Pod vlajkou Uchihů 2 - 12. kapitola

8. června 2017 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 2

Madara po zážitku v lázních nemůže odolat, aby si se Sasukem zase trošku neužil.

12. kapitola


Blonďáček rozhodně neodporoval a poposedl si na postel, aby se mu lepší sedělo. Docela se i divil, že ho kapitán nevyhodil, ale asi ho nepovažoval za velký problém. Oddaně tedy hlídal Sasukeho, byť by jej před Madarou neuchránil, kdyby se něco semlelo.
.
Sasuke se vzpamatovával z kocoviny, ale ještě hůř se cítil kvůli tomu, co zřejmě včera prováděl se strýcem, třebaže si na nic z toho nepamatoval. Odpoledne přišel Kabuto, prohlédl ho a přinesl mu mléko. K večeru se mu přeci jen trošku ulevilo, přestože už mu tedy rozhodně bylo i lépe.
.
Večer Madara přišel spát do kajuty a ten blonďatý otrok tam pořád zevlil. Jako jo, bylo pěkný, že s o něj bál a staral se o něj, ale už by mohl jít na svoje. "Naruto, běž na svoje místo," rozkázal mu pevně a nesmlouvavě jako psovi, kterého člověk vyhání do pelechu.
.
"Ne, Naruto nikam nepůjde!" oznámil mu okamžitě Sasuke, "stará se o mě a… a co kdyby se mi třeba v noci udělalo špatně? Kapitán se přece nemůže zabývat něčím tak podřadným!" Víc tedy než nějaké ošetřování potřeboval Narutovu psychickou podporu, ale to nahlas neřekl.
.
"Nezájem, Naruto, okamžitě vypadni nebo ti dost nevybíravě pomůžu!" Šel mladíkovi pomoct, protože to vypadalo, že se mu moc nechce. Trhl s ním za paži a skoro to vypadalo, že mu omdlí pod rukama, a následně ho vyhodil před dveře a zamlkl.
.
"Jseš strašnej!" zavrčel Sasuke nakvašeně, "o co ti jde?! Děláš, jako by ti tady bůhvíjak překážel… spal by v posteli se mnou, ne s tebou, tak nevím, co ti vadí!" Dodnes nepochopil, proč jeho místo nemůže obsadit Kisame, Kakuzu nebo Kabuto, bylo by to logičtější.
.
"To by mi tak ještě chybělo," zavrčel Madara nevrle. Vůbec se mu nelíbila představa, že by to blonďaté nemehlo mělo spát s jeho synovcem. To nemohl připustit… vlastně mohl ten problém vyřešit jednou pro vždy. "Stejně ho asi prodám. Už je mi k ničemu. Aspoň nějaký prachy za něj utržím."
.
Sasuke vytřeštil oči a tohle prohlášení ho znovu nadzvedlo z postele. "Na to zapomeň!" křikl, i když správně by si ke kapitánovi něco takového nesměl dovolit, "udělal tu snad za ten necelý rok málo práce?! Něco jsi slíbil… takhle umíš držet slovo?!" Ta představa ho děsila, po tom všem by měl Naruto přijít o všechny naděje a on o jediného přítele ve svém věku, kterého měl?
.
"Hm, no nevím, jak v jeho případě hodnotit množství oddělané práce. Na lodi je vyloženě k ničemu, ale při útěku na pevnině se občas k něčemu hodil. Mám ho vysadit tady?" V přístavu by ho určitě někdo sbalil a buď unesl nebo někam prodal. V tomhle městečku žila hrozná verbež, co ostatně čekat tam, kde jsou piráti vítáni s otevřenou náručí.
.
Sasuke zaváhal. Na jednu stranu by ho mrzelo, že by přišel o kamaráda, Naruto by mu na palubě chyběl. Taky si nebyl jistý, jestli by se o sebe dokázal postarat, ale kdyby se nechal najmout na nějakou loď, která by měla namířeno do míst jeho domova… Tolik toužil se dostat zpátky, měl by se snažit, aby mu to umožnil, když to Madara sám navrhoval. "Bylo by to šlechetné," připustil tiše.
.
Madara v hlavě zvažoval všechna pro a proti. Nakonec, když se ho zbaví, bude mít konečně klid. "Dobrá, zítra mu řekni, že je volný a může si dělat, co chce." Aspoň ho nebudou muset námořníci konečně hlídat, i když zdá se, že mezi ty nové líp zapadl, než do staré posádky.
.
"Díky," hlesl Sasuke, znovu si lehl a otočil se čelem ke zdi, aby Madara neviděl jeho smutný výraz. Byl rád, samozřejmě, kvůli blonďáčkovi byl rád. Konečně dostane svobodu. Jenže on ztratí v posádce jednoho z nejlepších přátel. Tolik si na něj zvykl, chránit ho, bavit se s ním… Ale nesmí být tak sobecký.
.
Kapitán si lehl na svoji postel, ale měl v plánu, pokud se v noci vzbudí, přesunout se k Sasukemu. Líbila se mu představa, jak spolu leží a spí. Moc si toho minule neužil, když ho ráno Kisame tak nešetrně vzbudil. Lákavé, už aby to bylo.
.
Sasukemu bylo fyzicky i psychicky tak bídně, že byl přesvědčený, že celou noc neusne, ale opak byl kupodivu pravdou. Jeho tělo i mozek se zoufale potřebovaly zbavit aspoň na nějakou dobu neduhů a starostí, takže ho přemohl spánek do půl hodiny poté, co zavřel oči.
.
Někdy před rozbřeskem, kdy už ptáci ví, že se rodí nový den, a cvrlikají o sto šest, se Madara vzbudil. Včera prospal část dne, a proto byl dost odpočinutý. Neváhal a tiše přešel k Sasukemu. Byla ještě tma, ale viděl ho dost dobře na to, aby poodhrnul přikrývku a vecpal se za mladíkem do lůžka.
.
Sasuke se nespokojeně zavrtěl a cosi nesrozumitelného zafuněl. Kdyby nepotřeboval ještě těch pár hodin na fyzické zotavení, jistě by ho Madarův počin probudil, ale takhle zůstal spát, třebaže se podvědomě odtáhnul, když ucítil ten závan studeného vzduchu. Postel ovšem byla jednolůžková, takže kontaktu se strýcem neunikl.
.
Madara si mladíka něžně přitáhl do náruče. Byl tak krásně teplý, skoro jako nějaká hračka. Chvíli si užíval toho pocitu, jak se na něj Sasuke musí těsně tisknout, než znovu usnul o tolik blaženěji než večer.
.
Sasuke si servítky moc nebral, třebaže měl teď v posteli společníka, obrátil se čas od času z jednoho na druhý bok, jak právě potřeboval. Tím se ve strýcově náruči otáčel buď čelem k Madarovi a lechtal ho svou hebkou hřívou pod krkem, nebo zády k němu, že připomínali polohu lžic.
.
V té poloze se i Madara probral. Chvíli si uvědomoval, co se to k němu tiskne, než spokojeně zavrněl. Sasuke mu tlačil zadeček do klína a bylo to věru příjemné. Měl přehozenou ruku přes jeho bok a dlaň položenou na těch o něco menších a drobnějších. Neodolal, aby neočichal zblízka Sasukeho zátylek.
.
Podivně se hromadící teplo a neurčitý zvláštní vánek na šíji mladého Uchihu pomalinku probral, přestože ten přechod byl velmi pozvolný. Nějakou dobu nejprve zíral na stěnu před sebou, nemohl jaksi pochopit zdroj těch celkem příjemných tělesných pocitů čísi náruče a něčích velkých teplých dlaní, které přikrývaly ty jeho.
.
Staršího Uchihu všechny ty příjemné vjemy vzrušovaly a naplňovaly libými pocity. Moc se mu to líbilo a jeho tělu ještě víc, protože rozkrok o tom začínal dávat očitě najevo svůj názor. Musel po chvíli mladíka před sebou tlačit. Spokojeně vyfoukl vzduch nosem, ještě kdyby se Sasuke dobrovolně připojil…
.
Asi dvě minuty ještě trvalo, než Sasukemu sepnul mozek natolik, aby si uvědomil, že jediná osoba, která by s ním mohla v současné době takhle beztrestně ležet, byl jeho strýc. Cuknul sebou a tím pohybem ještě víc pocítil na svém zadku něco tvrdého, co dosud vnímal jenom okrajově. "Co to… ty zmrde! Ty odpornej neřáde, hned mě pusť!" soptil, jakmile našel hlas a okamžitě se začal škubat v sevření staršího Uchihy.
.
"No tak, Sasuke, nevrť se… nebo jo, je to příjemný," odtušil Madara spokojeně. Držel to vzpírající se koťátko, které s ním být evidentně nechtělo, ale svým ošíváním mu způsobovalo ještě příjemnější pocity v klíně. Přitlačil mu jeho vlastní ruce na hruď a nosem se otřel o jeho ouško. "Co by se stalo, kdybych tě tady polechtal jazykem?" Neváhal to uskutečnit.
.
"Strejdo! Nech toho!" vyjekl Sasuke poplašeně, protože dobře znal zrádnost tohohle citlivého místečka na svém těle. Aspoň když ho chtěl nažhavit bráška, nebylo nic snazšího než se zaměřit právě sem… jenže Madara nebyl Itachi! "Pusť, chlíváku! Pomooooc!" zaječel, aby upozornil kohokoliv, kdo by mu mohl pomoci, že se tu děje něco strašného. Kéž by byl předevčírem držel hubu, strýc o téhle jeho slabině nikdy vědět nemusel!
.
Madara mu zacpal horkotěžko pusu a držel ho jako svázaného. Oblažování toho místečka se mu začínalo líbit mnohem víc, když se Sasuke bránil, protože věděl, že nechce, aby to dělal. Právě proto mu chtěl ukázat, že i on mu muže způsobit slast. Ne jen bolest a trápení. Olizoval ušní boltec jako nějakou laskominu, jen se zakousnout.
.
"Mhmm… mhmmp!" pokoušel se Sasuke dál protestovat, ale strýcova dlaň udusila hlasitější projevy. Se vzrůstajícím zoufalstvím si začínal uvědomovat, že Madarovy horké rty a vlhký jazyk, které ho dráždily na oušku, vysílají do jeho nervové soustavy pomalu ale jistě signály, které si spojoval jedině s Itachiho péčí - pravděpodobně proto, že jeho bráška byl dosud jediný, kdo je kdy cíleně způsoboval. Urputně se snažil všem tělesným prožitkům bránit tím, že si neustále připomínal, kdo se to k němu tiskne a co mu ten někdo udělal dřív, bylo ale hodně obtížné vzdorovat přirozeným reakcím, zvlášť, když se předevčírem ani nedočkal žádného uvolnění. Zatím ještě odolával, ale sám nevěděl, jak dlouho to zvládne.
.
"Sasuke, uvolni se, já vím, že se ti to líbí," podmanivě zavrněl Sasukemu do ucha, "poddej se tomu." Pustil jeho ruce a sjel mu rukou do klína, čímž se Sasuke ještě víc natiskl na něj, aby mu unikl. Snažil se vzrušit to tělíčko, moc se mu zamlouvalo to, co viděl a zažil v lázni, a chtěl si to mermomocí zopakovat. Nebo aspoň část, cokoliv… hlasitěji dýchal, jak mu dával synovec zabrat. Vzrušivě i silově.
.
"MHHMMP!" Sasuke sebou zacloumal a oběma nově uvolněnýma rukama popadl Madaru za zápěstí ruky, která ho osahávala v klíně, a násilím se ji snažil odtáhnout. Vzhledem k tomu, že mohl použít dvě, vyrovnal se přeci jen jeho síle a nakonec se mu to podařilo. Právě včas, protože začínal mít dojem, že se mu krev hrne do dolních partií, navíc mu po zádech přebíhaly vzrušivě horké i mrazivé vlnky, jak mu laskání ucha dávalo silné podněty.
.
Madara si s ním hrál jako kočka s myší. Když nemohl jít do klína, tak ho osahával na hrudi a břiše. Sasuke měl problém ukrotit ty dvě rozjívené ruce, které ho tak nestoudně osahávaly. Kapitán mu nakonec pustil i pusu. Otočil ho zpola na břicho, tak aby mohl sáhnout pod něj a přitom na něj nalehl, aby dokázal ukrotit jeho sílu. "Sasuke," zaskučel do jeho ucha, "užijem si." Začal ho znovu intenzivně třít v klíně.
.
Sasuke vyděšeně křičel, ne snad, že by mu Madara způsoboval bolest, ale bál se, že když to zajde ještě dál, tak mu ji způsobí raz dva. Jestli… jestli ho bude chtít ošukat… Musí tomu zabránit za každou cenu! Nezdálo se, že by na něj měl jeho hlasový repertoár nějaký vliv, ačkoliv tatáž netečnost se nedala říct o posádce, jak odposlechl ze zmateného pohybu na palubě. Ale úplně nejhorší ze všeho bylo, že jeho tělo přes veškerou snahu podléhalo laskání.
.
Starší Uchiha si spokojeně měřil tu pomalu se zvětšující vybouleninu v Sasukeho kalhotách. Ještě mladíka nikdy nedržel v ruce a upřímně po tom toužil. Po krátkém boji mu rozvázal kalhoty a stáhl o kousek níž, aby mohl vytáhnout jeho ztopoření ven. Škoda, že se nemohl podívat, ale na omak bylo horké a příjemné. Nerozpakoval se ho okamžitě začít trestuhodně honit.
.
"Nééé! Ne, prosím…" kňučel Sasuke a snažil se mu v tom všemožnými prostředky zabránit, i když jeho fyzická stránka vyžadovala něco úplně jiného. Jeho vřískot patrně zeslábl a navíc se v něm čím dál častěji objevovalo drobné zasténání, které mu vždycky uniklo přes rty proti jeho vůli. Dech se mu zrychlil v reakci na to, jak byla Madarova ruka velká a teplá a zkušená… Snažil se ho kopnout, ale do kotníku nebo do holeně to asi tolik nebolelo.
.
Madara se jen uculil, když z něj poprvé vyloudil zasténání. Znělo to jeho uším tak libozvučně. Chtěl ho slyšet víc, mnohem víc. Sám se o něj otíral v rytmu honění. Z představy, že by si ho mohl vzít, vrazit do něj svoje tvrdé mužství… úplně mu cukalo v klíně, jen při těch představách. Kdyby je tak mohl uskutečnit.
.
"Prosím…!" zaskučel mladý Uchiha, těžko soudit, zda škemral o to, aby ho strýc nechal být nebo aby nepřestával. Každopádně jeho odpor výrazně zeslábl, bylo to tak strašně dlouho, co se naposledy oddával s Itachim tělesnému potěšení… nejspíš víc než půl roku! Od té doby si to ani nedělal sám, takže jeho mladé hormony bouřlivě reagovaly na odpírané podněty, stál mu jako svíce a jen s vypětím sil se zadržel, aby nezačal Madarovi přirážet do ruky.
.
"Jak je libo. Vždyť jsem říkal, že stačí říct," odtušil Madara přerývavým hlasem. Ani jemu nebyl mladíkovo vzrušení lhostejné. I on musel své vzrušení dostat ven a přímé otírání o Sasukeho zadeček bylo hrozně moc příjemný. Chvílemi měl pocit, že by si mohl otevřít služby s olizováním, protože jeho jazyk divoce kmital po tom slabém místečku jeho synovce a dělal s ním úplné divy.
.
"Ne… NE!" Sasuke zpanikařil ve chvíli, kdy se nahé kůže jeho zadku dotkla Madarova ničím nezakrytá erekce. Tenhle vjem měl spojený s bezprostředně přicházející bolestí, takže se celý v obraně napjal a začal sebou zmítat ještě víc než předtím. Podařilo se mu skrčit hlavu mezi ramena, čímž odepřel dlouhovlasému Uchihovi přístup k citlivému uchu. "Nedělej to! Já nechci!" zaječel, až se to odrazilo od dřevěných stěn.
.
"Sasuke! Jestli se hned neuvolníš, tak přísahám, že ti to udělám!" Kapitán zatím neměl v plánu mladého Uchihu ošukat, pokud mu k tomu mladík nedá dost dobrý důvod. Začínal být netrpělivý, jak se synovec svíjel v jeho sevření. A to mu nedělal nic hrozného, jen samé příjemné věci! Přetočil ho úplně na břicho a rukou zacpal pusu, aby neohluchl. Má to pískle ale hlas. Otíral se o jeho zadeček a ruku vměstnal pod něj a pokračoval v započaté práci.
.
Sasuke se celý třásl a brzy už Madarovu dlaň, kterou mu starší Uchiha tisknul na ústa, smáčely potůčky slz. Ne že by mu strýc dělal zatím něco tak strašného, ale šíleně se bál, přesně takhle to vždycky začínalo, otíráním, zacpáváním pusy… A přitom nic neudělal! Od toho posledního znásilnění to přece nebylo tak dlouho… a nedal mu snad důvod ho nějak trestat! Bezmocně se škubal, jako obyčejně měl v plánu bojovat do posledního dechu, i když věděl, že nemůže vyhrát. S hrůzou čekal, kdy se ten hajzl začne dobývat dovnitř… ale zatím se tak nestalo.
.
Madara si odfrkl, když cítil vlhko na ruce. Vždyť mu nic nedělal, no tedy nic bolestivého na masírování přirození neviděl. Sasuke se asi bál, že mu to udělá, jako vždycky, ostatně, proč by mu měl věřit. Zatím, kromě lázní, všechna jejich setkání končila v krvi a bolestech. Zprudka se tedy odtáhl a zkusil mladíka otočit. Byl strachy úplně ztuhlý. Konečně se mohl pokochat. Nalehl na Sasukeho, začal se o něj třít a rty mu zaútočil na ouško. Podržel mu bradu, aby mu v tom nezabránil.
.
Tmavovlasý mladík v první chvíli vůbec nepochopil strýcův manévr, co tím jako proboha sledoval? Jeho první reakcí bylo zavřít uplakané oči, aby se na to všechno nemusel dívat, ale brzy mu s jistým údivem došlo, že v téhle poloze by do něj Madara jen těžko pronikal, aspoň tedy bez spolupráce, a hlavně to skoro vypadalo, že se o to nesnažil… co to tu na něj sakra hrál?! Bylo ovšem těžké se nad tím zamýšlet, protože jeho teplá ústa jako by kompenzovala předešlé chvilky hrůzy a činila se ještě neslušněji než předtím. Vydal ze sebe něco mezi vzlyknutím a zasténáním, sám o sobě nebyl ten intenzivní pohyb vzrušených slabin o sebe nepříjemný…
.
Starší Uchiha si užíval každičkou sekundu, každičký příraz proti tomu mladému tělu. Cítit tu tvrdou chloubu tlačící se proti němu a mladé vzpírající se tělo. Musel se ho dotýkat víc, ale už mu chyběly končetiny, které by mohl použít. Jednou držel Sasukeho hlavu a druhou se opíral loktem o pelest, aby ze synovce neudělal placku. "Ahh-S-sasuke…" zasténal procítěně Madara to jméno, které si spojoval se vzpurností, stejně jako s jinými tělesnými kvalitami.
.
Sasuke byl předešlým záchvatem hrůzy a paniky poněkud oslabený, takže jeho obrana trochu ztratila na prudkosti. Nepochybně za to také mohla stále intenzivnější naléhavost Madarova těla, které bylo proti němu tak žádostivé, dobyvačné, sebevědomé… Navíc hrot jeho vlhkého jazyka oblažoval jeho ušní boltec s takovou rafinovaností, až se Sasukeho hlasové projevy odporu změnily v steny. Prostě tomu podlehl, nechtěl to, ale musel to mít. "Aghh…" procedil mezi zuby, jak se proti němu třela ta tvrdá horká erekce…
.
Kapitán nemyslel na nic, vůbec mu nevadilo, že je ráno a venku na palubě určitě pobíhají jeho muži, kteří si zřejmě myslí, že Sasukemu zase ubližuje, a co teprve nováčci. Hidan už jim určitě šťavnatě vysvětlil, cože tu dělá. On měl však na práci něco úplně jiného. Nutkavě a s myšlenkou způsobit sobě a synovci slast se o něj třel, až se mezi nimi tvořilo spalující horko.
.
Sasuke jen těžce odolával tomu, aby se nezačal pohybovat v souladu s Madarovými klouzavými přírazy, bylo to tak živočišné, tak jednoduše tělesné… teď nešlo o to, jestli byli strýc a synovec, násilník a oběť… v tuhle jedinou chvíli byli prostě jen dva chlapi, co se nutně potřebovali udělat. Sasuke zaklonil hlavu a skoro lapal po dechu, proboha, už… už skoro… ještě trošku… přitlač!! křičel v duchu.
.
Madara mu nevědomky vycházel přesně podle přání, které neslyšel. Divoce se po synovci pohyboval a zatlačoval ho to slaměné matrace pod ním. Těžce dýchal a lapal po dechu, když mezi jejich těly docházelo k intenzivnímu dráždění. Kousek od ucha se ozývala slastná serenáda nepoznamenaná alkoholem ani ničím jiným zastírajícím mysl. Bylo to mnohem lepší, než slyšet srdcervoucí jekot, který hrozil tím, že svou výškou prorve bubínky.
.
"H-haaa-hh… aaaah…" Sasuke přerývaně sténal a ruce, kterými ještě před několika minutami Madaru odstrkoval, bezděčně zarývaly prsty do jeho ramen. Hryzal se do rtu, jak se horkost v jeho těle bez varování koncentrovala v jeho podbřišku, v žulově tvrdém mužství mu prudce tepalo a při takhle silném, téměř až drsném tření nebyla šance, že by z toho jen tak vyvázl. Po několika dalších vteřinách se pod Madarou prohnul do oblouku a vykřikl jediné jméno: "Itachi!!" Mezi jejich těly se rozlila horoucí kaskáda jeho semene.
.
Starší Uchiha se zašklebil, jako kdyby byl nucen vypít celou láhev vymačkaných citronů. To se mu snad zdá! Tohle si Sasuke mohl teda odpustit. Notně ho sralo, že je pořád tak intenzivně spojen s bratrem. Už se staral jen o své potěšení a po chvíli tření se se zasténáním udělal. On nikdy nikoho nevolal jménem, ať už šukal s kýmkoliv. Potřísnil Sasukemu celou košili a holé břicho, jak se mu látka svršku vyhrnula nahoru.
.
Sasuke ležel se zavřenýma očima a vydýchával se, jako by měl za sebou několikakilometrový běh nebo namáhavý boj s mečem. Ještě bylo příliš brzy na to pociťovat výčitky svědomí, i když bylo jasné, že dříve či později se rozhodně dostaví. Nejspíš rychle, jen co se trochu vzpamatuje z orgasmu, který už opravdu nutně potřeboval. Tělem mu kolovala silná dávka endorfinu, která vyloženě blahodárně působila na jeho psychiku.
.
Madara se odtáhnul. To škvrně vypadalo úplně odvařeně. Měl mu to udělat už dávno a třeba už by mohli být někde jinde. "Vidíš, a pak, že nechceš," poznamenal na Sasukeho adresu, "ale jsi rozkošný, když jsi vzrušený. Chtěl bych to vidět zase znovu." Dřív nebo později se tak určitě stane. Postavil se a upravil. Bude muset jít otevřít dveře, protože, jak očekával, tak za nimi bude netrpělivě stepovat Kabuto.
.
Sasuke otevřel oči. Jak se dalo očekávat, ihned poté si uvědomil, co vlastně udělal… k čemu se propůjčil kvůli něčemu tak nízkému! Po tvářích se mu rozlila červeň, tentokrát ale neměla co dělat se vzrušením, nýbrž se studem. Vždyť ze sebe prakticky udělal to, co se bál, že si o něm bude posádka myslet - kapitánovu děvku! Bránil se sice, ale jenom ze začátku… "Ty jeden odpornej zasranej ubožáku!" zaječel na Madaru.
.
"Trochu brzdi, pískle, být tebou, tak jsem rád, že jsem ti nenatrhl dírku!" osočil se na něho Madara. Vždycky od něj slyšel samé nadávky. Prsty si prohrábl vlasy, aby je trochu zkulturnil. Česat se bude později, teď jsou na řadě úplně jiné povinnosti. S opaskem, botami a kabátem vypadal jako úplně někdo jiný. Někdo, jehož slovo má na lodi váhu. Otevřel dveře, přesně, jak se dalo čekat, tam netrpělivě stepoval Kabuto. "Je tvůj," prohodil rádoby s nezájmem a vyšel ven. Felčar vpadl ihned dovnitř ve zlé a podivné předtuše.
.
Sasuke si přitáhl kolena k tělu a zabořil do nich obličej. V očích ho znovu štípal slaný tlak, tiše zavzlykal, aniž by si uvědomil Kabutovu přítomnost v kajutě. Co sakra komu kdy udělal, že si tohle zasloužil? Jasně, asi to nebylo znásilnění v pravém slova smyslu, ale… ale udělal mu to násilím! Nestál o to, nechtěl to… a stejně si to užíval. Bylo mu zle, ze sebe i ze strýce, polykal hořké slzy a kňučel jako raněný pes. Nejasně zaznamenal rychlé kroky, které k němu mířily, a po hlase poznal lodního lékaře. "Vypadni!" vzlyknul přerývaným hlasem.
.
Kapitán venku rozehnal ostrými slovy zevlící posádku příliš blízko u kajuty a prej jsou ženský zvědavý slepice. Trochu o tom pochyboval, jestli to není tak trochu naopak, protože snad půlka posádky jako by čekala, až se něco dozvědí. Jestli synovci ublížil nebo ne.
Naruto byl na druhé straně lodi a seděl u zábradlí. Objímal si nohy, jak ho tížil Sasukeho osud. Určitě mu ten bastard zase ublížil. Jeho černovlasému zachránci, světlu mezi černými vodami a co on… zase neudělal vůbec nic. Vzbudil ho jekot, který moc dobře znal… měl by tam jít, ale hrozně se bál, co vlastně uvidí.
.
"Sasuke, pšššt, to bude v pořádku," ujišťoval ho Kabuto, kterého dost překvapovalo, že Sasuke sedí. No… spíš polosedí, copak ho to vůbec nebolelo? Obyčejně skoro nebyl při smyslech, když po takovém znásilnění přišel… Pokusil se odhrnout deku, aby odhalil následky, které jsou nepochybně velmi krvavé, ale mladík mu to nechtěl dovolit. Že by to tentokrát nebylo tak zlé? "No tak, Sasuke… neboj se, jenom tě ošetřím, bude to dobré," ujišťoval ho.
"Nech mě… jdi pryč, nic mi není!" zafňukal mladý Uchiha a vehementně si držel houni u těla.
"Tak proč brečíš, jestli ti nic není?" nadzvednul Kabuto obočí, měl za to, že Sasuke lže, aby se vyhnul bolestivému ošetření.
.
O chvilinku později dovnitř vešel Kisame, který tušil, že ho bude zase potřeba. Jako obvykle se připravoval na krvavý výjev zneuctěného mladého těla, ale místo toho našel schoulené brečící štěně, které vypadalo… no vypadalo vcelku dobře. Čekal něco horšího. Postavil se k lodnímu lékaři a udiveně na mladíka koukal. Jakože mu nic není? Jak to, kapitán vypadal spokojeně, jako by si to tu s ním rozdával.
.
"O-on mě… on mě z-zneužil…" vzlykal Sasuke a proléval krokodýlí slzy, ani ne tak kvůli tomu, že to Madara udělal, ale že ho to nechal udělat, teď ke konci.
"Sasuke, právě proto je třeba, abych tě prohlédl…" domlouval mu Kabuto, který by pořád přesvědčený, že došlo ke styku - přece kdyby ne, tak by Sasuke tolik nekřičel. Navíc to ještě přiživoval ten fakt, že ho za ním kapitán poslal. Snažil se vyškubnout Sasukemu deku. "No tak, nezlob, bude to chvilka… jen se podívám, ano?" pokoušel se ho přesvědčit, i když v případě, že by byl zraněný, by stejně musel zakročit.
.
První důstojník sledoval Kabutovu snahu, která se nesetkávala s úspěchem. Rozhodl se zakročit, ať to mají brzo za sebou. Počítal s tím, že bude muset zavolat ještě nějaké dva chlapy, aby ho vůbec mohli udržet. Společně s felčarem s něj strhli deku… krev nikde… místo ní se na mladíkovi skvěly mléčné stříkance, které ihned schoval, když se schoulil do klubíčka.
.
Kabuto si vyměnil s Kisamem pohled. Asi ani nebylo třeba pokoušet se Sasukemu roztáhnout nohy a kontrolovat stav jeho zadku - kdyby si ho kapitán vzal, zaručeně by se udělal dovnitř, ale sperma na chlapcově těle svědčilo o bezstykové sexuální aktivitě. Bylo ho celkem dost, jak si stihli všimnout, Madara se musel udělat opravdu hodně. "No… ehm… myslím, že mě tu nejspíš není třeba…" zamumlal Kabuto.
.
"Nejspíš," odtušil stejně překvapeně Kisame a vcelku rychle opustili kajutu a zavřeli za sebou. Důstojník se otočil k šedovlasému muži: "Nezdá se ti to divný… vždycky ho ošukal a natrhl." V hlavě mu šrotovalo, přemítal nad Madarovými pohnutkami a sledoval kapitána, jak schází na molo, kde čekalo pár týpků.
.
"Zdá," ujistil ho Kabuto zamyšleně, "možná ho Sasuke ráno něčím naštval… ale ne zase tolik, aby ho tak zdevastoval. Třeba usoudil, že následná léčba je moc náročná na čas a materiál… hmm, anebo prostě nechtěl dalších čtrnáct dní poslouchat to řvaní. I tak se zase nová posádka pořádně divila, začíná se z toho stávat poněkud zvrácená tradice."
.
"To teda, Hidan už zase perverzně popisoval, jak si Sasukeho bere a že teď už se mu musí určitě prošukat až do hlavy. Jednou ho za ty hnusný kecy nechám protáhnout pod kýlem. Už mě začíná notně srát a vůbec nepomáhá, že mu dávám ty nejhorší práce na lodi. Už i Naruto je na tom občas líp než on," odtušil Kisame tiše. Několik mužů na ně zvědavě pokukovalo.
.
Kabuto se znechuceně zašklebil. Pitvy byly v té době samozřejmě něčím zakázaným, ale on už díky tělům roztrhaným dělovými koulemi a podobným výjevům, kterých byl svědkem, přeci jen něco o vnitřní anatomii lidského těla věděl… takže mu bylo jasné, že takový osud by Sasukeho potkat nikdy nemohl, ale stejně byla ta představa dost oplzle morbidní. "Spíš mi řekni, proč si kapitán tak zasedl zrovna na Sasukeho, když ho nechce. Pokud vím, Hidan párkrát cosi o sexu s kapitánem naznačoval, byl by nejspíš podstatně ochotnější…" nadhodil.
.
"Co já vím, asi je prostě na ty… no prostě na mladé kluky," dořekl div ne s odporem. Kdyby kapitán ošukal kohokoliv, tak neřekne, ale nikdy ho s nikým neviděl. Ani neviděl, že by o někoho měl zájem, ale vždycky se měl k Sasukemu, byl jeho oblíbenec. A od určité doby to byl i jeho… slovu milenec by se hodně zdráhal, ale žádný jiný název ho nenapadal.

Příště:

"Jsi volný."
"Byls ten nejlepší přítel, jakého jsem měl."
"Ošukám tě, že i kapitán zezelená závistí."
"Svině, tě zabiju."
"Bude litovat, že něco takovýho vypustil z huby!"
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 8. června 2017 v 8:53 | Reagovat

Jojo, myslím že dvojdíl byl opravdu dobrý výběr :D i když z ochutnávky na příště bych si raději dala trojdíl :D...

Vypadá to, že Madara opravdu dodrží slovo a Naruta pustí... nicméně ten pak možná dopadne ještě hůř... těžko se dostane domu...

A že by nám chtěl někdo vojet Sasanku? :D já bych řekla, že to by si mohl zkusit Hidan :D, ale k němu mi ten úryvek zase nesedí :D tak už se těším :D

2 Rellem Rellem | 8. června 2017 v 9:52 | Reagovat

No jo, Medíku, takovou pásu na něj furt nemáš, nene. ^^

3 Janii Janii | 8. června 2017 v 11:23 | Reagovat

Naruta vazne pusti? Neskutečný, drzim mu palce, aby ho nekdo zase nesbalil do otroctvi. Mmm kdopak nam bude chtit osukat Sasukeho? Ze by Madara byl v roli prince zachrance? :D
Hahaa, Sasuke se z toho, ze si s Madarou udelali dobre urcite dostane. Booze snad se Itachi uz opravdu nevrati.

4 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 8. června 2017 v 21:36 | Reagovat

Sasukeho​ poriadne vzalo že ho vlastne telo zraďuje.. chudak berie to ako keby itachiho podvádzal. Aj keď nedobrovolne.., Boooooze na jednej strane sa teším že naru bude slobodný ale niečo sa mi nezdá. Vyzerá to že madara svoje slovo že sasukemu neublíži dodrží ale.... nooo je tu to ale.. už teraz sa teším na ďalší diel.chudak sasu som zvedavá ako to s ním nakoniec bude.....

5 Ammy Ammy | 8. června 2017 v 21:59 | Reagovat

Takže akonečne si to poviem "Nenávidím upútavky!". Čo mám teraz celý týždeň robiť, kým budem čakať na ďalší diel? Návykové poviedky sú zlo. Grrr. :D
*koniec výlevu*
Chudák Sasuke, síce už mu Madara neublžuje v násilnom zmysle slova, ale cíti sa ešte horšie pretože sa mu to začína páčiť, a to on nechce... alebo chce (prílioš zamotané)? Vážne zapeklitá situácia.
Naruta pustia? Hm, no neviem, nejak sa mi to po tom vyhlásení od Madary vôbec nepáči. No, ak ho naozaj nechajú odísť z lode a potom už o ňom nebude nikde ani zmienka tak ja sa snáď uhryziem, od zúfalstva, že nezistím, čo sa s ním stalo.
To sú teda vyhliadky. :D

6 Komentátora Komentátora | 9. června 2017 v 18:18 | Reagovat

Ukazka na dalsi dil vypada velmi zajímavě, jsem zvedava co z toho vznikne :D vypada to na dobrou zápletku :D

7 Kankuro Kankuro | 9. června 2017 v 20:53 | Reagovat

Doufám že si nikdo z nové posádky nebude dovolovat. Jinak dík za dvojdil

8 Deny Deny | 10. června 2017 v 9:33 | Reagovat

Upřimně jsem ráda, že si Madara Sasukeho nevzal. Už i takhle je Sasu z toho zdeptanej. Madara to holt umí. Alespoň že si to Sasu užival. I když, teď bych byla strachy posrana vylézt před posadku. Kdoví, co jim Hidan zase nevykládal.
Moc se těšim na příští díl. Vypadá to, že na  Sasukeho si bude dělat nároky někdo dalši.
Jen škoda, že Madara chce propustit Naruta. Co si Sasu bez něho počne?😔

9 XXMikki XXMikki | 12. června 2017 v 8:52 | Reagovat

Ale jo, jsem  ráda, že se Naruto konečně dostane má svobodu, sice to asi nebude mít jednoduché, ale i tak.
No, a sprosťárny pokračují, dokonce si to Sasuke nakonec i užil. To je dobře. Akorát teda nemusel zas myslet na Itachiho, no. Já být Madara, tak mu asi vrazím za tohle :O :O

10 Tara Tara | Web | 13. června 2017 v 12:22 | Reagovat

no nevím co je pro Sasukeho horší, jeslti to, že ho Madie zneužije se vším všudy, a brání se, nebo pokud ho zneužije, ale libí s emu to.. he ale myslím, že jeho hrdost dostala ted ještě větší ránu. Alespoň, že Madaru naštval, když zakřičel Itachiho jméno :3
No a to co bude dál.. snad Sasukeho nebude chtít znásilnit někdo jiný O_o nebo Naruta??

11 Smajli Smajli | Web | 14. června 2017 v 6:52 | Reagovat

[1]: Aspoň se máš na co těšit, na tohle jsou ty upoutávky dobrý 3:) Uvidíme, jak Naruto dopadne, až/jestli ho pustí. Každopádně bude příští díl pro někoho velmi krušný =D

[2]: Ještě na tom bude muset pracovat =D

[3]: A že sakra bude to štěstí potřebovat, když jsou koneckonců v pirátským přístavu =D Kdo ví, v jaké roli se Madara projeví. A chudák Itachi, takhle ho odsuzovat na smrt… uvidíme 3:)

[4]: To je pravda, i když za to chudák ani nemůže, ale myslí si to =D Vidím, že všichni se o Naruta bojíte =D Madara svoje slovo určitě zpátky nevezme, ale třeba má na to „ubližování“ jiný pohled než Sasuke =D

[5]: Je to frustrující, co? =D =D Ale máš štěstí, že už to vychází každý týden, dřív to bylo jednou za 14 dní =D Myslím, že Sasuke zatím ještě ví, co chce a nechce… zatím =D A ohledně Naruta… je to možné, že už o něm neuslyšíte =D Anebo jo? 3:) To je ve hvězdách.

[6]: Uvidíme… asi tady někdo bude zase trošku v nebezpečí 3:)

[7]: Kdo ví… na lodi je určitě lákavé sousto =D

[8]: Jo, měl k tomu asi tendence, ale protentokrát… aspoň že není Sasuke zraněnej fyzicky =D Rozhodně se Madara polepšil, už není takový hovado jako předtím =D Jop, příští díl bude z tohohle hlediska zajímavý 3:)

[9]: Naruto si ji po všech těch útrapách určitě zaslouží =) A být Madarou… tak Sasukemu za tohle vrazíš co a kam? =D =D

[10]: No, určitě je to pro něj pěkné dilema =D Oboje je samozřejmě pro něj naprd, ale tak, my yaoistky z toho aspoň něco máme 3:) Jo, v příští kapitole to bude docela zajímavé =D

12 Lussy Lussy | 25. června 2017 v 14:26 | Reagovat

Hmm, začíná jít do tuhého a mně pořád zbývají dva díly, takže nemusím čekat na další čtvrtek. :D Jestli to ale bude pořád takhle napínavé, tak už mi to dlouho nevydrží. :D Spíš tipuji, že během dneška to doženu. :D
Podle mě už Madara zvolil dobrou taktiku, ale dlouho bude problém s tím, že Sasuke si bude vyčítat, že se mu to s ním líbí a že ho nechá, aby to dělal. Madara to ale bude zkoušet pořád dál, když pro něj bylo lehké ho znásilnit, tak tohle je oproti tomu nic. :D
Je mi líto, že Naruto už nebude na lodi, nebo to tak aspoň vypadá. Snad se o sebe dobře postará a ještě se se Sasukem někdy uvidí. :)

13 Smajli Smajli | Web | 26. června 2017 v 9:19 | Reagovat

[12]: Jo, ty další dva díly jsou docela zajímavé, máš se na co těšit =D Rozhodně je asi tahle taktika lepší než Sasukeho pořád rejpat, ale taky to asi nezabírá tak, jak by si Maddie představoval =D Ale uvidíme, třeba přijde ještě na něco jiného 3:) A ohledně Naruta... jo, měli by se ještě vidět... snad =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama