Pod vlajkou Uchihů 2 - 10. kapitola

1. června 2017 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 2

V novém přístavu musí Madara doplnit posádku i zásoby. A docela by se mu líbila i koupel v něčí společnosti.


10. kapitola


Do dalšího pirátského přístavu to bylo dva týdny plavby při dobrém počasí. Susanoo by to zvládla včas, ale počasí se s nimi rozkmotřilo a moře rozbouřilo. Těch zbylých třicet námořníků mělo co dělat, aby ji udrželi v provozu. Střídali se na směny. Vynášet vodu z podpalubí, odpočívat, být k ruce. Proto, když dojeli do zálivu, tak si všichni oddechli. Čekalo je několik dní volna, než najmou potřebné množství nových lidí. Madara plánoval všechny nové námořníky pořádně proklepnout, než je přijme. Rozdělil tedy služby, aby jim nějací lapkové nepřepadli loď. Kapitán se chtěl poohlédnout po přístavu. "Sasuke, půjdeš se mnou?" zeptal se synovce, když ho potkal na lodi. Jinak měl zákaz přístupu na souš, protože nechtěl riskovat, že by mu zdrhl.
.
Mladší Uchiha zaváhal. Ne že by se mu na pevninu nechtělo, to právě naopak. Váhal, protože si nebyl jistý, jestli pro něj možnost útěku nebude příliš velkým lákadlem, a kdyby se o to doopravdy pokusil, bál se, co by následovalo jako trest - Madarovy oblíbené způsoby, co se jeho týkaly, mu zůstaly bolestivě vryty v paměti. Když nad tím tak uvažoval, vlastně by si možná ani útěkem moc nepomohl, dokonce i v případě, že by se mu to podařilo. Musel by čekat bůhvíjak dlouho, než by třeba objevil loď, která by plula do příslušného přístavu na jih, kam potřeboval. Nebylo tedy nakonec lepší zůstat s Madarou… aspoň prozatím? Od té poslední hrozné zkušenosti uplynulo už víc než měsíc a zatím to nevypadalo, že by ji Madara plánoval zopakovat, i když Sasuke pořád zůstával obezřetný. "Ano, docela rád," rozhodl se nakonec.
.
Kapitán ještě zašel za Kisamem a pak počkal, než se k němu připojí synovec čekající u rampy na molo. Společně sešli dolů a vydali se do města. Byť se mohli stravovat na lodi, tak Madara měl v plánu využít nějaké služby hostince… anebo by mohli navštívit místní horké prameny. Městečko jimi bylo vyhlášené a on by se rád naložil do horké vody. "Sasuke, nezajdeme?" kývl k ceduli lázní, která hlásala, jak jsou jejich služby široko daleko nejlepší.
.
Mladík si změřil nabídku a zaváhal. Docela by se mu to líbilo, vzpomínal si, že v podobných pramenech byl jenom jednou, když byl ještě dítě, a taky na nějaké výpravě zastavili v podobném přístavu. A koupel v horké sladké vodě by už potřeboval, jistě tam budou mít k dispozici i mýdlo. Jenže… zrak mu padnul na Madaru. To by taky znamenalo, že by se před ním musel svléknout do naha a něčemu takovému by se raději snad vyhnul. Bylo to těžké dilema, nevěděl, jak se rozhodnout.
.
"Sasuke, nad čím váháš? Horké prameny jsou příjemné," začal do něj Madara zase hustit. Úplně ho nadchnula představa, že by se mohl rochnit v horké vodě, užívat si její hřejivý dotek na nahém těle… to bude určitě ta věc, proč synovec váhá. "Neboj, já tě neukousnu. Zavřu oči, abych tě náhodou neuhlédl." To se mu začínalo líbit ještě víc, když si představil Sasukeho nahého.
.
"Hmm, jenom aby," odpověděl trošku kysele Sasuke, ale na návrh kývnul. Byla to jediná možnost, jak se před další plavbou pořádně vykoupat. A koneckonců… na veřejném místě mu přece strýc nemohl nic udělat. Určitě tam bude plno dalších lidí, takže na něj nebude moct ani sáhnout nebo tak něco. Nemá se tedy čeho bát. Beze spěchu tedy následoval dlouhovlasého Uchihu dovnitř.
.
Madara u obsluhy zajednal občerstvení s kapkou alkoholu, kterého se nemohl už po těch týdnech dočkat, a jelikož si Sasuke zrovna opodál prohlížel sochu koně, tak samozřejmě zajednal místo v horké vodě v soukromí, aby je nikdo neobtěžoval a on měl synovce jen pro sebe. Mávl na mladíka. "Pojď, umělče, máme ve vodě volno."
.
Sasuke se k němu připojil. Musel uznat, že prostředí bylo vážně stylové, bylo vidět, že si na sebe podnik umí vydělat. Interiéry byly krásně zdobené freskami s alegorickými motivy vody, páry, ohně i deště. Úslužná dívenka s dlouhými tmavými vlasy a zvláštníma velice světlýma očima je dovedla do místnosti, která sloužila jako převlékárna.
.
Třebaže se Madara rádoby dušoval, že se dívat nebude, tak lhal. Pokoutně se díval na Sasukeho a kochal se. Nejednou ho samozřejmě synovec načapal a počastoval ho nepříjemným pohledem, ze kterého si nic nedělal. Ovázal se bederní rouškou a vyšel ven k malému jezírku, kde neustále dotékala horká voda z pramene. Už se do ní chtěl ponořit, ale obsluha je ponoukala, aby prvně smyli špínu v kádi a pak se omývali v jezírku. Neváhal a jako první zabral nízkou káď plnou vody. "Nechceš se přidat?" zeptal se synovce, možná by se tam natěsno vlezl.
.
Sasuke byl poněkud roztrpčený, jak na sobě cítil strýcovy oči, když se svlékal a několikrát ho nachytal na švestkách. Lhář jeden, tomu tak něco věřit… Naštěstí uznal, že venku mu opravdu nic udělat nemůže, protože od veřejného prostranství je dělilo jen několik zdí, takže by v nejhorším křikem někoho přilákal. Na lodi sice platila Madarova pravidla, ale ve městě ještě jakž takž vládl zákon - a podle něj bylo znásilnění zločinem. Zakryl si intimní partie rouškou a vyšel za strýcem. "Ani náhodou," ujistil ho ohledně svého přesvědčení, že s ním se teda v jedné kádi koupat nebude… natož když by se museli skoro při každém pohybu dotýkat a otírat.
.
"Škoda, mohlo to být fajn." Třeba se umývat navzájem, dodal v duchu. Nechal chvíli odmočit špínu, než se začal drhnout napěněnou mořskou houbou a tiše si u toho pohvizdoval. Nejvíc času strávil s mytím vlasů. Měl je vzadu nějaké zacuchané a nemohl se s nimi domluvit. "Sasuke, mohl bys mi pomoct?" Taková menší záminka, jak zavolat synovce k sobě.
.
"Na onen svět? S radostí," zažertoval trochu cynicky Sasuke, ale přistoupil blíž ke kádi. Neměl by ho moc provokovat, ostatně, Madara to platil, tak by měl projevit trochu vděku. "Co chceš?" zeptal se, i když se postavil tak, aby na něj strýc případně nedosáhnul. Jen tak pro jistotu, bůhví, jestli v té vodě není třeba nějaké afrodisiakum, už slyšel i o látkách, které údajně podporují chuť na sex.
.
"Asi je zbytečné tě žádat, abys mi vyhonil, ale jestli budeš té dobroty a lásky, tak bych potřeboval vzadu rozčesat ty uzlíky a umýt záda." Madara se musel poťouchle usmívat, Sasuke stál tak bokem, že skoro na něj neviděl a musel se natočit. V té bederní roušce vypadal tak dobře.
.
Mladší Uchiha se nejprve vylekal tou první větou, ale z toho uculení poznal, že to taky byl strýcův záměr. Aby se mu pomstil, strčil ruku do kádě a stříknul mu vodu do obličeje, aby mu ten úsměv splasknul. "Už jsem ti někdy řekl, že tě nesnáším?" zeptal se nahlas a přesunul se za jeho záda, "můžu ti je rozčesat nožem?"
.
"Jo jasně a ufikneš mi je u hlavy. Zapomeň, zkus to prsty," zavrčel na něj Madara stíral si mydlinky z obličeje. Sasuke se choval jako malý uličník, ale… nevadilo mu to tak aby s tím něco aktivně dělal. Drhnul si nohy a nechal synovce vzadu pracovat. "Jak to jde?" zeptal se po chvíli, když měl pocit, že mu některé prameny vyškube.
.
"Máš je hrozně dlouhý…" postěžoval si Sasuke, který se snažil rozplést zcuchané uzlíky, ale bylo to poněkud náročné, Madara je měl o dost delší než bráška. "Nechtěl by ses ostříhat dohola, nebo si taky nechat udělat ty fešný copánky, co měl Itachi?" navrhnul, když se mu konečně podařilo uvolnit všechny cuchance a pročesával černé mokré prameny, aby je uhladil.
.
Madara prvně váhal, copánky nikdy nenosil, maximálně si svázal vlasy koženou šňůrkou. "Mohl bych, ale jen když mi je zapleteš ty," odtušil měkce, tohle by si nechal líbit častěj. Ještě počkal, než mu Sasuke umyje záda, než se zvedl. "Pojď, pískle, ať to nemáš studený." Pustil ho do vody a sám se opláchl čistou vodou. "Nechceš pomoct?" Rád by se dotýkal toho mladého těla, které ho tak hříšně přitahovalo.
.
"Zvládnu to sám, díky," ujistil ho rychle Sasuke a vzal si mýdlo. Spokojeně vydechl, znělo to skoro, jako když zapřede kočka. Koupel v pravém slova smyslu neměl už dlouho, vždycky si musel stačit jenom s opláchnutím čistou vodou. Nejprve si roztíral mýdlo jenom dlaněmi, po krku, ramenech, pažích, hrudi… a teprve, když povlak potu a špíny povolil, přejížděl ty samé cestičky drsnou houbou, aby se zbavil všech nečistot důkladněji.
.
Madara mezitím přešel k jezírku a ponořil se do jeho teplejších vod. Přešel na druhou stranu a posadil se na stupínek pod vodou a pozoroval Sasukeho v kádi. Byť to byly jen účelné pohyby, tak ho to rajcovalo. Měl tak pěkný výhled, až ho synovec vraždil pohledem, jak si ho náruživě prohlížel. Lechtalo ho v podbřišku a možná se brzy vzruší. Ostatně by se ani nedivil. Mladík byl jako chodící afrodiziakum, tss, kde je nějaký roh z nosorožce, když má tohle.
.
Sasukemu bylo nepříjemné, jak ho dlouhovlasý Uchiha hltá pohledem. Ne že by to pro něj bylo tak úplně neznámé… Itachi se na něj vždycky taky díval tak toužebně a div ne zbožně. Ale Madara nebyl Itachi, tudíž mu to vadilo. "Aby ti náhodou nevypadly oči!" osopil se na něj, když to trvalo už pěknou dobu, a chvilku váhal, než vstal a vyhrabal se z kádě. Zakryl si intimní partie a vklouznul do jezírka na opačné straně tak rychle, že malé vlnky vody vyšplouchly ven.
.
Starší Uchiha zhodnotil, že ta chvilka přeběhnutí byla příliš krátká, navíc Sasuke nebyl nikterak daleko, snad ani dva kroky od něj. "Tak zatím je ještě mám, tak je hodlám používat."
Ozvalo se tlumené bouchnutí dveří a pak odkašlání, jak přišla obsluha s občerstvením. Láhev červeného vína, dva pohárky a něco na zub. Dívka se ztratila stejně rychle, jako se objevila.
Madara přešel na druhou stranu, aby jim nalil víno a jeden z plných pohárků nabídl Sasukemu. Třeba mu rudá tekutina z hroznů rozproudí krev, protože on sám ji měl rozbouřenou až až. Bude se muset krotit, aby se příliš neopil, což se v horké vodě mohlo stát velice rychle, ale Sasukeho by mohl dostat do rauše.
.
"Dík," zamumlal Sasuke a malinko usrknul. Byl lehce rozpačitý, Madara si tu chodil nahý, jako by se nechumelilo. I když nechtěl, čas od času mu taky zrak ulétnul k jistým partiím a pokaždé se mu zhoupnul žaludek. Tohle do něj vážně narval?! Raději si hned nato pořádně lokl, i když tušil, že by to neměl přehánět. Nebyl na alkohol zvyklý, otec je s Itachim vždycky držel od lihovin co nejdál, dobře totiž znal následky, když někdo propadl alkoholové vášni víc, než bylo patřično. Víno, rum nebo kořalku tedy okusili oba bráškové jen výjimečně, pokud se něco slavilo, a jediné, co byli jakž takž uvyklí pít, bylo pivo, a v tom moc alkoholu nikdy nebylo. Znovu se napil, bylo to příjemné, v té horké vodě.
.
Kapitán víno jen usrkával. Dal by si k němu i čerstvé kuličky hroznů, ale ještě nebyla jejich sezóna. Místo toho tam měli nakrájené dva druhy sýra a krásná červená jablka. Delší dobu bylo ticho, jak si oba užívali, než Madara začal vést konverzaci. Chtěl si se synovcem popovídat. Víc ho poznat i z jiné stránky, než té tělesné. "Budeme muset chytit po cestě nějakou loď. Posádka se nemůže dočkat."
.
"Hmm… někteří z nich možná ještě pořádnou akci nezažili," poznamenal Sasuke nepříliš optimisticky, ne všichni v posádce byli bývalí piráti a nevěděli, jak probíhá takové přepadení lodi. Ale někde se to naučit musí, pokud s nimi chtějí plout. "Asi by bylo výhodnější chytit pro začátek nějakou menší, čistě jen, aby se chlapi vůbec předvedli, co v nich je…" přemítal a znovu si srknul. Teplá voda báječně uvolňovala tělo i mysl.
.
Madara převaloval doušek na jazyku, než ho polkl. Víno bylo výtečné, taky nebylo nejlevnější. "Stačila by nějaká malá galeona s žádnou nebo malou obranou. Takoví se nám vzdají možná dřív, než někoho zabijeme. Ještě záleží na tom, kolik tady seženu schopných lidí." Bylo by hodně mrzuté, kdyby k nim do posádky nikdo nechtěl. "Jen doufám, že nedojedou královští psi. Podruhé bychom jim neproklouzli." Kapitán vlastně pozapomněl, že Sasuke o situaci v přístavu, když je dohnal Kakashi, skoro nic neví.
.
Sasuke k němu zvedl oči. "Slyšel jsem, že jsi bojoval s nějakým královským velitelem, ten den, co…" načal, ale větu nakonec nedokončil a uhnul očima. Ten den, kdy mu Madara zhatil všechny plány a přivezl si ho na loď jako ulovenou tresku, byl ve vzpomínkách dost hrozný, ale noc byla zdaleka ta nejhorší, jakou kdy zažil… Zachvěl se, a aby to nějak zamaskoval, zvedl pohárek k ústům. Víno pěkně hřálo v žaludku, snídani s posádkou už stihl celkem strávit, takže to bylo výraznější, než kdyby byl právě nacpaný.
.
Starší Uchiha to nijak nekomentoval a doplnil synovcův pohár až po vrch. Začínal mít rozkošně červené tváře. Měl chuť se jich dotknout, ale nejenom prsty, ale i rty a pak si přivlastnit ty hebké rty, které byly lehce zabarvené rudou tekutinou. Musel je sledovat, a když si mladík olízl rty, skoro až zavyl nadržeností. Musel se notně držet, aby neudělal to, co jeho tělo nutkavě vyžadovalo. "Co plánuješ do budoucna?" prohodil lehce chraplavým hlasem.
.
Na Sasukeho působil alkohol v teplé vodě skoro jako kdyby byl abstinent. Rychle mu stoupal do krve, malinko se mu motala hlava, ale přitom mu začínalo být tak… tak divně. Napůl lehce a napůl… smutně. Obzvlášť, když strýc vyslovil tu otázku ohledně věcí příštích. "Budu hledat Itachiho, dokud ho nenajdu… škyt! … a pokud ho nenajdu na tomhle, tak ho budu hledat na onom světě…" Dokonce ani málem nepostřehnul, že se Madara přisunul blíž. "Nemůžu… škyt! … bez něj žít, ch-chápeš? Nechápeš, viď… nikdo to nechápe."
.
Madara se jenom divil, jak rychle a dobře víno na Sasukeho působí. On sám byl zvyklý a kromě toho, že byl celý rozehřátý a roztoužený, tak měl do opravdové opilosti daleko. Ještě Sasukemu znovu dolil pohárek. "Sasuke, já to chápu," mroukl tiše, opilcům se nesmí nic vyvracet, "ale jsi silný. Nemusíš hned hledat na té druhé straně." Dovolil si synovci vjet prsty do vlasů, které byly pořád ještě vlhké, a vískat ho v nich.
.
Za normálních okolností by si to Sasuke nenechal líbit, ale alkohol v něm potlačoval přirozený pocit strachu a navíc probouzel podivnou sounáležitost s lidmi, kteří se nacházeli v jeho blízkosti… i když to byli takoví parchanti, jako byl Madara. "Hrozně moc mi chybí," svěřil se mu a pořádně si lokl, jako by víno mohlo přebít ten pocit ztráty, "taky jsme se spolu rádi koupali… víš, vždycky když jsme dojeli do přístavu… škyt! … tak jsme si v nějakým hostinci dali společnou koupel… hahaha, no, byla to taková naše předehra, chápeš…" Kdyby mu alkohol nezastíral mysl, v životě by Madarovi něco takového neříkal, ale najednou se přistihl, že mu svěřuje některé pikantnosti z jejich intimního života… jak si ho Itachi strhnul k sobě do kádě, jak je načapal Naruto, hned dvakrát, jak je u toho otravoval kůň…
.
Starší Uchiha nevěděl, jestli se má zlobit či ho radši zastavit, aby to nemusel poslouchat. Nakonec ho nechal vymluvit a aspoň zjistil zajímavé věci. Co přesně se mu líbí a jak to má rád. Je o informace bohatší. Navíc jen tedy koukal, že si to spolu s Itachim tak náruživě užívali a dělali to tak často, jak jen mohli. Co věděl, tak na lodi to bylo s bídou jednou za měsíc. A dokonce se dozvěděl, jak se ti dva v noci dostávali do skladu. Musel uznat, že Itachi byl chytrý a šikovný. Kdyby si to tak s ním mohl vyměnit. Odložil pohár bokem a teď už seděl hned vedle Sasukeho, proto pro něj nebyl problém, aby se k němu nahnul a polaskal ho na oušku. Chtěl vědět, jestli je to všechno pravda.
.
Sasukeho tělem proběhlo elektrizující zachvění, které nepocítil už hodně dlouho… no, snad tedy ve slabší míře před měsícem a něco, jak ho Madara osahával, i když tehdy to udělal nevědomě, zatímco teď si musel přesně uvědomovat, co dělá. "Zbláznil ses?" škytl Sasuke a omámeně ucuknul, třebaže proti tomu některé části jeho těla zklamaně zaprotestovaly… když ono to bylo tak příjemné, naposledy ho takhle účelně dráždil Itachi a to byla strašná doba… dost mu to scházelo. Bylo mu teprve sedmnáct a hormony měl náramně rozbouřené, nicméně od té doby, co se potopili, neměl ještě ani jednou šanci si nějak… ulevit. Když došlo se strýcem na sex, svíjel se tak jedině bolestí, slastí ani náhodou.
.
"Pšš, nikdo ti nic nedělá," zamručel tiše Madara, "nelíbí se ti to snad?" Moc dobře viděl, jak je Sasuke omámený a nemá šanci se mu ubránit. Přitiskl si mladíka k sobě, snažil se působit nemajetnicky a znovu přitiskl teplé rty k tomu místečku. Moc se mu tam líbilo. Navíc Sasuke voněl po bylinkovém mýdlu a i bez něj ho přitahoval jako motýlka květinka.
.
"Ne, nelíbí… aah… nelíbí…" Pravdivost Sasukeho slov byla velmi narušena tím, že každé z nich téměř zasténal. Sakra, bylo to tak příjemné, strýcův horký dech a měkké rty se v oblasti citlivého ouška činily tak zvídavě a účelně… navíc, i když si to nechtěl přiznávat, to mužné nahé tělo, vypracované a žádoucí… bylo to rajcovní. "Ne, přestaň, já nemůžu… nemůžu…" opakoval pořád dokola, ale dech se mu zrychloval, a i když ho slovně vehementně odmítal, sám se k němu bezděčně tiskl.
.
Madara věděl, že Sasuke už je v jeho moci. Intenzivně si hrál s tím místečkem a oblažoval ho. Sasuke tak nádherně vzdychal. Bylo mu až líto, že ho neslyšel už někdy dřív. Bylo to tak rajcovní. Sténání, horká voda a mladé tělo tisknoucí se k němu. Začínal mu solidně tvrdnout. Nejradši by mladíka ošukal. Neodolal, aby se mladíka nedotkl rukou.
.
"Ne! Ne… uhh…" Sasuke omámeně chytil strýce za zápěstí. Těžko říct, jestli proto, aby mu odtáhl dlaň z dosahu jeho intimních partií, nebo si ji naopak přitiskl o něco blíže… Nakláněl hlavu, jako by ji chtěl oddálit od jeho laskajících rtů, ale ve skutečnosti mu tak svou erotogenní zónu nastavoval ještě k pohodlnějšímu průzkumu. Prsty druhé ruky zaryl Madarovi do ramene, sám si však nebyl jistý, zda kvůli tomu, aby mu způsobil bolest, nebo aby sám mohl vyventilovat slast…
.
"Sasuke…" zašeptal Madara podmanivě mladíkovi do ucha a dlaní si ho mapoval. Škoda, že už to nedělal dávno, bylo to skoro stejně vzrušující jako když si ho vzal a ošukal. Bylo mu líto, že se o tohle potěšení dřív připravil, ale synovec by mu něco takového normálně nedovolil. Byl tak roztomile opilý. Posadil si ho na klín.
.
Sasuke si dobře uvědomoval ten tvrdý předmět, který ho tlačil na zadku a na jehož rozměry by použít slovo impozantní bylo ještě příliš slabé. Kdyby byl trošku více při smyslech, dávno už by panikařil a pokoušel se dostat odsud, ale takhle v opojení, zatímco Madarovi neustále opakoval, jak strašně se mu to nelíbí, se o něj začal intuitivně třít celým tělem. V horké vodě to mělo ještě erotičtější náboj než normálně.
.
Starší Uchiha si mladíka k sobě těsně vinul a rukou přejížděl po jeho zádech až k zadečku, který obkroužil. Jeho ztopoření se o něj otíralo, jak se Sasuke pohyboval. Neodolal, aby si ho nepodržel za bradu a nevnikl jazykem do jeho pusy. Snažil se ho ponoukat ke hře a za šíji si ho přidržoval, aby mu neucukl. Nejradši by si ho vzal, ale rozhodl se, že ho už nikdy neojede násilím, tedy pokud mu k tomu synovec nedá důvod.
.
"U-ghh… ghmm…" Sasuke sebou ze začátku poněkud mlel, spíš pro formu, než že by mu to opravdu vadilo. To spíš naopak, Madarova ústa byla nepochopitelně teplá a přitažlivá, chutnala po víně a jeho jazyk se činil svou vlhkou nenechavostí, až z toho mladší Uchiha skoro chytal závrať. Možná to byl také ten důvod, proč se neodhodlal k jediné akci, která by nepochybně strýce zastavila - nekousl ho. Po chvíli naléhání se bezděčně zapojil a čile rejdil v puse staršího Uchihy. Dokonce začínal být tak drzý, že se opřel dlaněmi o kamenné dlaždičky vedle Madarova těla a začal se chovat v polibku výrazně dominantně.
.
Madara tiše zavzdychal do polibku. Moc se mu líbilo, jak je synovec aktivní. Možná už ho měl dávno opít a zneužít. Svýma velkýma rukama ho hladil všude po těle a tlačil si jej proti svému klínu. Potřeboval by intenzivnější péči, ale na Sasukeho zdá se víno působilo víc, než dost. V klíně se jeho mužství nepohlo. To se občas stávalo z přemíry alkoholu. No nic, tak si dneska užije jen on.
.
Sasukemu momentálně vůbec nevadilo, že u něj odezva vzrušení neprobíhá tělesně po všech stránkách tak, jak by se patřilo. Srdce mu splašeně vyvádělo, ale popravdě na něj ta dávka alkoholu byla přeci jen příliš. Impulzivita z něj pomalinku vyprchávala a jeho aktivita znovu klesala, jako když se vzedme vlna a vzápětí ustoupí. Hlava se mu motala čím dál víc, jak se už všechny účinky vína propracovaly do krve, a oči měl lehce rozostřené.
.
Kapitán k sobě vinul svého společníka, který měl hlavu položenou na jeho rameni. Asi ho nechal opít příliš. Natiskl ho k sobě a sám zabloudil k svému mužství, aby si odpomohl od nutkavé potřeby se udělat. Škoda, že Sasuke už nemůže, kdyby to udělal on sám, tak by se nezlobil. Vzrušeně mu dýchal u ucha a sem tam mu vtiskl polibek do kůže.
.
Sasuke instinktivně polechtal Madaru z boku na krku, tak jako to dělal Itachimu, ale u strýce to nevyvolalo takovou odezvu, na jakou byl zvyklý u brášky. V zastřené mysli ho napadlo, jestli má vůbec Madara někde nějakou erotogenní zónu. Tiše škytnul a dlouhou dobu mu trvalo, než pochopil, co to sakra pod hladinou tak víří tu vodu. Když na to přišel, opile se zahihňal, znělo to z jeho úst tak zvláštně legračně.
.
"Sasuke…" zaskučel Madara nadrženě a vzápětí tiše zasténal. Mít na klíně to štěně a jeho ruka kmitající na jeho přirození ho dostávalo do výšin. Sténavě vydechl, když se udělal. Obejmul mladíka a něžně si ho tisknul k hrudi. Tohle bylo dobré… jen už by možná měli vylézt nebo se možná horkem rozpustí.
.
Mladší Uchiha se pokusil strýce napodobit, když vylézal z jezírka. Nutno podotknout, že se mu to podařilo až na třetí pokus, protože vyhoupnout se na okraj nyní pro jeho motoriku představovalo zapeklitě složitý úkon. Nakonec se ale nějak vyškrábal a vrávoravě se narovnal. Jestli to mělo nějakou výhodu, tak jedině tu, že teď už se za svou nahotu vůbec nestyděl a nic si nezakrýval.
.
Madara radši svému synovci pomohl a vzal ho pod ramenem, aby se náhodou nesklátil na zem. V převlékárně ho posadil na štokrle. Oblečení měli vzorně vyžehlené a čisté. Ještě bylo teplé, jak ho žehlili, aby uschnulo. Sám se začal oblékat a mladíkovi hodil kopku. Moc mu to nešlo, takže jakmile se upravil on, tak tomu štěněti pomohl sám.
.
"Nejsem… škyt!… mimino," bránil se Sasuke, ale musel sám uznat, že se strýcovou pomocí šlo oblékání mnohem snadněji. Konečně byl i on řádně ustrojený, třebaže s chůzí měl pořád značné problémy. Ještě snad nikdy se pořádně neopil a teď to bylo znát. Pověsil se Madarovi na krk a začal mu pletoucím se jazykem vykládat něco o tom, že kašle na posádku, ať zvednou plachty a plují na jih za Itachim.
.
Kapitánovi nezbylo nic jiného, než Sasukeho podpírat. Proplétali se městem směrem k přístavu. S opilcem, který mu visel na krku, to nebylo jednoduchý a cesta jim zabrala dvakrát tolik času. U Susana se námořníci divili, koho to vleče a v jakém stavu.
.
"Sasuke?" podivil se Kisame, ale hned se mu ústa roztáhla do širokého pobaveného úsměšku, "co ti to sedí za krkem?"
Mladší Uchiha se rozostřenýma očima nechápavě ohlédl, ale neviděl nic, co by mohlo upoutat Kisameho pozornost. "Nic," škytl.
"Myslel jsem tu pěknou opičku," zazubil se statný námořník. To bylo poprvé, co kdy někdo viděl Sasukeho opilého.
"Kapitáne, myslím, že zítra by bylo dobré koupit na trhu mléko… Sasuke ho bude potřebovat," poznamenal Kabuto, který ze všeho nejdřív viděl hlavně následky, které mladíka zaručeně neminou.
.
"Vypadá to tak," odtušil Madara, kdyby věděl, že to s ním bude tak zlý. Tak mu nedovolí toho tolik vypít. Jenom hladinku, aby byl přítulný, a nic víc. Teď už nešel čas vrátit a musejí se vypořádat s následky. Odvlekl mladíka do kajuty, kde ho posadil na postel, vyzul boty a uložil. "Z tebe asi velký piják nikdy nebude."

Příště:

"Tak dobře, chceš něco vostřejšího, něco pro dospělý kluky?"
"Kurva, proč je ta dírka tak malá."
"Ty tu máš teplíčko."
"Já jsem takovej vůl."
"Co se sakra včera stalo?!"
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 1. června 2017 v 8:43 | Reagovat

Takže rozhodně chci dvojdíl pirátů :D uuu ..tak tohle jsem nečekala :D, jasně, Sasan byl napitý, ale stejně :D vnímal a líbilo se mu to...uuu :D.....

Já mam Itachiho ráda, ale v tomto případě bych snad byla radši, kdyby se už neobjevil :D.. třeba se to tak i stane :D přece jen všichni čtenáři očekávají Itachiho návrat :D, tak tohle by byla dobrá čára přes rozpočet :D... uvidíme..

2 Tara Tara | Web | 1. června 2017 v 10:54 | Reagovat

O_o čumim, co toto? :D
Teď mám velké dilema, pokud se Madara bude chovat k Sasukemu takhle mile, tak snad i Itachiho oželím :D ale na druhou stranu Madara mu hodně ublížil, Itachiho miluje a kdyby se Ity objevil a on byl s Madarou tak by asi šel hodit mašli.

Takže budu jen dál doufat že se Itachi objeví :3 moc vám děkuji ^^

3 Komentátora Komentátora | 1. června 2017 v 13:09 | Reagovat

Tak nějak mi Madara přijde pro Sasanku lepší než Itachi ale nwm proč 😄 Sasuke je na tom s alkoholem stejně jako já😃 nikdy nesnese vic jak jedno pivo 😃

4 XXMikki XXMikki | 1. června 2017 v 15:11 | Reagovat

Já si nemůžu pomoct, ale Itachiho dlouhodobě nějak nemusím asi nikde, on je prostě moc opatrný a tak celkově Madara je aspoň pořádný chlap. Takže i tady doufám, že Sasuke nebude moc nasraný, až vystřízliví (ask spíš bude, ale co), a že Madara bude do budoucna dostatečně trpělivý a třeba jednou budou spolu. No uvidíme, každopádně tohle jsem teda asi nečekala, že se Sasuke ožere a dopadne to takhle :D

5 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 1. června 2017 v 20:03 | Reagovat

booze ta madarova veta, ked povedal ze uz sasukemu neublizi ma zaskocila. ked som to spravne pochopila madara k sasukemu nieco citi ale ci ten cit je skutocny a nejde iba o posadnutost hmm... ale sasu bol neskutocne sladky ked bol opiti. chudak to bude rano. booze uz aby bol dalsi diel.

6 Deny Deny | 1. června 2017 v 21:47 | Reagovat

Madara umí využít všech šancí. :D Sasu bude pěkně litovat, že nechal Madaru, aby ho opil. Teď Madara bude využívat Sasukeho erotogeních zón. Ja jen doufám, že Madara obstojí svých slov a Sasukemu neublíží. Moc se těším na dalši díl. :)

7 Janii Janii | 5. června 2017 v 10:31 | Reagovat

Aaaw, uplne se roztejkam. Snad nebude Sasuke moc provokovat, aby mu Madara uz vazne ,,nemusel,, ublizit. Takhle..takhle..by ho casem vazne mohl dostat..vazne se tesim na dalsi dil a Sasukeho kocovinu :D

8 Marielle Marielle | 6. června 2017 v 21:44 | Reagovat

Úžasné. Těším se, až se Sasuke bude vyrovnávat s následky alkoholu, to bude zajímavé. Pochybuji, že si toho z lázně bude moc pamatovat, ale třeba mu to strýček ochotně připomene. :D

9 Ammy Ammy | 7. června 2017 v 18:17 | Reagovat

Sasuke na mol je super. No, ale na druhý deň mu už tak super asi nebude.
Úplne vidím ako budeš štekať a Madara sa bude len usmievať.
To že madara upustil od svojej rola násilnického bastarda ma prekvapilo a celkom ma zaujíma, či mu toto predsavzatie aj vydrží. (Som hrozná, ale ja tam Itachiho fakt nechcem. Ale prečo vlastne fandím Madarovi zostáva záhadou aj mne samotnej.)

10 Smajli Smajli | Web | 7. června 2017 v 19:51 | Reagovat

[1]: Tohle Madarovi vyšlo, musí se plácat po rameni =D Na druhou stranu ho asi nechtěl opít až tolik =D Pravda, všichni čtenáři se modlí za Itachiho návrat… uvidíme 3:) Povídka je ještě dlouhá =D

[2]: Tak že by se Maddie zatím choval vyloženě mile se říct asi nedá, spíš to zatím zkouší – nikdy se nejspíš k nikomu mile nechoval nebo už je to strašně dávno =D Doufej, příležitostí bude ještě dost =D

[3]: Madara je každopádně jiný než Itachi =D Máš zajímavé zkušenosti, se mnou naopak nehne nikdy nic, ale zase skoro nepiju =D

[4]: Chudák Itachi =D Itík je citlivá a laskavá povaha, prostě dobrák – je jasné, že ne každému to vyhovuje, já je miluju oba, Itachiho jako klaďase, ale i Madaru jako badasse =D =D Uvidíme, jak se na to bude dívat Sasuke =)

[5]: Myslím, že na to, co k Sasukemu cítí, bude Madara ještě muset přijít, ale už si začíná nějaké věci uvědomovat =D Každopádně Sasukemu to ráno nezávidím, asi to bude docela hardcore =D

[6]: To je pravda, v tom je Maddie mistr =D Sasuke byl neopatrný a jak říkáš, teď toho bude asi brzo litovat, i když… kdo ví? Třeba to Madara využije pro… ehm… no, kdo ví =D =D

[7]: Provokovat v tomhle stavu? Nooo, možný to samozřejmě je, ale myslím, že Madara by si s ním asi hravě poradil =D Následky budou tak jako tak nepříjemné.

[8]: Jo, asi to nebude mít chudinka jednoduché, ale strejda mu určitě osvěží paměť… nebo aspoň třeba částečně, kdo ví, jak toho využije, zmetek vychcanej =D

[9]: To nebude, myslím, že máš poměrně dobrý odhad =D Ačkoliv Madarovi možná také úplně nejlépe nebude, kdo ví, co provede v další kapitole 3:) Každopádně zatím jsou soudy ještě trochu unáhlené ohledně toho, jak to mezi nimi bude =D

11 Lussy Lussy | 21. června 2017 v 19:41 | Reagovat

Tak, už se pomalu dostávám ke čtení pirátů, snad to do pár dnů doženu. :)
Musím říct, že představa takhle opilého Sasukeho je neskutečně roztomilá. :3 Madara dobře využil situace. Chvilku jsem váhala, jestli s ním Sasuke do těch horkých pramenů vůbec půjde, ale souhlasil celkem rychle. Tak jsem tedy zvědavá, jestli si Sasan vzpomene, jak byl v pramenech povolný. :D
A těším se, jak se bude vztah těch dvou dál vyvíjet, ale když si ho Madara nechce vzít proti jeho vůli, mohlo by to být na dobré cestě. I když chudák Itachi, ten se asi musí v hrobě otáčet, jestli v tom hrobě teda je. :D Nebo někde na dně ... :D Ne, z toho si dělat srandu nebudu :´( :D

12 Smajli Smajli | Web | 22. června 2017 v 9:53 | Reagovat

[11]: No, ono když jsi na moři kolik měsíců a nemůžeš se umýt ve sladké vodě, to se nedivím, že souhlasil tak rychle =D =D A rozhodně jejich vztah bude ještě zajímavý, je otázka, zda Maddie skončil se svým hrubiánstvím nebo jestli mu třeba Sasuke dokáže odpustit... kdo ví 3:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama