Listopad 2015

Nenávidím Uchihy - 2. kapitola

28. listopadu 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nenávidím Uchihy

I když zuří válka, dokážou si Tobirama a Izuna užívat společné chvíle. A to tak vášnivě, že přitom demolují nábytek. Jejich klany pro tyto chvíle nehrají roli, přesto je těžké vyhnout se v konverzaci palčivému tématu války.

Kdo, co, komu, kam...

27. listopadu 2015 v 15:53 | Smajli |  Deníček
Yo! =)
Dlouho jsem na blog nepsala nic osobnějšího, oproti dřívějším dobám je rubrika "deníčku" poněkud zanedbávaná. Má to svůj důvod, obzvlášť v tomto bakalářském roce, kdy se všichni učitelé prostě rozhodli, že nás nenechají psát bakalářku. Nenechají, protože mnohem důležitější než kvalifikační práce je přece hora seminárních prací, ze kterých se člověk stejně nic moc nenaučí (pokud nepočítáme syntaktické rozbory), jim se to nechce číst a opravovat, ale hlavně že mohou studentům znepříjemnit celý semestr. Hurá!
Přesto jsem zjistila, že v jistém zvráceném smyslu lze zažít na hodinách bohemistiky i kopec srandy. Za předpokladu, že jste zvrhlá yaoistka a věci, nad kterými se vaši spolužáci tváří asi TAKHLE, vás dostávají smíchy pod stůl. Nedávno jsem něco takového zažila při přednášce o valenční syntaxi...


Získat srdce lva 2 - 37. kapitola

26. listopadu 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 2

Zamilovanost se velmi snadno pozná a Naruto začne na kamarádovi vyzvídat, kdo je jeho novým objevem. Shisui, Itachi a Sasuke se rozhodnou využít nepřítomnosti k rodičů, aby sami podnikli výlet. Do lanového centra.


Pod vlajkou Uchihů - 7. kapitola

24. listopadu 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů

Sasuke se s blonďatým otrokem zašije v přístěnku. Chce mu pomoct, ale Naruto má strach. Nakonec mladý Uchiha odhalí tajemství jeho minulosti a chce se pokusit požádat kapitána o shovívavost.

Nenávidím Uchihy - 1. kapitola

21. listopadu 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nenávidím Uchihy

Tak tedy. V anketě jste si zvolili ke zveřejnění jako první povídku s názvem Nenávidím Uchihy. Je to vlastně první z těch kratších, které jsme psaly =) Jak jste si asi domysleli z coveru, jedná se o neuchihacestní pár, byť se v něm Uchiha objevuje, a to konkrétně Izuna Uchiha.
Je to jedna z mála povídek (z těch, co jsme psaly) nebo dokonce jediná, ve které se na chvíli vracíme do anime, tedy do narutovského světa. Konkrétně do doby dávno před narozením Naruta, Sasukeho a spol - do doby krvavých válek mezi klany Uchiha a Senju. Pro pochopení děje je asi přeci jen trošku předpoklad znalosti této etapy =) Jedná se o čtyřdílnou povídku.

Pár: TobiIzu (Tobirama x Izuna)
Tradiční varování: yaoi (18+)
Obsah: Tobirama Senju už mnoho let plane nesmiřitelnou nenávistí k rivalskému klanu Uchiha. Mezi nepřáteli však pro něj existuje výjimka - mladší bratr muže, kterého nenávidí ze všech nejvíc. Láska má mnoho podob a najde si cestičku i do tak zatvrzelých srdcí shinobi. Počty padlých stoupají, ale vztah Tobiramy a Izuny křehce prokvétá válkou navzdory všem těžkostem všedních dnů.

Příjemnou zábavu =)

Získat srdce lva 2 - 36. kapitola

19. listopadu 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 2

Sasuke s Shisuiem definitivně utvrzují svůj vztah, mimo jiné i tím, co Shisui vyčmuchal na internetu ohledně příbuzenských vztahů.

Nejsilnější cit - 17. kapitola

17. listopadu 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit

Shisui se rozhodne Sasukeho trošku popíchnout, aby se rozhoupal k činům. Na silvestrovské oslavě u Deidary se navíc spřáhnou s Hidanem, aby ho dostali jaksepatří do nálady. Až moc... =)

Kterou povídku?

14. listopadu 2015 v 20:41 | Smajli |  Ankety

Tak tedy. Při návratu jsem vám slibovala spoustu nových kratších povídek a bylo by tedy dobré už s nějakými vyrukovat. Není to však tak snadné, protože oněch povídek je víc a napadlo nás, že byste tedy vy sami mohli rozhodnout, kterou si chcete přečíst jako první. Ovšem pozor! =) Vzhledem k tomu, že se u každé povídky složitě radíme o tom, jaký jí dáme název, aby byl výstižný a zároveň zaujal, rozhodly jsme se tuhle anketu schválně postavit čistě jen na atraktivitě jednotlivých názvů... Nedozvíte se tudíž nic z obsahu, a dokonce ani pár =D Můžete se jen domýšlet, zveřejněny budou samozřejmě postupně všechny, ale záleží, v jakém pořadí. Jsem zvědavá, které vás zaujmou nejvíc! ^_^

- Ohnivé inferno -

- Nenávidím Uchihy -

- Splátka -

- Vábení krve -

- Pro vyšší dobro -


Tento cyklus se týká kratších povídek, ovšem kromě nich máme v zásobě ještě některé další... delší =) Prozatím však hlasujte o těchto.

Kde se tady vzali? 22

13. listopadu 2015 v 19:35 | Smajli |  Odkud přišli

Opět se mi po čase nastřádalo pár věcí, které jistě stojí za zveřejnění. Nepřestává mě udivovat, o čem všem že tenhle blog údajně je.

Získat srdce lva 2 - 35. kapitola

12. listopadu 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 2

Shodou okolností se Shisui ocitne ve stejné kavárně jako Sasuke s Temari. Je jasné, že si dívka od pozvání na kafe slibuje i něco víc. Sasuke je nucen ujasnit si priority v citovém životě.