Pod vlajkou Uchihů 2 - 13. kapitola

15. června 2017 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 2

Naruto mizí ze scény a Sasuke se najednou cítí osamělý. Madara navíc není jediný, kdo má po kapce alkoholu chuť na mladé pěkné tělo nejmladšího Uchihy.


13. kapitola


"Naruto je mladší než Sasuke," opáčil Kabuto tiše a na okamžik si změřil schoulenou osůbku u hrazení, "a je to otrok. Vztáhnout ruku na něj by nebyl… no, chápeš… nebylo by to v podstatě trestný." Než na to stačil Kisame něco odpověděl, přikvapil k nim rozjařený Hidan.
"Tak co bude?" zazubil se široce, "vy dneska nebudete sešívat? Už jsem posádku navnadil, jak teď budeš dávat dohromady natržený štěně až k lopatkám, hahaha. Že je kapitán ale kanec, a jestli mě zas, Kisame, necháš vytírat tu krev, dám si záležet, aby ho posádka viděla."
.
Kisame výraz v tváři okamžitě ztvrdl do kamenné masky. Chytil toho tlučhubu pod krkem za košili. "Víš, co bych nejradši? Abys už konečně chcípnul! Bylo by všem v okolí dobře. Ještě někdy něco takového budeš vykládat a přísahám, že se ti stane něco moc nepěknýho." Jeho slova nebyla prázdná, ale naplněná něčím nebezpečným. Něčím, co se klidně může stát.
.
"A-ale Kisame… neblázni, vždyť to byla jenom sranda…" zakoktal světlovlasý, který byl poněkud vyvedený z míry tou prudkou reakcí, "nemusíš se hned tak čertit…" Raději se rychle vymanil z důstojníkova sevření a ztratil se.
"Jak jsem řekl, přijde mi to zvláštní," vrátil se Kabuto k původnímu tématu, jako by nikdy nebyli přerušeni, "přece kdyby chtěl kapitán někoho na sex… nebylo by nic snazšího, než si koupit v nějakém nevěstinci otroka… přímo na to, kterého by si vzal s sebou na palubu. Měl by to, kdy by ho napadlo, žádná krev, žádný odmítání."
.
"Nepochybuju, že chodil do nějakýho bordelu a ošukával jejich chlapecký děvky, ale… když nechtěl ani Hidana, což je skoro děvka pro všechno, tak v tom bude něco jinýho. Vždycky na Sasukem lpěl. Jen si vzpomeň, dost se o něj zajímal, takže jestli je to vyústění té situace…" Koutkem oka zahlédl, jak se plíživý blonďatý stín mihl u dveří kajuty.
.
"Hmm, pak asi Sasukemu nezbývá než doufat, že hodně rychle vyroste a kapitán o něj ztratí zájem… i když kdyby tu hrál roli jenom věk, pak bych nechápal, proč s tím čekal, až když bylo Sasukemu šestnáct… teda… ne samozřejmě že bych mu to přál! Je to zvrhlé, ale logicky vzato by to měl kapitán snazší… Je smůla, že ten chudák přišel o Itachiho a o bývalého důstojníka… pochybuju, že by to takhle nechali," povzdechl si Kabuto.
.
"Určitě by to nedovolili, tím jsem si jist. Měli ho oba moc rádi na to, aby kapitána nechali dělat takové zvrhlosti," odtušil Kisame posmutněle. Měl všechny Uchihy rád a vážil si jich. Byli to skvělí piráti a námořníci, až na Madaru, který poskvrnil svou pověst svými odpornými činy.
Naruto získal podezření, že Sasukemu se něco stalo, ale nebylo to, co očekával, protože důstojník a felčar se zdáli být v klidu. Musel se jít přesvědčit na vlastní oči. Tiše vešel do kajuty a zamířil k Sasukemu.
.
Sasuke už si mezitím stačil sundat košili, která byla stejně na pár místech provlhlá spermatem, a s odporem ji použil, aby setřel ze svého těla zbytek důkazů toho, co mu a s ním Madara dělal. Bylo mu mizerně, ne tak moc, jako kdyby ho dlouhovlasý Uchiha znásilnil, ale stejně. Připadal si tak provinile, že se nechal ovládnout nízkými pudy, jako by se tím pošpinil a hlavně svou lásku k Itachimu… Zvedl vyděšeně oči, když klaply dveře, ale naštěstí to byl jenom Naruto. I v tak hrozném stavu si vzpomněl na včerejší rozhovor. Popotáhl a pokusil se nasadit trošku lepší výraz. "Běž, už tu nemusíš být. Vče-včera se kapitán rozhodl. Jsi volný," oznámil mu chvějícím se hlasem.
.
Blonďáček na něho vykulil oči. "Cože?" Prohlížel si Sasukeho, který se vehementně očišťoval od… toho! A asi nebylo jen jeho, jak se dovtípil dle černovláskova výrazu. Vždycky prožíval emoce s ostatními a ani teď to nebylo jinak. Přistoupil k mladíkovi a zčistajasna ho objal, aby mu dodal sílu.
.
Sasuke ho ale od sebe odstrčil. Nechtěl si činit loučení ještě těžší, už takhle pociťoval plíživou prázdnotu, že přichází o jedinou spřízněnou duši, které na něm v posádce opravdu záleží. "Jdi, než se kapitán vrátí, mohl by si to rozmyslet," pravil dutým tónem, "děkuju za všechno, budeš mi… No, hodně štěstí, Naruto. Přeju ti, aby ses dostal tam, kam toužíš."
.
Naruto se prvně zatvářil ublíženě, že ho nemohl obejmout, ale pak se usmál, byť to mělo takovou zvláštní příchuť smutku. Už asi nikdy Sasukeho neuvidí. "Sasuke… budeš mi strašně moc chybět. Byls ten nejlepší přítel, jakého jsem měl," dodal rozechvělým skoro až lámavým hlasem, "přeju ti, ať najdeš Itachiho a jste spolu až na věky věků," rozloučil se a vyšel ven, když kráčel po molu, tak se cítil tak… prázdný. Jako by mu něco chybělo.
.
Mladší Uchiha se bezprostředně po Narutově odchodu schoulil do klubíčka a znovu se rozbrečel. Nadával si v duchu do idiotů, jak je slabý, dětinský, hloupý a přecitlivělý, ale byl teď najednou zase tak sám. Copak bylo doopravdy jeho osudem zůstat v posádce a dělat svému strýci hračku do postele? Nebo se všechny ty hrozné věci nakonec vykompenzují, najde Itachiho a zůstanou spolu navždycky, jak mu Naruto přál? Kdyby měl tak aspoň malou jistotu, že to tak vážně bude… všechno by se mu pak snášelo líp.
.
Mladého blonďáčka spolkl přístav jako obrovská hladovějící ryba. Připadal si tak malinký a zranitelný. Musí se sám o sebe postarat a dojet domů. Zkusí obejít obchodní lodě v přístavišti a poptá se, jestli by ho někde nevzali do služby, aby se nějak dostal přes oceán, který jej dělil od domova. Sasuke mu ve chvílích volna ukazoval na mapě, kde by jeho vesnice mohla být. Byla tak maličká, že tam nebyla naznačena, ale našli dva dny chůze vzdálené větší městečko. Pevně věřil, že to dokáže.
.
Trvalo dlouho, než se Sasukemu podařilo jakž takž uklidnit. Tiskl v dlani svůj mléčně zelený kamínek na krku, jediné hmatatelné pojítko s Itachim a pokoušel se z něj nabrat sílu a energii, aby byl schopný to všechno nějak přestát. Vydrží. Kvůli bráškovi vydrží všechno, kdyby se měl třeba plazit po podlaze plné střepů a čepelí, jestli se znovu s Itachim setká, tak to stojí za vše. Namáhavě a roztřeseně vstal z lůžka, otřel si slzy jedním ze suchých místeček na potřísněné košili a upravil se, aby nevypadal tak ubuleně.
.
Posádka pořád nenápadně pokukovala po dveřích kajuty. Byli ujištěni, že se nikomu nic nestalo, ale kapitánův synovec pořád nevylezl ven a to bylo podezřelé. Přece by tak nekřičel hrůzou a bolestí, kdyby byl nezraněný a navíc to trvalo fakt dlouho a kupodivu je opustil i ten blonďatý mladíček a pod kapitánovým dohledem odešel z paluby, čemuž se nejvíc divil první důstojník.
.
Sasuke ještě počkal, až ustane drobounké chvění jeho těla. O celém ranním excesu už teď svědčila akorát košile s mléčnými stříkanci, kterou svíral v rukou, a patrně zarudlé oči a nos, třebaže už nebrečel. Několikrát se zhluboka nadechl a vyšel z kajuty. Na nikoho se radši moc nedíval, zamířil rovnou k hrazení, odkud si vytáhl vědro slané vody a pustil se do praní svého svršku, naštěstí bylo celkem teplo, takže těch pár hodin polonahý vydrží.
~~~
Stání v přístavu nebylo jen odpočinkem, ale bylo třeba lodi kde co spravit či nechat mistrem řemesla udělat. Na své si přišel hlavně lodní tesař, který měl hned práci, protože si všiml, že je naštíplé jedno ráhno a muselo se vyměnit. Zbytek námořníků, který neměl službu, se poflakoval po putykách a nevěstincích, pokud měli za co utrácet, nebo se loudali po přístavu. Zbytek sem tam něco naložil, dle potřeby. Hlavně čistou vodu. V pozdním odpoledni potkal v útrobách lodi Hidan zasmušilého černovlasého mladíka. V očích mu provokativně zajiskřilo a hned se mu usadil úšklebek na rtech. "Copak, copak, jak tě opustilo to blonďaté pako, a kapitán se na tobě vyřádil, tak s tebou není žádná řeč."
.
"Zato s tebou až moc," odsekl Sasuke, který už byl zase řádně ustrojen, ale neměl příliš dobrou náladu. Připadal si jako kůl v plotě, najednou si pořádně začal uvědomovat, kolik času vlastně s Narutem během dne trávil. Najednou tu nebyl nikdo, za kým by šel v momentech, kdy zrovna neměl nic na práci, i když musel uznat, že se k němu ostatní členové chovali ohleduplně a takový Kimimaro mu dokonce nabídl, že s ním zajde do městečka, trochu se povyrazit. Sasuke skoro souhlasil, ale Madara, který je slyšel, mu oznámil, že bez něj na souš nesmí ani náhodou. Zato Hidan vypadal, že byl v nějaké putyce, protože to z něj táhlo jako z pivnice, až Sasuke trošku nakrčil nos. "Koukám, že jsi v přístavu nelenil."
.
"Jasně, přece nebudu tvrdnout tady… hups, ty vlastně nemůžeš bez velkého pana kapitána nikam. Co kdyby ses mu nedej bože ztratil," popichoval a culil se u toho jako po dobrém kalíšku pálenky. "Vlastně je fajn, že ti ukázal, jak se pořádně šuká. Beztak to Itachi ani pořádně neuměl a jenom tě svým ptákem lechtal. Kapitán musí mít pořádnýho macka, někdy bych ho chtěl vidět v akci." Rozhodně a v tý pořádný a pěkně tvrdý. Škoda, že mu Madara dost jasně ukázal, kde je jeho místo.
.
Sasuke zalapal po dechu. "Co si to dovoluješ?!" procedil nevěřícně mezi zuby a vlepil Hidanovi takovou mlaskavou facku, až mu poskočila hlava do boku a na tváři se mu objevil otisk ruky. Ta sedla. Kupodivu mnohem víc než ta hnusná narážka na Madarovu chloubu mu vadil fakt, že se světlovlásek pokoušel naznačit, že Itachi nebyl dobrý milenec. Jeho bráška byl ten nejlepší milenec! Pozorný, ohleduplný, a přesto tak vášnivý, že se o tom tomu idiotovi nikdy ani nezdálo, o tom neměl nejmenších pochyb.
.
"Kurva, ses posral ne!" štěkl na něj Hidan popuzeně, alkohol mu dodával víc odvahy a síly než normálně, takže se z něj stávala bestie, kterou nebylo radno lechtat ani na malíčku. Smýkl mladíkem ke stěně a uvěznil ho u ní svým tělem. "Co, ty děvko, beztak bys chtěl šukat se všema a kapitán ti to nedovolí. Musí si hlídat svýho šukacího mazlíčka, aby mu náhodou nenatrhl zadek někdo jiný. Určitě si tě vydržuje, aby ušetřil a nemusel platit štětky v přístavu. Ukážu ti, co to je slast," zabručel na konec, jak mu hlavou prolítl skvělý nápad, v němž si přivlastnil mladíkovo tělo a ojel ho.
.
Sasukemu se v prsou vzedmula vlna vzteku, nehodlal se nechat takhle urážet. "Dřív ti já ukážu, co je to bolest!" zasyčel jako rozzuřená kobra, nahmatal dlaní u pasu zánovní nůž, který mu Madara před časem věnoval po té vzpouře a ťaf ťaf, pokusil se Hidana vykastrovat, jelikož došel k názoru, že takoví lidé jako on by neměli mít nikdy příležitost se rozmnožit, nebo by pak celý svět byl tak prohnilý a zkažený, jako byli oni sami. Ten zmetek ale bohužel stačil ucuknout, jako by snad měl nějaký zvířecí instinkt před nebezpečím nebo co. To ale nevadilo, Sasuke mu nedal ani možnost se vzpamatovat a znovu zaútočil, až čepel nože roztrhla předek Hidanových kalhot, a dokonce ho mělce škrábla.
.
Bělovlasý muž si protestně odfrkl jako rozzuřený býk, skoro to vypadalo, jako by před ním mladý Uchiha zamával rudou vlajkou. On s nožem neztrácel čas, a byť byl podnapilý, tak bojové instinkty fungovaly skvěle. Několikrát uhnul ráně mířené na něj, ale při té poslední chytil mladíkovu ruku a donutil ho nůž pustit, až s klubnutím spadl na zem. Přimáčkl mladíka čelem ke zdi. "Děvko! Máš povolně držet a ne se bránit. Stejně to ani pořádně neumíš, už se nedivím, že ti kapitán tak lehce natrhne zadek, když se ani nevzmůžeš na obranu." Natiskl se na něj. "Ošukám tě, že i kapitán zezelená závistí."
.
Sasuke vyjekl, když mu starší muž zkroutil ruku za zády. Nemohl uvěřit tomu, že to Hidan vážně chce udělat, vždyť… znali se od narození, tedy respektive od jeho narození! Vždycky mezi nimi probíhaly slovní přestřelky, byl na to zvyklý, protože Hidan byl náramná držka, ale tohle bylo něco jiného, tohle nebyla žádná legrace! Měl dojem, jako by od té doby, co Itachi zmizel ze scény, se v některých členech posádky probudily skryté sexuální pudy nebo co, když ho starší bráška nechránil. "Zbláznil ses?! Nech toho!" vyhrkl lehce přidušeně, jak ho světlovlasý vehementně tiskl ke stěně. Nechtěl se ponížit tím, že by křičel o pomoc, doufal, že to celé nějak zvládne sám… Iluze ho ale opustila ve chvíli, kdy Hidanova ruka vklouzla vzadu pod jeho kalhoty, dokonce se ani moc nezabývala nějakým mapováním kůže jeho pozadí, což obvykle praktikoval Madara, jeho prsty rovnou vnikly mezi jeho půlky. Zaječel napůl hrůzou a ponížením, napůl bolestivým tlakem, když do něj Hidan bez varování vrazil ukazováček.
.
"Kurvo, je vidět, že se na nic jinýho než na mrdání nehodíš!" Těžce mu dýchal na zátylek a vypitý rum mu zastíral jasné uvažování. Prostě měl chuť ho do Sasukeho vrazit a vystříkat tu jeho dírku. "Jseš tak úzkej," oznámil mu nadrženě, když prstem ozkoušel jeho nitro. Jestli takto zůstane i při sexu, tak se nedivil, že ho kapitán natrhl a proč ho tak rád šukal. Byl zvědavý, jaké to teda bude. V tom křiku, který se ani nesnažil tlumit, nezaslechl přibližující se kvapné kroky.
Kisame znal tento křik až moc dobře a zbystřil, odkud se bere. Nejdivnější bylo, že kapitán právě odešel na břeh, takže rychle chvátal do podpalubí. Přidal se k němu i Iruka, který se objevil zpoza rohu. To už o patro níž důstojník viděl, kdože to mladíka ohrožuje. "Ty prase!" trhl bělovlasým pirátem, aby ho dostal od mladíka.
.
Jakmile ho Hidan nedobrovolně uvolnil, Sasuke se svezl po stěně, ke které ho předtím ten hajzl přimáčkl, s obličejem v dlaních. Snažil se potlačovat vzlyky, které už jím zase lomcovaly, to bylo podruhé během jediného dne, co na něm někdo chtěl ukojit svůj sexuální chtíč. Na rozdíl od kapitána, Hidanovi se to aspoň nepovedlo, protože u toho bylo jasné, že by se to neomezilo jenom na intimní otírání. Stejně tak se mu bolestivě vryla pod kůži i jeho slova… je tohle mezi posádkou všeobecný názor, co o něm panuje, třebaže se mu to Kisame snažil tehdy vymluvit? Berou ho prostě jen jako kapitánovu děvku, hračku do postele, která na lodi jinou funkci nemá? A to měl v poslední době dojem, že ho začínají dobře brát mezi sebe… Radši nechtěl vidět, jak by to dopadlo, kdyby se Kisamemu nepodařilo přijít včas nebo mu Hidan zacpal pusu.
.
První důstojník zuřil. Nijak se neomezoval a pustil se s Hidanem do křížku. Nutno podotknout, že ani jeden se nemínil nechat porazit. Rvali se jako dva hladoví psi o holou kost. Brzy na Kisameho straně začala vítězit větší síla a střízlivost, i když Hidan byl vůči ranám necitlivější, jak alkohol otupoval nervová zakončení. Rány ho tolik nebolely. Nakonec statný pirát zkroutil ruku za zády bělovlasému tak silně, že zlomenina byla skoro jistá, jen pár centimetrů. "Svině, tě zabiju," zavrčel na něj výhružně, i když věděl, že on si něco takového nemůže dovolit.
Iruka se sklonil k mladíkovi zhroucenému na zemi. "Sasuke… Sasuke, vnímáš mě?" Zatřepal lehce mladíkovým ramenem.
.
"J-jo…" hlesnul Sasuke roztřeseně a hřbetem ruky si otřel slzící oči. Nedíval se na mladého hnědovlasého piráta, styděl se. Sice si ještě ráno říkal, že kvůli Itachimu vydrží všechno, ale proč toho muselo být tolik? Copak někdy někomu něco špatného udělal? Jasně, byl pirát, měl na svědomí hodně životů… ale byli tu přece i tací, co jich měli na svědomí mnohem více a k tomu další závažnější hříchy než on… a nic se jim nestalo! Nikdo je takhle soustavně neponižoval, tak proč jeho ano? Vždyť se nechoval nijak provokativně, nikoho nesváděl, nepodněcoval k nějakým sexuálním aktivitám… tak proč si každý myslel, že ho může ojet, kdy se mu zachce?! Copak už neměl žádnou důstojnost, žádnou hrdost?
.
Kisame dštil jednu nadávku za druhou a Hidan byl kupodivu ticho, jen občas prohodil něco šťavnatého, ale přitažení paže za zády ho spolehlivě umlčelo. Důstojník kývl na Iruku a sám vedl cukajícího se piráta nahoru na palubu.
Hnědovlasý muž pomohl Sasukemu na nohy a podal mu zřejmě jeho nůž. Chudák, vypadal tak otřeseně. Sám si nedokázal něco takového představit. Chvílemi se fakt divil, jestli je v posádce legendárního nelítostného piráta, zatím si připadal jako ve špatném snu. Tohle tu bylo normální?
.
Sasuke si upravil kalhoty a opasek. Hlavu a ramena měl ale pořád svěšené, nedokázal potlačit vtíravé myšlenky na to, že když se teď posádka dozví, že po něm Hidan vyjel a skoro se mu to povedlo, třeba si teď z něj někdo další vezme příklad… a pak další a další… kdy to skončí? Bude nakonec dělat děvku celé posádce? Takové ponížení by nepřežil, ani kdyby chtěl. Lodní štětka… to se hodně lišilo od těch vznešených představ, které o jeho budoucnosti měl jeho otec, i od těch, které měli oni dva s Itachim.
.
Sotva vyšli na palubu, vzbudili tím pozdvižení mezi posádkou, protože ani jeden z mužů se netvářil normálně. Hidan byl dost pocuchaný, s opuchávajícím okem a rozřezanými kalhotami v rozkroku tak, že mu bylo vidět přirození. Kisamemu tekla z nosu krev a košili měl na hrudi rozervanou. Už chtěl křiknout na nejbližšího muže, ať okamžitě dovede kapitána. Ani se nemusel snažit, protože Madara jen na břehu řešil něco u sudu pitné vody a stahující se posádka na palubu mu přišla podezřelá a šel se podívat, co se děje… zase Hidan? Už ho začínal ten pirát srát.
"Co se stalo?!" rozkázal panovačným hlasem těm dvěma nezvedencům. O chvilku po té zaznamenal i Sasukeho, který klopil oči k zemi.
.
"No, jen řekni pěkně, co se stalo!" pobídnul Kisame vrčivě Hidana a dloubnul ho do zad, až světlovlasý heknul. To bylo ale asi tak celé, pod Madarovým pichlavým pohledem najednou ztratil řeč a mlčel jako zařezaný. Vypadalo to, že skoro v mžiku vystřízlivěl. "Tak tobě se nechce mluvit? Dobře, tak to řeknu já," ujistil ho Kisame a zahleděl se na kapitána, "tahle svině chtěla ošukat Sasukeho. Zatáhnul ho do chodby dole v podpalubí a…" Zarazil se, nechtěl takhle úplně před celou posádkou sdělovat podrobnosti, co Sasukemu dělal, takže jen dodal: "Ještěže má tak silný hlasivky, přišli jsme skoro na poslední chvíli." Ke kapitánovi si něco takového dovolit nemohl, i když se mu taky nelíbilo, jak se Sasukem zachází, ale o to hruběji si teď vychutnával Hidana.
.
"Cože?" zavrčel nepříčetně Madara a propaloval bělovlasého vražedným pohledem. Tohle se mu fakt zdá, trochu jim bídákům povolí a oni si pak chtěj smlsnout na nejchutnějším soustíčku na lodi. Moc dobře si dovodil, co znamená: přišli jsme na poslední chvíli, a tím víc zuřil. Přešel k synovci, který se tvářil tak sklesle, že mu ho bylo až líto. Ještě, aby ho musel osobně hlídat, ale on se postará, aby se nic podobného náhodou neopakovalo. V hrudi mu vyšlehly ochranitelské pocity prokvetlé žárlivostí a synovce konejšivě objal.
.
"Nech mě! Pusť! Jsi právě takovej mizera jako on…" bránil se Sasuke, který měl za to, že je Madarova drobná přítulnost známkou nikoliv snad soucitu nebo laskavosti, ale pouhého aktu majetnickosti a žárlivosti. Už měl všeho dost, nejraději by zalezl do kajuty a zůstal tam až do té doby, než zakotví někde na jihu. Pak by vyšel, na břehu by na něj mával Itachi, dostali by se k sobě a všechno už by bylo jenom dobré. Bohužel, taková představa byla ryze utopická a on místo toho stál na palubě a pokoušel se vykroutit z kapitánova sevření.
.
"Zase si myslíš o mně jen to nejhorší," zabručel o něco mírněji Madara, aby na synovce neštěkal moc ostře. Vůbec ho neměl v plánu pouštět a držel ho na své velké hrudi. "Neboj se, Hidana potrestám, jen co se do něj vejde." Syčák! Škoda, že tehdy neumřel, když utíkali… možná mu měl nakonec opravdu pomoc a rychle to s ním skoncovat.
.
"A-abych si to taky nemyslel!" vzlyknul Sasuke, ale pochopil, že bránit se už nemá cenu, stejně to nikdy proti strýcovi nevyhrál. Zůstal se tedy o něj opírat a pár slaných kapiček se mu vsáklo do košile. "K-kvůli tobě mě všichni t-tady vidí jenom jako tvojí d-děvku. Hidan se dokonce vyjádřil, že se na nic jiného nehodím!" Chtěl, aby si Madara uvědomil, co způsobil.
.
"Bude litovat, že něco takovýho vypustil z huby!" Šlehl pohledem po Hidanovi a ten raději upřeně zíral do země, ale moc dobře na sobě cítil propalující tvrdý pohled, který sliboval mnohé. Už Sasukeho k sobě tak nemačkal a jen ho lehce hladil u zátylku po zádech. Jeden mladík a tolik problémů, ještěže se zbavil toho blonďatýho nemehla. "Myslí si někdo něco špatného o Sasukem?" zeptal se neblíže stojících mužů a všichni jenom vykuleně kroutili hlavami. Ani nečekal, že by se přiznali, ale vypadali, že to myslí vážně. "Vidíš, Sasuke, nikdo kromě toho tlučhuby si nic podobného nemyslí."
.
"Jasně, určitě ti to řeknou do očí," přisvědčil ironicky Sasuke a otřel si slzy do rukávu košile. Už se nepokoušel vytrhnout, jednak na to neměl sílu, jednak, i když Madaru nesnášel, to hlazení bylo takové milé, Itachi to taky vždycky dělal. "Ví, že bys je potrestal, tak si to budou jen myslet."
"Sasuke, neblázni," domlouval mu Kisame, "už jsem ti to vysvětloval několikrát, nikdo přece nikoho neodsoudí za něco, co… ehm… není jeho vina." Vyhnul se kapitánovi pohledem, ale mladík to potřeboval slyšet.
"Jak to můžeš vědět, jsi jejich nadřízený, taky se ti asi se svýma názorama nesvěřujou!" hlesl Sasuke třesoucím se hlasem.
"Ale já jsem obyčejný člen," vmísil se opatrně do hovoru Iruka, který ho předtím přivedl z podpalubí, "a můžu tě ujistit, že kromě pár trošku… oplzlých narážek, které měl většinou na svědomí Hidan, jsem nikdy neslyšel nikoho z posádky, že by se vyjádřil o tvojí roli na palubě… v tom smyslu, v jakém si myslíš." Popravdě Sasuke byl častým námětem k debatám spíš jen ze začátku, když ho ještě nikdo skoro neznal, ale od té doby, co mezi ně zapadl, už jeho osobu řešili jen ve chvíli, kdy mu Madara něco prováděl. A v takových chvílích většinou nepadalo slovo děvka, ale zvrhlík.
.
Madara byl rád, že se zapojil i někdo z členů posádky do debaty. Poslední dobou jim opravdu dělal divadlo, muži se rozhodně nenudili. Ráno se mazlil se synovcem a všichni o tom hned věděli, ale snad se jednou dočká, kdy to bude v tichosti a ve vší oboustranné náruživosti. Prozatím se uvidí, kam až to zajde. Nebo spíše, jak dokáže se Sasukem manipulovat. Musí si svoje koťátko opečovávat, aby bylo přítulné a lísavé. Jenže ani skutečnou přízeň kočky, stejně jako tu Sasukeho, si člověk nezíská snadno. Přemítal, jaký trest Hidanovi vybere. Nejradši by ho protáhl pod kýlem, ale zrovna stáli na místě, tak by to nemělo potřebný efekt.
.
Sasuke se nechal ještě pár chvil konejšit, i když to bylo od Madary. Když už nic jiného, aspoň byla jeho náruč velká, mužná a hřejivá, bylo něco uklidňujícího na způsobu, jakým dýchal, byť se mu zdálo, že je to zlobou o něco rychlejší než normálně. Taky jeho vůně působila tak zmužile, nesmrděl na dálku jako mnoho jiných námořníků, ale voněl, tou zvláštní směsí přirozeného pachu, do kterého se míchala vůně soli a čerstvého větru. Sasuke potřásl hlavou, aby si ji pročistil a ustoupil o několik kroků, aby přeci jen nevypadal jako kapitánovo děcko, když už ne děvka. Zamžoural po světlovlasém pirátovi, docela byl zvědavý, co s ním Madara provede.
.
Kapitán v duchu nespokojeně zamručel, když se ho mladík pustil, ale nebránil mu. Popošel k Hidanovi, už přesně věděl, co mu udělá a bude to, dle jeho názoru, dost explicitní potrestání. "Přivažte ho ke stěžni a doneste mi devítiocasou kočku," rozkázal a zřetelně viděl, jak se bělovlasý muž zachvěl. Nikdo neměl rád tresty, ale některé byly horší a některé lepší. Bičování patřilo mezi ty horší, často u toho tekla krev a zůstávaly jizvy až nadosmrti.
Kisame společně s Kakuzem dotáhli vzpírajícího se Hidana ke stěžni. Sundali mu košili a ruce přivázali ke dřevěnému sloupu, aby nikam během trestu nemohl utéct. Kapitán se tvářil jako bůh pomsty. Tohle bude krutý.
.
Sasuke nasucho polkl, měl tušit, že to bude Madara řešit takhle brutálně. Najednou si nebyl jistý, jestli se chce doopravdy dívat, mrskání devítiocasou kočkou bývalo hodně krvavé, i když samozřejmě záleželo na počtu ran, k rozedrání kůže obvykle stačilo i pět, někdy i méně, jak silně Madara švihnul. Pokud by to bylo nad patnáct, měl by Hidan ze zad místo normálního svalstva sekanou. Přemýšlel, jestli by se neměl zasadit o zmírnění trestu, třeba jen dvě nebo tři rány, co když jednal prostě jen pod vlivem alkoholu… Pak si ale vzpomněl na to, jak opovržlivě se Hidan vyjádřil o jeho milovaném bráškovi a zatnul zuby. Nakonec, na tohle neumře a třeba už na něj aspoň nikdo další z posádky nevztáhne víckrát ruku.

Příště:

"Drž, šmejde."
"Nikdo mi nikdy neublížil víc než ty."
"Nezasloužíš si to."
"Jseš cvok!"
"Uděláš to hned teď, jasný?"
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 15. června 2017 v 8:42 | Reagovat

Jejky :D chudák Hidan.. doufala jsem, že to aspoň dotáhne do konce :D, ale furt mi nějak nedá představa Hidana s Madarou :D to by muselo být tak divoký a sprostý :D.....

Jsem zvědavá jestli se ještě dozvíme o Narutovi, i kdyby jen zmínkou..jestli se mu splnil jeho sen..

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 15. června 2017 v 8:43 | Reagovat

nooo takze naruto predcalen odisiel. boooze chudak sasu. myslim ze hidan to tentokrat poriadne prehnal. aj ked alkohol urobil svoje... dufam ze sasu tento sexualno psychicky napor zvladne a ze okrem madari ho nikto obtazovat nebude.... napada ma len aby nedoslo k tomu ze sasu madaru nakoniec prijme, ze sa spolu zblizia a nato by sa objavil itachi.(v co verim ze sa vrati) to by sasu asi nezvladol... uz aby bol dalsi diel.

3 Rellem Rellem | 15. června 2017 v 9:49 | Reagovat

Ze Sasuke se nám stává ukátko produkující feromony, ze kterých alfy v okruhu jednoho kilometru šílí. To je super :DD Hidana mi ani není líto. Zaslouží si to.

4 Deny Deny | 15. června 2017 v 13:37 | Reagovat

Ještěže mají Kisameho. Sasukeho zachránce. Snad bude Sasukeho ochraňovat pořád. Hidan je takovej grázl. Doufám, že dostane co proto od kapitána. Jen ať si užije svůj trest.
Normálně se mi chtělo brečet jak Sasu obviňoval Madaru, že za vše může on. I když ho Sasu nenávidí, tak určitě stále k Madarovi něco cíti. Stále je to jeho strejda, a to obejmutí bylo fakt roztomilý. Třeba se Sasu do Madary jednou zamiluje. 😂😂😂 a pak se bude rozhodovat mezi Itachim a Madarou....... to byla jen sranda. 😂😂
Každopádně kdo mi bude chybět je Naruto. Snad se ještě někdy se Sasukem potkají.
Moc se těším na dalši díl(na Hidanův trest) 😂😂

5 Komentátora Komentátora | 15. června 2017 v 17:36 | Reagovat

Tak Hidan si chce jen zasukat a hned je ten spatnej :D ale tak mel si najit lepsi misto nebo dat Sasance alespon roubik :D

6 Janii Janii | 15. června 2017 v 21:46 | Reagovat

Hidan si to rozhodne zaslouzi! Sasuke je Madary a basta. Jsem rada, ze si konecne mohl Kisame na tom *#?! vyradit. Jsem vazne silene zvedava co bude dal!

7 XXMikki XXMikki | 15. června 2017 v 23:01 | Reagovat

Hidan by si zasloužil mnohem horší trest. Blbé kecy má asi odjakživa, v žádné kapitole jsem neviděla, že by něco pořádného dělal, a teď ještě tohle. No prostě bych ho vyhodila z posádky a byl by klid. Jako Madara je furt objektivně horší, ale.. kapitán prostě. A Madara :3 Takže tak, jsem zvědavá, jak se to nakonec vyřeší :D

8 Tara Tara | Web | 15. června 2017 v 23:06 | Reagovat

Muhehe tesila jsem se na den kdy Hidan bude za tu svoji nevymachanou pusu potrestán, ale koukám že slova byly jen okraj toho, čeho by byl.schopny, no zaslouží si to chlapec, ale třeba mu to ještě bude příjemný, když je jaký je xd

Pak doufám že Naruto se dostane v pořádku domu a třeba by mohl na někoho známého cernovlaseho natrefit :-)

Jsem zvědavá co přinese další kapitola :-) a děkuji za tuhle :-)

9 Smajli Smajli | Web | 21. června 2017 v 18:53 | Reagovat

[1]: Není mu bohužel přáno být v téhle povídce ani s jedním Uchihou po téhle stránce =D Bude se chudák muset s tím smutným faktem vyrovnat =D

[2]: Je fakt, že byl pod vlivem, ale však mu Maddie ten alkohol v příští kapitole vyžene pořádně z hlavy =D Sasuke to zvládne, má kolem sebe dost fajn lidí. A jinak je to zajímavá teorie, uvidíme, co přinesou další kapitoly 3:)

[3]: Souhlasím s tebou… v prvním i v druhém případě =D

[4]: Kisame je tady prostě úplně skvělá postava… musíte doufat, že někde neumře 3:) S tím zamilováním do Maddieho… kdo ví, možné to je, i když zatím v něj ještě nemůže mít takovou důvěru… a na to, aby se rozhodoval mezi ním a Itachim, by se napřed musel Itachi objevit… to přece není jisté, ne? =D Uvidíme 3:)

[5]: Jo, holt si to moc nepromyslel, kdyby byl důslednější, mohlo mu to vyjít =D

[6]: Neboj, řekla bych, že ještě víc než Kisame se na něm příští kapitolu vyřádí Madara – má stejný názor jako ty =D

[7]: To má, kdo ví, od koho se to naučil =D Asi je celkem dobrý v boji, ale zatím ještě nenarazili na nějakou loď, kterou by mohli přepadnout, to byly furt nějaké problémy =D Ale v příští kapitole dostane co proto, to se spolehni 3:)

[8]: LOL, no myslím, že to by ten bič musel být trochu jiný, přece jenom, tohle je fakt drsnej nástroj a Madara ho šetřit nebude =D Ne že by si to nezasloužil, jak říkáš. A s Narutovým osudem a setkáním je to zajímavá teorie, to rozhodně 3:)

10 Lussy Lussy | 27. června 2017 v 9:41 | Reagovat

Čekala jsem, že dříve nebo později Hidan zkusí něco tak odvážného, i když tohle bylo ovlivněno alkoholem. Nepochybuju, že by to udělal i bez toho, jen ten alkohol ho v tom podpořil. A Madarova zuřivost mě vůbec nepřekvapila, když se dotkl Sasukeho. Celkem si ten Hidanův trest vychutnám, už mi solidně pije krev. :D

11 Smajli Smajli | Web | 27. června 2017 v 9:58 | Reagovat

[10]: Možná že ano, i když v normálním stavu by asi musel vědět, že mu to projde, aby to udělal =D Madara si hlídá svýho miláčka a teď přijde spravedlivý trest 3:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama