Americký sen - 7. kapitola

10. června 2017 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Americký sen

Kluky čeká pěkně vášnivá noc. Jenom to ráno bude poněkud... jiné, než čekali 3:) :D


7. kapitola


"Nejsem hračka na šukání," ohradil se černovlasý Angličan, "a jestli si myslíš, že tvoje nadřazený postavení platí díky prachům i v posteli, tak seš na omylu." Možná že kdyby to Naruto nebral jako naprostou samozřejmost, že bude nahoře, tak by reagoval méně prudce, ale tohle se mu tedy vážně nelíbilo. Viděl, jak blonďák překvapeně zamrkal.
.
Naruto vůbec nepočítal původně s tím, že by Sasuke chtěl být v pozici nahoře. Takže jeho prvotní protesty nebral vážně a teď se mu to vracelo. "Nešukám s tebou jako chlap, co má spoustu peněz a může si dovolit cokoliv. Chci se s tebou milovat, protože se mi opravdu líbíš, vzrušuješ mě. Imponuje mi tvoje chování. Kdybych tě chtěl jen na jedno, tak bych ti to řekl už tehdy v tom baru." Plavovlasý Američan se snažil dobře volit slova.
.
Sasuke zaváhal. Buď uměl Naruto dobře hrát, nebo to myslel upřímně, každopádně jeho prohlášení ostří jeho hněvu poněkud otupilo. Taky… no, nemohl říct, že mu to tak úplně nelichotilo, jakkoliv se na to teď snažil nebrat ohled, blonďák byl prostě člen vyšší společnosti a nalezl zalíbení právě v něm. "Jenže… to jde přece dvěma způsoby," pokusil se namítnout, že je tady i jiná možnost, než že ho Naruto bude šoustat. Opačná možnost.
.
"Ano, to je pravda," přisvědčil Naruto mírně, aby Sasukeho uklidnil a odložil zatím olejíček bokem. Políbil mladého muže na rty, líc, pomalinku se začal posunovat k oušku. Během jejich hrátek si všiml, že je to Uchihovo slabší místečko a kdo nejde přesvědčit slovy, by mohl jít přesvědčit činy. "Sasuke, já tě strašně moc chci," zavrkal mu do ouška rozdychtěně a ještě připojil nenechavou ruku na tvrdém nástroji v cizincově klíně.
.
"Ale já… a-ale…" snažil se Sasuke vzdorovat, ale jeho racionální uvažování bylo přebíjeno touhou, kterou v něm Naruto vyvolával tím rafinovaným laskáním jeho ušního boltce. Kčertu, zatraceně dobře věděl, jak jeho slabiny využít! Veškerá jeho přesvědčení se hroutila jako domeček z karet při té vzrušující hře, kterou Uzumaki prováděl na jeho erotogenní zóně. "Tak jo, sakra, jo! Ošukej mě!" zasténal se zoufale rozžhavenou rezignací.
.
"Tohle jsem chtěl slyšet," zavrněl Naruto a odměnil Sasukeho horkým dýchnutím a laškovným olíznutím ušního boltce. Tak rozkošně pod ním kníkal. Nepřestal ho na tom slabém místečku dráždit a pomohl mu překulit se znovu na břicho. Dlaní ozkoušel poddajnost měkké prdelky. Nejradši by popustil uzdu svojí oblíbené technice, ale možná později. Zvídavě zajel mezi půlky a musel vzrušeně vzdychnout, když pod prsty ucítil Uchihův vstup.
.
Sasukeho dech se také o něco zrychlil. Bylo to už pořádně dlouho, co si ho někdo naposledy vzal, takže nepochyboval o tom, že mu bude přivyknutí činit jisté potíže, aspoň ze začátku. Ale byl nadržený a vzrušený, navíc teď couvnout už by bylo pod jeho hrdost, aby však Narutovi ukázal, že není jen tak nějaký povolný šukací mazlíček, ohlédl se na něj a prohlásil: "Běda, jak to nebude stát za to. Radil bych ti, aby ses koukal pořádně snažit." Nebo mu to jinak ukáže sám.
.
"Neboj, věřím, že si to náležitě užiješ," prohlásil Naruto, když až s dětinským nadšením kapal olej mezi Sasukeho půlky a zajížděl mezi ně prsty. "Je to tak hříšné," sykl nadrženě. Vzrušovalo ho to tak, že se musel i sám sebe pohonit. Div nezakňučel jako hladově štěně, když vnikl prstem dovnitř. Uchiha byl tak horký a těsný. Dneska s ním prošuká postel!
.
Sasuke zadržel zasyknutí, už ale nedokázal zabránit prvotní reakci trochu se stáhnout po tom vpádu. Trošku se za tu podvědomou obranu i zastyděl, naštěstí Naruto v téhle poloze nemohl vidět jeho tvář, takže svědkem jeho červenání byl tak leda polštář. Původně měl na jazyku, aby byl Uzumaki opatrný, ale nějak mu to nešlo přes rty. Připadal by si jako ženská, přece nebyl z cukru, ačkoliv tyhle partie si žádaly důkladnou přípravu.
.
Uzumaki si byl jistý, že dneska pro ně oba bude zvláštní večer a možná že v něčem zlomový. Připravoval Sasukeho a měl dost zkušeností na to, aby přesně věděl, co a jak má udělat, aby to bylo pro jeho milence příjemné a uvolňující. Nechal ho trochu zvednout se v bocích, chtěl mít přístup i k jeho klínu. Poslouchal steny stejně jako bolestné skučení velmi rád.
.
Mladý Uchiha trošku křivil obličej, jak do něj Naruto pronikal napřed jedním a pak i dvěma prsty. Ačkoliv to ještě nebyla nijak zvlášť namáhavá činnost, po skráni mu už teď sem tam stekla kapička potu. Naštěstí měl aspoň Uzumaki opravdu kvalitní olejíček, rozhodně fungoval lépe než to máslo, co museli tenkrát použít s Gaarou. Bylo však znát, že to dlouho takhle nedělal a jeho dírka byla dost úzká.
.
Naruto se obzvlášť činil, sevření okolo jeho prstů bylo pořád dost silné. Nahmatal však uvnitř to zajímavé místečko a neváhal ho poškádlit. Sasuke sebou srandovně trhnul, až mu to vykouzlilo úsměv na tváři. Skoro jako by něco krotil, akorát místo pevné ruky a uzdy měl prsty v něčím zadku. Palcem přejel přes Sasukeho naběhlý žalud a co nejefektivněji spojil obě činnosti dohromady.
.
"Nghh… kruci, aaaah!" procedil Sasuke mezi zuby, jak ho to dráždění prostaty spojené s intenzivním laskáním jeho tvrdého ztopoření rozpalovalo. Přišel si tak necudně, tak hříšně, ale zároveň ho to strašně rajcovalo, všemi nervy mu putovaly vzrušivé plamínky vášně. Zaklonil hlavu a ze rtů mu sklouzlo něco mezi zasténáním a zanaříkáním, když Naruto po další dávce olejíčku přidal třetí z prstů.
.
Plavovlasému muži v klíně cukalo jako hřebci, který cítí říjnou klisnu. Neskutečně ho vzrušovaly všechny zvuky, které ze sebe Sasuke vyluzoval. Však úplně cítil jak Uchihova pokožka žhne, jak ho k sobě vábí. Div se mu z toho všeho netočila hlava. "Už jsi připravený?" zachraptěl omámeně a intenzivně přitlačil na kaštánek vevnitř.
.
Jeho milenec ze sebe vypravil hlasité kníknutí, které zastupovalo souhlas, mladý Angličan byl totiž v takovém stavu, že nebyl schopný ze sebe vypravit nějakou srozumitelnější odpověď. Nikdy by si ještě začátkem večera nepomyslel, jak tahle noc bude probíhat, a to ještě zdaleka nebyl konec. Prsty z jeho rozpáleného pozadí zmizely, zjevně je však velmi brzy nahradí něco jiného.
.
Naruto nemínil dál odolávat a podle toho, jak se pod ním Sasuke nemravně kroutil, i on jistě ocení další postup v dnešním večeru. Vytáhl Uchihu na všechny čtyři a natiskl se na naolejované půlky. Pěkně mu to mezi nimi klouzalo. Zdálo se mu, že musí dýchat hrozně nahlas, ale kdo by se nerozvášnil při pohledu na nedočkavý otvůrek. Chvilinku žaludem zkoumal nové území, než s přivřenýma očima zatlačil.
.
Sasuke se zakloněnou hlavou kňučel a zároveň sténal, jak ho opanovala podivuhodná kombinace slasti a bolesti. Jakkoliv měl na začátku jejich hrátek možná lehce samolibé myšlenky, když Naruta honil, v tuhle chvíli byl doopravdy rád, že není blonďák nějak extrémně vybavený, to by asi bolelo ještě víc. Takhle byl schopný zvládat to bez větších projevů slabosti, dokud se Uzumakiho stehna nedotkla jeho pevných kulatých hýždí.
.
Majitel sídla sevřel půlky ve svých dlaních a intenzivně Sasukeho k sobě natlačil. Tak skvěle ho uvnitř svíral. Slast sama o sobě, ne tak, když se pohnul. Rozverně plácl Sasukeho po zadku až se to rozlehlo místností a chudák se leknutím úplně sevřel. "Lekl ses, co?" zavrkal zastřeně a svůj úkon zopakoval.
.
"Zmetku," zavrčel Sasuke, čímž se snažil zakrýt vlastní rozpaky, "nejsem malý, abys mi musel naplác-aaaah!" Jak Naruto začal přirážet, musel uznat, že i tahle pozice mu svým způsobem možná trošku chyběla. Už málem zapomněl, jaké to je, cítit něčí péro v zadku, jak ho pěkně projíždí a masíruje zevnitř… bylo to k zbláznění, dokonce nevědomky začal vycházet Narutovi vstříc.
.
Kromě občasného mlasknutí přírazu a hlasitého oddechování se velkým pokojem občas rozlehlo rozverné mlasknutí dlaně o vyšpulený zadek. Naruta vzrušovalo Sasukeho tímto způsobem trestat. Když ho zčervenalá půlka hřála do dlaně a Uchiha skučel do polštáře, tak už se za odměnu věnoval i jemu. Dráždivě ho protahoval a dlaní připravoval o poslední zbytečky rozumu.
.
Jakkoliv se Sasuke téhle pozici ze začátku bránil, teď si to náramně užíval. Cítil ho v sobě, pěkně těsně, jak se v něm pohybuje a pořádně ho mrdá. Připadalo mu, že se Narutovi nějak líbí ho plácat po zadku, rozhodně to dělal častěji než kdokoliv jiný, koho takhle poznal. "Dělej!" zakvílel procítěně, když cítil, jak se jeho rozkoš stupňuje, "přirážej… víc! Rychleji! Dělej mi to, dokaž, že jsi pěkný kanec!"
.
Narutovi se rozšiřovalo chřípí z toho necudného pobízení. "Jo… ahh-rozšukám ti zadek," sliboval plamenně a naléhavě přirážel do milence jako smyslu zbavený. Nemohl nad ničím reálně přemýšlet a žil jenom přítomností, co byla tady a teď. Postel vrzala pod nimi jako snad ještě nikdy. "Vystříkám ti ho a-ahhh, tak dobře mi ho masíruješ," zasténal, když ho Sasuke uvnitř schválně stiskl.
.
Sasuke se pod blonďákem div nevzpínal jako bujný hřebec, do kterého ostatně neměl daleko, aspoň co do nadrženosti. S Narutem to bylo pořádně divoké, v to ani nedoufal, protože většinou bylo chování smetánky tak uhlazené… tohle by do něj neřekl, ale líbilo se mu to. "Bože… jo! J-ještě… aaaah, udělám se!" vykřikl na pokraji totálního blaha, jak cítil, že se jeho tělo začíná napínat ke sladkému vyvrcholení.
.
Už to nebylo ani milování jako zběsilé přirážení a sténání jako o život. Naruto cítil, jak se Sasuke brzo udělá. Však on taky nebyl od vrcholu daleko. Krev v něm vařila jako v kotlíku a nemohl uvěřit, že si vybral tak krásného, vzpurného a zároveň poddajného pomocníka, který byl navíc teplý a šel s ním do postele. Prostě něco neskutečného. S určitým zadostiučiněním vnímal milencův vrchol a jemu stačilo pár přírazů do staženého těla, aby se se zajíknutím udělal.
.
Černovlasý Angličan někde v oparu slasti vnímal, jak z něj Naruto ždímá každou kapičku mlíčka a sám ho plní produktem svého chtíče. Připadal si jako v extázi, prohnutý v orgastické křeči, dokud nepřešel ten největší nápor blaha a nezhroutil se na postel s Uzumakim v závěsu. Cítil pod sebou vlhkou skvrnu vlastního ejakulátu, od kterého měl ostatně blonďák ulepenou celou dlaň, a nad sebou vnímal těžce oddechujícího zaměstnavatele, jehož brada se opírala o jeho rameno.
.
Naruto měl pocit, že spadl na nejrozpálenější polštář na světě. Vnímal, jak hrozně Uchiha topí a jeho samotného oblévá uvolňující se slast. Nemohl uvěřit, že všechno tohle je skutečnost. Pro jednou se mu trpělivost vyplatila a on ochutnával její ovoce. Bylo velmi sladké a vonělo úžasným pižmem udělaného chlapa. Po chvíli se odkulil, aby přece jenom neudělal z Uchihy placku.
.
Sasuke zůstal ještě nějakou dobu ležet na břiše a se zavřenýma očima si vychutnával poslední záchvěvy extrémní rozkoše. Tohle mu vážně chybělo, pořádný živočišný a divoký sex. Teprve když z jeho tmavých očí vyprchal závoj vášně, začal uvažovat malinko racionálněji. Panebože, rozdal si to se svým šéfem! Vyhoupl se do kleku a sháněl se po svém oblečení. Asi by odsud měl vypadnout, než se Naruto vzpamatuje.
.
"Kam spěcháš?" podivil se Naruto a chytil Sasukeho za zápěstí. Nemínil ho dneska nechat odejít. Však taky už začínala noc a on se po tom nespoutaném sexu chtěl tulit. Měl to tak rád. Pořádně milence zneužít a pak se před spaním pomazlit. Strhl mladého cizince k sobě. Vypadalo to, že mu bude chtít utéct. "Nikam, budeš tu se mnou," zavrněl.
.
"To se nehodí," namítl Sasuke a lehce znervózněle se ohlédl ke dveřím, "co když k tobě ráno přijde Kakashi a uvidí nás tady takhle? Bude to vypadat blbě." Nebyl si jistý, jestli ho třeba hlavní komorník nechodí budit nebo tak nějak. Jedním z důsledků Narutovy orientace byl fakt, že neměl v personálu jedinou ženu nebo dívku. Na úklid, zahradničení, vaření i starání se o koně měl najaté samé chlapy.
.
"Já myslím, že už to o nás stejně vědí, tady se totiž nikdy nic neutají a za chvíli vědí všichni všechno," odtušil jednoduše Uzumaki a přimáčkl se k Angličanovi tělo na tělo. Laškovně sjel po bedrech až na zadek. "Hm, pěkný," odtušil potěšeně, ale Sasuke se mu pořád cukal. "No ták, když to budou vědět, tak je jedno, jestli tě najdou u sebe nebo u mě. A já bych tě chtěl mít tady," dodal s nádechem, který sliboval další perverznosti.
.
"Proč by to ale měli vědět?" vyděsil se Sasuke. Za normálních okolností by to asi pro Naruta mohlo vyjít dokonce až urážlivě, jako že se stydí za to, kdyby se dozvěděl, že s pánem domu něco měl, Sasukemu však šlo o něco jiného. Pokud se to personál dozví, určitě si budou myslet, že ho Uzumaki přijal jenom kvůli tomuhle. Už tak se někteří divili, vzhledem k tomu, že nebyl ničím pořádně vyučený a neměl ani doporučení. "Tohle musí zůstat tajemstvím!"
.
"Psss," tišil Uchihu pán domu prstem na rtech, "necháme to koňovi, ten má větší hlavu, co říkáš?" Naruto viděl, že tím prohlášením Sasukeho moc nenadchl. "Zůstaň se mnou přes noc a ráno zavčasu vstaneš a půjdeš do svého, ano?" Uzumaki si byl jistý, že minimálně Kakashi je slyšel a jistě to šel hned nahlásit do kuchyně, která byla centrem všeho dění služebnictva.
.
Sasuke ještě nějakou dobu váhal, ale na druhou stranu, Narutova postel byla příjemně měkká a teplá, kdyby se chtěl dostat do svojí, musel by se obléct a absolvovat cestu do úplně jiného křídla budovy, což nebylo zrovna blízko. A jakkoliv si to nerad přiznával, moc se mu po tom vášnivém sexu nechtělo pochodovat přes celý Uzumakiho zámeček. "No tak dobře," vydechl tedy nejistě.
.
"Rozhodl ses dobře," posvětil jeho rozhodnutí Naruto. Přitiskl se k Uchihovi a volně přes něj přehodil ruku. Užíval si klidné chvíli a tělo vedle něj pomalu opouštěla nervózní křeč. Do rána je ještě tolik hodin nevyužitého času… nechá chvilku Sasukemu na oddech a pak mu navrhne další kolo. Když se něco započne, tak se z toho musí umět vytěžit co nejvíc. Milenec se mohl čirou náhodou vzepřít, ale Naruto doufal, že tohle není jejich poslední setkání.
.
Narutovo původně čistě nevinné gesto, kterým ho objal, postupně nabývalo na intimnosti, dokud se k němu Uzumaki netulil, a než to stačil nějak zaznamenat, už se s ním mazlil. Nebylo to ale jenom něžné završení sexu, jak si původně myslel, brzy mu došlo, že je to nenápadná předehra k další souloži. A i když se snažil vzdorovat, jeho tělo po tom nějak podvědomě toužilo, takže se nakonec nechal překecat k druhému číslu, které bylo právě tak dravé a nespoutané jako to první.
~~~
Tmavá noc se přehoupla do svěžího dne. Sluníčko v zahradě lechtalo hlavičky rozkvetlých květů a vítalo společně s nimi nový den. Jenže za těžké závěsy v pokoji nemohlo. Zkoušelo to, ale spáči uvnitř vůbec nevěděli o ničem. Ba ani ptačí orchestr je neprobudil, přitom na sídlo přijela návštěva. Kupodivu se tu chovala jako doma a hned se dožadovala svého vnuka. S mrzutostí, že zase ten výlupek spí a nedělá nic užitečného, se rozešel k ložnici. Vešel dovnitř tak, aby si každý všiml, že je tam. "Naruto!" zahromoval hlas bělovlasého muže, "zase chrápeš? Kdyby tě viděla matka, tak spráskne rukama, cože to vychovala. Už je deset nejmíň pryč." Jiraiya došel k oknům a začal je jedno po druhém otvírat a pouštět slunce dovnitř. Z postele se ozvalo nespokojené bručení a blonďatá hlava zmizela pod přikrývkou.
.
Sasuke, kterého probudil hlučný nástup neznámého muže, jenž kupodivu oslovoval Naruta jménem a navíc to vypadalo, že má nějaké mentorské tendence, se snažil pod dekou vypadat co nejvíc placatý. Nepříliš jemně šťouchnul do svého blonďatého milence, aby mu naznačil, že když vstane, mohl by toho chlápka odvést někam pryč a on by pak nenápadně proklouznul z ložnice. Nemohl uvěřit, že vážně zaspal! Přece už nemohlo být tolik hodin… Ale po té prošukané noci zjevně potřeboval dočerpat energii.
Ne že by se mu spalo špatně, to vlastně spíš naopak. Pravda, byl pořád celý ulepený od potu, slin, olejíčku i spermatu, ale plánoval si dát sprchu, jakmile se dostane k sobě do pokoje a koupelny. Jenom se modlil, aby si ten muž nevšimnul oblečení poházeného na podlaze, bylo totiž samozřejmě dvoje.
.
Jiraiya spokojeně obešel okna, ale vypadalo to, že to k tomu mrněti na posteli stále nedošlo. "Naruto," odtušil už pobouřeněji, "to ani nepřivítáš dědu, když za tebou přijede?" S tím mu prostě sebral přikrývku. Odhalil i tím Sasukeho, kterého si předtím vůbec nevšiml. Chvilku se zarazil, že kouká na úplně nahého cizího muže, s kterým evidentně jeho vnuk v noci spal. A dle toho, v jakém byl stavu, tak to muselo být pořádně vášnivé. Hodil na Sasukeho peřinu a necitelně zalomcoval s pánem sídla. "Zase sis našel mužskýho. Mě s tebe jednou klepne. Neříkal jsem tak náhodou, že potřebuješ potomky, aby tohle všechno měl kdo zdědit!"
"Dědo," zachrčel Naruto omámeně a schoval hlavu pod polštář, který mu byl vzápětí odebrán. Byl k němu vždycky tak necitelný, copak nevěděl, že ostrý přechod z teplé peřiny ven je šokující?
.
Mladý Angličan si umínil, že toho blonďatýho zmetka fakt při nejbližší příležitosti nakopne. Kdyby ho nenutil tady přes noc zůstat, možná by si byli nedali to druhé číslo, ale aspoň by byl ušetřen takového trapasu! A místo toho, aby to ten parchant řešit, se ještě snaží dospávat!
"Mě si nevšímejte," zamumlal o něco vyšším hlasem než normálně směrem k bělovlasému muži, kterému hádal tak přes padesát, možná šedesát. Byl statné postavy a vyhlížel energicky, což měl ostatně tu čest i poznat, když z nich tak serval tu deku. Rychle se vykutal z postele a snažil se po zemi posbírat svoje svršky. Tváře mu hořely studem a čím víc a urputněji se snažil dostat do oblečení, tím méně se mu to dařilo. Zvlášť když cítil, jak se mu stehna lepí k sobě spermatem, kterého byl ještě po těch dvou číslech plný. Do hajzlu! Bál se, aby ho nevidělo služebnictvo a místo toho je načapá sám Uzumaki starší.
.
Naruto jen velmi neochotně otevřel oči a ospale mžoural na dědu, který se tvářil, jako kdyby se stala nějaká tragédie. Choulil se v embryonální poloze a vůbec se mu nechtělo vstávat. "Dědo, a nemohls prostě počkat, až vstanu?" zabrblal a ihned toho zalitoval, jak s ním starší Uzumaki pořádně zatřepal.
"Ty jsi nemožný, kdyby sis měl na živobytí vydělávat rukama, tak bydlíš někde pod mostem," vytknul mu okamžitě Jiraiya a díval se, jak se Sasuke souká do oblečení. Div se nepřizabil, jak se mu nohy zamotaly do kalhot. Mladý muž byl sympatický a pěkný, nevybral si vnuk špatně, ale sakra má si hledat ženskou!
.
Černovlasému mladíkovi se konečně podařilo dostat se do nohavic a vytáhnout kalhoty do pasu. Ledabyle je zapnul, na pásek se vykašlal, a stejně tak košili pozapínal tak na každý druhý knoflík, a to ještě někdy i šikmo. S vestou a vázankou se vůbec nezdržoval, to jenom posbíral, na boty úplně zapomněl. Dokonce ani nepočkal, až je Naruto s tím chlápkem představí, a jenom se modlil, aby tu neznámý muž byl pouze na skok a už ho dneska nepotkal třeba u oběda nebo tak. Zpražil svého blonďatého zaměstnavatele smrtícím pohledem a potlačil chuť jeho příbuznému říct, aby ho pořádně profackoval, než prchnul z pokoje jako vyplašená laň.
.
Mladší Uzumaki se pořád choulil na posteli a musel se pousmát milencově zabijáckému pohledu. "Dědo, to jsi nemohl poslat aspoň telegram, že přijdeš? Bysme si tohle mohli ušetřit," pronesl vyčítavě k rodinnému příslušníkovi. Málokdy se obtěžoval s tím, mu sdělit, že přijde, a pak se občas stávaly trapasy. Nachytal ho s chlapem v posteli, přišel na rozdováděnou zábavu pro jeho kamarády…
.
"Ne, protože takhle si nejlíp udělám obrázek o tom, jak tu ve skutečnosti žiješ. Nestojím o žádná nacvičená divadélka. A jak vidím, pořádně tady hřešíš!" odfrkl si Jiraiya a posadil se do čalouněného křesla naproti posteli jako nějaký soudní porotce, "co to bylo za kluka? Nebyl to mladý Hyuuga? Už dlouho jsem ho neviděl… ale měl jsem za to, že je zasnoubený." Jiraiya předpokládal, že si jeho vnuk do postele vybírá muže ze stejné společenské vrstvy.
.
Naruto za sebou nahmatal cíp přikrývky a v mžiku se do ní zachumlal. To bylo fajné. Jenže děda nevypadal, že by ho chtěl nechat dospat. "Ne, Hyuuga to nebyl, ten by mi rozbil hubu, jen bych mu něco takového navrhl. Je to můj nový osobní pomocník, zaměstnal jsem ho tak před dvěma měsíci." Plavovlasý muž mohutné zívl a protíral si oči. Taková šoková rána mu určitě zkracuje život.
.
"Jo, tak osobní," ušklíbl se Jiraiya, "to vidím. Až moc osobní, řekl bych. Vylez sakra z tý postele, nebudeš chrápat do oběda. Chudák Minato, kdyby tohle viděl! Místo plození potomstva se tu oddáváš takovým… věcem." Díval se, jak se jeho vnuk neochotně a nafučeně hrabe z lože, a uznal, že kázání už učinil zadost. "Bylo to aspoň dobrý? Co jste všechno dělali?" zeptal se s poněkud lišáckým úsměškem. I když sám oceňoval jiné přednosti, zajímalo ho všechno z téhle oblasti.
.
"Řekl bych, že tak dobrý sex jsem neměl už hodně dlouho za poslední rok. Sasuke se vůbec nezdá, ale je divoký a strašně sexy," zasnil se Naruto, až se na chvíli přestal oblékat. Stejně si bude muset dát sprchu a obléct něco čistého. "Bože, dědo, to je, jako kdyby sis našel nějakou mladinkou kočku a ona si to s tebou náramně užívala."
.
"Nepovídej," užasl Jiraiya, kterého překvapila ta Narutova vzletná rétorika. Normálně se jeho vnuk nad máločím takhle rozplýval, ale skoro to vypadalo, že je do toho kluka zamilovaný. "Hmm a jak dlouho už to spolu táhnete? Celé ty dva měsíce?" pokoušel se zjistit, jak moc je ten vztah mezi nimi vážný. Docela to Narutovi i přál, však už si říkal, že snad zůstane přelétavý navždycky.
.
"Ne, spali jsme spolu dneska poprvé," Naruto vstal a protáhl se. Měl pocit, že ho trochu svrbí záda jakoby od škrábanců. "Potkal jsem ho v jednom baru, kde mi polil sako," začal mladý Uzumaki a vypověděl dědovi, jak si přivábil Sasukeho domů, "… jenom jsem s ním flirtoval, vypadalo to, že je furt ve střehu. Už chápu, proč máš rád, když můžeš nějakou ženskou lovit. Je to příjemné a vzrušující."
.
Jiraiyovi se na tváři usadil široký spokojený úsměv. Pouštěl sice ze začátku hrůzu, ale stejně to bylo něco, co Naruto nemohl změnit. Jestli se mu líbili chlapi, těžko ho přeorientovat na ženské. "Joo, chlapče, to je právě to nejlepší! Když je žena - nebo chlap - moc povolná, je to jenom krátká zábava. Noční radovánka a nic z toho. Ale když se o ni musíš snažit… hledat způsoby, jak jí zalichotit, jak ji obměkčit a získat… to je to pravé vzrušení! Čím víc vzdoruje, tím větší máš na ni chuť. A většinou tě právě nepřejde po první noci, na rozdíl od snadné kořisti."
.
"Jako bys mi mluvil z duše, dědo," odtušil Naruto se zasněným výrazem ve tváři. "Sice jsem ho dokázal dneska svést, ale nejsem si vůbec jistý, jestli se mi to podaří znovu. Je tak nezkrotný a má svoji hlavu. Člověk s ním musí jednat na rovinu a dobře volit slova. Mám pocit, že nikoho tak zajímavého jsem ještě nepotkal." Mladší Uzumaki si sám ještě neuvědomoval, že Sasuke se mu dostal pod kůži víc než je zdrávo.
.
"No, jsem rád, že sis našel někoho, kdo pro tebe není jenom hračka. Vidím, že jsi do něj blázen," uchechtl se Jiraiya a vstal, "doufám, že nás při obědě představíš, ale teď pohni zadkem a až se umeješ, chci tě vidět v salónku." S těmito slovy na vnuka ještě spiklenecky mrkl a odešel z ložnice. Docela by si po té cestě dal konečně šálek čaje, možná i s kapkou něčeho ostřejšího, třeba kubánského rumu. U vnuka se něco vždycky našlo, ostatně on taky nebyl svatý.
.
Naruto chtěl protestovat, že do něj není blázen, ale Jiraiya ho nepustil ke slovu. Jako byl z něj trochu vedle, třeba jako když měl nové auto nebo koně, jistě to nebude tak vážné, jak si děda myslel. Zaplul do koupelny, aby se pořádně vydrhnul a mohl v klidu vzpomínat, jak krásně jim v noci bylo. Ještě teď ho lechtalo v podbřišku, jak byl zážitek čerstvý.
.
Sasuke byl nadšený méně. Ne snad, že by si dobře nezašukal, to naopak, sexuálně byl uspokojený na maximum, ale spíš ty následky… Ani ne tak fyzické, jako ty ostatní. Třeba pohledy a popichující poznámky ostatních z personálu. Jak jeho zaměstnavatel předvídal, to, že spolu spali, se po domě rozšířilo rychlostí blesku a on teď musel čelit narážkám, že ho určitě Uzumaki přijal jen kvůli tomu. Byl proto naštvaný a navíc Naruta podezíral, že to tak skutečně je.
.
Mladý pán domu si z pomluv personálu nic nedělal. Byl na to uvyklý a navíc do očí se mu to nikdo neopovážil říct. Chlácholil Sasukeho prskání, že si ho tu vydržuje jako placeného milence. Možná to tak původně chtěl, třebaže jako pomocník byl Uchiha velmi dobrý a ochotný, tak na další postelové hrátky nechtěl přistoupit kvůli těm jeho pošetilým obavám. Vždyť on to myslel dobře a snažil se mladého cizince uštvat jako ladnou kořist.
.
Mladý Angličan dlouho nechtěl přistoupit na nic dalšího, dokud mu Naruto nenavrhl, že když mu to tak vadí, tak veškerý pomocný personál vymění, jen aby se tu cítil dobře. Zřejmě schválně to načasoval na okamžik, kdy si byl jistý, že je může Kakashi slyšet, což samozřejmě vyvolalo mezi služebnictvem docela paniku. Sasukeho tím navíc naprosto zaskočil, protože by ho nikdy nenapadlo, že je Uzumaki schopný zajít kvůli němu tak daleko.
.
Pro Naruta to tehdy byl opravdu vstřícný krok. Postupně sám zjišťoval, že mu Sasuke není tak úplně lhostejný jako obyčejný milenec, ale cítil k němu něco víc. Zatím to nijak neventiloval nahlas, třebaže děda mu to řekl hned, jak ho viděl. Spíš to v sobě trochu popíral. Ne, že by mu vadilo, že je Sasuke z jiné společenské vrstvy než on, ale spíš měl obavy, co by na jejich vztah řeklo okolí. Homosexualita se nenosila a ne ještě takováhle, kde se v podstatě zahazoval se spodinou. Služebnictvo mohlo vědět všechno, ale pro jeho přátele byl Sasuke stále jen osobní pomocník.
.
Po Narutově nabídce šeptanda mezi služebnictvem okamžitě ustala. Nebo respektive neustala, ale už probíhala skutečně jenom za zády obou mužů, všichni si přestali ze Sasukeho utahovat, takže se mladému Uchihovi v domě lépe dýchalo. Taky musel uznat, že ho Narutova nabídka dost obměkčila, kdyby ho měl Uzumaki jenom na to jedno, určitě by to nehnal až do takových extrémů. Aniž by si to uvědomoval, tak pomalu roztával a občas na nějaké to flirtování začal i reagovat - zhruba po dalším měsíci spolu skončili zase v posteli a dováděli v ní tak, že se lože div nerozpadlo.
 


Komentáře

1 Komentátora Komentátora | 10. června 2017 v 9:25 | Reagovat

No pan starsi Uzumaki si teda umi vybrat chvilku na navstevu :D naruto se nam zamiloval do Sasanky, ale zajimalo by me jestli se sasanka jeste nekdy uvidi s otcem nebo tak a co by na to asi rekl :D

2 Deny Deny | 10. června 2017 v 10:01 | Reagovat

Nemohl se objevit nikdo lepší než Jiraiya 😂 Aspoň, že mu nevadi Narutova orientace. I když by taky rád měl vnoučata. xD jeho příchod do ložnice byl prostě geniální xD
Naruto začíná měknout. Doufám, že si brzy řeknou se Sasukem co k sobě cítí.

3 Káťa Káťa | E-mail | 10. června 2017 v 13:47 | Reagovat

Děda Jiraiya :DD.

Noc byla přesně taková, jak jsem si představovala, že bude :D...snad Sasuke co nejdřív přistoupí na další hraní :P

4 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 10. června 2017 v 20:44 | Reagovat

Krásne to bolo. Sasu i naru sa do seba zamilovavaju a možno si to uvedomujú a mooozno ešte nie......😆. Každopádne sú si stále bližší a bližši...a je to na nich krásne vydiet. A ten dedo jiraiya ma teda dostal.naoko ho zjezdil ale pritom to toleruje..... Krásne sa ich vzťah vyvíja...... Už teraz sa teším na ďalší diel.

5 Saruma Saruma | Web | 11. června 2017 v 15:55 | Reagovat

To bylo krásnýýýýýý!!!!!

6 Lussy Lussy | 11. června 2017 v 17:46 | Reagovat

No já musela dočíst i ten poslední díl. :3 Teď už mi zbývá dohnat piráty, k tomu se taky pokusím brzy dostat během příštího týdne. :3
Nicméně, tahle povídka mě vážně baví. Obzvlášť tato kapitola byla hodně úsměvná. Že tam vtrhne zrovna Jiraiya, to bych nečekala, každopádně chudák Sasan, kdyby jim alespoň nestrhnul tu deku. :D
Budu se moc těšit na další sobotu, do té doby teda budu dohánět piráty. Nicméně ti musím poděkovat, povídky mi dnešní jinak náročný den hezky zpestřily. :)

7 Rellem Rellem | 11. června 2017 v 20:33 | Reagovat

Jiraiya nezklamal :DDD moc povedená kapitolka. Snad jen... ,,Skoro jako by něco krotil, akorát místo pevné ruky a uzdy měl prsty v něčím zadku," mi přijde strašně... asexuální, asi? Občas mi tyhle přirovnání zkazí atmosféru.

8 XXMikki XXMikki | 12. června 2017 v 8:46 | Reagovat

Tak ten Narutův děda to teda zabil, něco takového jsem nečekala :D :D a jsem ráda, že si spolu tak hezky užili :3 určitě bude pokračování, Sasuke už teď bude povolnější a tak, a Naruto mu ještě neukázal, na jaké věci je v posteli doopravdy. Hmm, akorát škoda, že jsme nemohli vidět reakci Kiby, že se spolu ti dva konečně vyspali. To by mohlo být zajímavé.

9 Tony Tony | 12. června 2017 v 9:55 | Reagovat

Tak to bylo teda luxusni rano :D Jiraiya, to je dobry :D ale tak Jíra je v pohode, tak no stress :D :D

10 Kankuro Kankuro | 12. června 2017 v 17:02 | Reagovat

Coma hezké těším se na další díl

11 Tara Tara | Web | 13. června 2017 v 12:34 | Reagovat

vášnivá noc a ráno taky jen trochu jinak :D :D  No doufám, že Spolu nějako jakože vydrží :3

12 Ammy Ammy | 13. června 2017 v 15:19 | Reagovat

Najlepšie "ráno po tom", aké som kedy mala tú možnosť čítať.:D Ja z toho jednoducho nemôžem. Jiraiya je skrátka best ever!
Ako som si myslela, Naruto so Sasukem sa samozrejme najskôr museli ponaťahovať, než sa "dohodli". Len by ma zaujímalo, či aj Sasuke niekedy bude mať tú česť byť hore. ;)

13 Lopolka Lopolka | 13. června 2017 v 20:05 | Reagovat

Ten Jiraiya byl luxusní. Takové probuzení si asi vážně nepředstavovali. :-)

14 Janii Janii | 14. června 2017 v 15:31 | Reagovat

Myslim, ze me naprosto okouzlil pristup Naruta :D chvilku jsme se fakt bala, ze Sasukeho odkopne. Snad jim to vyjde a vydrzi. Jiraiya byl neskutecnej pohodar :D skvela scena

15 Smajli Smajli | Web | 16. června 2017 v 9:42 | Reagovat

[1]: Jiraiya to opravdu vychytal =D A myslím, že Fugaku by rozhodně tím vztahem moc nadšený nebyl =D

[2]: S Jiraiyou se v povídkách dobře pracuje, je to s ním vždycky takové oživení =D Naruto si to ještě musí trochu sám v sobě ujasnit =D

[3]: Řekla bych, že má Sasuke po první noci celkem dobrou motivaci =D

[4]: Myslím, že si to hlavně uvědomuje někdo jinej, Jiraiya =D Každopádně před sebou mají ještě poměrně dlouhou cestu, než to bude nějaký opravdický vztah nebo něco takového ;)

[5]: Díky =)

[6]: Ujišťuju tě, že tam se taky staly zajímavé věci 3:) S Jiraiyou je legrace, ten se vždycky postará o nějaký takový chvilky, ačkoliv klukům se to asi moc nezamlouvalo =D A nemáš zač, soucítím s tebou, taky mám ještě dvě zkoušky -_-

[7]: Jiraiya je super =D No, občas se snažíme ty sexuální scény trošku ozvláštnit, aby to nebylo pořád jako přes kopírák, i když tomu se yaoistky stejně nevyhnou =D

[8]: Aspoň máš v té povídce taky nějaké překvapení =D Sasuke si to určitě užil, ale řekla bych, že na ty BDSM věci je na něj přeci jen ještě brzo… ale neboj, budou 3:)

[9]: Jo, on sám je taky pěknej perverzák, tak nemá co mluvit =D

[10]: Neboj, bude brzy ;)

[11]: Tak zatím ještě mají jenom zaměstnanecký vztah… zatím =D

[12]: To jsem ráda, že jsme u tebe v něčem získali prvenství =D A myslím, že u jiného páru by se asi Sasuke až tolik nehádal, tady prostě… no nevadí =D Prozatím si to vyjasnili.

[13]: To nejspíš ne, jejich první noc a už takovej trapas =D

[14]: Jo, vypadá to, že Naruto to vidí na delší dobu než na jednorázové použití =D S Jiraiyou je prdel, asi ho budem obsazovat víc 3:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama