Pod vlajkou Uchihů 2 - 11. kapitola

8. června 2017 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 2

Ok, tak vzhledem k výsledkům hlasování z KSP, vám tentokrát přinášíme dvojdíl ;)

Následky Sasukeho prvního pijáckého počinu nejsou zrovna příjemné. Ale rozhodně s ním byla legrace.


11. kapitola


Sasuke se nebránil uložení do postele, třebaže ještě vůbec nebyl čas ke spánku, bylo teprve pozdní odpoledne. Ale moc se mu nelíbilo, že ho tu chce Madara nechat a odejít si zase kdoví kam. "To tady mám zůstat… škyt!… sám?" ohradil se nespokojeně, "je tu nuda, jdu mezi posádku…" Začal se zase hrabat z lůžka, neměl náladu na samotu.
.
"Nikam," přitlačil ho Madara do postele, "ještě bys spadl přes palubu." To by mu tak scházelo, přijít o posledního člena rodiny tím, že ho první ožere a pak nechá utopit. "Lehnu si k tobě, jestli chceš." Nečekal na dovolení a nasáčkoval se k mladíkovi.
.
"Hmm…" Sasuke jako by se chvíli rozhodoval, jestli mu to bude nebo nebude vadit, ale v otupělém mozku Madara prozatím nepředstavoval nebezpečí. Možná tak jedině velký teplý polštářek, na který se ihned pohodlně rozvalil. "Tak a teď něco vyprávěj ty," prohlásil s dalším mírným škytnutím.
.
"Tak vyprávět, jo? Co třeba bylo, nebylo jedno malé černé koťátko, které se ztratilo v lese. Mňoukalo na celé okolí a volalo kohokoliv z rodiny. Nikde nebylo nikoho, ani brášků, ani matky, ani otce. Bylo samotinké a hrozně se bálo. Bloumalo, kam ho jeho malé nožičky nesly. Utrmácené, skoro nevidělo, kam jde a spadlo do nějaké díry, kupodivu padlo do něčeho měkkého a chlupatého. Nemělo však sílu zjišťovat, co to je a ustlalo si tam a spalo…" Madara vyprávěl, co mu právě přišlo na jazyk. Jeho hlas byl melodický a konejšivý.
.
Sasuke se nadzvedl na Madarově hrudi na lokti a zahleděl se mu do obličeje se směsicí nevíry a podezíravosti, jestli je vůbec při smyslech, byť to momentálně byl on sám, jehož smysly tak docela správně nefungovaly. "Děláš si prdel?" vydechnul, "jsem snad nějakej usoplenej harant, abys mi povídal žvásty o nějakým ztraceným kotěti?" I když to svým způsobem bylo milé, Itachi mu jako malému taky říkal pohádky, když spolu takhle leželi. Neměl samozřejmě jaksi teď dost ostré myšlení na to, aby pochopil určitou podtextovou paralelu mezi ním samotným a opuštěným zvířátkem - možná, že ani Madara si ji tak docela neuvědomoval.
.
"Tak dobře, chceš něco vostrejšího, něco pro dospělý kluky? Klidně, není problém. Tak byl jednou jeden černovlasý mladík a strejda přišel na návštěvu. Tak se mu líbil, že ho otočil a ošukal hned v kuchyni, ani nestihli dojít do postele." Škvrně jedno si ještě bude vymýšlet. Nejradši by mu naplácal na zadek. Jestli ho bude srát, tak ho tu zamkne a hotovo.
.
"Ty perverzní hajzle!" naježil se okamžitě Sasuke jako dikobraz. I když byl pěkně zpitý, některé věci v něm byly hluboce vryté a mezi nimi i to, co mu Madara udělal. A tenhle okamžik zrovna považoval za ideální pro pomstu, i když tentokrát se vykašlal na nějakou dýku. Rozhodl se, že Madaru jednoduše shodí z postele a ihned to začal uskutečňovat.
.
Nutno říct, že to Sasukemu ani trochu nešlo. Madara teda vstal dobrovolně a díval se na tu zuřící blešku na posteli. "Když se ti koťátko nelíbilo, tak si škubni nohou." Opilcům se člověk nezavděčí. Vylezl tedy z kajuty a mladíka uvnitř zamkl, aby nevyváděl nějaké vylomeniny. Ještě má pár věcí, které chce vyřídit.
.
Sasuke, který přeslechl cvaknutí zámku, ho hned následoval, ale narazil do dveří. Chvilku zkoušel kliku, než mu došlo, co ten zmetek udělal. Začal bušit do dveří a snažil se přivolat někoho, kdo by ho pustil ven, ale posádka zřejmě měla od kapitána rozkazy, nebo si Madara odnesl klíč s sebou, protože nikdo neotvíral. Podrážděně tedy zalezl zpátky do postele.
.
"Člověk mu dá trochu cucnout vína a hned vyvádí," prohodil s vtipem ke Kisamemu, kterého se byl zeptat, jestli se objevili nějací aktivní zájemci.
"Ještě nikdy jsem ho neviděl opilého," opáčil první důstojník s úsměvem na tváři, "měl jste ho opít víc, kdoví jak dlouho mu to vydrží." Kupodivu se Sasuke vzdal brzy.
"Příště si budu muset dát pozor, co do něj liju. Jdu ještě do přístavu," oznámil Madara a zmizel. Normálně by vyhledal nevěstinec. Měli tu i něco pro jeho nadstandartní požadavky, ale dnes nemusel. Stačilo mu ukojit svůj chtíč v lázních.
.
Sasuke svoji první skutečnou opici prožíval se vším všudy. Chyběla mu společnost, se kterou by se bavil, takže mu nezbylo, než se začít bavit sám se sebou. A nahlas. Smál se, žertoval a přel se s vlastní osobností, nebo se sebou až náramně přehnaně souhlasil. Když už si takhle probral nějaká ta témata, na chvíli ztichnul, ale dlouho mu to nevydrželo. Nudil se. Začal si tedy pobrukovat nějakou neurčitou melodii, zpočátku jen tak potichu, ale postupně čím dál víc hlasitě, až se nakonec přistihl, že si prozpěvuje na celou kajutu. Venku slyšel tlumený pobavený smích posádky, která se náramně bavila.
.
Madara se mezitím procházel po nábřeží a hledal nějaký obchůdek s vínem. Nechtěl žádný patok, který se naléval v putykách. Rozhodně měl zájem o něco lahodného, jako měli v lázních. S jedním prodejcem zapředl rozhovor a docela se pobavil. Muž byl znalec v oboru vín a měl skvělé odrůdy. U něj si samozřejmě vybral tři láhve, které si schová v kajutě, až se vrátí. Nakonec skončil u toho, že jej sympatický muž pozval do sklípku, kde ochutnávali a veselili se.
.
Kisame by byl nejradši k Sasukemu někoho poslal, třeba Naruta, nebo by za ním zašel sám, aby se měl s kým bavit, ale kapitán si odnesl klíč s sebou. Celkem by ho zajímalo, jak se asi Madarovi podařilo dostat ho do takového stavu. Vzhledem k Sasukeho vztahu ke kapitánovi si nějak nedovedl představit, že by s ním šel jen tak chlastat, ale očividně asi ano. Tak jako tak to bylo legrační, on sám a většina chlapů v posádce byli na alkohol zvyklí a hned tak něco je nesložilo, ale když jim bylo tolik jako Sasukemu, nebo ještě méně, každý si také něčím takovým prošel.
.
Kapitán se vracel až pozdě večer v notně podroušeném stavu. Láhve zapomněl u obchodníka, ale vůbec mu to v tu chvíli nevadilo, protože si na ně ani nevzpomněl. Falešně si pohvizdoval a motal se okolo vody. U Susana nahodil rádoby vážný výraz a jistý krok. Pokývnutím pozdravil hlídku a šinul si to ke dveřím. "Kurva, proč je ta dírka tak malá," nadával u dveří, když se nemohl trefit. Nakonec se zadařilo a s vítězoslavným výrazem vešel dovnitř. "Sasuké, jsem tady!"
.
Sasukemu se teprve asi před hodinou podařilo usnout a Madarův bujarý příchod ho vzbudil. Zamžoural ospalýma očima na jeho postavu ve dveřích a chvíli mu trvalo, než mu došel smysl jeho slov. Z něho samotného ještě úplně alkoholové opojení nevyprchalo, i když už bylo přeci jen oslabené, spíš teď převládala únava. Tss, tak on si myslí, že ho tady zamkne, odejde si bůhví kam a on ho bude vítat, když dojde? "Hmm, tak jdi chrápat, ty muréno," zahučel a opět se zavrtal do houně a zavřel oči.
.
"Ale, ty moje žížalko, jsi nějaká nevrlá," zachechtal se Madara a hlasitě se soukal z bot a kabátu. Opasek mu dal pořádně zabrat, než se mi podařilo ho rozepnout a odložit s tlumeným bouchnutím na zem. "Jsem se na tebe těšil," oznámil mu vesele a šinul si to k němu do postele. Nadzvedl houni a plácl sebou za Sasukem a hned si ho přimáčkl k sobě. "Ty tu máš teplíčko."
.
Sasukemu se nezvaný návštěvník v pelechu moc nelíbil, zejména proto, že nebyl moc vyhřátý a narušoval mu jeho teplé hnízdečko. Snažil se ho tedy všemožně vystrnadit. "Naser si… jdi pryč, slyšíš? Máš svou kostel… postel… tak si jdi do svýho!" Madara byl pěkně dotěrný, nejen, že se mu nasáčkoval na lůžko, ale ještě navíc ho uvěznil ve svém objetí, ve kterém se Sasuke pěkně cukal.
.
"Sasuke, necukej se," zamrmlal starší Uchiha lehce podrážděně. On se chce mazlit a jemu se to ještě nelíbí. Čím víc se Sasuke cukal, tím víc ho k sobě tiskl. Mřenka jeho malinká, roztomilá, k sežrání. "Nejradši bych tě ošukal, ale asi se mi nepostaví," prohodil spíš pro sebe. Taková škoda, byla by to dneska krásná tečka na závěr.
.
"Nevím, kde bereš tu jistotu, že bych se nechal!" zavrčel Sasuke a skoro nemohl dýchat, jak ho strýc vehementně objímal a ještě navíc byla postel celkem malá, takže byl poměrně namáčknutý ke zdi. "Hele, víš co? Vypadni. Jseš vlezlej jako Jezinky. Chtěly si ohřát jenom prstíček… a jak to s chudáčkem Smolíčkem dopadlo!" Ale aspoň už Madara nestudil.
.
"Jsi hrozný, vyhnal bys vlastní rodinu," stěžoval si Madara opilecky. "Já tě mám tak rád," zabroukal následovně a vůbec nemínil uposlechnout. Vzdát se dobrovolně mladíka? Nikdy, to až čert bude jezdit na koze a on to uvidí na vlastní oči. Nejradši by na druhý den zašel zase do lázní, ale Sasuke by se určitě znovu opít nenechal.
.
Sasuke zvažoval, kolik námahy by ho stálo, kdyby se mu teď vyškubnul a došel si do jeho postele, když on se odmítá hnout. Došel k názoru, že strašně, strašně moc. To se mu nechtělo. Jenže to tedy znamenalo smířit se s vetřelcem ve své posteli. "Já tě nesnáším, a jestli tu chceš zůstat, tak se posuň, nemám tu skoro žádný místo!" prsknul.
.
"Hm…" odtušil Madara už v polospánku a přece se o kousíček hnul do boku. Moc se mu líbilo mladíka tisknout k sobě, byť už to nebylo tak intenzivní jako na začátku, ale pořád by se Sasuke musel moc snažit, aby se mu vytrhl. S pocitem dobře prožitého dne se začal oddávat spánku.
.
Mladšímu Uchihovi nezbylo nic jiného, než se vyrovnat s tím, že se bude muset o pelíšek celou noc dělit. Pokusil se tedy z toho aspoň vytěžit to pozitivní a pohodlněji se uvelebil v cizí náruči, která ostatně teď, když se Madara pěkně zabydlel, hřála docela příjemně. Netrvalo dlouho a nechal se také ukolébat do říše snů.
~~~
Kisame ráno chtěl bušením na dveře kajuty probudit kapitána. Čekala na něj tlupa nových zájemců. Prvně ho napadlo zkusit otevřít, a kupodivu dveře povolily. Přešel dovnitř. "Fuj, tady je puchna," zareagoval na hustý vzduch v místnůstce, kde chrněli dva opilci. Přešel k posteli, kde spali oba Uchihové dohromady, což jej docela překvapilo. Sasuke vypadal spokojeně a ležel částečně Madarovi na rameni a jednou rukou ho objímal.
.
Na to, že se mu do postele naštosoval člověk, který ho několikrát znásilnil, prospal Sasuke celou noc docela v klidu. Možná za to mohl i alkohol, možná to příjemné lidské teplo, které v objetí s druhou osobou produkovali, možná neměl důvod se tolik bránit, když mu strýc nijak neubližoval. Dlouhodobá absence hřejivé Itachiho náruče a obecně lidského doteku, kterou Sasuke strádal, také významně nahrávala Madarovi do karet, že ho z postele nevykopnul.
.
Prvnímu důstojníkovi se do toho moc nechtělo, ale slunce bylo už dávno na obloze a bylo třeba, aby se začalo něco dít. "Kapitáne, vstávejte." Zacloumal pořádně Madarovým ramenem, aby se vzbudil.
Starší Uchiha se probudil velice rychle, protože měl za to, že se něco děje. Otevřel oči a prudce se posadil. Vzápětí bolestně zasténal, jak hlava protestovala proti tak rychlému pohybu hned po probuzení. "Co chceš?" zavrčel podrážděně na Kisameho. Vypadalo to, že žádný útok se nechystá.
"Kapitáne, je vás třeba na palubě, dorazili lidi, co se chtějí nechat najmout," osvětlil mu jednoduše.
.
Sasukemu to necitlivé náhlé pohnutí jeho spolunocležníka moc neprospělo, neochotně se probral. Veškeré opojení způsobené včerejší přemírou vína bylo to tam, zato se hlásily o slovo následky. Zkřivil obličej, bylo mu tak strašně zle, žaludek se mu houpal jako galeona při největší bouři a hlava mu šíleně třeštila. Neměl ani pořádně čas zauvažovat nad tím, proč kurva leží v jedné posteli s Madarou, protože útroby mu právě oznámily, že bude zvracet. Vyhrabal se z lůžka úctyhodnou rychlostí, na boty se úplně vykašlal a jenom se modlil, aby to k hrazení stihnul. Bylo to tak tak a hned poté, co dorazil k zábradlí, přes něj hodil šavli, až se sám divil, že měl co zvracet, když včera vynechal večeři.
.
"Hned přijdu," odtušil Madara a počkal, než Kisame vypadne. Postavil se na nohy. Bolela ho hlava a jediné, co pozřel, byl pohárek vody, který si nalil. Bylo mu pěkně blbě a vůbec se mu nechtělo v tomhle stavu nabírat novou posádku. Upravil se, aby vypadal trochu jako nebezpečný a vážený kapitán. Vyšel ven a na boku zaznamenal Kisameho se Sasukem. Kývnul na něj a oba šli prohlídnout tu verbež, co čekala na molu. Jak se mu někdo nebude líbit, tak ho nevezme.
.
Sotva žaludeční křeče trochu ustaly, Sasuke se svezl na kolena. Lehce se třásl, měl dojem, že tohle snad bude jeho smrt… ale vpravdě, tenhle dojem už měl u více zážitků ve svém životě. V duchu si nadával pěkně ostrými slovíčky. Takhle se zřídit, potěš pánbu. To by mu otec dal, kdyby to viděl. Proč vlastně včera tolik pil?! Ode dneška bude zapřisáhlý abstinent… Za sebou okrajově vnímal smích několika mužů z posádky, nebyl škodolibý, spíš jen pobavený, všem bylo jasné, že to takhle dopadne.
.
"Sasuke!" vyjekl Naruto, který ho našel u zábradlí. "Vydáš hrozně, jsi úplně bledý." Měl o něj starost. Včera byl celý nervózní, jak si ho strýc vzal s sebou, a modlil se, aby mu něco neudělal. "Pojď, pomůžu ti do postele." Otec občas vypadal podobně a matka mu hrozně nadávala. Postará se o něj.
.
Mladý Uchiha se nechal, neměl koneckonců proč vzdorovat. A neměl na to ani sílu. Akorát ho ještě předtím poprosil, jestli by mu nemohl donést trošku vody, klidně i mořské, aby si mohl vypláchnout pusu. Lepší cítit sůl než kyselost zvratků. Jakmile měl ústa zase čistá, nechal se blonďáčkem zavést zpátky do kajuty a vlezl si do postele jako by byl v posledním tažení. "Naruto… kdybys mě náhodou někdy viděl s flaškou… dej mi pěstí," zasténal.
.
Naruto shovívavě přikývl, i když si to nedokázal představit. Na stole nalil do pohárku vodu. "Na, to ti určitě pomůže." Mluvil tiše a přitiskl okraj k jeho rtům. "Musíš pít, uleví se ti." On sám ještě nic nepil. Jen jednou se sestřenicí na rodinné oslavě dopíjeli zbytky vína ve flaškách. Samozřejmě se z těch slz neopili, ale byla to sranda.
.
Sasuke poslušně vypil obsah pohárku a musel uznat, že mu to vážně trošku pomohlo, i když mu pořád bylo pěkně zle. Opatrně položil hlavu na polštář, a i když to bolelo, pokoušel se trochu myslet. Respektive vzpomínat. Co se vlastně sakra včera dělo? Byli v těch lázních, chvíli dobrý, pak tam ale bylo to víno, hodně vína… a pak? Měl nejasný dojem, že toho dost strýci říkal, ale nemohl si vzpomenout, co přesně. Měl okno. "Jak jsem se vlastně dostal zpátky na loď?" zeptal se Naruta zmateně.
.
"Kapitán tě dovedl, byls úplně na mol a visels mu na krku," obeznámil ho se situací. Na stole ležící kus látky namočil ve vodě a dal Sasukemu na čelo jako obklad. Ideálně kdyby něco pojedl, ale to byla jen bláhová představa. "jestli pro tebe ještě můžu něco udělat, tak řekni," nabízel se a posadil na volné místečko na posteli.
.
"Visel… na krku…?" Tahle představa se Sasukemu vůbec nelíbila, ale ještě víc se mu nelíbilo, když si ji spojil s dnešním ránem… Madara s ním přece byl v posteli! Ježíšikriste! V jedné posteli! "A potom?!" vyhrkl a posadil se tak prudce, až mu obklad spadl a hrozně ho zabolela hlava. Díval se vyděšeně na Naruta. "On tu byl se mnou? Co jsme dělali?!"
.
"Já nevím, ale potom kapitán někam šel a vrátil se až v noci. Tebe bylo slyšet, jak sis tu mluvil pro sebe a smál ses, až to bylo slyšet skoro až na záď," odtušil Naruto a zvedl spadený obklad. Přitlačil rukou na Sasukeho hruď a nechal ho, aby si znovu lehl. Dal mu látku studenou stranou na čelo.
.
"Ježíši," zaskučel mladý Uchiha a na okamžik si přikryl dlaní oči. Musel ze sebe udělat úplného blbce, co si teď asi posádka o něm myslela… Ale trochu ho uklidnilo vědomí, že tu s ním Madara nebyl celou dobu. Musel si k němu lehnout až v noci… proč?! Netrefil se snad do vlastní postele? A proč on ho tu vůbec nechal, to se ani nevzbudil?
.
Naruto mu dával chladivý obklad na čelo. Vždycky jej po vyschnutí lehce navlhčil a otáčel dle potřeby. Sasuke asi na něco hrozného myslel, bylo to vidět na jeho tváři, ale jinak vypadal v pořádku. Žádné modřiny ani zranění. Kapitán mu asi opravdu nic neudělal.
.
"Byl u mě v posteli," svěřil se Narutovi po chvíli, i když nepředpokládal, že by mu to mohl nějak objasnit, "dneska ráno byl u mě v posteli! Nevím, co to mělo znamenat… nic si skoro nepamatuju…" Ale kdyby si ho vzal, tak by ho šíleně bolel zadek. A to bylo snad jediné, co ho protentokrát nebolelo.
.
Blonďáček si starostlivě skousl ret. Nechtěl, aby měl Sasuke cokoliv spojené s Madarou. Pohladil mu vlasy. Snad se všechno zlepší a budou moct brzy opustit loď. Zatím trpěli pod Madarovým stínem a čekali na vhodnou příležitost nebo štěstí, že najdou Sasukeho bratra.
.
Sasuke musel uznat, že Narutova péče byla dojemná, choval se tak citlivě, jako by o něj měl opravdu strach… bylo to milé. "Naruto… myslíš, že bys tady mohl přes noc zůstat se mnou?" nadhodil možná poněkud pošetile. Ne že by ho dokázal blonďáček ochránit, i kdyby chtěl, ale třeba by se přeci jen cítil méně zranitelně.
.
"Já, jestli chceš, tak mně by to nevadilo, jen… co na to kapitán? Nemá mě rád a určitě se mu nebude líbit, že bys mě chtěl tady mít v noci," odtušil Naruto prakticky. Rád by ho v noci pohlídal, a jestli by mu bylo špatně, tak mu i dával obklady na čelo, ale staršího Uchihy se hrozně bál, už kdyby teď došel, tak mu naskakovala husí kůže jen z té představy.
.
"Kapitán? Kapitán ať si trhne," zavrčel Sasuke a zavřel na okamžik oči. Kristepane, jak jen mohli Kisame, Hidan a ostatní tolik chlastat, když na to přišlo… copak jim to vůbec nevadilo? Připadalo mu, jako by mu někdo zevnitř bušil do lebky kladivem, jako by jeho vlastní tepot krve byl tak intenzivní… Zasténal. "Já jsem takovej vůl," prozradil Narutovi skomírajícím hlasem.
.
Naruto pohladil černovláska konejšivě po rameni. Nikdy nepil, takže znal příznaky kocoviny jen z vyprávění. "Chlapi jsou zvyklí. Možná kdybys pil častěji a míň, tak bys taky přivyknul. Ale když to někdo přežene, tak je mu špatně, i kdyby předtím chlastal roky." Mluvil tiše, protože otec vždycky nesnášel, když mluvili nahlas.
.
"Už se ti to někdy stalo?" zvednul k němu Sasuke oči v naději, že ho třeba ujistí, že není sám, kdo udělal takový přehmat… i když popravdě u Naruta si nedovedl něco takového moc představit soudě dle vyprávění, které od něj slyšel. Chudák, byl jako bílá lilie, kterou někdo poskvrnil, když ho zajali do otroctví… bylo mu ho moc líto.
.
"Ne, mamka mě držela vždycky hodně zkrátka," odtušil tiše, "ta by mi dala, kdyby mě našla někde s flaškou. Určitě by mě zřezala jako žito." Tím si byl naprosto jist. Kushina nikdy nešla pro ránu daleko a občas se divil, že si ji otec vzal.
.
Sasuke se rozesmál, ale hned toho zalitoval, protože měl pocit, že se mu rozskočí hlava. "Jako můj otec…" poznamenal potom tiše, "vždycky na nás byl trochu… celkem dost přísný. Neprojevoval uznání tak snadno. Ale naučil nás všechno, čím jsme… Celý život jsem moc toužil po jeho pochvale, tím víc, že se nám jí nedostávalo často. Znáš to? Když nás někdy trestal… nejhorší na tom všem nebyla fyzická bolest, ale to, jak se díval. Žádný výprask nebyl nikdy horší než ta slova… Zklamal jsi mě… Ale přesto to byl dobrý otec. Dobrý člověk…" Sasukemu se zlomil hlas.
.
"Sasuke," odtušil tiše světlovlasý mladík, "nesmíš věšet hlavu. Určitě někde jsou a najdeme je. Musíš věřit. Já jsem taky věřil, že mě někdo zachrání, a pak ses objevil ty a pomohl mi. Budu ti nadosmrti vděčný." Dal znovu Sasukemu obklad na čelo.
Zprudka se otevřely dveře a dovnitř vešel Madara. Postavil na stůl tři láhve s vínem a podíval se na Naruta, až se chlapec celý otřásl. Konečně skončil s vybíráním nové posádky. Ještě potřeboval nejmíň deset mužů, aby mohli odjet.
.
Sasuke si zděšeně změřil to ďábelské pití, které přinesl. Do něj tedy už rozhodně nikdo nikdy nedostane ani hlt! Doufal, že ho do toho Madara nebude nutit, ale určitě ne, na Tsukuyomi míval taky zásoby pro vlastní užití… Fuj, chtělo se mu zvracet jenom z toho pohledu, rychle odvrátil od alkoholu oči. Vůbec na strýce nepromluvil, jenom chytil Naruta za zápěstí, kdyby snad chtěl utéct… přece ho tu s ním nenechá! Teď by měl ještě omezenější možnosti se bránit, když byl celý rozlámaný.
.
Kapitán přistoupil k oběma mladíkům. Sám nevypadal nejlíp, zarudlé oči, kyselý ksicht a lehce pobledlá tvář. Ale na rozdíl od Sasukeho toho včera vypil nejmíň třikrát tolik. "Naruto, vypadni," rozkázal po chvíli, když sledoval, jak je Sasukemu pořádně špatně a drtí chlapcovo zápěstí.
Naruto váhal, přece jenom chtěl Sasukeho ošetřovat, ale Madara se tvářil tak přísně a nebezpečně, že zkusil ruku vytrhnout z toho stisku a odejít.
.
"Ne, Naruto, nechoď nikam!" přebil Sasuke kapitánův rozkaz svým vlastním a nepouštěl mladíkovo zápěstí. Nechtěl s Madarou zůstat sám, obzvlášť když viděl, jak se tváří. Vypadalo to, že toho včera měl taky dost, vůbec se nedivil, ochlasta jeden. Napřed ožere jeho a pak sebe, že se nestydí. Naštěstí si říkal, že v takovém stavu by se stejně na nic nezmohl, muselo mu být dost špatně, ale stejně od sebe blonďáčka nechtěl pustit, co kdyby.
.
Madara se zašklebil, jak to jeho mrně sveřepě drží blonďáka, který neví, co má vlastně dělat. Aspoň, že se o něj postaral, vidno dle obkladu na čele. Fakt se hodí jen na otroka. "No jak myslíš…," uchechtl se, "co si pamatuješ?" zeptal se synovce. Docela ho zajímalo, jestli všechno nebo nic, ale asi spíš míň než víc, dle jeho výrazu.
.
Mladší Uchiha si ho podezíravě změřil. Proč se ptá? Chce se mu snad posmívat, nebo ho prostě jen zajímá, jak na tom je? "No… byli jsme v lázních… pili jsme… pořád jsi mi nalejval!" Zamračil se na strýce, jako by to byla celé jeho vina. No, možná ne celé, ale měl na tom obrovský podíl, to on objednal alkohol a ještě mu ho furt doplňoval. "Mluvili jsme spolu."
.
"Takže si toho moc nepamatuješ," protáhl přemítavě Madara, "škoda… nebo možná dobře," potměšile se uchechtl a v očích mu škodolibě zajiskřilo. Bylo by zajímavé, kdyby si to Sasuke pamatoval, ale zase když neví nic, tak se mu nemusí ospravedlňovat, co tam s ním dělal a jak ho zneužíval pro svoje choutky.
.
Sasukeho to napůl nadzvedlo z postele, až mu znovu spadnul obklad a hlava zaprotestovala prudkou bolestí. "Škoda?! Jak to myslíš? Co jsme dělali? Co jsi mi dělal?!" rozkřiknul se, možná až moc hlasitě, než by jeho současný zdravotní stav vyžadoval. Ale tohle znělo jako by… bůhvíco! "Co se sakra včera stalo?!"
.
"To bys chtěl vědět, co?" Starší Uchiha využíval své nadřazenosti, protože on věděl věci, o kterých mladší neměl ani zdání. "Ale ukázals mi, jak umíš být pěkně divoký. A taky vím, kde to máš nejraději a moc se ti to líbilo, když jsem tě tam lízal." Madara se výsostně bavil, tahle situace byla dost vtipná a on se královsky bavil.
.
Sasukemu uvnitř zatrnulo. Ne… to nemohla být pravda, Madara si musel vymýšlet. Jenom žvanil, nic víc. "Ty… ty lžeš!" obvinil ho, třebaže to nemohl dokázat ani sám sobě, "nikdy bych ti něco takovýho neprozradil a… a v životě by se mi nic takovýho s tebou nelíbilo!" Pro svoje slova však neměl valné opodstatnění, nikdo jiný než Itachi ho ještě na oušku nelaskal…
.
"Vážně? Mám ti to předvést?" Přisedl k Sasukemu na postel a nahnul se k němu. Sice mu nebylo nejlíp, ale tohle škádlení si musí užít. Úplně viděl v mladíkových očích děs, cože mu to jde udělat. Svádivě si olízl spodní ret. "Tak co, můžu?"
.
"NE! Ne, v žádným případě!" Sasuke okamžitě cuknul co nejvíc od Madary a táhl za sebou i blonďatého mladíka, jak ho pořád držel za zápěstí, "Naruto, jsi můj svědek, že je kapitán úchylný prase, který mě obtěžuje!" I když pochyboval, že by to ještě posádku překvapilo.
.
"No no, to je trochu přehnaný, nemyslíš? Sám ses po mně v lázních sápal, tak nevím, co se ti nelíbí." Jasně, trochu blafoval, ale Sasuke neví naprosto nic. "Skoro jsem tě od sebe musel odtrhávat, abych se mohl nadechnout." Což se mu asi líbilo nejvíc. Pěkně si ho rozpálil a pak už to jelo.
.
"Nevěřím ti ani slovo!" prsknul Sasuke jako naježená kočka, ale jeho slova zněla navenek jistěji, než uvnitř cítil. Měl okno, jeho vzpomínky končily někde ve chvíli, když mu začal vykládat… vykládat o tom, jak se s Itachim rádi koupali. Poněkud se začervenal, panebože, vážně mu řekl, že to mívali jako předehru?
.
"No jak myslíš, ale příště si dávej pozor na ty dvě věci, co máš po stranách hlavy," odtušil Madara s pobaveným přehledem a přešel ke svojí posteli, na kterou se vykulil. Konečně nějaká vlídná věc, která se k němu má. Musí se trochu prospat.
Naruto se udiveně díval na Sasukeho, ale nebylo mu to úplně jasné, co měl kapitán na mysli. Jako uši? A proč jako? Nechápal.
.
Sasukeho líce nabyly barvy zralých malin. Kristepane… on to ví! On to fakt ví! Jak je to možné?! No, zřejmě mu to musel doopravdy vyslepičit. Co dalšího mu ještě řekl?! A pokud Madara nelhal v tomhle… co když nelhal ani v tom ostatním?! Co když spolu vážně něco měli? Sex určitě ne, to by dneska poznal… ale sám dobře věděl, že intimní stránka není jenom o styku jako takovém… co když spolu dělali něco jinýho? Nechtělo se mu věřit, že by do toho opravdu šel… za normálních okolností rozhodně ne! "Zůstaň tu," sykl tiše směrem k Narutovi a pustil jeho ruku.

Příště:

"Něco jsi slíbil... takhle umíš držet slovo?!"
"No tak, Sasuke, nevrť se..."
"MHHMMP!"
"Je tvůj."
"No tak, nezlob, bude to chvilka..."
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 8. června 2017 v 8:32 | Reagovat

Úplně jsem zapomněla na to, že má být dvojdíl :D, když na mě Piráti vykoukli dvakrát, říkala jsem si, že to bude nějaká chyba :D.

Štve mě, že je Sasuke furt tak odtažitý :D, jasně, nemůžeme se mu divit, ale stejně :D, kdo by Madarovi odolal? :D ...tak já jdu na další dílek :D

2 Rellem Rellem | 8. června 2017 v 8:54 | Reagovat

Madara je zmetek... ale já zmetky ráda 3:)

3 Janii Janii | 8. června 2017 v 11:03 | Reagovat

Joo sklipek, to je peklo :D nezávidím Madarovi, ze musel fungovat s kockou, ale alespon mu to jde. Sasukeho opice a nasledny okno a nevolnost byli uzasny, hrozne jsme se smála :D ale stve me, ze vuci Madarovi ani trosku necouvnul, no jsem zvedava na dalsi dilek.

4 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 8. června 2017 v 19:44 | Reagovat

Boooze chudak sasu. Madara si krásne užíva jeho nevedomosť.... Sasu bol neskutočne rozkosny keď nechcel aby naru odišiel. A madara ho následne uvádzal do rozpakov, že Boh vie čo s ním všetko nerobil. Sasu je proste neskutočne zlatý, sladký, krásny a rozkosny a a a.. rýchlo idem na ďalší diel 😆

5 Deny Deny | 9. června 2017 v 14:15 | Reagovat

Sasukeho prvni kocovina. xD No, aspoň že tam má Naruta, který se o něho postará. Jdu na dalši dil xD

6 Komentátora Komentátora | 9. června 2017 v 18:15 | Reagovat

Sasanky prvni opice mi pripomina me pred rokem :D  clovek jednou ochutna jen jednu flasku friska a hned je pod stolem a to doslova a nebo jeste vyskli okno :D

7 Kankuro Kankuro | 9. června 2017 v 20:55 | Reagovat

Takže to se nám začíná hezký rozvíjet. Kdy už tam proboha bude nějaký jiný uchiha?

8 XXMikki XXMikki | 12. června 2017 v 8:49 | Reagovat

Tak to je dobré teda, Sasuke má kocovinu jak blázen, nic moc si nepamatuje, no co ještě si přát xD A Madara se mi postupně začíná po malých kouscích líbit, což jsem teda ani nečekala

9 Tara Tara | Web | 13. června 2017 v 12:11 | Reagovat

juchů dvojdíl :3 a pěkný bolehlav :D :D

10 Smajli Smajli | Web | 14. června 2017 v 6:49 | Reagovat

[1]: Ne, ne, dvojitá dávka není chyba =D Sasuke zatím odolává celkem úspěšně =D Záleží, jak se k němu bude Maddie ještě chovat =D

[2]: To já taky… nebo aspoň jeho =D

[3]: Madara je na to asi zvyklejší než Sasuke =D Každopádně Sasukeho opojení byla krátká záležitost, jestli ho Madara chce, musí na tom pracovat =D

[4]: Maddie je hajzlík, toho pěkně využíval, jak si Sasuke nic nepamatoval, i když trošku kecal =D Další díl je docela zajímavý, to ti zaručuju, muhehehe 3:)

[5]: To je pravda, i když Naruta už asi dlouho mít nebude =D

[6]: To máš teda zajímavé zkušenosti, něco takového se mi ještě nestalo =D S friskem, ani bez něj =D

[7]: Kde máš jistotu, že tam nějaký jiný ještě bude? =D Zatím můžeš jen doufat, tak jako Sasuke.

[8]: Yes, pro Madaru je takový stav ideální, aby ho mohl trošku provokovat =D A Maddie se taky konečně ukazuje i z nějaké lidštější stránky ;)

[9]: Chudák Sasuke, ten to nevychytal, no =D =D

11 Lussy Lussy | 22. června 2017 v 21:24 | Reagovat

Chudák Sasuke, teď je z toho celý zmatený, protože neví, co se stalo a co ne. To jsem si mohla myslet, že toho Madara zase využije ve svůj prospěch, on to tak dělá vždycky. No jo, alkohol, co k tomu říct. Jen to, že Sasuke už se asi v blízké době dlouho nenapije. :D

12 Smajli Smajli | Web | 23. června 2017 v 10:30 | Reagovat

[11]: To je pravda, ale na druhou stranu... jednou ta první kocovina přijít musela =D Holt měl smůlu, že zrovna v přítomnosti svého milovaného strýčka =D =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama