Každý se počítá - nová pravidla!

31. srpna 2016 v 7:00 | Smajli |  Každý se počítá

Protože zítra bude opět vyhodnocení dalšího období, jsou tu pro vás nová pravidla tohoto projektu =) Snad příznivější, i když samozřejmě, něco za něco 3:)


U minulého hodnocení jsem navrhovala menší změnu. Šlo o to, že někteří lidé tu zkrátka komentují všechno (za což jim patří ten nejvřelejší dík :-*) a jiní lidé si prostě vybírají jen ty povídky, které je baví, ale také je komentují pravidelně. Ovšem je pochopitelné, že při současném systému je pak ta druhá skupina aktivních komentátorů poněkud znevýhodněná a na prvních příčkách se opakují pořád stejní lidé. Proto jsou tu nová pravidla, která umožní více aktivním čtenářům možnost získat svou povídku na přání.
Nadále budou vytvářeny diplomy tak jako doposud, ve všech třech kategoriích, tedy 1.-3. nejaktivnější komentátor, věrní a aktivní komentátoři a nové objevy. Odměny však budou rozdělovány poněkud jinak.

Povídka na přání

I nadále zůstává hlavní odměnou, šanci ji získat ale bude mít více lidí. Z prvních dvou kategorií, tedy 1.-3. nejaktivnější komentátor + věrní a aktivní komentátoři bude VYLOSOVÁN jeden člověk pomocí generátoru náhodných čísel. Budu sem přidávat screenshoty vylosovaného čísla (od nejaktivnějšího s číslem 1, po posledního člověka v kategorii věrní a aktivní s číslem bůhvíkolik), ovšem samozřejmě to je také trošku o důvěře. Můžu vám slíbit, že v losování nebude podváděno, bohužel ale těžko můžu zajistit, abyste losování viděli přímo.

Vylosovaný člověk si bude moct napsat o povídku na přání, pravidla ovšem zůstávají stejná. Tento komentátor má nárok na JEDNORÁZOVOU (ano, ještě nikdy se nám to nepovedlo dodržet, ono hodně záleží na ději, ale primárně to měly být jednorázové povídky T_T) povídku. Kromě dvou jediných výjimek může být pár jakýkoliv. Těmi dvěmi výjimkami jsou ITACHI a MADARA, které nebudu psát s nikým jiným než se SASUKEM (naopak to ovšem neplatí, Sasuke může být spárován s kýmkoliv, tito dva ale mají pár jasný… omlouvám se, ale je to opravdu jediné omezení O:-). Pamatujte však, že přání vždy musí obsahovat PÁR, PROSTŘEDÍ (AU, naruto svět, fantasy, historické apod.) a HLAVNÍ ZÁPLETKU (nejsme stroje na vymýšlení děje, koneckonců je to povídka na VAŠE přání). Pokud si čtenář přeje i nějaké další zvláštnosti či praktiky (př. BDSM, romantiku, rejp apod.), měl by je připsat ;)
A stále samozřejmě platí, že paralelně míváme většinou rozepsané i jiné povídky, takže pochopitelně se povídka na přání nemusí objevit za týden, ale budeme se snažit co nejdříve =)

POZOR! Panuje tu předpoklad, že člověk, který bude takto vylosován, skutečně patří k věrným a aktivním komentátorům, což předpokládá i jeho jistý výskyt na tomto blogu a pravidelné sledování článků. Proto si o povídku musí napsat do ČTYŘ DNŮ od vyhlášení výsledků, jinak jeho nárok propadá a proběhne NOVÉ LOSOVÁNÍ (proto bude třeba článek také nějakou dobu sledovat). Jestliže máte tušení, že byste do losování mohli být zahrnuti, ale víte jistě, že tu v týden vyhlášení nebudete, hlaste to předem ;)

Spoilery

Tento druh odměny byl zatím využit pouze v jediném případě, není o něj zájem, proto byl ze seznamu vyškrtnut =D

Dvojdíly

Tato odměna se týká všech lidí z prvních dvou kategorií. V komentářích můžete stejně jako doposud hlasovat o dvojdílu některé z pravidelně vydávaných povídek pro následující týden nebo 14 dní (v případě těch, které se střídají ob týden). Z časového limitu je samozřejmě patrné, že takto hlasovat můžete vždycky jen TÝDEN, aby vůbec mohlo dojít k vydání =D

"Nově" věrní a aktivní

V této kategorii došlo také k jistým změnám. Dosud sem byl započítáván každý, kdo za tři měsíce napsal více než 10 komentářů, přičemž se to muselo rozložit tak, aby aspoň každý měsíc napsal 1 komentář.
Druhá podmínka platí stále, protože aktivita a věrnost tak trošku vylučuje možnost, že o vás prostě jeden celý měsíc není ani vidu, ani slechu, takže kdo chce být zařazen do této kategorie, musí v tříměsíčním období napsat KAŽDÝ MĚSÍC ASPOŇ JEDEN KOMENTÁŘ.
Ovšem pozor - celkový počet komentářů za období nyní nově musí dosahovat aspoň 50% počtu zveřejněných článků. Tzn. že bylo-li kupříkladu za letní období 2016 zveřejněno dohromady 50 článků, musí váš počet komentářů pro zařazení do kategorie dosáhnout aspoň 25. Aby to však nebylo tak přísné, nemusí se vaše komentáře za období týkat pouze nově vydaných článků. Do celkového počtu se budou započítávat i komentáře u starších článků, takže se nebojte, že by se nevyplatilo komentovat třeba i ty staré povídky ;)

Na závěr mi dovolte ještě poznamenat, že když nemám podezření na duplikát nebo tak podobně, pak samozřejmě nekontroluji IP adresy. Proto pokud píšete třeba pod dvěma nebo více přezdívkami, ochuzujete tím sami sebe, neboť v mém diáři budete vedeni jako dva a více komentátorů ;) 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 31. srpna 2016 v 8:41 | Reagovat

tak toto znie velmi dobre.snad sa to ujme a ludia budu mat dôvod komentovat.uz teraz sa tesim na nove poviedky

2 procpsatjmeno procpsatjmeno | 31. srpna 2016 v 11:36 | Reagovat

Podle mě je tohle dobrá změna a pokud jde o důvěru, nevím jak ostatní, ale mě teda nenapadá, proč bys měla losování falšovat. ;) A jinak, Chi. :3

3 Grumpy Cat Grumpy Cat | 31. srpna 2016 v 12:58 | Reagovat

Tahle kampaň je náhodou super nápad :) Snad to donutí lidi komentovat. Taky jsem psala a zveřejňovala povídky na blogu takže vím, co je to občas za kříž. Hlavně když autor vidí ty statistiky, kolik lidí povídky čte VS kolik jich komentuje.

4 1395525 1395525 | 31. srpna 2016 v 16:38 | Reagovat

To je to, ty komenty >3<
Řekneme, že se to poněkud týká i mne, ale člověk se snaží, no. Když je stanovena motivace, mám o to větší důvod komentovat :)

5 Daenerys Daenerys | 31. srpna 2016 v 16:38 | Reagovat

Snad už to lidi donutí komentovat, nejsem svatá, ale doopravdy mě to štve -_- :D

6 Deny Deny | 1. září 2016 v 6:15 | Reagovat

Myslim ze komentar nikoho nezabije.. a pro autora povidky je to nejlepsi zpusob, jak se dozvedet, jestli se povidka libi.. :) :)

7 Lenora Lenora | E-mail | 1. září 2016 v 16:24 | Reagovat

Příjdou mi to spravedlivé změny... Nečtu samozřejmě každou povídku...

8 Smajli Smajli | Web | 1. září 2016 v 23:04 | Reagovat

[1]: Snad ano =) A těšit se máš na co, je jich v zásobě spoooousta =D

[2]: Taky mě žádný důvod nenapadá, ale někoho by třeba napadnout mohl, tak předem upozorňuju =D

[3]: Přesně, tady na blogu se to drží asi tak... hmm... na jedné pětině lidí, kteří komentujou a čtyřech pětinách lidí, kteří jenom čtou, to naštve -_-

[4]: Tak okomentovat polovinu článků by podle mě nebyl takový problém, a když nezaujmou aktuální, dá se komentovat i zpětně =)

[5]: Co teprve mě =D =D

[6]: Nezabije, ale někteří si zřejmě myslí, že jim uhnije ruka =D Pro autorky jsou důležité, o tom žádná.

[7]: Jistě, to dělá jen pár lidí =)

9 Mei Mei | Web | 2. září 2016 v 15:45 | Reagovat

Yey o.o tady na blogu jsem v životě nic nekomentovala (první moment tady pokrok xD), aletvuj blog patří mezi yaoi-blogovou špičku :)
Jak jsem to tak četla, protože mě zaujal název článku, divím se, kde bereš tolik času :D Já sotva napíšu nějakou povídku a jsem ráda, že si stihnu dojít i na záchod x'D Vážně tě obdivuju, když toho děláš pro čtenáře tolik, je to super. :)

10 Smajli Smajli | Web | 2. září 2016 v 22:23 | Reagovat

[9]: Tak záleží na tom, jestli jsi tu něco četla =) Čas jsem přes prázdniny celkem měla, i když jsem se učila na státnice, samozřejmě to teď bude asi s nástupem do školy horší, ale na psaní si vždycky najdu čas =) Díky :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama