Americký sen - 6. kapitola

3. června 2017 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Americký sen

Naruto se dozvídá, za jakých okolností Sasuke opustil Anglii. Náhlé porozumění a nepochybně i víno vedou k zajímavým intimnostem.

6. kapitola


"Kdyby nepřišel na to, že jsi na kluky?" doplnil za mladého Angličana Naruto zcela evidentní věc. Mohlo ho to taky napadnout, že problém zřejmě tkví tady, jenže on Uchihu posuzoval na základě svých zkušeností a nenapadlo ho, že by jiní otcové mohli dělat velké problémy. Nedošlo mu to. "Co se stalo potom?" zeptal se opatrně. Muselo to být hodně vážné, když to dohnalo cizince až do Ameriky.
.
Sasuke se neradostně ušklíbl. "Můj otec má dost vysoké postavení ve Scotland Yardu," prohlásil dutě, "není katolík, ale můj děda byl, takže i na otci se to trochu podepsalo. Je hodně konzervativní, pro něj je homosexualita naprosto nepřijatelná. Já sám jsem to o sobě zjistil až ve vojenském sboru…" Mírně se zamračil, tyhle vzpomínky taky nebyly zrovna příjemné, zvlášť v souvislosti s jedním z jejich velitelů, Orochimarem. "No, každopádně mě po válce přijel navštívit jeden můj přítel… totiž, byl víc než přítel. Otec nás nachytal a…" Sasukeho tvář potemněla, "vyhodil mě na ulici."
.
Naruto vykulil blankytně modré oči. Nedokázal si představit, že by ho otec vyhodil na ulici. To prostě bylo mimo jeho prostor vnímání… Ano, asi to jeho otce popudilo, ale udělat tohle vlastnímu synovi? Otřesné. "To je hrozné. Nedokážu si vůbec představit, jak ses musel cítit. A to ho nic neobměkčilo? Třeba matčina přímluva nebo bratr?" Netušil, jaké měl Uchiha vztahy v rodině, ale snad se někdo za něj postavil.
.
"Ne. Mamka brečela a Itachi… snažili se. Jenže otec řekl, že si nenechá zničit pověst. A že ji nenechá zničit Itachimu. Kdyby se náhodou provalilo, že jeho druhý syn je zkažený a nemocný," zavrčel přesně otcovými slovy a musel si dát důkladný doušek vína, "řekl, že jsem k ničemu a že mě nebude živit, když nebudu schopnej si najít ženskou a založit rodinu." Všechny ty vzpomínky byly jako hnisavé rány, které teď otevíral.
.
Tohle bylo silné kafe i pro Uzumakiho. Taková slova by mohl říct snad jen v opravdu velké zlobě a po uklidnění by je odvolal, ale zkažený a nemocný? On sám se tak rozhodně necítil. Ano, zkazit si pověst není nikdy dobré, ale vypadalo to, že pro Sasukeho otce je homosexualita horší hřích než vražda či krádež. Úplně to nedokázal pochopit a otřáslo to s ním. "Došla mi slova, jak bych vyjádřil, že tohle je to nejhorší, co jsem snad kdy slyšel, že otec řekl synovi."
.
Sasuke se neradostně zasmál. "Vidíš, a to jsem vynechal ty méně slušné věci, co řekl. Třeba že se mu zvedá žaludek při pomyšlení, že strkám péro do něčího smradlavýho zadku a že jestli někoho nechávám, aby to dělal mně, tak jsem prase bez hrdosti a sebeúcty a určitě chcípnu na nějakou pohlavní chorobu," dodal tvrdým tónem, kterým se snažil zakrýt bolest. Když viděl, jak na něj Naruto zírá s vyvalenýma očima, honem prohlásil: "Neříkám to proto, abys mě litoval. Jen… aby sis udělal obrázek. A pochopil, proč jsem domů nenapsal."
.
"Eh, tak to už chápu, proč s rodinou nechceš nic mít. Taková škoda…" pronesl Naruto zklamaně. Kdyby jeho otec měl náturu jako ten Sasukeho, tak by asi poznal za celý svůj zhýčkaný život něco pořádně tvrdého a nepříjemného. Jeho osud potrestal trochu jinak. Zrovna mu je vzal, bez ptaní a rázně. Chytil mladého černovláska za rameno a povzbudivě ho stiskl. "Třeba jednou se opravdu usmíříte a všechno bude dobré."
.
Mladý Angličan si povzdechl. "Nevím. Možná. Chci se do Anglie vrátit a dokázat mu, že se mýlil a že… že na to mám. Jenže si nejsem jistý, jestli by ho něco takového obměkčilo. Není ten typ, co odpouští snadno," prohodil tiše. Na druhou stranu… co mu měl otec odpustit? Vždyť nic strašného neprovedl, prostě jen měl rád muže. Tím ale nikomu druhému neškodil. Tedy snad kromě otcovy pověsti, jak se nejstarší Uchiha sám vyjádřil.
.
"Věřím tomu, že se jednou usmíříte," dodal Uzumaki povzbudivě. "jednou se to stane." Už nedodával, že to může být klidně za deset let, to teď Sasuke nepotřeboval slyšet. Minulost je zvláštní linka, která se táhne za nimi, ale nikdy se jich nepustí. Občas na ní však visí balvany, které nám neumožňují svěže vykročit vpřed a táhnou nás zpět. Vypadalo to, že oni dva ty kameny mají.
.
Oba muži se poté na dlouhou dobu odmlčeli. Sasuke sklopil zrak ke zbytku rudé tekutiny ve své skleničce a mírným pohybem s ní kroužil. Teď, když to všechno bylo venku, se za svůj příliš osobní výlev tak nějak styděl, ačkoliv musel uznat, že se mu do jisté míry ulevilo, když na to nebyl sám. "To je zvláštní," prohodil s lehkým nervózním podtónem, "ještě nikdy jsem tohle nikomu nevyprávěl."
.
"Opravdu?" podivil se Naruto, ale musel uznat, že tohle není něco, s čím by se každý chtěl chlubit. "Ostatně já taky každému nevykládám na potkání, jak mi chybí rodiče. Nemusíš se tedy bát, že bych tvoji minulost někde roztruboval. Klidně to bude naše tajemství," broukl slibujícně Uzumaki a dopil svoji sklenici. Neváhal si znovu dolít, tenhle ročník byl opravdu lahodný.
.
"Ehm, no… to doufám," zdůraznil Sasuke, který by byl opravdu nerad, kdyby se jeho příběh stal třeba tématem některých z těch Narutových snobských večírků, které tu blonďák pořádal. Protože znal jeho nechuť, většinou ho nenutil je na nich obsluhovat, za což mu byl jedině vděčný. Také jedním douškem vyprázdnil zbytek vína ve své sklence. Kdo by si ještě ráno pomyslel, že si bude večer tykat se svým zaměstnavatelem a ještě mu bude svěřovat své důvody odjezdu do Ameriky.
.
"Tak, mohli bychom opustit tyhle vážná témata, ale jsem rád, že ses mi svěřil. Chtěl jsem se zeptat, jestli jsi někdy jezdil na koni. Chtěl bych tě vzít na vyjížďku," začal z jiného soudku Naruto, aby se jejich mysl obveselila a osvěžila lehkou konverzací o obyčejných věcech. Minulost nechají zase na chvíli spát, než se jim sama připomene.
.
"Jo, jezdil jsem," přikývl Sasuke a lehce se pousmál, "neříkám, že nějak závodně, spíš jen tak rekreačně. Můj strejda choval pár koní, naučil mě i brášku na nich jezdit." Páni, zdálo se mu to už jako spousta let! Každopádně koně vždycky zbožňoval, byla to tak ladná a nádherná zvířata. Však se také občas chodil tajně kochat k Narutovi do stájí, když měl náhodou volno.
.
"Skvělé, v tom případě si brzy někam vyjedeme. Je tu spoustu krásných míst, kam se můžeme zajet podívat," zasnil se na chvíli plavovlasý muž a dolil Uchihovi sklenici. Opít ho bylo jedním z řádků v jeho plánu. Všechno pomaloučku polehoučku. "Já jsem vždycky chtěl závodit. Hrozně mě to bavilo, ale nebyl jsem dost dobrý a taky jsem spíše lnul ke kolektivním sportům. Spojil jsem to tedy dohromady a začal hrát pólo. Naučím tě to a budeš nám dělat dalšího hráče." Těch nebylo nikdy dost.
.
"No, to snad ani není nutný," uchechtl se Sasuke, který si tak nějak vůbec nedovedl představit, že by se měl připojit k té zbohatlické společnosti, i kdyby to mělo být jenom v rámci sportu. Neměl žádné postavení ani majetky, všichni by se na něj dívali skrz prsty. Ale musel uznat, že mu Narutův návrh docela lichotil. Vůbec mu s ním začínalo být docela fajn, možná v tom velkou roli hrálo i to víno, jehož dolití se ani nebránil. Každopádně se pohodlně opřel v pohovce a jeho postoj se uvolnil.
.
"Ale kdeže. Je to bezvadný nápad. Jak přijede sestřenka a pozvu pár kamarádu, tak si dáme pár her. A nemusíš se ničeho bát. Třeba Neji je na to úplně levý," zasmál se zvonivě Naruto, když si vzpomněl, jak se Hyuuga vždycky tváří, když ho donutí posadit se do sedla. "Je spíš na přemýšlení a zápas, než na koňský hřbet." Každý z jeho kamarádů měl své klady a zápory. Nenápadně se šoupnul trochu blíž, aby se mezi nimi zmenšila mezera.
.
"Nejde mi o hru, jde mi… hmm… no, o tu společnost," prohlásil mladý Angličan, kterému víno nějak rozvázalo jazyk, "nemyslím, že by si vaši… teda tví přátelé chtěli zahrát pólo s někým mého postavení. Nehodím se mezi ně." A rozhodně by si raději ušetřil jejich pohrdavé pohledy nebo kousavé připomínky, ale to nahlas nedodával. Místo toho zase smočil rty v rudé tekutině a vůbec si nevšiml, že už se s blonďákem téměř dotýkají stehny.
.
"To, jestli se mezi ně hodíš nebo ne, bych zařídil. Navíc, všichni nejsou pohrdaví snobi, jak si představuješ. Musel bys je poznat." Naruto znal názor obyčejných lidí na bohaté rodiny s velkým vlivem. Už se několikrát setkal z poměrně jasným gestem od spodiny, která asi měla pocit, že může za všechnu chudobu v zemi. Cítil z toho závist. I kdyby rozdal všechen svůj majetek, tak jim to nepomůže. "Měl bys jim dát šanci." Uzumaki natáhl ruku na opěradlo a vzal mezi prsty pramen černých vlasů. Hebké.
.
"Vážně? A kolikrát ses přesvědčil, jak šlechetně se chovají k někomu mojí třídy?" odfrkl si Sasuke. I když nebyl tak radikální jako Kiba, rozhodně neměl pocit, že by bohatství a moc dokázaly udržet člověku ryzí charakter, možná až na naprosté výjimky. Jenže většina těchhle lidí nikdy nic jiného než přebytek a vliv nepoznala, takže tím spíš se dívali skrz prsty na lidi, jako byl on. Opět si loknul vína a podvědomě vnímal žár Narutova těla, jež se teď na něj už skoro tisklo. Kupodivu mu to ani nevadilo, Uzumaki voněl drahou kolínskou, ale nebylo to nijak nepříjemné.
.
"Několikrát, třeba Lee vždycky ve městě hodí žebrákům do klobouku nějaký peníz," odporoval mu Naruto a konečky prstů se dotýkal Sasukeho na rameni a snažil se ho tak nenápadně přivyknout na jeho velmi blízkou přítomnost. Mladý cizinec ho magicky přitahoval a musel se hodně držet, aby nepostupoval příliš zbrkle, jinak by se mu muška mohla vytrhnout z pavučiny.
.
"Almužna," odtušil znechuceně Sasuke, "to jsou tedy skutečně velkolepé dary, to je hned vidět, kolik toho bohatství hodlá obětovat. Uznávám pouze ty lidi, kteří podporují instituce, jako jsou sirotčince, nemocnice, chudobince a podobně. Ale bez urážky… je jich mezi smetánkou docela málo." Aspoň mu to Kiba říkal, ten se v místních poměrech orientoval o dost líp než on, byť byly jeho názory radikální.
.
"Náhodou moje matka byla ve výboru na podporu sirotčinců a sama je podporovala. Vždycky říkala, že každé dítě je budoucností nás všech a je tedy správné se o něj postarat. Ukázat mu, že pro něj je na světě místo. Část z výdělků jedné firmy, kterou vlastním, pořád dotuje sirotky v New Yorku. Pokračuju v tom, věřím, že by si to tak přála." Kushina měla velké srdce a pevnou ruku, jak sám mladý pán domu několikrát poznal.
.
I když byl Sasuke momentálně trochu pod vlivem alkoholu, pořád ještě věděl, že není dobrý nápad si to u svého zaměstnavatele rozházet, takže raději moudře zadržel poznámku, kolik sirotků by mohl ošatit, kdyby se na jeho večírcích místo ruského kaviáru servírovaly třeba sušené křížaly. "No, stejně si nemyslím, že je to s tím pólem dobrý nápad," shrnul celou tuhle debatu a odložil skleničku na konferenční stolek. Nejradši by si sundal vestu, docela mu začínalo být horko.
.
Naruto už přejížděl špičkami prstů po měkké pokožce krku a pohrával si na okraji límečku. "Ale ježdění na koníčkovi ti určitě půjde samo," pronesl Naruto a musel se pousmát, jak dvojsmyslně to znělo. Vycítil totiž, že o nadcházejících chvílích by neměl s Uchihou debatovat, ale spíš začít zrovna praktickou ukázkou. Nahnul se přes mladého cizince a odložil sklenici na stoleček. Potřeboval volné ruce. Využil toho, že jsou si najednou tak blízko a natočil Sasukeho tvář jemně k sobě. Beze slova se mu zadíval do očí. Prohlížel si ho vcelku překvapeně. Snažil se mu podmanivě opětovat pohled.
.
Za normálních okolností by asi Sasuke v takové chvíli Naruta odstrčil a pořádně mu vynadal, na co si to jako hraje. Jenže… teď nebyly normální okolnosti. Ne po pár sklenkách vína a poté, co se blonďákovi svěřil s tím, co ještě nikomu jinému neprozradil. Celý dnešní večer měl takový zvláštní nádech a on měl dojem, že se mezi nimi něco změnilo a nebylo to jen tím, že si začali tykat.
Neuhnul pohledem, vpíjel se do blankytných studánek stejně pronikavě jako Naruto do těch jeho, i když neučinil žádný pohyb, kterým by Uzumakimu vyšel vstříc. Vlastně to vypadalo, jako by se sám ještě nerozhodnul, jestli to chce nebo ne.
.
Uzumaki si byl čím dál jistější, když mu okamžitě Sasuke neucuknul. Vzájemně se poměřovali očima a on si přeměřil cíl svojí krátké cesty. Velmi smyslný a zrudlý vypitým vínem. Lákavý a chutně vypadající. Začal se pomalu přibližovat a prvně vtiskl mladému cizinci lehký polibek. Jenom si ho pěkně ozkoušel, že je stejně měkký a hebký, jak si představoval. Druhý už byl o mnoho jistější.
.
Sasuke chtěl původně zformulovat nějaký protest, dokonce se nadechl, aby něco řekl, aby se ohradil, ale… nakonec zůstal mlčet. Možná proto, že cítit Narutův horký dech, jak se tříští o jeho rty, vnímat jeho poddajná ústa, jak se zkoumavě otírají o jeho, bylo prostě příjemné. Když byl před týdnem s Kibou v baru, zrovna tam nesehnal nikoho, kdo by měl zájem o stejné pohlaví, takže jeho sexuální energie zůstávala nevybitá.
.
Plavovlasý muž si lehce přidržel Uchihu za čelist a intenzivněji se pustil do líbání. Byl na alkohol vcelku uvyklý, takže si po těch pár skleničkách stále uchoval poměrně jasnou mysl. Moc dobře věděl, co chce a co dělá. Laškovně špičkou jazyka dráždil Sasukeho rty a zkoušel, jestli se sám nepřidá.
.
Černovlasý mladík odolával poměrně dlouho, jak se v něm svářela touha s myšlenkou, že je to špatné, když je Naruto jeho nadřízený a co když mu celou dobu šlo jenom o tohle. Jenže už se tak dlouho nelíbal a jeho hormony se ještě pořád bouřily při každé příležitosti… Nakonec s tichým vzdychem podlehl a jeho jazyk se setkal s tím blonďákovým.
.
Naruto měl chuť se poplácat po rameni, jak mu to jde pěkně na ruku. Bylo to velmi příjemné a elektrizující, jak se cizí jazyk ovíjel okolo toho jeho. Vychutnával si to, hezky pomaloučku objevovat nové území. Prsty nenechal zahálet a klouzavě sjely dolů ke knoflíkům, aby si našly cestičku pod vrstvy oblečení.
.
"Neměli bysme…" podařilo se Sasukemu přeci jen zformulovat, i když ve světle toho, jak se mu vzrušením pomalu zrychloval dech, to vyznělo dost hluše. Sakra, nemohl uvěřit tomu, že to fakt chtěl! Opětoval Narutovi polibky s narůstající vášní a stejně jako tenkrát s Gaarou pozvolna upouštěl od uhlazených anglických mravů.
.
"Nikdo nám přece nebrání," broukl Uzumaki podmanivě a vzal měkké rty mezi své, laškovně si s nimi pohrával. Líbilo se mu to, takové mazlení se kotětem. Přítulné, mazlivé, ale jakmile se mu to nelíbí, tak zatne drápky a uteče. Toho posledního se chtěl vyvarovat. "Cítím, jak tě to rozpaluje," zavrkal smyslně, když zvídavou rukou vjel pod Sasukeho košili.
.
Sasuke se mírně začervenal, když si uvědomil, že má Naruto pravdu. Vážně to na něj působilo a ta horkost, která se šířila jeho tělem, byla i jiného původu než alkoholického. Nedokázal se přimět k tomu, aby Narutovu ruku zastavil, když se začala laskat s jeho hrudí a zvídavě prozkoumávala sametovou pokožku pevných svalů. Neodolal, aby nevnikl jazykem do blonďákovy pusy a neprošmejdil ji.
.
Uzumaki ho nadšeně přivítal a intenzivně se ponořil do polibku. Tohle už bylo mnohem lepší a cítil se jistější v tom, že mu Sasuke jednu nevlepí, až se posunou dál. Odhrnul oblečení, aby měl větší prostor ke zkoumání. Konečně si mohl sáhnout na tělo, které nedávno obdivoval při práci mezi záhonky. Bylo to tisíckrát lepší než koukat. Mužné tělo ho vábilo, aby ho ochutnal. Odtrhl se od rozdychtěných rtů a přímo u krku nasál až afrodiziakální vůni.
.
Ačkoliv černovlasý mladík tušil, že toho možná bude později litovat, vjel svými prsty do Uzumakiho husté blonďaté kštice a sevřel jeho vlasy v zátylku, ne však proto, aby ho od sebe dostal, nýbrž proto, aby si ho přitáhl ještě blíž. Nechal ho mapovat své hrdlo a sám se mezitím snažil Naruta taktéž dostat z oblečení, aspoň z té horní části. Drahá kvalitní látka brzy splynula z Uzumakiho ramen a odhalila broskvově zbarvenou kůži, hladkou jako indické hedvábí.
.
Plavovlasý muž se nechal vysvléct a svršky odhodit na zem, jako kdyby nebyly o nic potřebnější než hadr na podlahu. Rty a jazykem ochutnával mladého cizince. Chutnal naprosto výtečně, až se mu z toho notně rychlil dech a neodolal se někde lehce zakousnout. Vybral si skvělého sluhu, měl dobrý odhad už v tom baru. Se Sasukem jistě pozná něco nového a neočekávaného.
.
Sasukeho ruce už také objevovaly neznámá území. Přejížděly po Narutových širokých ramenou a zádech, hladily a hnětly, zatímco z černovláskových pootevřených úst unikaly tiché vzdechy, jimiž dával najevo, že se mu Uzumakiho počínání líbí. Očividně však nebyl sám, protože o chviličku později do něj Naruto strčil, takže se musel položit na pohovku a - třebaže lehce neochotně - na sebe nechal druhého muže nelehnout.
.
Naruto si Sasukeho chvíli prohlížel jako chutnou kořist, než se vrátil k opuštěným ústům a uzamkl v nich zastřených vzdech, když stehnem přitlačil proti Uchihově klínu. Měl rád, když měl nad věcmi moc a přehled. Tudíž doufal, že jeho mladý pomocník je zvyklý být ten dole. Každopádně on umí přesvědčit své milence. Přitlačil lehce znovu.
.
Mladý Angličan zasténal do Narutových rtů. Nebyl ještě plně vzrušený jako jeho protějšek, taky na rozdíl od svého zaměstnavatele o téhle chvíli nesnil měsíce, ale musel uznat, že tohle už jeho tělo potřebovalo. Dlaněmi sjel na Uzumakiho boky a potom dozadu, aby si pěkně ohmatal blonďákův zadek. Zatím si příliš neuvědomoval, jak Naruto plánuje rozdělení pozic.
.
Uzumaki to moc neřešil. Právě totiž zkoušel Uchihu připravit o dech a vydráždit ho na maximum. Třel o Sasukeho intimní partie vlnivými pohyby a přidržoval si jednu jeho nohu u pasu. Pohovka byla poměrně úzká, nestavěná na tyhle věci. Budou se muset přesunout k němu do ložnice, pokud budou chtít pokračovat.
.
Blonďatý muž nepřipravoval Sasukeho jenom o dech, ale do značné míry také o sebeovládání. Angličan hojně oplácel Narutovi polibky a přitahoval si ho pořád blíž, načež zcela drze jednou rukou sjel do jeho rozkroku a s jistým perverzním uspokojením nahmatal pořádně tvrdou vybouleninu. Srdce mu hodilo pár tepů navíc, když ji stiskl a do uší mu zazněl procítěný sten.
.
Naruto uznal, že jejich nynější místo je naprosto nevyhovující a vstal. Jenže odtrhnout se od Uchihy bylo nemyslitelné, a proto ho držel těsně u sebe. "Jdeme ke mně," broukl na vysvětlenou, než se pustil do vášnivého líbání a Sasukeho navigoval pozpátku ke dveřím. Pořád ho v nose lechtala mužná vůně, kterou obyčejně mohl cítit jenom malý závan a teď měl zdroj přímo u nosu. Div neslintal.
.
Sasukeho už ani nenapadlo protestovat, ostatně k tomu neměl příležitost, když se mu k ústům opět přisály Narutovy rty. Že by to byla úplně snadná cesta, to se říct popravdě nedalo, protože pozpátku se mu chodilo dost blbě, navíc když na sobě měl nalepeného druhého muže, ale přesto se jim za cenu několika vražení do nábytku podařilo doklopýtat do jedné z nejsoukromějších místností v celém domě. Sasukeho značně překvapilo, ale taky vyrajcovalo, jak ho Naruto hned za dveřmi přirazil ke stěně a natiskl se na něj.
.
"Chceš to?" zasykl Uchihovi do ucha a uvěznil mu ruce nad hlavou. Už dávno si říkal, že by si měl pořídit zvláštní místnost na svoje hrátky, ale to už mu přišlo hodně perverzní. Takhle se mohl pořád konejšit, že to s ním není ještě tak špatné. "Chceš to se mnou dělat?" zavrkal v ozvěně a olízl nastavené ucho. Donesl se k němu zastřené vydechnutí, jako by to Sasukemu působilo zvláštní slast.
.
"J-jo," dostal ze sebe Sasuke téměř zakňučením, jak Naruto nevědomky objevil jeho citlivou zónu, "chci to!" Měl pocit, že mu jeho společník drážděním ouška propaluje až do morku kostí a jeho tělo se tomu spokojeně oddávalo. Šimravé impulsy slasti mu projížděly snad všemi nervy. Pokusil se uvolnit si ruce, aby je mohl přesunout na Narutovy boky, ale Uzumaki mu to nedovolil.
.
"Těší mě slyšet, že tě ta představa tak rajcuje," vydechl horce na ušní boltec a podráždil lalůček mezi zuby. Mladý cizinec pro něj rozezněl úžasnou sonátu stenů a rajcovního kňučení. Skoro by jej nejradši udělal tady u stěny, pěkně se mu cukal v sevření. Omámeného Uchihu dovedl k obrovské posteli a žduchl ho do ní, až se chudák polekal. Nenechal mu prostor bránit se a okamžitě ho vysvlékl ze zbytku oblečení. "Jestli jsou všichni Angličani takto pěkní, tak jsem se tam měl dávno podívat," zavrkal, když horkými dlaněmi putoval po pevných stehnech.
.
Sasuke to rozhodně ještě nikdy nedělal v tak luxusní posteli. Byla tak velká, že by se na ní pohodlně vyspali i tři lidé, měkká a potažená těmi nejjemnějšími lůžkovinami se spoustou prachových polštářů. Navíc měla nebesa, takže skutečně připomínala šlechtická lože s vyřezávanými pelestmi.
Samozřejmě že důležitější než místo bylo především to, co se v posteli odehrávalo. Černovlásek se mírně červenal, když teď byl před Narutem úplně nahý, a hodlal s tím něco udělat. Místo aby ho nechal prozkoumat jeho tělo důkladněji, ho strhl na sebe a suverénně se mu začal dobývat do kalhot.
.
"Jsi dravec. To se mi líbí," pronesl Uzumaki spokojeně a nechal se tady vysvléct donaha. Nestyděl se. Byl na své tělo náležitě pyšný. Dobře osvalené z posilování a pravidelného ježdění na koni. Oblékané a živené jen tím nejlepším. Rád se vystavoval na obdiv. Natiskl se na Angličana, který pozbyl studených mravů a dle vášnivosti by ho možná tipl i na Španěla.
.
"Hmm, a tos ještě nepoznal další moje přednosti," zavrněl mu Sasuke do ucha a sevřel v dlani Narutovu erekci. S jistým lehounce samolibým záchvěvem si uvědomil, že co do délky nad blonďákem o pár cenťáků vede, ale pochopitelně to neměl v úmyslu nijak rozebírat. "Kolikrát jsi byl v posteli s mužem?" zeptal se informačně, protože pořád ještě nevěděl, jestli Naruto jenom experimentuje nebo je doopravdy na kluky.
.
Sebevědomý a nebojácný. Naruto se musel držet, aby se nezačal smát, jak si Sasuke zřejmě myslel, že je nezkušený koloušek. "Už za sebou mám pár akcí v posteli," odpověděl jednoduše a nemínil se prozradit dopředu. Čím míň o něm Sasuke ví dopředu, tím víc bude překvapený a snad i příjemně. Nechal se příjemně oblažovat a i on neopomenul potěšit svůj protějšek.
.
"Mmm, tím lépe," vydechl mladý Uchiha a v pravidelném rytmu stahoval Narutovi předkožku, přičemž neopomněl palcem občas podráždit naběhlý žalud, případně sjet trošku níž a promasírovat mu kulky. Iniciativně se mezitím sám ujal líbání a špičkou jazyka laskal Uzumakiho rty, ještě pořád pěkně zčervenalé od toho, jak se k sobě jejich ústa tiskla, což ostatně hodlal hned zopakovat.
.
Plavovlasý muž oblažoval i Sasukeho vzrušené mužství. Zvyšovalo to jeho touhu, cítit jeho tvrdý klacek v dlani. Pěkně ho mnout a třít, slyšet slastné vzdychání tlumené jeho pusou. Snad by se udělal jen z toho, že konečně po šíleně dlouhé době má černovláska v posteli. Nadrženého a chtivého.
.
Mladý Uchiha si v duchu říkal, jestli se s tímhle svěří Kibovi při jejich budoucím setkání. Jeho hnědovlasý přítel by tak vyhrál sázku, že ho skutečně Uzumaki dostal do postele už do léta… Ale na druhou stranu, když mu řekne, že ošukal jednoho z nejbohatších příslušníků new yorské smetánky, tak by se mu to mohlo docela líbit.
.
Narutovi už solidně tepalo v klíně a moc rád by už pokročil dál. "Otoč se na břicho," pošeptal Uchihovi a pomohl mu překulit se. Jen tak tak se udržel, aby tu pevnou prdelku okamžitě nezneužil. Neochotně vstal, aby mohl najít olejíček pro tyhle účely. Chtěl, aby si to náležitě užili oba dva.
.
"Hej, co to má jako znamenat?" zamračil se Sasuke, když si ho blonďák tak napozicoval, "ty jako čekáš, že…?!" No teda! Měl za to, že Naruto není nijak zvlášť zkušený v téhle oblasti, ale jak se zdálo, tak byl dost na to, aby ho chtěl ošukat. Ta představa se mu dvakrát nezamlouvala, i když v té pozici taky už několikrát byl.
.
Uzumaki se vrátil s flakonkem na postel a bral Sasukeho rozhořčení na lehkou váhu. Přiklekl k němu a hebce ho políbil na protestně sevřené rty. "Ty bys to snad chtěl jinak?" zeptal, ale nežádal odpověď. "Tady," sjel mu na zadek, "ti ukážu, jak vášnivý dokážu být." Tohle bylo zdržování, chtěl Sasukeho nejlépe hned.
 


Komentáře

1 Komentátora Komentátora | 3. června 2017 v 10:33 | Reagovat

Je dobre ze se Sasuke takhle nekomu vyzpovidal ze sve minulosti treba se mu ulevilo, tak bejak jsen cekala ze ta homosexualita bude mozna duvod jeho odchodu z domova. Každopádně se tesim na dalsi dil az si uzijou :D

2 Rellem Rellem | 3. června 2017 v 16:20 | Reagovat

Well, aby se v tý posteli nepoprali :DD ^^

3 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 3. června 2017 v 17:06 | Reagovat

Boooze chudak sasu. No dalo sa predpokladať co je dôvod sasukeho odchodu. Že ho Fugaku vyhodil z domu koli orientácii. Holt homosexuáli to nikdy nemali a nebudú mať jednoduché.....
Ale to ich zblíženie bolo neskutočne. Bolo to úžasné, krásne, zlaté a sladké a rozkošné a a a. Sasu musel byt strašne rozkosny keď ho naru otočil aby ho pomiloval. Chudáčik som zvedavá ako to medzi nimi bude. Veeelmi sa teším keďže to má byť narusasunaru. Už teraz sa neviem dočkať, už aby bol ďalší diel. Sú proste rozkosny.. 😆

4 Lopolka Lopolka | 3. června 2017 v 19:43 | Reagovat

No Sasuke se prostě musí smířit s tím že bude dole. :) Hezká kapitola děkuju. Už se těším na další díl.

5 Káťa Káťa | E-mail | 4. června 2017 v 1:15 | Reagovat

Sasuke se s novou pozicí určitě brzo smíří :D, alespoň tento večer...., ale myslím si, že si to ráno bude vyčítat a třeba se Narutovi i vyhýbat...snad v tom Naruto vidí i něco víc než jen fyzické ukojení..

6 Deny Deny | 4. června 2017 v 10:01 | Reagovat

Budu muset překousnout že Sasu je v páru SasuNaru dole. 😂 no, třeba se budou střidat.
Jsem zvědavá, jestli se Sasu s tatou usmíří.

7 Tony Tony | 4. června 2017 v 10:33 | Reagovat

Sasukeho pribeh je smutny (dostava me, jak v 90% povidek, kde Fugaku jeste zije, je takovej badass :D), tak ale zbytek povidky to spravil. Snad to Naruto nebere na lehkou vahu :D

8 Saruma Saruma | Web | 4. června 2017 v 18:06 | Reagovat

Skvělá kapitola, díky moc!

9 Tara Tara | Web | 4. června 2017 v 20:20 | Reagovat

heheh :D Sasuke si myslí, že jen on je jediný zaučený :D
No trochu nezvyk když bude Naruto nahoře, ale i tak to vypadá dobře, snad si toho hřebečka zkrotí :)

10 Janii Janii | 5. června 2017 v 10:33 | Reagovat

Naruto mi tady do pozice nahore sedi jak prdel na hrnec, tak snad to tak i dopadne a nebude z toho zadna hadka :)

11 Smajli Smajli | Web | 9. června 2017 v 9:54 | Reagovat

[1]: Myslím, že se mu určitě ulevilo =D A příští díl bude rozhodně vášnivý 3:)

[2]: To by bylo zajímavý =D

[3]: Jo, asi se nedalo předpokládat, že to Fugaku jen tak skousne =D Sasuke byl trošku rozčarovaný, ale je fakt, že on vypadá rozkošně vždycky… :3 Když se zlobí, tak taky =D Ale neboj, ještě si tam užijete, tohle je zatím předehra =D

[4]: To je fakt, je k tomu chudák asi předurčen =D

[5]: Ono mu asi nic jiného nezbyde =D Ale ráno budou mít zajímavé, slibuju 3:)

[6]: Taky jsem to musela překousnout, neboj, to se poddá =D

[7]: On k tomu Fugaku tím chováním v anime prostě tak nějak sám vybízí =D

[8]: Nemáš zač =)

[9]: To asi ne, spíš asi nepředpokládal takovou zaučenost zrovna u Naruta =D

[10]: To by byla asi zajímavá hádka, když na to přijde =D

12 Lussy Lussy | 11. června 2017 v 14:48 | Reagovat

Ehm ... pauza mezi učením číslo dvě? :D A vidím to během dneška i na pauzu číslo tři, abych mohla dočíst poslední zbývající díl. :D Takové pěkné zpestření, to se mi líbí, alespoň mám motivaci rychleji se učit. :D
Ani by mě nenapadlo, že bude Sasuke tak rychle zpracovatelný, ale je fakt, že víno udělalo své. :D Na další kapitolu se každopádně těším, snad Sasuke nebude moc protestovat, že musí být dole, ale myslím si, že mu ten protest moc nepomůže. :D

13 Smajli Smajli | Web | 11. června 2017 v 16:51 | Reagovat

[12]: Znáš to, člověk se nemůže učit 24 hodin denně, to by zblbnul =D Sasuke vyměkl celkem rychle, ale zase v tý době asi vážně neměl tolik příležitostí, jak si s někým užít, když to bylo pro společnost prakticky nepřijatelné =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama