Růže mezi trny - 14. kapitola

13. června 2017 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Růže mezi trny

Ačkoliv mnozí z vás čekali velké drama v této kapitole, musím vás zklamat =D Ačkoliv napětí se v této povídce ještě dočkáte, ne dnes. Fugaku možná svého syna zachránil... ale jiným způsobem ;)

14. kapitola


Chmurná nálada vydržela jeho miláčkovi ještě dlouho, Sasuke se pomalu bál na něj promluvit. Teprve když si napustili vanu plnou horké vody s kopou pěny a zalezli si do ní, odvážil se mladík ke staršímu muži přitulit. "Provedl jsem něco?" zeptal se na rovinu, "přísahám, že jsem neprozradil nic, co by tě ohrozilo. Jasně, táta to zkusil jednou nebo dvakrát, ale nemůžeš mu to mít za zlé. Je to… prostě můj táta. Ty bys taky určitě nerad viděl svého syna v mojí pozici."
.
"Chápu to, ale bylo mi to nepříjemné, že jsem neměl kontrolu nad situací," přiznal Kakashi a políbil Sasukeho do vlasů. Jeho dům disponoval ohromnou vanou, kde se mohli společně rochnit a vůbec se nemuseli na sebe mačkat, kdyby chtěli. Držel si mladíka před sebou a propletl si s ním prsty. Horká vana skvěle uvolňovala nejenom jeho tělo, ale i mysl.
.
"Já vím, promiň," omluvil se Sasuke a políbil ho na hřbet dlaně, kterou držel jeho drobnější ruku, "ale víš… jestli spolu zůstaneme… jestli to celé není jenom dočasná hra, dokud tě budu bavit… musíš už mi začít trochu důvěřovat. Vždycky jsem se k tobě vrátil a myslím, že jsem už dost dlouhý čas neudělal nic, čím bych si zasloužil tvojí nedůvěru. Copak to bude pořád takhle, Kakashi?"
.
"Tobě důvěřuji, ale o tvojí rodině mám pochybnosti, a proto všechna ta opatření," pronesl Hatake a snažil se zakecat tu zmínku o budoucnosti. "Nehledám problém u tebe, ale u nich. Vždycky se budou z tebe snažit dostat nějaké informace a to je nebezpečné." Nabral velký kus pěny a položil chomáček mladíkovi na hlavu.
.
"Moje rodina se chová tak, jak by se chovala zřejmě každá rodina v téhle situaci," namítl Sasuke, "a když jsem vůči jejich snahám odolný, pak přece ten problém neexistuje, ne? Ostatně, jak můžeš tvrdit, že mi věříš, když mám pořád na krku obojek jako tvůj pes? Uvědomuješ si, jak je to pro mě ponižující? Myslel jsem, že mě máš rád."
.
Hatake si povzdechl. "Ježečku, já ti věřím, to je jen opatření, kdyby náhodou. Mám tě totiž moc rád a bojím se, že bys mi utekl, kdybych tě tu nedržel." Miloval mladíka a opravdu se bál, že by ho opustil, kdyby mohl. Nechtěl se s ním rozloučit ani za nic.
.
"Dneska jsem tu možnost měl," špitl Sasuke a opřel si dozadu hlavu o Kakashiho nahé rameno, "neslyšel jsi, o čem se s otcem bavíme, mohl jsem ho klidně nechat, aby zavolal zásahovku a odvedl si mě domů. Chtěl to udělat, bylo by to bývalo snadné. Ale nenechal jsem ho, chyběl bys mi. Proč si myslíš, že by to mělo být jiné, kdybys mě toho zbavil?"
.
"Nevím, prostě mám takový pocit, a tím jsem se řídil," řekl Kakashi jednoduše. Jeho šestý smysl mu nejednou zachránil krk, takže když mu u Sasukeho napovídal, že obojek není na škodu, tak to neřešil. Mladík si na něj nijak nestěžoval.
.
"Mrzí mě slyšet, co ti ty pocity o mně napovídají," povzdechl si mladší Uchiha a volnou rukou pohladil praskající peřinku pěny, "otec mi dneska řekl, že jsem tvůj otrok. Chtěl jsem mu to vyvrátit, ale čím jsem měl ten argument podepřít, když mám důkaz kolem krku?"
.
"Vždyť to není pravda…" odtušil Kakashi a zapřemýšlel nad tím. Jejich vztah a všechny práce, co tu Sasuke dělal, ale o tom vypovídaly. Služtička a sexuální otrok. Jen kromě okovů měl obojek. "No tak dobře, možná to tak vypadá, ale já si to nemyslím."
.
"Já vím, že tobě to tak nepřijde, ale dovedeš si to představit - ve dne v noci chodit s obojkem, jako bys nebyl víc než pes? Vždycky, když se podívám do zrcadla, vidím se jako něčí majetek. Jako tvůj majetek. Ono to tak asi je, vždycky bylo a to mě ničí. Vědět, že ačkoliv nejsi jako ti chlapi ze Sametové růže, jako Orochimaru, Pein, Hidan… v tomhle zůstáváš stejný jako oni," zašeptal Sasuke smutně.
.
Kakashimu se nelíbilo, jaké má o něm Sasuke mínění. Vždyť on mladíka miloval, ba co zbožňoval. Zkusil se odprostit od svého názoru a podívat se na to Uchihovýma očima. Opravdu si z něho dělal majetek? Když mu sundá obojek, neuteče mu? V Hatakem se svářela opatrnost s logikou a chutí svému ježečkovi vyhovět. Nemá jinou možnost, než to zkusit. "Opravdu to tak vidíš?" zeptal a počkal na smutné přikývnutí. Možná toho bude litovat, ale ty smutné temné oči ho přesvědčily. Vylezl z vany a osušil si ruce. Z vysvlečených kalhot vytáhl mobil a vyťukal do něho kód od Sasukeho obojku. Už stačilo jen k němu přejít a odemčený zámek otevřít. "Doufám, že mě nezklameš."
.
Sasuke se zhluboka roztřeseně nadechl. Byl volný! Konečně přestal být oficiálně mazlíčkem. Stejně jako tenkrát po tom příšerném večírku, se chvějícími se prsty dotknul svého krku, nyní zbaveného symbolické oprátky jeho svobody. S dlaní na hrdle se zahleděl do Kakashiho tváře, do jeho jediného oka. "Děkuju ti," hlesl tónem prodchnutým takovou vděčností, že by to jistě zahanbilo i náboženské fanatiky. Na důkaz svojí náklonnosti hned poté Kakashiho políbil, něžně, hebce a mazlivě.
.
Hatake nečekal tolik vděčnosti a viděl, jak se mladíkovi ulevilo. Možná to už měl udělat dřív. Přijímal svoji odměnu a odhodil obojek na podlahu. Vklouzl zpátky do teplé vody a společně se vrátili do pozice předtím. Nechával mladíka, aby se s novou situací srovnal. Vypadal trochu vyvedený z míry a neustále si osahával krk.
.
Mladý Uchiha nevěděl, jestli Kakashi cítí to samé, ale on měl pocit, že se mezi nimi najednou něco tím symbolickým aktem změnilo. Přestali být věznitel a oběť, teď už s ním nebyl jako jeho trofej, z donucení, ale o vlastní svobodné vůli. Teď už to nebyla hra na partnery, bylo to skutečné. "Kakashi… miluješ mě? Nemyslím jako teď… ale celkově. Počítáš se mnou do budoucnosti?" vrátil se Sasuke k námětu, který se Kakashimu předtím povedlo zamluvit.
.
Hatake se jenom divil, kde se v mladíkovi berou takové věci, ale zřejmě to muselo mít spojitost s rozhovorem s Fugakem, kdo ví, co si tam povídali. Na chvíli zapřemýšlel, aby sám sebe ujistil, že to, co řekne, bude pravdivé. "Já… jsi pro mě někdo, koho jsem zřejmě hledal celý život. Někdo, koho mám opravdu rád a s kým bych chtěl žít i v budoucnu. Nejsi pro mě hračka nebo otrok, ale jedinečná bytost, která mi protnula cestu."
.
"Pak s tebou chci zůstat i já, v dobrém i ve zlém. Vím, co jsi zač, a vím, že máš na rukou krev. Ale zachránil jsi mi život a pak sis uloupil moje srdce. Miluju tě. Nechci tě opustit," vydechl a tulil se ke staršímu muži jako koťátko, v teplé vodě byli oba uvolnění. Nějakou dobu mlčel, aby měl Kakashi čas vstřebat jeho vyznání, než o něco tišeji pokračoval: "Ale jestli mi dovolíš stanout ti po boku jako rovnocenný partner… nemůžeme žít takhle. Vím, že to možná bude nějakou dobu trvat, než si na to oba zvykneme, ale pokud mě nebereš jako svého otroka nebo hračku… dovolíš mi se vídat s mou rodinou? Dovolíš mi odejít, na den nebo na dva a vidět se s nimi? Vrátím se k tobě. Jen potřebuju vědět, že jsem volný. Nemusíš mi odpovídat hned. Vím, že toho je najednou moc a že se bojíš, že tě opustím. Ale myslím…" Sasuke se obrátil ke Kakashimu čelem a přiložil dlaň k jeho hrudi na místo, kde tlouklo jeho srdce. "…že hluboko tady víš, že tě miluju," dodal tiše.
.
Kakashi pohladil mladíka po líci a něžně políbil na rty. Vize jejich společného žití založená na svobodě a důvěře trošku pokulhávala. Zatím si nedokázal přesně představit, co všechno a jakým způsobem by fungovalo, ale snad měli naději to ukočírovat. Prohlížel si Sasukeho oddané oči, které ho utvrzovaly v tom, že to nějakým způsobem zvládnou. "Snad ty u mě cítíš to samé," broukl Hatake tiše, "domluvíme se, jak to uděláme. Nechám tě vídat s rodinou." Věděl, že to je pro mladíka jedna z primárních věcí, která ho udržovala naživu. Společně se poté mazlili a dokazovali si navzájem, jak jsou jejich city horké a vášnivé.
~~~
Kakashi seděl v pohodlné sedačce Peinova soukromého letadla. Od té doby, co povýšil, mohl využívat tohohle luxusu, kdy se mohl přemisťovat po Evropě, aniž by musel procházet kontrolou na letišti. Hodilo se to, zvláště, když potřeboval u sebe mít aspoň nějakou zbraň. Za chvíli budou ve slunné Itálii, kde je čekají pořádná vedra. Nevydrží chodit v saku a zbraň potřebuje mít skrytou. Ještě se rozmyslí, jak to vlastně udělá. "Sasuke, ať to z toho okna nevykoukáš," varoval Uchihu s úsměvem.
.
"Letěl jsem letadlem jen jednou a to bylo už před sedmi lety," pokrčil mladík omluvně rameny. Vlastně to nebyl jediný důvod. Nebylo to zas až tak dlouho, co mu konečně Kakashi sundal ten potupující obojek a udělil mu oficiálně svobodu. Téměř dva roky předtím se musel zdržovat dílem v pokojím odporného Orochimarova podniku, dílem pak v Kakashiho domě a případně na zahradě, ale vnější svět pro něj byl až na výjimky zakázaným územím. Proto si to teď nesmírně užíval a všechno se mu zdálo nové a zajímavé, natož když letěli do zahraničí.
.
Stříbrovlasý se na mladíka zaculil. "Už jsi někdy dělal příjemné věci na zvláštních místech?" zeptal se nevinně, když zrovna okolo procházela letuška, která se přišla podívat, jestli náhodou něco nepotřebují. Jinak jim nechávala volný prostor, aby se zabavili sami.
.
Sasuke se lehce začervenal, bylo mu jasné, k čemu se ty příjemné věci vztahují. "Jestli se počítá skautská klubovna, tak jistě," zamumlal, popravdě s muži samozřejmě neměl žádné zkušenosti předtím, než se dostal do Sametové růže, ale s dívkami před svým únosem byl několikrát.
.
"Tak to bysme to měli napravit." Kakashi počkal, než letuška zapadne za dveře. Vstal a přešel k Sasukemu. Nechal ho, aby k němu zvedl pohled. "Musíme pro tebe udělat tuhle chvilku jedinečnou." Naklonil se, něžně vzal Sasukeho rty mezi své a pomalu si před něj klekl. Přejížděl po hladké kůži mladíkových stehen. Sasuke měl kraťasy a on toho teď zneužíval. "Mám ti objednat jeden blowjob?"
.
Mladší z dvojice nasucho polknul. Jen z té představy Kakashiho teplých úst a hbitého jazyka se mu ježily chloupky v zátylku, ale bylo tu něco, co mu dělalo starosti. Ztišil hlas. "J-já… radši ne, co když… co když tu ten tvůj šéf má kamery? Říkal jsi, že to letadlo je jeho." Taky dalo Kakashimu práci ho dostat dovnitř, protože měl mladík s Peinem velmi zlé zkušenosti a nechtěl s ním mít už nikdy nic společného.
.
"Určitě nemá, na co by je tu měl," zavrněl Kakashi, "a kdyby ano, tak uvidí jednoho podlého mafiána, který chce svému ježečkovi udělat dobře deset kilometrů nad zemí." Už se na to těšil. Nemusel si ani stahovat masku. Panovala vedra, že by se ještě osypal na tváři ze zapocení. Líbl mladíka na rty. "Nic neřeš a užívej si to," dodal, když se ozval zvuk zipu.
.
"Ale… ah, Kakashi, ne… ty seš hroznej!" vydechl Sasuke, ale pochopitelně se nedokázal bránit. Hatake pro něj byl příliš lákavé sousto, a když se mu sám nabízel, bylo odmítnutí jeho péče přibližně totéž co odmítnutí svaté hostie. Nechal se tedy opanovat spalujícím chtíčem, který v něm stříbrovlasý muž dokázal docela dobře probouzet, a sám si přivlastnil Kakashiho rty, tentokrát na mnohem delší dobu.
.
Stříbrovlasý muž se trestuhodným způsobem vpíjel do mladíkových rtů a poslepu se činili v jeho klíně. Sasukeho penis v Kakashiho ruce po chvíli intenzivního tření začínal nabírat na objemu. "Tvrdneš jedna radost. Přiznej se, že na to bereš nějaký prášky." I Hatake se začínal cítit rozpáleně a to byl jenom v tmavém tričku a tříčtvrtečních kapsáčích.
.
Sasuke, který už měkce vzdychal do jeho rtů, si ještě zázrakem zachoval tolik duchapřítomnosti, že dokázal Kakashimu to drobné popíchnutí oplatit: "Přiznávám, beru, kradu ti je z peněženky, neva?" Samozřejmě ani jeden ani druhý neměli žádné problémy s erekcí. Mladý Uchiha byl v necelých osmnácti letech ještě nevybouřený a Kakashi byl zase ve věku, kdy už byl dost zkušený po všech stránkách sexu.
.
"A já si říkal, kde se mi ztrácí. Už jsem sám sebe podezíral, že s nimi musím i někde platit," uchechtl se Kakashi a špičkou jazyka objel mladíkovy vlhké rty. "Kdyby tě viděl otec, jak si to tu budeš užívat v mafiánském letadle, a jeden kapitán Morgan ti bude kouřit tohle tvrdý péro." Neváhal intenzivně přejet palcem po naběhlém žaludu.
.
"Aaah!" kníkl Sasuke, jak byla špička momentálně citlivá na jakýkoliv dotek, "m-myslím, že by tě asi za-zastřelil. Nebo oba, ale spíš tebe, pro-oooh! Protože jsi mě zkaaaaazil! K-Kakashi, asi to b-budeš muset udělat jen ručně, já-áááh… nedokážu být poti-oh!-chu. Co když přijde ta letuška?!" Nerad by, aby byli kýmkoliv přistiženi při tak nemravných činnostech.
.
"Mám jí říct, aby ti taky vykouřila?" zeptal se s uculením Hatake a sklonil se k nabujelému klínu. Ještě vytáhl z uvěznění kalhot mladíkovy kulky, aby měl příjemnou hračku do ruky, než škádlivě olizoval žalud. "Hm, teď si dáme rakouské nebo už italské kouření?" Neměl úplně přehled, kde už se nacházejí.
.
"To nevím," zaúpěl Sasuke, který měl co dělat, aby se nezačal jeho dlaním pěkně pánví vybízet jako neukojený hřebeček. Sakra, bylo to tak dobrý. Nemohl se dočkat, až se kolem jeho tvrdého péra uzavřou horká a zkušená ústa a zároveň se toho děsil, protože mu bylo jasné, že bude vzdychat na celou kabinu. "Bože, Kakashi, netrap mě!" zakňučel následně, když mu jeho přítel pořád ještě jen dráždivě lízal vršek.
.
"Opravdu, a co se stane, když budu?" otázal se škodolibě Kakashi a pokračoval v lízání vršku toho tvrdého orgánu. Chtěl to svoje rozježené pískle trochu potrápit, aby bylo ještě nadrženější a zoufalejší. Lehce vlhkou špičku pofoukal, než ji znovu ohřál jazykem a znovu.
.
"Kakashi!" kroutil se Sasuke, jak ho to protahování slastně mučilo. Tolik toužil po horkosti Hatakeho pusy, že si dokonce dovolil zaplést prsty do jeho stříbřitých vlasů v zátylí a tlačit mu hlavu do svého klína. Jako mazlíček si něco takového nemohl pochopitelně dovolit, ale teď už nebyl v nesvobodné pozici.
.
Hatake se musel v duchu uculit, jak dokázal s milencovým sebeovládáním zamávat. Sasuke ho tlačil čím dál níž a bylo už poměrně zbytečné to oddalovat, když to oba chtěli. Pustil si to tvrdé ztopoření do pusy a začal mladíka čile kouřit. Dovnitř a ven, nechal si ho zajíždět úplně celého.
.
Sasuke se snažil zacpávat si ústa dlaní, aby jeho slastné steny nenaplňovaly celé letadlo, ale i tak bylo poznat, jak se mu to náramně líbí, minimálně z rozkoší přivřených očí, ve kterých to ohnivě jiskřilo, nebo z toho, jak se jeho mladé tělo ochotně podvolovalo Kakashiho laskání. Nepřirážel, sám s tím měl nepříjemné zkušenosti, ale mírným tlakem na hlavu svého milence si určoval hloubku i rychlost.
.
Stříbrovlasý muž se ochotně poddal, aby vyhověl mladíkově potřebě a udělal mu jeho chvilku co nejpříjemnější. Miloval, když mohl Sasukeho hýčkat a pečovat o něj po všech stránkách, aby nestrádal. Navíc teď, když věděl, že Uchiha s ním je opravdu dobrovolně a nikam mu neuteče, tak se cítil mnohem líp.
.
"Kak…áááshi! J-je to božský!" vyrážel ze sebe Sasuke, když na chvilku uvolnil své rty. Cítil, jak se jeho tělem přelévají lávové vlny rozkoše, pohlcují ho a rozpalují snad každou jeho buňku, každý atom. Volnou rukou sjel tam, kde se Kakashi tak aktivně činil, ale sklouzl ještě níž a vzal do dlaně svoje varlata, která začal masírovat. Z takové kombinace se snad udělá jedna dvě!
.
Hatake chvíli nechal mladíka, ať si sám hraje, než od něho přebral varlata a něžně si s nimi pohrával zatímco Sasukemu zběsile kouřil. Kombinoval pomalé protahování s krátkými intenzivními pohyby, ale Uchihova ruka ve vlasech mu velmi brzy udávala to nejrychlejší tempo, kterého byl schopný.
.
Mladík postupně ztrácel na svém sebeovládání natolik, že už se ani popravdě nesnažil krotit svoje hlasové projevy, sténal a vzdychal jedna radost. Ono v téhle fázi už jaksi byla ta potřeba tak naléhavá, že všechno ostatní muselo jít stranou. "K-Kak…! Už to bude…" varoval svého milence a pár vteřin před vrcholem pustil jeho hlavu, aby si sám mohl vybrat, jak zakončí tohle číslo.
.
Starší muž moc dobře poznal, kdy přesně to na mladíka jde, a zavčasu se stáhl. O patro se mu rozstříkla první dávka teplého mlíčka, kterou obratně spolykal. Vycucal z Uchihy poslední kapičku a ještě chvíli třel uspokojený penis, aby prodloužil rozkoš. Sasuke vypadal tak rozkošně, jak si užíval orgasmus. Neodolal a líbl ho na špičku nosu.
.
Trvalo dobrou minutu, než byl Sasuke zase schopný něco vnímat, a když opět otevřel oči, které při vrcholu většinou zavíral, setkal se s Kakashiho něžným pohledem. Pousmál se a na chviličku přitiskl rty k jeho ústům, jazyk však nepoužil, přeci jen, polykat cizí semeno je něco jiného než ochutnávat svoje. "Díky, bylo to skvělý," zašeptal a upravil se, načež mu zajiskřilo v tmavých studánkách: "Budeš si přát stejnou péči…?"
.
Kakashimu zajiskřilo v očích. Byl rád, že se Sasuke sám nabídl. "Určitě, těším se, že mi to uděláš stejně jako minule," zavrkal natěšeně a posadil se do svého křesla. Byl částečně vzrušený. Ono někomu kouřit, poslouchat jeho steny, které slyšívá při sexu, ho nemohlo nechat chladným.
.
Sasuke tedy zaujal Kakashiho předešlou pozici a klekl si před svého miláčka, přičemž mu trochu roztáhl stehna od sebe, aby se mezi ně mohl dostat. Rozepl Hatakemu poklopec a ze spodního prádla vytáhl napůl ztopořený penis. "O tohohle macíka se postarám rád," zapředl tónem slibujícím vášnivou akci.
.
"Je jen tvůj a rozhodně se na tebe těší, co mu předvedeš za zajímavé dovednosti," odtušil Kakashi velmi podobným tónem a olízl si rty, když Sasuke stáhl jeho předkožku a dráždivě ho promnul v ruce. Nemohl se dočkat.
.
Mladík nejprve hrotem jazyka poškádlil citlivou uzdičku a následně se přisál k vršku, kde neopomněl polaskat drobný otvůrek. Pak se přesunul naopak níž a začal cucat Kakashiho kulky, také ho chtěl nejprve rozžhavit doběla, než si ho pustí do pusy. V tu chvíli se kapsa Hatakeho kalhot rozvibrovala. Sasuke obratně vytáhl Kakashiho mobil. "Kterej vůl to teď otravuje?! Si počká…" Hodlal telefon zahodit naproti na sedačky, ale stihnul se aspoň podívat na jméno. "Nějaká Veverka. Jsem nevěděl, že seš takovej zoofil," zahihňal se, když mobil s měkkým ducnutím přistál naproti. Měl v plánu se vrátit k rozdělané práci.
.
"Ne, počkej, to je důležitý," vyjekl Kakashi a snažil se vymanit z mladíkových spárů. Sakra, to byl šéf, musí to vzít, jinak mu to omlátí o hlavu, že nebere telefony. Snad ho teď nebude chtít něčím zaúkolovat. Neměl nejmenší chuť se zajímat o práci, když si po dlouhé době vzal deset dní dovolené a mohl si se Sasukem užívat příjemného volna jako normální lidi. "J-já to fakt musím vzít." Mobil furt zvonil. Něžně od sebe Sasukeho odstrčil a hmátl po zpívajícím přístroji. "Ano, slyším."
.
"To jsem rád, že tě ten tvůj mazlíček nezaměstnal tak moc, abys ignoroval svého nadřízeného," ozvalo se v telefonu uchechtnutí, "i když musím říct, že já bych se při takové péči taky jen těžko dokázal soustředit. Tak co? Jak horkou má tu svou drzou tlamičku?"
Sasukeho původní obavy, že Pein má ve svém soukromém letadle kamery, byly vpravdě opodstatněné. Šéf mafie měl rád přehled o svých zaměstnancích, a to hlavně v případě, když jim půjčoval své dopravní prostředky. Kakashi a Sasuke ovšem měli tu smůlu, že Pein před pěti minutami začal záznamy sledovat.
.
Kakashiho polilo imaginární horko. Jako tušil, že tu bude nějaká kamera, ale ne, že ji bude šéf aktivně sledovat! Sakra, tohle mu nebylo ani trošku po chuti, zvláště, když stál v letadle a v klíně mu odstávalo tvrdé ztopoření. Musí si dát pozor na pusu, určitě tu má i odposlech a byl by nerad, kdyby o nich zjistil to, co nemá. Snažil se udržet hlas v normálu, i tak si musel odkašlat, než promluvil: "Stejně jako minule, nestěžuju si."
.
"To si myslím, ty lišáku, taky bych si dal říct. Vlastně bych tě měl pokárat za to, jaký nemravnosti provádíš v mým letadle… ale nechám tě z toho vyjít beztrestně, když mi poskytneš ještě zajímavější výhled," prohlásil Peinův hlas, ze kterého byl slyšet podtón chtíče, "ohni to pískle přes koleno a naplácej mu, chci vidět, jak bude ta jeho prdelka pěkně červená. A pak ho pořádně vyšukej, tvrdě, brutálně, ať si s tebou tu dovolenou pěkně užije už teď."
Sasukeho, který neměl ani ponětí o tom, jaký hovor právě jeho milenec vede, přestalo čekání bavit a chtěl Kakashiho trošku poškádlit, proto k němu přešel a natiskl se na něj celým tělem. "Zkrať to, pošli toho idiota do prdele, že tu máš něco rozděláno," zavrněl podmanivě a dlaní obemknul Hatakeho vzpřímené péro.
.
Hatake mladíka k sobě jednou rukou natiskl a druhou držel telefon, který by nejradši prohodil nouzovým východem, kdyby to šlo. Sasukemu to samozřejmě říct nemůže, že mu zrovna volá Pein. Uchiha ho nenáviděl a zároveň se jej bál. Jenže co teď, když ho neuposlechne, tak se to šéfovi nebude líbit a mít nabručeného šéfa není vůbec dobrý. "Dobře, zařídím to," vydechl s nechtěným krátkým zasténáním, jak ho mladík silněji stiskl. Rychle ukončil hovor, aby Pein neměl čirou náhodou nějaké další požadavky. Zahodil mobil do sedačky a už se věnoval jen Sasukemu.
.
"No sláva," brouknul spokojeně mladík, když Kakashi konečně odložil mobil, "už jsem si myslel, že si tu budeš vyřizovat nějaké obchodní jednání." Strčil do svého přítele tak, aby spadl zpátky do sedačky, kde se nacházel ještě před tím vyrušením, a znovu si před něj klekl. "Tak kde jsme to přestali?" olízl si vyzývavě rty a hladce Kakashiho honil, aby mu snad náhodou neuvadl.
.
"Třeba tam, že bych chtěl možná i něco víc než vykouřit," zavrněl Kakashi a naklonil se k Sasukemu a zavrněl mu tiše do ucha. "Co kdybychom si tohle letadlo označkovali za svoje." Hatake doufal, že tak tiše to Pein neuslyší. Sice neměl takovéhle rozkazy rád, třebaže s mladíkem šukal rád a často.
.
Sasuke zaváhal. "Já nevím, nezdá se mi to jako úplně dobrý nápad," prohlásil, "zabralo by to víc času, takže by to bylo riskantnější, ale hlavně tu na to nemáme věci." Kakashi sice vezl zásoby lubrikantu, ale v kufru, který byl momentálně v zavazadlovém prostoru. Nepřestával ani během své řeči Hatakeho ručně uspokojovat.
.
"Mně se to zdá jako moc dobrý nápad a něco na promazání vždycky najdeme." Budou potřebovat něco kluzkého. To ještě nějak vymyslí za běhu, co zneužijí. "Copak ty bys mě nechtěl uvnitř sebe? Nadrženého a tvrdého?" zašeptal v těsné blízkosti a jazykem laškovně objel mladíkovo ouško, byl na něj tak citlivý.
.
Mladý Uchiha se zachvěl z toho smyslného doteku, který mu vysílal vzrušivé signály snad až do kostní dřeně. "J-jistě že chtěl," zasténal měkce, "jen uvažuju prakticky, nebylo by lepší to nechat na večer, pěkně do hotýlku, až budeme úplně sami a budeme na to líp připravení?" Popravdě se těšil na deset dní naplněných nejen mořem, sluníčkem a památkami, ale i sexem, třeba na pláži.
.
"Ale kdy naposledy jsi šukal deset tisíc metrů nad mořem? Počítám s tím, že nikdy. Bude to něco jedinečného," zavrkal podbízivě Kakashi. "Udělej mi to k vůli, nebo ti budu muset naplácat." V podstatě Sasukemu nedal na výběr. Buď jednomyslně kývne, nebo poctí jeho zadeček návštěva jeho dlaně a pak ho ošuká taky.
.
Sasuke se zasmál. Kakashi sice neměl velké štěňátkovské oči, kterými by přemluvil i toho nejzarputilejšího mafiána, ale přesvědčovací schopnosti měl taky dobré, jinak by ostatně byl ve své branži k ničemu. "No tak dobře, ty nadrženče," svolil ke styku, "ale jestli sem přijde ta letuška, vysvětluješ to ty. A budeš muset najít něco na zvlhčení."
.
"Jsem rád, že ses rozhodl pro to dobré," broukl spokojeně Kakashi, "co takhle prvně stáhnout tvoje kraťasy?" vytáhl mladíka na nohy a dal se do rozepínání kalhot, aby jim nezavazely. Stáhl mu je z útlých boků a rázně strhl až ke kotníkům. Teď si to musí rozdat trochu natvrdo a večer to mladíkovi vynahradí. Otočil Uchihu zády k sobě a natiskl se na něj.
.
"Tebe to prostředí nějak rozpaluje," podivil se Sasuke, ale nijak se nebránil, dotek Kakashiho odhaleného mužství na jeho zadku byl rajcovní. Opřel se o něj trošku víc dozadu a dlaněmi přejížděl po Hatakeho pažích, které mu starší muž ovíjel kolem hrudi. "Kolikrát plánuješ si to během dovolený rozdat, hmm?" zeptal se provokativně. Nemohlo to být úplně každý večer, to by měl jisté potíže, ale určitě často.
.
"Každý druhý den," odtušil Kakashi a zajel Sasukemu do klína, "jeden půjdeme na výlet, večer si to společně uděláme a na druhý den budeš odpočívat." Měl to tak v plánu, ještě záleželo na počasí a tom, jak daleko půjdou a podobně. Sakra, proč jen se na ně koukal Pein. Měl pocit, že se mu ten fiktivní pohled propaluje do zátylku. "Opři se o křeslo."
.
"Hmm, to není zas tak špatný plán," uculil se Sasuke, který se k moři dost těšil. Po těch dvou letech strávených prakticky v izolaci to bylo jako hojivý balzám. Podle Kakashiho instrukcí se tedy přehnul přes opěradlo a ohlédl se po svém milenci. "Neměl bys nejdřív najít něco na tu přípravu, než se do toho pustíš?" nadhodil. Začínal se bát, jestli nebude chtít jeho přítel použít tu neuvěřitelně kontroverzní techniku, co s ním dělal nedávno, i když ta byla spíš na uvolnění, přestože jisté zvlhčení by se tomu dalo říkat taky.
 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 13. června 2017 v 8:44 | Reagovat

krasne to bolo. myslela som ze bude okolo toho väcsie vzruso, ale kakashi fugaka da sa povedat pochopil. tie ich vzajomne vyznania boli uzasne. bolo to neskutocne rozkosne. konecne si to medzi sebou vyjasnili a sasu konecne ziskal slobodu. to ze mu kakashi odopol obojok bolo pre neho gesto najväcsej dôveri..konecne su spolu ako par. su si seberovny. booze su spolu neskutocne krasny, zlaty, sladky a rozkosny a a a.
v lietadle to bolo poriadne zhave. booze keby sasu vedel ze vevericka je vlastne pein. a ze mal pravdu s tymi kamerami asi bi sa mu ani nepostavil. chudak. ale je dobre ze netusi co bolo obsahom rozhovoru. uz teraz sa tesim na dalsi diel. som zvedava ako to dopadne ako v lietadle tak v taliansku....

2 Káťa Káťa | E-mail | 13. června 2017 v 8:47 | Reagovat

Já Sasanovi pořád nevěřím :D, ale je fajn, že z nich Kakashi udělal rovnocenné partnery :D...Pein je skvělej :D snad jen ještě brnkne :D, a doufám že bude i jejich dovolená více rozepsaná :)

3 Rellem Rellem | 13. června 2017 v 8:55 | Reagovat

Pein je svině :D chudák Sasu, Kakashi to nebude mít jednoduché.

4 Tara Tara | Web | 13. června 2017 v 12:03 | Reagovat

Až na to vyrušení peinem to šlo, i když alespoň si užijou trochu víc :D

5 XXMikki XXMikki | 13. června 2017 v 16:25 | Reagovat

Ten Pein je fakt takové prase :D ale aspoň toho díky němu budou dělat víc než jenom orál, což je na druhou stranu dobře :D a na to budoucí drama se těším

6 Lopolka Lopolka | 13. června 2017 v 20:26 | Reagovat

Ten Pein je vážně naprostej pitomec,takhle jim to zkazit. :-)

7 Janii Janii | 13. června 2017 v 20:56 | Reagovat

No, alespon ho Pein nechtel půjčit :D zajimalo by me, jak by to Kakashi vysvetloval. Jsou navzajem svoje slabina a bylo by dost blby kdyby se o tom kdokoliv dozvedel. Na zbytek dovolené jsem zvedava i jak dopadne sbirani zazitku v letadle :D

8 Deny Deny | 13. června 2017 v 21:14 | Reagovat

Kjaaa to jejich vyznání.. omg. Roztomilý. A jak mu sundal ten obojek 🤗🤗
Sasu si to umí pěkně zařídit. Kakashi je bezhlavě zamilovanej a Sasu si diktuje požadavky. Jsem zvědavá, jesti ho nechá normálně se stýkat s rodinou klidně na několik dní. xD
Hrátky v letadle nabírají na obrátkách. Jen ten Pein mě sere. Chlípák jeden xD Doufám, že si milenci dovolenou pořádně užijou. :)))

9 Tony Tony | 14. června 2017 v 16:29 | Reagovat

U nabídky blowjobu jsem se trochu zasnil. :D Jsem zvědav, jakpak bude pokračovat onen tvrdej sex, to bude ještě zajímavý. Chudák Sasu, ani neví, že ho momentálně někdo sleduje.

I když mojí realistické představě povídky teď trochu ubírá představa, jak mohl Kakashi několik tisíců metrů nad zemí mít signál na mobilu, aby mu mohl Pein zavolat a on to zvednout. V letadle totiž signál není, maximálně připojení wifi. Takže buďto volal Pein Kakashimu přes Messenger nebo Skype, což by nebylo u mafiánů chytré, nebo nevím, jak to dokázal. :D

10 Kankuro Kankuro | 15. června 2017 v 6:12 | Reagovat

Chudák Sasuke jak nic netuší

11 Smajli Smajli | Web | 19. června 2017 v 9:28 | Reagovat

[1]: Jo, přesně jak říkáš, jsou prostě takový hrdličky, konečně si to všechno nahlas přiznali a vyznali =D Hlavně že už Sasuke není vězeň, nýbrž plnohodnotný partner =) A myslím, že kdyby Sasuke věděl, že Kakashimu volal Pein a co po něm chtěl, tak by se mu nejen nepostavil, ale navíc by asi vyskočil z toho letadla =D

[2]: Chudák Sasuke, proč mu nevěříš? =D Pein se ještě „objeví“, neboj =D a jejich dovolená bude zajímavá 3:)

[3]: Myslím, že ani jeden z nich =D

[4]: To je pravda, k něčemu se hodí =D

[5]: Pein je prostě… no, trochu perverznější než obvykle asi =D Ale to nevadí, když to má takovéhle dopady 3:)

[6]: Hajzlík, co? =D Nedá se svítit =D

[7]: No, asi by chtěl, ale když byl kolik tisíc kilometrů daleko, tak měl chudák smůlu =D Jop, mohl by Sasukeho pak využívat, kdyby se o tom dozvěděl =D

[8]: Konečně Sasuke nepřipomíná psa =D Joo, umí si to ošéfovat, když chce, má štěstí, že pro něj má Kakashi takovou slabost =D A co bys od Peina čekala, když to letadlo je jeho =D Ještě že tam není s nimi.

[9]: Myslím, že zajímavý to bude pro všechny, včetně Peina a letušky =D =D Hmm, s tím mobilem je to asi chyba z neznalosti, já osobně jsem totiž nikdy letadlem neletěla, tak nevím, jak to chodí v tisíci kilometrech nad zemí =D Snad to přežiješ, propříště budeme chytřejší ;)

[10]: Asi je to pro něj lepší =D

12 Diki-chan Diki-chan | 18. srpna 2017 v 20:19 | Reagovat

Že se Pein nestydí... takhle je očumovat...

13 Smajli Smajli | Web | 18. srpna 2017 v 21:21 | Reagovat

[12]: Je to šéf, může všechno =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama