Získat srdce lva 2 - 18. kapitola

16. července 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 2

Shisui a Sasuke se baví o budoucnosti. Při snídani ještě trošku laškují, avšak nečekaně jsou přerušeni příchodem někoho z rodiny.


18. kapitola


"Takže prostředníčkem to být nemůže?" zeptal se rádoby vážně. "Navíc, řekni popravdě. Kdy to bylo lepší: teď anebo minule?" Podle Shisuie by to mělo být právě to dnešní prstění lepší. Navíc Sasuke se udělal jen díky dráždění prostaty, což pro něj bylo úplně něco nového, takže byl opravdu zvědav na odpověď.
.
"Minule," zklamal ho Sasuke odpovědí, zatímco mu mydlil žebra a boky, "v rozkoši jako takový nebyl rozdíl, ale tohle roztažení bylo nepříjemnější." Nejmladší Uchiha se následně začervenal, připadalo mu trochu trapné to s Shisuiem rozebírat do nějakých podrobností. "Ehm… to je fuk. Nevíš, kdy se zejtra Itachi vrací?" nadhodil, aby změnil téma.
.
Shisuie jeho odpověď zamrzela. A to se tak snažil! Pro příště si v duchu sliboval jeho konečné zkrocení, ale bylo tu dost faktorů, které hrály proti němu. Zítra dojede hlídací sup, až do konce prázdnin si vzali volno a neměli nic naplánováno. Sasukeho bratr se zdál jako nepřekonatelná překážka. Rodiče mladíka bývali doma až po práci a nakonec hlavní roli hrála Sasukeho přístupnost, to byl největší oříšek. "Nevím přesně kdy, psal něco o tom, že po obědě, ale v klidu by mohli dojet i dřív. Sami nevědí."
.
"Víš, co by bylo vtipný? Kdyby přijel a měl opálený sluneční brejle," zasmál se Sasuke, "to se stalo jednomu našemu učitelovi na gymplu, tak jsme mu potom říkali Mýval." Náhodou se docela na Itachiho těšil, když trochu odhlédl od té přehnané ochranné péče staršího Uchiha, měl se svým bratrem nadprůměrně dobré vztahy. Odmalička si byli velmi blízko. "Vám dost závidím, mně začíná škola už v září, zatímco vy si budete ještě skoro měsíc užívat," povzdechl si s předstíranou lítostí a soustředěně roztíral gel po bratrancových ramenou.
.
"Jestli budeš pokračovat ve studiu, tak si výhod vysokoškolského života užiješ taky." Je mu příjemně, tohle partnerské koupání by mohli opravdu praktikovat častěji. Zase se bude muset spokojit s nočními utajenými návštěvami. "Sasuke, už jsi přemýšlel, kam půjdeš po maturitě? Láká tě něco?"
.
"Buď jazyky nebo něco humanitního," usoudil mladší chlapec trošku nepřítomně, jak se soustředil na mytí, "ještě jsem se nerozhodl, lákalo by mě obojí. Ájina, fránina… nebo kulturní antropologie. Uvidíme, na to je čas." Kousnul se do rtu, když nenápadně jednou rukou sjel mezi své vlastní půlky, aby se zbavil kluzkého nánosu.
.
Shisui mu mydlil ramena a pozorně ho poslouchal. "To je fakt, máš ještě dva roky času." Nepřítomně přejel prstem po zlatém řetízku okolo mladíkova krku. Byl rád, že ho nosil a neodložil po čase do krabičky. Rukou přejel na záda až k bedrům, kde narazil na Sasukeho ruku. Odstrčil ji a jal se umývat zbytky svojí práce.
.
Sasukeho líce okamžitě zase nabyly barvy zralých rajčátek, když se Shisuiovy prsty nikoliv poprvé za tento den ocitly tak blízko jeho nejintimnějšího otvoru. Tentokrát se ale aspoň bratránek nepokoušel dostat dovnitř, čistě mu jen pomáhal odstranit kluzké stopy jejich sexuálních hrátek. "Dík," brouknul Sasuke rozpačitě, sotva to bylo hotové.
.
"Pro tebe všechno," zavrněl podmanivě v blízkosti ucha. Přejížděl svými velkými dlaněmi po Sasukeho zádech, rád se ho dotýkal. Zvlášť, když věděl, že je nikdo nebude rušit. Rty přejel po těch bratránkových, byly ještě lehce naběhlé a zčervenalé od předchozího dravého líbání. Pomalu mezi ně pronikl jazykem a přejel po krásných bílých zoubcích.
.
Sasuke zavřel oči a naopak pootevřel ústa, aby Shisuiovi umožnil přístup do teplých vlhkých prostor. Sám ovinul paže kolem jeho krku a postavil se trochu na špičky, aby se starší Uchiha nemusel tak sklánět. Tohle byla jedna z věcí, kterou měl na jejich vztahu nejradši, ty drobné něžnosti, které už se neřídily jenom touhou těla, ale především náklonností. Citem.
.
Shisui Sasukeho něžně líbal a jemně hladil, jako by držel něco křehkého a drahocenného. Což byla jen poloviční pravda. Mladý Uchiha křehký jako květinka rozhodně nebyl, ale za to měl pro staršího punc drahocenné komodity, která není jen tak k mání. Proto každá minuta, kterou mohli strávit spolu, byla vzácná a ukládala se do škatulky: Milovaný Sasuke.
.
Mladší z mužů měl co dělat, aby nezačal spokojeně příst. Shisui mu zas a znovu dokazoval svoje slova, kterým ze začátku jejich vztahu odmítal uvěřit. Problém byl v tom, že už jim nejenom věřil, ale především… nebyl k nim lhostejný. S mírným povzdechem se k bratranci přitulil a důvěrně se o něj otřel. Dobře vnímal to emocionální spojení, které mezi nimi probíhalo.
.
Shisuiovi přišlo, že tam stojí opravdu dost dlouho, nahmatal kohoutek a zastavil vodu. "Měli bychom už vylézt, jinak strejdu trefí šlak, jak přijde účet za vodu. Asi se bude hodně divit." I přes svoje slova dál pokračoval v líbání těch rozechvělých rtů a nijak nevypadal, že má v plánu opustit sprchový kout.
.
"Mhmm…" přitakal Sasuke trošku omámeně, "zatím nic neříkal. Já myslím, že naši tě prostě v duchu adoptovali. Aspoň máma." Ostatně, dvě nebo tři děti, to už nebyl zas takový rozdíl. "A to buď ještě rád, že si tě nepřisvojil strejda Madara," zasmál se pak Sasuke, "to bych ti teda vážně nezáviděl, navíc bys bydlel poměrně daleko."
.
"Tak přežil bych to. Navíc jsem plnoletý a nemít nikoho z vás, tak bych bydlel sám. Stejně tu nebudu navěky. Jednou se musím vrátit a postavit se na vlastní nohy… byl bych šťastný, kdyby to bylo s tebou," šeptl láskyplně a oddělal Sasukemu vlhký pramen z čela. Docela ho začínaly studit chladnoucí kapičky vody na pokožce.
.
Sasukeho ta náhlá vize budoucnosti docela zaskočila. Sám sice už párkrát přemýšlel o tom, kam půjde, až se bude chtít osamostatnit, ale vždycky spíš počítal s nějakým kamarádem, nejlépe s Narutem, že si najdou nějaký podnájem ve městě. Bydlet s Shisuiem? Jako sami? "Já nevím…" přiznal trošku nejistě, "nebylo by to divný? Když jsme bratranci…"
.
"Neřekl bych, když to vezmeš z úplně nestranného pohledu, tak se chceš osamostatnit od rodičů a u mě v bytě není nikdo, kdo by se o nás staral, takže bychom si museli všechno dělat sami. Vypadalo, že bych tě vzal pod ochranná křídla, ale byl bys úplně samostatná jednotka." Představa by to byla úžasná.
.
"No…" pousmál se Sasuke, "není to tak špatný návrh, ale na to je ještě taky čas. Máma beztak nedovolí, abych se odstěhoval dřív než po maturitě, a i potom jí to podle mě moc po chuti nebude. Je to takovej rodinnej typ." Jako první vylezl ze sprchového kouta a začal se shánět po osušce, kterou následně otřel své tělo do sucha.
.
Shisui svého brátránka následoval a zběžně se otřel od vody. Osušku rozložil na topení, aby proschla. "Nechci vidět to tóčo, až se budu stěhovat já. To bude slzavé údolí plné vyčítání a námitek… zvlášť po tom minulém excesu. Raději to nechci ani vidět." Pousmál se na mladíka.
.
Sasuke se lehce ošil, tohle teda nebylo něco, k čemu by se chtěl nějak moc vracet, vzhledem k tomu, že si ty drobounké jizvičky na Shisuiových zápěstích pořád vyčítal. Kdyby byl tenkrát došel dřív, třeba k tomu ani nemuselo dojít. Odvrátil oči a předstíral, že pečlivě skládá použitý ručník, jako by ho to kdovíjak zaměstnávalo.
.
"Ehm, Sasuke, možná bys měl ten ručník rozložit, aby mohl proschnout." Přistoupil k chlapci a prsty mu začal poupravovat účes. Vepředu ulízl dva dlouhé prameny a vzadu mu pročísl krátké vlasy pěkně nahoru a pořádně je rozčepýřil. Pak mu sebral froté z rukou, aby ho mohl rozvěsit.
.
Mladší Uchiha se přitočil k umyvadlu, aby si mohl vyčistit zuby. Trochu kontraproduktivní, vzhledem k tomu, že se chystal dát si za chvíli nějakou baštu k snídani, nejlépe míchaná vajíčka, mňam. Ale ústní hygiena je ústní hygiena. Dvě minuty tedy věnoval drhnutí štětinami kartáčku, než si vypláchl pusu.
.
Shisui ho nechal v koupelně a skočil si do pokoje, kde si ze židle vzal černé tričko a kraťasy. Začínal mít hlad jako vlk. Od jeho probuzení uplynula už nějaká ta hodina a erotické hrátky spotřebovaly také nějakou energii. Seběhl schody z patra a v kuchyni se přitočil k ledničce, kde začal zkoumat její obsah.
.
Sasuke se nejprve vrátil k sobě, aby na sebe také něco obléknul a především otevřel okno dokořán, potřeboval vyvětrat vydýchaný vzduch v místnosti. Chvilku u něj postál a nechal si ovívat tvář lehounkým letním vánkem, než následoval svého bratrance do přízemí. Uculil se, když ho spatřil nakukovat do lednice. "Cos tam našel?" sondoval s úsměvem.
.
"Nic, právě jsem všechno snědl," odpověděl mu s úšklebkem a kousek poodstoupil, aby se Sasuke mohl taky podívat. Nadzvedl pokličku. "Jú, zbytek rizota. Já už snídani mám." Vzal si celý hrnec, sebral v šuplíku lžíci a zasedl ke stolu, kde do sebe rýžový pokrm začal ládovat.
.
Sasuke se jenom uchechtl, on měl v plánu si snídani připravit čerstvou. Na rozehřátou pánev rozklepl dvě vajíčka a po několika minutách už mohl přendat libě vonící míchaninu na talířek. K tomu velké zralé rajče ze skleníku, sklenici vody a byl spokojený! "Jsem zvědavej na letošní rozvrh," nadhodil mezi jednotlivými sousty a vrátil se tak ke školskému tématu, "doufám, že nám nedají tělák zas tak blbě jako v prváku, přesně doprostřed vyučování."
.
"Snad vám to udělají nějak rozumně," zahuhlal Shisui s plnou pusou. Na vysoké byl tělocvik povinný jen v prváku. V dalších ročnících byl volitelný sport za jeden kredit, takže toho hodně studentů využívalo. "Nemysli na školu, ještě si užívej těch pár posledních dní volna. Na takový otravný věci je vždycky času dost."
.
"A pak zas celej rok peklo," sepl Sasuke dramaticky ruce, i když samozřejmě přeháněl. Škola mu zas takové problémy nedělala, hlavně tam občas byla i sranda, měli ve třídě fajnové vztahy se spolužáky. A ani na učitele si nemohli stěžovat, krom několika málo pošuků, kteří se prostě najdou vždycky a všude. Třeba na takového Iruku se vyloženě těšil.
.
"Já si stěžovat nemůžu. Vysoká to je poloviční holubník a zvlášť když člověk nechodí na přednášky, to má potom času na rozdávání." Na chvíli se zasnil. "Ale letos to bude peklo pro nás. Budou státnice a to není žádná sranda. Asi mi nezbyde nic jinýho, než se šrotit a šrotit a šrotit. Jestli u toho umřu, tak mi napište na náhrobek: Zemřel při extrémním studijním vypětí."
.
"No jasně," přisvědčil Sasuke s hraně vážnou tváří, "a tvoje smrt pak zapříčiní vlnu studentských protestů po celé zemi, které se rozšíří i do zahraničí a zakrátko budou tvoje jméno znát po celém světě jako duchovního otce revoluce. Skvělej způsob, jak se dostat do čítanek a učebnic." Náhodou mu docela záviděl, pravděpodobně bude mít příští rok touhle dobou vystudováno, zatímco jeho vysoká teprve čekala.
.
Shisui se jenom uculoval té utopické představě. "Pěkné, ale už bych z toho nic neměl." Vstal, aby dal hrnec do dřezu odmočit a opřel se o linku. Dal by si i stříbrný čaj, ale v takovém pařáku by se akorát zpotil a to mu za to nestálo.
.
"Spousta hrdinů byla oceněna až po smrti," ujistil ho Sasuke, "zapsal by ses do dějin." Napodobil svého bratrance v umytí použitého nádobí, načež vyhrabal z kredence skleněný džbánek, nalil tam něco málo třešňového sirupu, doplnil vodou a strčil to do ledničky, aby se to pořádně vychladilo. V odpoledním vedru takové ledové pití přijde vhod.
.
Shisui chytil Sasukeho za zápěstí a přitlačil ho k jídelnímu stolu, kde ho donutil na něj sednout. Skloní se a olíznul Sasukeho koutek úst. "Měl jsi tam drobek," zavrněl tiše. Než začal dráždit mladíkovy rty nenechavým jazykem.
.
"Ty ještě nemáš dost?" zasmál se tiše Sasuke, ale oči mu zasvítily. Provokativně obemkl nohama Shisuiovy boky a schválně proti němu svými rty vůbec netlačil, nechával ho jenom dělat to, co uznal za vhodné. Dokonce, když ještě neměl bratrancův jazyk v puse, nechal otevřené oči.
.
Shisui si z blízka prohlížel černé jiskrné oči, které ho propalovaly pohledem. "Tebe se nejde nabažit," zašeptal mu do rtů. Rukou chytil mladíka za zátylek, kde vjel prsty do jeho už suchých vlasů. Lehce si ho za ně přidržel a hladce vklouzl jazykem dovnitř Sasukeho pusy.
.
Mladší Uchiha sklopil víčka, i když pomaleji než obvykle. Dělal to víceméně ze setrvačnosti, dřív to mělo opodstatnění, nechtěl se dívat, že se líbá s vlastním bratrancem, ale teď… teď měl pocit, že už jejich vztah je jiný. Vzájemný. Už si s tím původně plánovaným rozchodem vůbec nebyl jistý, tak nějak… nechtěl Shisuie zranit a nechtěl se s těmihle chvilkami rozloučit. Až ho skoro děsilo, jak daleko to zašlo, jenže prostě Shisui byl tak… milující partner. Tomu se jen těžko odolávalo.
.
Shisui jazykem propátrával Sasukeho horká ústa. Rukou jemně projížděl hladkými vlasy a druhou se dotýkal mladíkova stehna. Srdce mu začínalo bušit o trošičku rychleji, než bylo normální a dech se prohloubil. Bratránkova přítomnost pro něj byla velmi stimulující.
.
Sasuke se vžíval do polibku, nechával Shisuiův jazyk propátrávat jeho ústa, mazlivě s ním proplétal ten svůj a občas zajel i do bratrancovy pusy. Ne protože by chtěl dokazovat, že má navrch, ale prostě ho chtěl ochutnat. Jeho ruce se rozběhly po Shisuiových zádech v hladivých dotecích.
.
Starší Uchiha si jejich mazlení užíval plnými doušky. Někdo by řekl, že si ráno užil dost, ale tohle něžné oťapkávání bylo příjemné. Ze stehna vyjel po Sasukeho boku nahoru a vzal to rovnou pod tričkem. Ani jeden z nich na nic nemyslel, proto cvaknutí vchodových dveří přišlo jako rána z nebes.
.
Sasuke v tu chvíli zpanikařil, s mlasknutím přerušil jejich polibek a odstrčil bratrance do patřičné vzdálenosti. Rychle si urovnal oblečení a rychle se pokoušel zamaskovat vyděšený obličej. K čertu, kdo to přišel?! Itachi se má vrátit až zítra a jeho rodiče k večeru, leda že by si tu některý z nich něco zapomněl…
 


Komentáře

1 Ami Ami | 16. července 2015 v 9:23 | Reagovat

Juj som zvedavá čo sa bude diať ďalej xdd skvelé :)

2 Akame Akame | 16. července 2015 v 11:08 | Reagovat

Proč mám takový hrozný pocit ? Pocit úzkosti .. MADARA ,.. trošku .. se bojím že je to někdo koho bych zrovna vidět nechtěla :D Další ! :3 Arigato

3 Lussy Lussy | 16. července 2015 v 11:37 | Reagovat

No to snad ... :D Mám opravdu čekat týden, abych se dozvěděla, kdo je vyrušil? :D A chudák Sasuke, zatímco my máme méně než půlku prázdnin za sebou, on musí do školy. :D Upřímně ho lituji. :D :'(

4 RubyClarie RubyClarie | 16. července 2015 v 13:01 | Reagovat

*otrávená* Tak jakej cock-blocker je to tentokrát? To se přece nedělá! Ještě ke všemu nám to neříct!
A ještě školu do toho cpát! *otřese se*
No, každopádně se máme na co těšit, i když nevěřím, že Zkrocení zlého (tvrdohlavého) Sasukeho bychom se dočkali dříve, než v půlce září.

5 ivana-chan ivana-chan | 16. července 2015 v 15:56 | Reagovat

to bolo naozaj prekrasne sasu a shisui su spolu naozaj roztomily ale lepsie si to utat nemohla co? a teraz cakaj cely tyzden kto nase hrdlicky prekvapil..... o-o

6 Verča Verča | 16. července 2015 v 21:07 | Reagovat

Podle mě přišel Itachi :D
(jinak ,,díky" za připomenutí státnic :D )

7 lilum lilum | 16. července 2015 v 21:17 | Reagovat

pekne napínavy koniec :) hadam, ze to bude,,hlídaci sup,, ale ani strejda by nebola zlá možnosť. Tak či tak sa veľmi teším na dalšiu časť.

8 Kajuš Kajuš | 16. července 2015 v 22:12 | Reagovat

Nieeeeee to akože prečo zase useknute V napínavej časti?  😟 .  To robíte naschvál? 😀 aj tak si myslím že Itachi prišiel O deň skôr 😀 A ak nie Itachi tak Madara 😀 aj keď neviem aký by mal dôvod tam chodit 😀 no už sa teším na ďalší diel 😊😊

9 El El | 16. července 2015 v 22:42 | Reagovat

Typujem že to bude Itachi :D

10 Fidorka Fidorka | 17. července 2015 v 11:42 | Reagovat

Ufff, celou kapitolu jsem se bála, že na ně přijdou, takhle je to ještě v pohodě... Jako ne že by to nebyly nervy, ale jsou menší :D uvidíme, co z toho vyjde

11 Miu Miu | Web | 17. července 2015 v 23:23 | Reagovat

Tak vidím, že nie som jediná, koho hneď napadol Madara :DDDD ale asi to bude vážne Itachi... Jedine, že by to bol predsalen Madara... xD nechám sa prekvapiť :D mne by sa páčilo, keby im na to prišli... Bolo by to napínavé, hlavne by ma zaujímalo, kto by to ako vzal :D

12 Tara Tara | Web | 20. července 2015 v 19:30 | Reagovat

ha kdopak jim to přišel na návštěvu? :)

13 Janii Janii | E-mail | 22. července 2015 v 18:46 | Reagovat

Pff, jako.. jakoo! Ještě, že jsem se k temu dostala až dneska a nemusím tak dlouho čekat :D jsem zvědavá, co se bude díl dál :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama