 28. července 2015 v 12:28 | Reagovat

Co jiného říct, je to strašně roztomilé. ^^ :3 Jsem ráda, že je Itachi konečně šťastný a netrápí se. A taky mě těší, že mu Sasuke vychází vstříc a taky si to užívá. :) Jen se mi nelíbí představa, že se asi brzy něco zavratného stane, když jsme kolem půlky povídky. :D :o

5 Deny Deny | 28. července 2015 v 13:54 | Reagovat

Juu to bylo roztomile xD Sasuke nemuže mit lepšiho bratra/milence nez je Itachi :-D

6 kamii kamii | 28. července 2015 v 15:14 | Reagovat

To je opravdu tak hrozné milé :) to jak se k Sasukemu Itachi chová :) skvělý to bylo :).

7 Bina Bina | E-mail | 28. července 2015 v 21:16 | Reagovat

Já tuhle povídku, tenhle pár a tenhle příběh prostě miluju. <3 Doufám, že spolu budou šťastní a napořád...

8 Lenora Lenora | 28. července 2015 v 21:44 | Reagovat

Prosím, další :333333333333333 Nádherně píšeš :333333333333333 Je to úžasný a potřebujeme vědět, jak to bude dál :333333333333333 Prosím :3

9 XMikki XMikki | 29. července 2015 v 11:32 | Reagovat

Oni jsou spolu prostě tak sladcí, moc hezká kapitola :)

10 Tasmin Tasmin | 29. července 2015 v 12:06 | Reagovat

Rozkošné :3 títo dvaja sa neomrzia :D
len BTW, kedy výjde Zakázaná přitažlivost? Čakám na to už 2 mesiace  T-T

11 Christine Christine | Web | 29. července 2015 v 19:31 | Reagovat

Já být Sasukem, tak mě asi Itachi spíš odradí tím svým chováním. Na můj vkus se do toho pustil dost rychle, ale jinak super, tohle je snad jediná povídka, kterou mám chuť v poslední době číst :D

12 Kajuš Kajuš | 29. července 2015 v 22:54 | Reagovat

Taký sú spolu roztomilí :3  začnem Shisuiho zbožnovat za to že to Sasukemu povedal :3..   Táto poviedka je asi najlepšia akú som kedy čítala <3 veľmi sa teším na pokračovanie :3

13 Fidorka Fidorka | 30. července 2015 v 17:56 | Reagovat

Je to prostě potěšení, číst takovéto umělecké dílo :D

14 Verča Verča | 31. července 2015 v 20:30 | Reagovat

No to se to teda zvrtlo :))

15 terka terka | 3. srpna 2015 v 18:09 | Reagovat

Krása :333 :)

16 Tara Tara | Web | 1. října 2015 v 21:49 | Reagovat

hmm společná sprcha :3 moc krásná představa :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama