Nejsilnější cit - 9. kapitola

14. července 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit

Itachi nezapře typický instinkt nešťastného Sasukeho utěšit. Utěšit po svém. A Sasuke, oslabený prvním vztahovým zklamáním, je protentokrát velmi otevřený bráškovým citům =)

Kapitola IX


Itachi odolával silnému nutkání se jít na bratra podívat. Vydržel to celých pět minut, než ho nohy vytáhly nahoru a daly se do pohybu směrem k druhému pokoji. Zaťukal, ale zevnitř mu nikdo neodpověděl, nakoukl tam jedním očkem pootevřenou škvírou. Uviděl zdrceného Sasukeho na zemi, vrhl se k němu. "Bráško, co se ti stalo? Proč jsi celý mokrý?"
.
Sasuke v první chvíli úplně nepochopil, co tam Itachi dělá, než do jeho lehce otupělé mysli pronikla jeho starostlivá slova. Na otázku ohledně svého zevnějšku nehodlal odpovídat, za okny lilo, takže si dlouhovlasý mladík mohl sám domyslet, že se v oblečení koupat nešel, ale víc ho udivila ta první otázka. Zmateně na Itachiho zamrkal: "Ty máš o mě strach?"
.
"Samozřejmě, že mám o tebe strach. Proč sis nevzal deštník, když je tam tak hnusně? Musíš se rychle vysvléct, než nastydneš." Nečekal, jestli začne sám nebo ne a stáhl mu mikinu i s tričkem. Na prvním místě bylo bráškovo zdraví. "Napustím ti vanu." Odběhl do koupelny, kde otevřel kohoutek horké vody naplno. Ještěže se na něj šel podívat, kdoví jak dlouho by tam seděl.
.
Sasuke se nebránil, nechal Itachiho dělat, co uznal za vhodné. Když nad tím tak přemýšlel, tohle bylo první velké zklamání v jeho životě, když tedy samozřejmě nepočítal ten šok, který mu způsobily bratrovy city před dvěma týdny. Dosud neuronil ani slzičku, jako by si to celé prostě nepřipouštěl, ale uvnitř se cítil tak strašně… prázdný. Tayuya byla jeho první holka, nebo aspoň takový ten vztah se vším všudy, a i když to nebylo o příliš hlubokých citech, stejně to bolelo.
.
Itachi vida, že Sasuke se sám k ničemu nemá, mu pomohl na nohy a odvedl ho do koupelny. Tam ho zbavil zbytku oblečení a nechal ponořit do horké vody. Bratr vypadal tak hrozně smutně, chtěl mu pomoct. Sedl si na okraj vany a studoval jeho obličej. Oddělal pár mokrých pramínků, které mu padaly do obličeje. "Sasuke, co se ti stalo? Můžeš mi říct všechno."
.
Sasuke zavrtěl hlavou. Bál se, že když to Itachimu řekne, tak mu tím bude rozdírat ránu, protože mu připomene, že měl známost. Ale na druhou stranu… teď už ji nemá, tak ho tím třeba aspoň potěší. To bylo možná to nejmenší, co pro něj mohl udělat, když už se kvůli němu tak trápil. "Tayuya… ta holka, co jsem s ní chodil… zjistil jsem, že má i někoho dalšího, jestli mi rozumíš," zamumlal se sevřeným hrdlem.
.
Sasukeho něžně pohladil po líci. "Asi pro tebe nebyla dost dobrá, když si našla někoho jinýho. Určitě si najdeš někoho, kdo tě bude milovat a ty ji." Itachi by byl rád, kdyby tím partnerem byl on, ale po tom, co se stalo, v to nedoufal. "Ukaž, umyju ti vlasy." Chopil se šamponu a začal brášku mydlit.
.
Nejmladší Uchiha si to nechal líbit, nijak neprotestoval, mlčel, nevymlouval mu to. Určitě měl pravdu, najde si někoho jiného, ale… ale teď to prostě bolelo. Díval se na praskající bublinky pěny a poprvé od té doby, kdy se to dozvěděl, se mu oči naplnily slzami. Dva tiché mokré potůčky se mu svezly po tvářích a ukáply do horké vody.
.
Itachi si prvně myslel, že se mu dostal šampon do očí, ale ihned mu došel důvod slaných kapek. Připadal si jako hodně dávno, když byl Sasuke menší a tišil jeho bolístky. Teď se ji snažil taky utišit, ale ta jeho se tím víc rozdírala. Opláchl pěnu a políbil ho na čelo, tak jak to dělávala jejich matka. Nechal brášku ještě chvíli nahřívat a držel ho za ruku ve vodě.
.
"Promiň," vypravil ze sebe Sasuke tiše. Ani sám nevěděl, co přesně tím má na mysli. Asi všechno, to, že tu před ním brečel, jako by mu bylo pět, i to, že kvůli němu Itachi tak trpěl. "Je mi to líto, bráško," popotáhnul. Nikdy nikomu nechtěl ublížit a Itachimu už vůbec ne. Nejradši by se v té vaně utopil, ale ani na to se mu nechtělo vynaložit dost energie.
.
"Ty přece za nic nemůžeš," broukl Itachi konejšivě a vytáhl špunt. Voda vychládala, bylo třeba se přemístit do suchého a teplého prostředí. Pomohl Sasukemu vylézt ven. Dneska se o něho staral jako o pětiletého. Zabalil jej do osušky a utíral vlasy. Snažil se ho příliš okatě neprohlížet, ale bylo to silné pokušení. V náruči brášku odnesl do pokoje, kde Sasukeho uložil do postele. Podal mu suché věci a zakutal do peřin. Chvíli se rozmýšlel, než ulehl k němu a vtáhl si ho do náruče.
.
"Připadám si jako mimino," pousmál se Sasuke, ale Itachiho náruč přijímal s povděkem. Po čtrnácti dnech si konečně připadal zase jako ve starých kolejích… no, aspoň napůl. Tulil se ke staršímu bratrovi, prostě potřeboval cítit jeho blízkost, potřeboval oporu někoho, kdo ho měl rád. Kdo ho miloval. Objímal ho kolem pasu, jako by se bál, že mu uteče. Asi to bylo sobecké, určitě tím staršímu bratrovi ubližoval, tím hůř se sám cítil. Poslouchal údery jeho srdce, byly zrychlené. Mimoděk si vzpomněl, jak zběsile Itachiho srdce tlouklo, když se líbali.
.
Itachi se cítil povzneseně i hrozně zároveň, nikdy si nemyslel, že takové dva pocity jde skloubit. Mohl se dotýkat svého milovaného, sice jen v rámci pečujících doteků, ale i tak byl rád za to. Navíc bráška teď po koupeli úžasně hřál a voněl. Měl chuť ho umuchlovat ve svém náručí, ale rychle utnul ty úvahy, protože se dostávaly někam do méně cudných rovin. Hladil ho po vlasech, které už prosychaly. "Pro mě mimino nejsi, byť jsi býval roztomilý a myslím, že pořád jsi, bráško."
.
Sasuke sám pro sebe zvlnil rty, když si vzpomněl, jak s ním Itachi nakládal, když byl ještě úplné mrně. Pravda, ne že by si první roky svého života nějak detailně pamatoval, ale na rodinných fotkách se velmi často objevoval právě s Itachim, kterak ho starší bratr láskyplně choval a krmil z lahve. Už odmalička se o něj staral, byl pro něj vším. Dokonce když byl děcko a neměl ještě moc pojem o tom, co jsou to vztahy mezi muži a ženami, prohlašoval, že jednou budou bydlet s Itachim spolu. Nejprve se té bláhové představě musel usmát, ale hořce si pomyslel, že by to snad možná bylo lepší, mít po svém boku někoho, o kom věděl, že by ho nikdy nezradil. Trošku se posunul nahoru a zvrátil hlavu tak, aby na Itachiho viděl.
.
Itachi neodolal pohledu svého brášky. Topil se v těch nádherných černých hloubkách. Byly tak krásné, že za pohled do nich by se mělo vybírat vstupné a dlouhovlasý Uchiha by si jako první žádal o permanentku. Co teprve, když jeho pohled sjel níž na drobný nosík a pod ním měkké rty, které přímo volaly po jeho polibku. Takovému pokušení by neodolal nikdo. Bez jakékoliv myšlenky se sklonil a políbil svého brášku, kterého bezmezně miloval.
.
Sasuke zavřel oči a pootevřel rty. Bez nějakých protestů, bez šoku, bez jediného zachvění. Bylo to tak automatické, tak přirozené, že kdyby byl v jakémkoliv jiném rozpoložení, určitě by se tomu divil. Ale v tuhle chvíli měl jasno, tohle bylo to správné, tohle bylo to, co chtěl, co potřeboval. Co oba potřebovali. Jeho horká ústní dutina přivítala Itachiho jazyk vlhce a ochotně, jako by to byl starý známý. Což taky svým způsobem byl. Vyšel mu naproti svým vlastním a vůbec mu to nepřipadalo zvrácené nebo špatné.
.
Kdyby Itachi stál, tak by se mu určitě podlomila kolen, jak ho bratr ochotně přijímal a mazlil se s ním. Bylo to nádherné a Sasuke ho ani neodmítl. Tomu se docela divil, ale v tuhle chvíli to naprosto neřešil. Sváděl s bráškou vzrušující tanec jazyků. Hladce se o sebe otíraly a jeden druhého šťouchali. Položil mu ruku na záda a přitisknul ho víc k sobě.
.
Bylo to o tolik jiné než s Tayuyou. Nešlo jen o ty fyzické záležitosti, že byl Itachi větší a byl to vlastně on, kdo vedl, ale bylo v tom něco víc. Itachi ho doopravdy miloval a bylo to znát, v tom polibku, v těch dotecích byly city, ne jen chtíč nebo tělesná touha. Itachi byl šťastný za to, že se s ním mohl líbat, a Sasukemu to bylo příjemné. Kdo by taky nechtěl, aby ho někdo takhle zbožňoval? Vpíjel se do jeho úst, zas a znovu, tulil se k němu a hladil ho po paži.
.
Itachi měl pocit, že brzy určitě zkolabuje, jak zběsile mu tlouklo srdce. Sasuke se k němu vinul a dotýkal se ho dobrovolně, bez znechucení. Jeho ruka nevinně cestující po zádech, zvídavě vklouzla pod tričko a mazlila se s horkou pokožkou. Jeho polibky se prohloubily a vstoupila do nich jistá dávka vášně, protože ho líbání nenechávalo chladným.
.
Sasuke dobře vnímal, kam to celé směřuje, ale ani na chvilku nepomyslel na to, že by to zastavil. I když mu racionální část mozku napovídala, že je to nelegální, potlačil ji. Oba to chtěli, měli se rádi a nikomu to přece neškodilo, tak proč by to mělo být špatné? Překulil se nad Itachiho, aniž by přerušil jejich polibek, a nalepil se na něj, aby se co nejvíc dotýkali.
.
Itachi tiše zavzdychl, protože Sasuke otíral a mačkal jistou část jeho těla, která na tělesný kontakt se Sasukem reagovala velice rychle. Nedokázal to nijak ovlivňovat. Navíc teď měl obě ruce volné a okamžitě toho využíval. Hladil Sasukeho po holých zádech, tričko mu vyhrnul až kdesi do podpaždí. U beder se na chvilinku zastavil, než se jeho dlaně vyhouply na lákavé pozadí.
.
Sasuke se s tím nepáral. Tričko si jedním pohybem přetáhnul přes hlavu, když viděl, že by mu překáželo, a nechal Itachiho nadzvednout, aby s jeho svrškem provedl to samé. Teď byli oba do půl těla nazí a opět se ke svému staršímu bratrovi přitisknul. Spojil jejich rty a zavřel oči. Vášnivě se s ním líbal a nemohl si jaksi nevšimnout, co se děje v Itachiho rozkroku. Kupodivu ho to nijak neznechucovalo, všechno bylo najednou tak snadné a normální.
.
Itachi se chtěl zeptat, jestli Sasuke ví, co dělá, ale pak svoji otázku spolknul. Děly se věci, o kterých potajmu jen snil a mínil ze situace vytěžit co nejvíc. Na opravdu kratičkou chvilinku od sebe Sasukeho odtrhl. Převalil ho na záda a pokochal se jeho tělem. Hruď se mu zrychleně zdvíhala a na kalhotách bylo patrné, že se pod nimi něco děje. Měl nutkání Sasukemu od toho odpomoct. Prozatím se začal vášnivým líbáním a otíráním jejich klínů o sebe.
.
Sasuke tiše zasténal do Itachiho úst. Bylo zvláštní cítit proti svému klínu něco… tvrdého a zbytnělého, nebyl na to zvyklý. Ne že by se mu to ale nelíbilo, protože tím na jeho ztopoření byl vyvíjen větší tlak a to tření nemělo chybu. Nenechávalo ho to chladným, brzy dosáhnul plného vzrušení a tváře mu zahořely jako západní nebe zkraje večera. Teplota jeho těla stoupla a pokožka začala sálat ještě víc než předtím a tentokrát už to neměla na svědomí jen horká koupel. Dlaněmi zvědavě přejížděl po Itachiho zádech a zkoumal cizí mužské tělo.
.
Sasuke ho tak neskutečně rajcoval. Byl si jist, že bratr mu už z postele neuteče. Opustil jeho sladká ústa a pomaloučku po drobných žhavých polibcích se posunoval dolů. Špičkami prstů přejel před jednu bradavku, hrál si s ní, a když se na hruď dopracoval ústy. Podráždil ji jazykem a pofoukal. Pohrával si prvně s jednou a pak s druhou. Krásně tvrdly. Bříško přímo volalo, aby ho políbil. Neodvážil se nevyhovět.
.
Sasuke zrychleně oddechoval. Itachiho ústa byla příjemná, vyznal se. Rozhodl se potlačit všechny předsudky a soustředit se jen na fyzický prožitek. Trošku se prohnul, když ho Itachi polechtal jazykem v oblasti pupíku. Zajímavé bylo, že si ani nepřipouštěl, že nejsou doma sami a někdo by mohl přijít, když ani neměli zamčeno. Vpletl Itachimu prsty do dlouhých havraních vlasů a omámeně se jimi probíral, byly jemné a poddajné.
.
Itachi skončil u podbřišku. Rozepl bratrovi kalhoty a stáhl mu je úplně. Při pohledu do nabujelého klína stále schovaného pod spodním prádlem mu samotnému zatepalo v klíně a co teprve když ten poslední kousek byl pryč. Kochal se, bylo to krásnější než všechny jeho skici, protože to bylo skutečné. Vzal erekci do ruky a stáhl předkožku. Vykoukl narůžovělý žalud. Omámen tou podívanou ho olízl a laskal svými rty.
.
Sasuke vtáhl vzduch mezi zatnutými zuby a zaryl prsty do povlečení. Nikdy předtím ještě nic takového s žádným klukem neprovozoval, tím méně se starším bratrem. Ne že by se před ním styděl, jen to bylo… nezvyklé. Nasucho polknul, ale raději by si ukousnul jazyk, než by Itachimu přiznal, že je z toho nervózní. Ten mokrý teplý dotek na jeho citlivé špičce jím projel jako elektrický proud, až sebou lehce cuknul. Neudělal ale nic, aby Itachiho zastavil.
.
Itachi to vzal jako svolení k pokračování. Vsunul si špičku do pusy, cucal ji a uvnitř lechtal jazykem. Zbytek údu honil rukou. Koukl nahoru, aby viděl, co dělá bráška. Měl přivřené oči a pozoroval ho. Hodlal se tedy ukázat v nejlepším světle. Zasunoval si erekci do pusy a s varlaty si jemně pohrával. Lehoučce je stiskl a zároveň vytvořil v puse silný podtlak.
.
"Itachi," zakňoural Sasuke roztouženě. Kdysi od někoho slyšel, že kluci umí líp kouřit, ale nikdy by si byl nepomyslel, že si v praxi ověří platnost toho tvrzení. Na druhou stranu mu bylo teprve patnáct, takže neměl moc s čím srovnávat, s Tayuyou provozovali za těch pár měsíců jejich známosti orální sex pouze třikrát, ale kdyby měl srovnávat, Itachi rozhodně vedl na plné čáře. Zalykal se slastí a musel se kousat do dlaně, aby jeho hlasové projevy nikdo neslyšel.
.
Itachi by si hrozně rád poslechl Sasukeho slastnou serenádu, ale jaksi si uvědomil, že jsou doma rodiče. Byl tak nažhavený, že mu ani příliš nevadilo. Sám se blesku rychle zbavil zbývajícího oblečení. Úlevně si promnul penis v ruce. Nebylo tu jenom jeho vzrušení, ale bráškovo a to mělo přednost. Intenzivně ho kouřil a nedával mu pomalu čas na oddech. Chtěl ho ochutnat, jak si vždycky přál.
.
Sasuke sténal do dlaně a vzrušením se pod ním úplně kroutil. Měl silné nutkání mu přirážet do pusy, ale tušil, že by mu za to Itachi asi moc nepoděkoval, takže se krotil. Dlouhovlasý Uchiha mu způsoboval rozkoš, jakou si s Tayuyou neuměl ani představit. Bylo mu jasné, že tímhle tempem bude hotový hodně rychle, a snažil se na to brášku upozornit divokými gesty a neartikulovanými hlasovými výzvami přes prsty, které si držel na ústech.
.
Itachi dělal, že nevidí a neslyší, ale moc dobře věděl, k čemu se schyluje. Nejradši by si brášku vzal a pomiloval se s ním, ale na takové věci bylo ještě příliš brzy. Přitom jeho dírka byla jen kousek od nezbedných prstů pohrávajících si s kulkami. Musí si to nechat na jindy. První dávka spermatu přišla opravdu brzy. Dlouhovlasý Uchiha se trochu stáhl a zkušeně polykal semeno. Po jazyku se mu rozlila jeho chuť, nijak se neošklíbal. Přesně takhle to chtěl. Ještě brášku dočistil a chvíli hladil jen v dlani. Jenže on sám také potřeboval dojít ukojení. Ani by si nedovolil Sasukeho žádat, aby mu opětoval péči. Líbal Sasukeho na krku a uspokojoval se o jeho stehno. Připadal si jako nadržený čokl, který si potřebuje udělat dobře o cokoliv.
.
Sasuke oddechoval jako po namáhavém běhu a několik prvních vteřin, možná celou půlminutu nebyl vůbec schopný vnímat prostor a čas, pohyboval se někde ve slastných výšinách a moc se mu zpátky do reality nechtělo. Takhle mu to ještě nikdy nikdo neudělal, bylo to naprosto extatické. Ať už si to bráška natrénoval na komkoliv, naučil se to opravdu perfektně, o tom nebylo pochyb. Kdo by byl řekl, že může zažít s klukem něco takového… Když se Sasukeho mysl konečně trošku vrátila na zem, uvědomil si jisté Itachiho pohyby, kterými se o něj třel. Začervenal se, jasně, i on si musel nějakým způsobem ulevit, a zřejmě nepředpokládal, že by on byl schopný mu pomoci. Byl mu za to celkem vděčný, necítil se ještě připravený na to, aby… mu oplatil stejnou mincí. Místo toho jen držel a hladil Itachiho po zádech.
.
Svým způsobem se Itachi děsil chvíle, kdy bude po všem. Řekne mu Sasuke, že to byl jen úlet a nemá si dělat naděje? Rychle ty hloupé myšlenky zaplašil. On sám se udělal také brzy. Sasukeho dráždil už jen tím, jak necudně ležel, prostě mu stačil jen pohled na něj. Několikrát nutkavě přirazil proti jeho stehnu a s tichounkým zakňučením se udělal. Označkoval si brášku zvenku, byť by to nejradši udělal zevnitř. Hrudí se lehce opřel o bratrovu a vydechoval. Nemohl uvěřit, že všechno tohle je realita. Ve vlasech cítil Sasukeho prsty. Zastyděl se za sebe, jak se o něj třel. "Promiň."
.
Sasuke zamrkal, jak se mu po horní části stehna a částečně po břiše rozlila horká kluzká tekutina. Původně se trošku bál, že se bude třeba tvářit znechuceně nebo tak něco, ale ke svému vlastnímu údivu shledal, že mu to vůbec nevadí, bylo to docela rajcovní. Kousnul se do rtu a pozoroval Itachiho takhle těsně po orgasmu, který nejspíš v jeho přítomnosti už toužil zažít několik let. "Za co?" podivil se následně té jeho omluvě, protože nechápal, k čemu se vztahuje, "za to, žes mi předvedl nejlepší orální sex, jaký jsem zažil? Bylo to skvělý, Itachi." Dokonce víc, než by si byl sám sobě ochotný přiznat.
.
V Itachiho hlavě se probudila racionální stránka, která říkala, že tohle, co dělají je nepřípustné. Do jeho hlasu prosákla provinilost. "Za to, že jsem tě takhle zneužil. Zneužil jsem tvého stavu." Tohle se nemělo stát. Sasuke mu sice říkal, že to bylo skvělé, to ho zahřálo na duši, ale jako bratři tohle nesmějí. Nikdy.
.
Sasuke zavrtěl hlavou. Jasně, když se nad tím trošku zamyslel, tak kdyby nebyl dneska v tak mizerném rozpoložení, tohle všechno by se nestalo. Na druhou stranu… opravdu bylo čeho litovat? "Nevyčítej si to, Itachi," brouknul tiše, "já se nezlobím a nemrzí mě to. Jsi skvělý milenec a posunul jsi mi hranice. To by přece starší bratři měli dělat."
.
"Bratři… ale tohle bratři obvykle nedělají… neměli by to dělat… co jsem to udělal." Itachi zmučeně zpytoval své svědomí. Odtáhl se od brášky a sedl si na okraj postele. Hlava mu klesla dolů. Pořád v něm setrvávalo přesvědčení, že to není správné. Ale chtěl to, oba to chtěli. Sasukeho mohl kdykoliv zastavit, ale neudělal to. Jenže Sasuke ho nemiluje, nemůže počítat, že si to spolu někdy zopakují. Vždyť to právě řekl, posunul mu hranice, jen ho něco naučil a to je vše.
.
"Itachi." Sasuke se také vyhrabal do sedu a zezadu se k němu přitulil, přičemž si opřel čelo o jeho rameno. "Prosím, tohle mi nedělej," požádal ho tiše. Ničilo ho vědomí, že si s ním užil a jeho to teď bude užírat. "Já nesnesu, abys byl kvůli mně nešťastný… ze všech lidí na světě, na tobě mi záleží nejvíc. Holky jsou a budou, ale ty jsi můj bratr a já tě nechci ztratit. Možná… m-možná bys mě třeba mohl… naučit víc věcí," zamumlal mladší Uchiha poněkud rozpačitě, jak si uvědomil, co vlastně říká.
.
Itachi zvažoval všechna pro a proti. Těch proti bylo více a měli větší váhu, ale ta pro byla lákavější, slibnější, krásnější. "Sasuke, a to bys opravdu chtěl? Chtěl bys, aby s tebou starší bratr dělal takové věci, které jsou normální mezi milenci, partnery?" Slyšel, jak dole něco cinklo. Matka asi něco kuchtila a modlil se, aby dole nebylo nic slyšet.
.
Sasuke zaváhal. Když to Itachi vyslovil takhle, znělo to ještě úchylněji, než si představoval. Lehce se ošil. "Chci, abych mohl být se svým starším bratrem bez vědomí, že mu moje blízkost ubližuje. Dva týdny jsme dělali, jakože nic a nevím jak ty, ale já z toho měl nervy na pochodu. Myslím, že bysme měli vyzkoušet jiné řešení, co ty na to?" prohlásil potom.
.
"Dobře tedy. Pokud s tím souhlasíš, hrozně rád bych se k tobě choval, tak jak to v duši cítím. Chtěl bych ti ukázat, jak to vypadá, když někoho mám rád, když někoho miluju. Pokud souhlasíš s touhle možností nebo mi dej aspoň den," zaprosil Itachi a položil ruku na Sasukeho, kterou měl na jeho hrudi.
.
Sasuke nad tím zapřemýšlel. Byla to ta jediná cesta, kterou se teď mohli vydat, aniž by přitom museli přijít jeden o druhého. Nemohli se vrátit zpátky. Myslel si, že to půjde, ale nešlo to, některé události změní vztahy mezi lidmi natolik, že staré koleje nepřichází v úvahu. Co teď, v téhle situaci, mohli ještě ztratit? Buď se od sebe izolují a budou oba trpět, nebo… nebo to zkusí opačně. A když to nepůjde… no, pak jim stejně zbyde jenom ta izolace. Ale chtěl napřed vyzkoušet všechno, co by mohlo téhle variantě předejít, protože prostě nechtěl, nemohl o Itachiho přijít. "Dobře," přikývl a na znamení důvěry jeho dlaň stiskl.
.
Itachiho srdíčko si radostně poskočilo. Zatím měl alespoň malinkou naději, že můžou být spolu, aniž by se nenáviděli, nesnášeli či tak něco podobného. Pootočil se k Sasukemu a pohlédl mu do očí. "Začal bych už teď," zašeptal tiše a vtiskl bráškovi na rty malinký, ale hřejivý polibek.
.
Sasukeho ústa se roztáhla v úsměvu. "Ty na to jdeš ale zhurta," zažertoval, i když to nemyslel vážně. Ostatně, ve světle toho, co spolu prováděli ještě před chvílí, byla tahle drobná pusa nicotným projevem touhy. Naklonil se víc dopředu, aby si Itachi nemusel tak vyvracet hlavu a zavřel oči, než mu znovu nabídl své rty.
.
Itachi chtěl prvně zůstat jen u krátkého polibku, ale když se Sasuke sám nabízel, tak neodolal a vpil se do jeho rtů. Nespěchal, skoro to vypadalo, že je tak líný a nechce se mu, ale jen tak dráždil brášku. Vkládal do toho všechny pocity, které cítil a skoro brášku kousl, když někdo zaklepal na dveře.
"Sasuke? Bude večeře. Neviděls Itachiho?" Mikoto, šla pro své syny, nechtěla hulákat na celý dům a vyšla až nahoru.
.
Sasuke se leknul a prudce sebou škubnul. Kdyby teď jeho matka otevřela dveře, načapala by je oba nahé a… jeho navíc potřísněného spermatem dlouhovlasého Uchiha. "Ne, neviděl!" zavolal nepřirozeně vysokým hláskem, "hned jsem tam, nedělej si starosti!" Srdce mu splašeně bouchalo, jasně, tohle byl ten důvod, proč byl jejich vztah hodně rizikový. Jestli na ně přijde matka, nebo hůř, otec, výprask by byl to nejmenší, co by následovalo.
.
"Tak kdybys ho potkal, tak ho vezmi s sebou." Mikoto netušila nic zlého a seběhla zpátky do kuchyně a zavolala na Fugaka, aby se tak uráčil přijít jíst.
Itachimu se velmi zvolna uklidňoval tep, jak se vyděsil. Tohoto se nejvíc bál. "Asi bysme měli jít," řekl lehce přiškrceným hlasem a začal se rychle soukat do svršku pohozených na podlaze.
.
"Jo…" vypravil ze sebe Sasuke, který byl přesvědčený, že právě prodělal slabý infarkt. Ze šuplíku nočního stolku napřed vytáhl papírový kapesníček, aby se mohl očistit. Tak jako tak se bude muset potom umýt. Hodil na sebe oblečení a upravil si rozcuchané vlasy, i když v zátylku mu stejně nikdy uhladit nešly, ať dělal, co dělal. "Doufám, že je něco dobrýho," poznamenal, po náruživé chvilce mu vyhládlo.
 


Komentáře

1 Uke Uke | 14. července 2015 v 7:21 | Reagovat

Supeer :3

2 ivana-chan ivana-chan | 14. července 2015 v 8:39 | Reagovat

no co som hovorila itachy sa jednoducho musel na maleho braceka ist pozriet...
ale bolo to vazne rozkosne ale trochu ma prekvapil ten sasukeho nahly zvrat ale pravda .. keby ho tayuya nepodvadzala tak itachy dnes dostane kosom a este by dostal aj cez hubu :-P
ale vazne bolo to prekrasne a rozkosne a a a :-)

3 Fidorka Fidorka | 14. července 2015 v 11:43 | Reagovat

Ej, tak takhle rychle jsem to nečekala :D ale nestěžuji si. Smutný Sasuke musí být megaťuťovní :D

4 RubyClarie RubyClarie | 14. července 2015 v 15:11 | Reagovat

Tak to jsem fakticky nečekala, že jako takhle rychle změní názor, no nic proti tomu nemám :333

5 Lussy Lussy | 14. července 2015 v 16:00 | Reagovat

Jupí, okolnosti Itachimu nahrály do karet. :3 Co napsat jiného, než že to bylo mega sladké a roztomilé? :3 Asi jen to, že mě taková rychlá změna sice překvapila, ale hodně potěšila a těším se, jak to mezi nimi bude dále pokračovat. :)

6 Kajuš Kajuš | 14. července 2015 v 16:35 | Reagovat

Každú chvíľku som čakala kedy to starostlivý Itachi stopne A on nič!.  Mám taký pocit že je Itachi pokazený :D..  No nemusela som čakať dlho hneď po akcii prejavil svoj starostlivý bratský kus srdca :D inak som to vôbec nečakala že sa to dotiahne až do konca :D každú chvíľku som čakala že to buď Sasuke zastaví alebo príde niekto Z rodičov :D tak to teda bolo prekvapenie :D  a super riešenie toho ich vzťahu.  Ani by ma nenapadlo že sa to pokúsia riešiť takto... Itachi ešte Shisuimu poďakuje :D ja ďakujem za tento skvelý diel A  už sa nesmierne teším na ďalší :D :)

7 Miu Miu | Web | 14. července 2015 v 19:16 | Reagovat

Nenachádzam slov... Ach, ako sa dá po tomto napísať zmysluplný komentár? :) Bolo to proste kawaikawaikawainajkawai :DDD a tiež sa nemôžem dočkať pokrčovania. Táto poviedka robí môjmu romantickému srdiečku neskutočne dobre ^^

8 kawaii potato kawaii potato | 14. července 2015 v 21:09 | Reagovat

Nejlepší co jsem kdy četla

9 Deny Deny | 15. července 2015 v 9:24 | Reagovat

Wow skvěly dil. Moc se tesim na pokracovani xD

10 Kamii Kamii | 15. července 2015 v 19:07 | Reagovat

Páni O.o nemyslela jsem si, že to půjde až tak snadně a dost mě to překvapilo :D

11 Verča Verča | 16. července 2015 v 18:40 | Reagovat

konečně :)))) :D

12 Kria Kria | 18. července 2015 v 23:08 | Reagovat

Itachi teď popluje na růžovém mraku - zaslouží si to :) Shisui kluky určitě bude rád krýt ;)

13 Tara Tara | Web | 20. července 2015 v 19:40 | Reagovat

Itachi je tak starostlivý :3 těším se jak bude brášku začovat a snad je bude Shisui dostatečně krýt :)

14 Janii Janii | E-mail | 22. července 2015 v 18:44 | Reagovat

Takže..zaučování Sasukeho..mmm.. :) krásnej dílek, těším se moc na další :)

15 XXMikki XXMikki | 23. července 2015 v 11:23 | Reagovat

Jéé, to bylo sladké :) Moc se mi tento díl líbil, jsem ráda, že to Sasuke vzal takhle.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama