Září 2015

KONEC.

28. září 2015 v 7:00 | Smajli |  Info

Aneb každý pohár trpělivosti občas přeteče.

Už asi dva měsíce pozorujeme postupný úpadek ohlasů na naše snahy předkládat vám pravidelně povídky. U posledního dílu Lva se ozvalo možná víc lidí, ovšem pouze pod pohrůžkou, ale u ostatních povídek počet komentářů stále a stále klesá, přestože to čte stále stejný počet lidí a ten počet mnohonásobně převyšuje počet ohlasů. Už nás to nebaví, proč bysme se měly pořád doprošovat, stanovovat nějaké limity a žádat čtenáře, aby se aspoň krátce vyjádřili? Psaní je náš koníček, v tom pokračujeme stále, ale jestliže dostáváme odezvu od 5-10 lidí a někdy ani to ne, nemá cenu zveřejňovat nějaké články, těm lidem to klidně můžeme posílat soukromě a nikoho jiného to zřejmě nebaví natolik, aby jim ta povídka stála za komentář. Když není snaha na jedné straně, holt nemůže už být ani na druhé.

Proto si tenhle blog dává prázdniny na dobu neurčitou a všechny povídky a veškeré články jsou ode dneška pozastaveny do… hmm, kdo ví kdy. Prostě už toho bylo dost. Protože ale víme, že tím potrestáme i všechny ty, kteří se sem rádi vracejí a dávají nám větší chuť do psaní svými komentáři, tak těmto lidem chceme speciálně poděkovat. Smí si vybrat jednu z našich společně zveřejňovaných povídek, tj. Získat srdce lva 2, Nejsilnější cit, Pod vlajkou Uchihů, případně možná Orgie u Uchihů, a napsat nám svůj e-mail + její název. Obratem jim bude zaslána další kapitola této povídky.

Jedná se o tyto lidi: ivana-chan, Lussy, chikkuru, XXMikki, Kajuš, Hentai no Kame a Deny… ti všichni totiž za tenhle měsíc napsali na tenhle blog minimálně 5 a někdy i mnohem více komentářů. Patří vám náš velký vděk a omluva.

Tak tedy, přátelé, nashledanou ve šťastnějších časech, kdy čtenáři nebudou líní napsat pár řádků k povídce jako aspoň malou ukázku zájmu ;)

Získat srdce lva 2 - 30. kapitola

24. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 2

Je nám líto. Víme, že se někteří snažili, ale zjevně ta snaha už prostě není všeobecná. Děkujeme za komentáře (a nemusíte fakt psát dva, akorát pod jinou přezdívkou, poznáme to a duplikáty nepočítáme ;), ale bohužel komentátorů ubývá, a protože nás to docela dost štve, brzy asi...

V dnešní kapitole se Sasuke nechá svést k utěšování v trošku jiném smyslu, než je pouze objetí.

Pod vlajkou Uchihů - 4. kapitola

22. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů

Sasukeho čeká zásadní zkouška dospělosti. Zkouška, při které bude jeho život v ohrožení, neboť musí dokázat, že si zaslouží své místo v posádce i jako člen rodu Uchihů.

Uchiha wall

19. září 2015 v 18:19 | Smajli |  Deníček
Před dvěma lety, na to už asi nikdo ze současných čtenářů blogu nepamatuje, jsem v jistém článku poukazovala na fakt, že moje posedlost Uchihy dosáhla takové hodnoty, že se jejich znak objevil i na naší fasádě.
Letos v létě však tato mánie postoupila na nový level, jednak proto, že moje mamka už si natolik na uchiha fanatismus zvykla, že schválila výmalbu černovlasých miláčků (dobře, kecám... byl to JEJÍ nápad), jednak proto, že Iva byla ochotná si ten týden u nás znepříjemnit i výtvarnou zakázkou =D Takže pod jejíma rukama vznikly na fasádě portréty naší oblíbené Svaté trojice. Původně měly být později i zarámovány (což je mimochodem důvod, proč tenhle článek nevznikl už v létě), ale okenní rámy, které se na to měly použít, se strašně špatně hoblují do reprezentativního stavu. Ale nevadí, přesto nám sousedé jistě naši uchihovskou stěnu závidí :3

P.S.: Ano. Madarovy prsty jsou skutečně tak badass, jak vypadají 3:)


Získat srdce lva 2 - 29. kapitola

17. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 2

Sasuke se snaží zjistit, co Shisuie tak rozlítnostnilo. Ten se utápí ve smutku a výčitkách, i když se ho nejmladší Uchiha snaží utěšit.

P.S.: Jste v poslední době nějak zdechlí, takže pochybuju, ale pokud se sejde 15 komentářů, může příští týden vyjít další dvojdíl ;)

Edit: Pořád chybí 1 komentář k počtu 15, vzhledem k tomu, že dva komenty jsou duplikáty a jeden nekomentuje povídku, takže prakticky jich je zatím pořád 14.
Samyueru, tebe jsem tím zrovna nemyslela, páč jsem to zmrtvýchvstání brala jakože k Shisuiově minulosti, takže jsem to počítala, ale dobře =D Bohužel, i tak je jich pořád 14.

Nejsilnější cit - 14. kapitola

15. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit

Erotické hrátky se nakonec nevyvinou úplně tak, jak by si Itachi představoval, ale bráška je pro něj příliš důležitý, než aby naléhal. Navíc se přiblíží čas vánoční, kdy by měla být celá rodina pohromadě... tedy, skoro celá.

Druhá šance - 22. kapitola

13. září 2015 v 8:34 | Smajli |  Druhá šance

Yosh! Další kapitola je na světě, a dokonce dříve než za půl roku! =D Tak doufám, že snahu aspoň oceníte, protože teď to bude s tvorbou poněkud hektické, přeci jenom bych měla pohnout s bakalářkou T_T
Jistě vás potěší, že i v tomto díle se trošku hneme kupředu... po všech těch útrapách si Itachi zaslouží nějakou tu odměnu =)

Získat srdce lva 2 - 28. kapitola

10. září 2015 v 9:14 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 2

No, máte jediné štěstí. Ovšem ve čtyři ráno už opravdu komentáře nekontrolujeme a ani nic nenastavujeme.

V dnešní kapitole chudák Shisui podstoupí nepříjemné lékařské vyšetření a Sasuke prožije muka ve školní lavici. Ovšem nic z toho není zdaleka tak strašné jako to, co bude následovat. Shisui zjistí, že minulost má občas tendenci ho dohnat.

Pod vlajkou Uchihů - 3. kapitola

8. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů

Život na lodi samozřejmě není jenom o radovánkách ve skladu. Nejenže Itachiho a Sasukeho čeká za noční vášeň jistý trest, ale navíc půjdou Uchihové do přepadové akce. Sasuke musí jako obvykle zůstávat vzadu, ale už ho to štve a touží bojovat =)

Orgie u Uchihů 12 - 9. část

5. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  orgie u Uchihů

Okej. Poslední část dvanáctého dílu, kterou zakončíme akcí se zlatým vibrátorem hned ve dvou uchihovských zadcích a samozřejmě i nějakým tím sexem ;)

Jelikož vám trvalo tři týdny složit se na komentáře, rozhodly jsme se Orgie prozatím pozastavit. Je sice plno dalších dílů, ale odezva klesá, takže prostě někdy po čase.